Sherlock, Benedict Cumberbatch Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sherlock Holmes Fórum Baker Street 221b Jeremy Brett


+11
Marlene
EdinaHolmes
Wynter
larewen
Horpika
Eranett
marevi
radix pedis diaboli
Admin
Sil
Georgina
15 posters

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 33

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 7 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by EdinaHolmes Vas. Feb. 26, 2012 11:16 pm

    Horpika írta:http://www.atvtoday.co.uk/index.php?option=com_content&view=article&id=3938:benedict-cumberbatch-to-appear-in-doctor-who&catid=2:cult-sci-fi&Itemid=5


    Hát erre kíváncsi lennék, kacsa vagy sem. 50. évfordulóján a Dr Who-nak Benny lenne a Mester. Bevallom, Tamáskodom!

    Érdekes. Jó lenne. Very Happy
    Wynter
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 20.
    Kor : 43

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 7 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Wynter Vas. Feb. 26, 2012 11:14 pm

    Horpika írta:http://www.atvtoday.co.uk/index.php?option=com_content&view=article&id=3938:benedict-cumberbatch-to-appear-in-doctor-who&catid=2:cult-sci-fi&Itemid=5


    Hát erre kíváncsi lennék, kacsa vagy sem. 50. évfordulóján a Dr Who-nak Benny lenne a Mester. Bevallom, Tamáskodom!

    Nem tartom kizártnak, hogy az írók meggyőzték. Végül is csak egy epizódról lenne szó, és nem kerülne tejesdobozokra. Wink
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 7 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Horpika Vas. Feb. 26, 2012 11:02 pm

    http://www.atvtoday.co.uk/index.php?option=com_content&view=article&id=3938:benedict-cumberbatch-to-appear-in-doctor-who&catid=2:cult-sci-fi&Itemid=5


    Hát erre kíváncsi lennék, kacsa vagy sem. 50. évfordulóján a Dr Who-nak Benny lenne a Mester. Bevallom, Tamáskodom!
    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 33

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 7 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by EdinaHolmes Vas. Feb. 26, 2012 10:12 pm

    Benedict James McAvoy-jal.

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 7 Tumblr_lbvyuguVAR1qc4wydo1_500
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 7 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Horpika Vas. Feb. 26, 2012 10:10 pm

    EdinaHolmes írta:Benedict Gary Oldmannel.

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 7 Images?q=tbn:ANd9GcQ9XoyzTMpB_JYjb8OI-XxAkFkcOS-n2lF8DcIG87HcaA-H6nVlkg
    Itt kicsit olyan érzésem van, mikor két félisten leszállt a földre! Smile Egyiktől sem láttam még rossz alakítást. Smile
    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 33

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 7 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by EdinaHolmes Vas. Feb. 26, 2012 10:08 pm

    Áááá.

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 7 Khan
    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 33

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 7 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by EdinaHolmes Vas. Feb. 26, 2012 10:07 pm

    Bendeict Michael Fassbenderrel.

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 7 600full-benedict-cumberbatch
    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 33

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 7 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by EdinaHolmes Vas. Feb. 26, 2012 10:06 pm

    Még egy kép róluk. Ez már kicsit "eszelősebb". Laughing

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 7 Images?q=tbn:ANd9GcQoq0eIufiNBUJ1gkhmAcJzN6DbsqXIB4GGvb-EZxzIwgExB1iovg
    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 33

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 7 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by EdinaHolmes Vas. Feb. 26, 2012 10:04 pm

    Benedict Gary Oldmannel.

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 7 Images?q=tbn:ANd9GcQ9XoyzTMpB_JYjb8OI-XxAkFkcOS-n2lF8DcIG87HcaA-H6nVlkg
    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 33

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 7 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by EdinaHolmes Vas. Feb. 26, 2012 9:58 pm

    Nagyobb méretben.

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 7 Benedict-cumberbtach
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 7 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Horpika Vas. Feb. 26, 2012 9:58 pm

    EdinaHolmes írta:Na, biztos hogy ellenségek? Laughing

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 7 BCumberbatch_AScott_GQ_17SEP10_rex_b
    De aranyosak! Smile Hátha lesznek még más filmben közösen, és nem ellenségként!


    A hozzászólást Horpika összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 26, 2012 9:58 pm-kor.
    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 33

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 7 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by EdinaHolmes Vas. Feb. 26, 2012 9:57 pm

    Na, biztos hogy ellenségek? Laughing

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 7 BCumberbatch_AScott_GQ_17SEP10_rex_b
    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 33

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 7 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by EdinaHolmes Vas. Feb. 26, 2012 9:56 pm

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 7 Images?q=tbn:ANd9GcRuwDmOMVE03z6q1RLRbCFls52-q5mWefU7H2MRti4gF_xeuD2G8A
    Wynter
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 20.
    Kor : 43

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 7 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Wynter Vas. Feb. 26, 2012 9:55 pm

    Kölyökképű. Very Happy Cukorfalat.
    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 33

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 7 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by EdinaHolmes Vas. Feb. 26, 2012 9:55 pm

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 7 Images?q=tbn:ANd9GcQzxDtSLDBVT0Swh406EYGh0x_GqgRaw35VRaIKbOcit5Ln9qh4
    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 33

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 7 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by EdinaHolmes Vas. Feb. 26, 2012 9:55 pm

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 7 Images?q=tbn:ANd9GcRJVdfmq2P6ChPP73HKsHLipirE5_LNZUKyIprmcJ0WZ1KTHV26Wg
    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 33

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 7 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by EdinaHolmes Vas. Feb. 26, 2012 9:54 pm

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 7 Images?q=tbn:ANd9GcQG2AIavu4pwj2Fz-DB2_x2yCx-vOZLUkjNNrQmQbgbYvK77zF8
    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 33

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 7 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by EdinaHolmes Vas. Feb. 26, 2012 9:53 pm

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 7 Benedict-cumberbatch-1214
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 7 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by esztertoth13 Vas. Feb. 26, 2012 10:52 am

    Ryennin írta: a lost, washed-up war hero

    Ezért tetszik, mikor Watson azt mondja,

    Spoiler:
    Ryennin írta:Moffat mester Sherlock és John kapcsolatáról és magáról Sherlockról:

    "The story of Sherlock Holmes, on the surface, is about detection, but in reality, it's about the best of two men who save each other - a lost, washed-up war hero and a man who could end up committing murders instead of solving them. They come together. They become this perfect unit. They become the best friendship ever, and they become heroes."

    Szerintem olyan aranyos, ahogy összegezte.Smile

    Amúgy szerintem is. Hála, hogy bele kezdtek ebbe az új feldolgozásba, remekül csinálják! Az első évadnál is úgy voltam, hogy nagyon erősen kellett visszafognom magam, hogy ne nézzem meg egy nap alatt a 3 részt Smile Most meg még nehezebb volt, nem tudom, hogy bírtam ki.
    Ryennin
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 310
    Csatlakozás dátuma : 2012. Feb. 19.
    Kor : 32
    Tartózkodási hely : Magyarország, Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 7 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Ryennin Vas. Feb. 26, 2012 9:42 am

    Moffat mester Sherlock és John kapcsolatáról és magáról Sherlockról:

    "The story of Sherlock Holmes, on the surface, is about detection, but in reality, it's about the best of two men who save each other - a lost, washed-up war hero and a man who could end up committing murders instead of solving them. They come together. They become this perfect unit. They become the best friendship ever, and they become heroes."

    Szerintem olyan aranyos, ahogy összegezte.Smile
    Ryennin
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 310
    Csatlakozás dátuma : 2012. Feb. 19.
    Kor : 32
    Tartózkodási hely : Magyarország, Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 7 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Ryennin Vas. Feb. 26, 2012 9:41 am

    esztertoth13 írta:
    Ryennin írta:

    LOOOOL...XDXDXD Nem akarom feltétlen tudni az ízét...hagyjuk csak inkább s
    Donovan őrmesternek....XD De ajánlott arra az esetre, ha valaki kifejezetten kedveli a tudálékos aromával fűszerezett, enyhén beképzeltséggel ízesített, és egy cseppnyi idiotizmussal kevert legsötétebb és keserűbb angol fekete teát. Csak receptre! Wink

    Na, valami ilyesmi íze lehet Smile Azt hiszem, én is passzolnám, bár nagy tea fogyasztó vagyok.

    Én is rengeteg féle-fajta-nemű-rangú és ízű teát fogyasztok, meg gyűjtöm is a specialitásokat, de szerintem részemről is passz.Very Happy Hagyjuk csak Donovannek.Very Happy neki biztos tetszik az alapötlet.Wink
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 7 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by esztertoth13 Vas. Feb. 26, 2012 8:41 am

    Ryennin írta:

    LOOOOL...XDXDXD Nem akarom feltétlen tudni az ízét...hagyjuk csak inkább s
    Donovan őrmesternek....XD De ajánlott arra az esetre, ha valaki kifejezetten kedveli a tudálékos aromával fűszerezett, enyhén beképzeltséggel ízesített, és egy cseppnyi idiotizmussal kevert legsötétebb és keserűbb angol fekete teát. Csak receptre! Wink

    Na, valami ilyesmi íze lehet Smile Azt hiszem, én is passzolnám, bár nagy tea fogyasztó vagyok.
    Ryennin
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 310
    Csatlakozás dátuma : 2012. Feb. 19.
    Kor : 32
    Tartózkodási hely : Magyarország, Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 7 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Ryennin Vas. Feb. 26, 2012 8:20 am

    esztertoth13 írta:
    Ryennin írta:Huha, azért elfogadnám.Very Happy Én még nem látta eddig, köszi.Very Happy Lehetne minden na válogatni, hoy kinek a nevével fémjelzett teát ihatom.Very Happy "Ma el akarom pusztítani a földet, okés, legyen egy kis Moriarty-tea.Very Happy"

    Valahogy így Smile Kíváncsi vagyok az Andreson-osnak milyen ízel lehet. De mindet elfogadnám én is.

    LOOOOL...XDXDXD Nem akarom feltétlen tudni az ízét...hagyjuk csak inkább s
    Donovan őrmesternek....XD De ajánlott arra az esetre, ha valaki kifejezetten kedveli a tudálékos aromával fűszerezett, enyhén beképzeltséggel ízesített, és egy cseppnyi idiotizmussal kevert legsötétebb és keserűbb angol fekete teát. Csak receptre! Wink
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 7 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by esztertoth13 Vas. Feb. 26, 2012 8:13 am

    Ryennin írta:Huha, azért elfogadnám.Very Happy Én még nem látta eddig, köszi.Very Happy Lehetne minden na válogatni, hoy kinek a nevével fémjelzett teát ihatom.Very Happy "Ma el akarom pusztítani a földet, okés, legyen egy kis Moriarty-tea.Very Happy"

    Valahogy így Smile Kíváncsi vagyok az Andreson-osnak milyen ízel lehet. De mindet elfogadnám én is.
    Ryennin
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 310
    Csatlakozás dátuma : 2012. Feb. 19.
    Kor : 32
    Tartózkodási hely : Magyarország, Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 7 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Ryennin Vas. Feb. 26, 2012 8:12 am

    Horpika írta:
    Wynter írta:
    Ryennin írta:
    Huha, azért elfogadnám.Very Happy Én még nem látta eddig, köszi.Very Happy Lehetne minden na válogatni, hoy kinek a nevével fémjelzett teát ihatom.Very Happy "Ma el akarom pusztítani a földet, okés, legyen egy kis Moriarty-tea.Very Happy"

    Pontosabban: Moriartea. Very Happy

    Az első sor negyedik teáját pedig kizárólag FORRÓN lehet inni. Laughing

    Horpika, Húsvétig nem is ehetsz édességet? Neutral

    Hát most egy hónapig nem eszem husit, sütit, és no alkohol. Gondoltam, kipróbálom a húsvét elötti böjtöt. Nekem ez nem "kötelező", de úgy vélem, nem árt egy ilyen, már rám fér! Smile Majd kárpótlom magam Benny filmekkel! Smile

    Hajrá, sok sikert, és kitartást.Smile A sok Benny-s film meg kárpótolni fog.Very Happy Én most a lábam miatt vagyok ágyhoz kötve, és szintén azzal ütöm el az időt, hogy újranézem a filmjeit, illetve meglesem,amelyiket még nem láttam.Very Happy Üdítő élmény.Wink Már csak a Sherlockos tea hiányzik.Very Happy

    Ajánlott tartalom


    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 7 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Márc. 28, 2024 1:53 pm