Sherlock, Benedict Cumberbatch Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sherlock Holmes Fórum Baker Street 221b Jeremy Brett


+11
Marlene
EdinaHolmes
Wynter
larewen
Horpika
Eranett
marevi
radix pedis diaboli
Admin
Sil
Georgina
15 posters

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    marevi
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 20 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by marevi Hétf. Feb. 13, 2012 10:58 am

    Horpika írta:Hát én bevallom, úúúútálom a napszemüveget! Embarassed

    Np, beszélgetés közben úgyis illik levenni Wink
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 20 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Horpika Hétf. Feb. 13, 2012 10:54 am

    Hát én bevallom, úúúútálom a napszemüveget! Embarassed
    marevi
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 20 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by marevi Hétf. Feb. 13, 2012 10:51 am

    Sil írta:
    marevi írta:Pont hogy kifejtettem a napszemüveg imádatomat erre a Tumblr összeesküvést sző ellenem, és a halálomat akarja LOL Shocked
    http://www.flickr.com/photos/63059619@N07/6025182408
    http://www.flickr.com/photos/63059619@N07/6024627129/ Razz

    Mindezek után hogy fogok tudni elaludni? Shocked Shocked Cool

    http://branstarks.tumblr.com/post/17043421276
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 20 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Hétf. Feb. 13, 2012 10:44 am

    marevi írta:Pont hogy kifejtettem a napszemüveg imádatomat erre a Tumblr összeesküvést sző ellenem, és a halálomat akarja LOL Shocked
    http://www.flickr.com/photos/63059619@N07/6025182408
    http://www.flickr.com/photos/63059619@N07/6024627129/ Razz
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 20 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Hétf. Feb. 13, 2012 10:35 am

    marevi írta:utááááálom, hogy a Newcastle epizódban, nem Ben Martin hangja. Az egy szuper epizód Martin szempontból, és úúúúgy meghallgatnám vele Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

    Bocsi a kifakadásért LOL Rolling Eyes Embarassed
    Örülj neki inkább, hogy csak abban az egy epizódban. Meg volt fázva és teljesen elment a hangja, ezért két epizód felvételén kellett helyettesíteni, de később az Ottery St. Mary-beli jeleneteit újra felvették vele. (A sugárzási sorrendet is azért változtatták meg, hogy ne rögtön az évad legelső epizódjában legyen más Martin hangja.) De mind a kettőt nem volt ideje újravenni, mert akkor nagyon be volt táblázva a Frankenstein miatt. Képzeld el azokat, akiknek azokra az előadásokra volt jegyük, amikor ő nem volt ott, na az az igazi szívás... (Olyankor Jonny vette át a Teremtmény szerepét a másik előadáson is, és az egyik segédszínészük lett Victor - két ilyen tanulójuk volt, az egyik Victor, a másik a Teremtmény szerepére, de normál esetben nem kerültek volna színpadra.)
    marevi
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 20 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by marevi Hétf. Feb. 13, 2012 10:28 am

    Pont hogy kifejtettem a napszemüveg imádatomat erre a Tumblr összeesküvést sző ellenem, és a halálomat akarja LOL Shocked

    http://mybeatles.tumblr.com/post/17567277208


    Plusz: http://fuckyeahcumberbatch.tumblr.com/post/17563656009/actors-benedict-cumberbatch-and-tom-hardy
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 20 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Hétf. Feb. 13, 2012 10:21 am

    marevi írta:Ben selypít videó Razz

    https://www.youtube.com/watch?v=cpvYssxp1jU
    Thpider... Laughing De az se semmi azért, amikor megáll a kamera előtt szó szerint egy szál zokniban... Razz
    marevi
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 20 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by marevi Hétf. Feb. 13, 2012 9:22 am

    marevi
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 20 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by marevi Hétf. Feb. 13, 2012 9:02 am

    utááááálom, hogy a Newcastle epizódban, nem Ben Martin hangja. Az egy szuper epizód Martin szempontból, és úúúúgy meghallgatnám vele Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

    Bocsi a kifakadásért LOL Rolling Eyes Embarassed
    marevi
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 20 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by marevi Hétf. Feb. 13, 2012 8:59 am

    Wynter írta:
    Marevi, nagyon tetszik az avatarod. Kár, hogy nem lehet egész oldalas. Very Happy

    Egyik kedvenc képem Wink A haj, a napszemüveg (ami egyértelműen 'kell' kategória), az iPod, ahogy fényképezve van... Annyira 'cool', hogy az már nem emberi LOL Cool

    Itt van kicsit nagyobb méretben Wink

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 20 Tumblr_lwxicygb2x1qd2rmdo3_500
    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 34

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 20 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by EdinaHolmes Vas. Feb. 12, 2012 9:57 pm

    BAFTA győztesek:

    Legjobb brit film: Suszter, szabó, baka, kém

    Legjobb adaptált forgatókönyv: Suszter, szabó, baka, kém

    A teljes lista itt megtekinthető.

    Egyébként a The Artist - A némaflmes szinte mindent vitt. Ha a Suszter, szabó, baka, kém nem brit film lenne és nem egy könyv alapján készült volna, tuti nem nyert volna semmit.
    Wynter
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 20.
    Kor : 43

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 20 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Wynter Vas. Feb. 12, 2012 8:14 pm

    Milyen huncut itt mindenki... Laughing Nagyon jó.

    Marevi, nagyon tetszik az avatarod. Kár, hogy nem lehet egész oldalas. Very Happy

    Ezen a képen egészen zombi-szeme van.

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 20 328379
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 20 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Gyöngyvér Vas. Feb. 12, 2012 8:03 pm

    Wynter írta:
    Vajon hogyan készítették el Benedict Sherlock-frizuráját? Hajcsavarókkal? Elképzeltük a hajcsavarós Sherlockot...? lol!

    El What a Face És a fodrászt? Razz

    És csak én gondolom úgy, hogy kedvenc nyomozónk pucéron alszik? bounce

    Nem hinném, hogy csak te gondolod... Embarassed Embarassed Embarassed
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 20 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Vas. Feb. 12, 2012 10:03 am

    Wynter írta:
    Vajon hogyan készítették el Benedict Sherlock-frizuráját? Hajcsavarókkal? Elképzeltük a hajcsavarós Sherlockot...? lol!
    Benedict alapból göndör hajú, nem kellett azt különösebben csavargatniuk... Wink
    marevi
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 20 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by marevi Vas. Feb. 12, 2012 7:24 am

    Wynter írta:
    És csak én gondolom úgy, hogy kedvenc nyomozónk pucéron alszik? bounce

    Nem csak te... Razz
    Wynter
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 20.
    Kor : 43

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 20 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Wynter Vas. Feb. 12, 2012 5:48 am


    Vajon hogyan készítették el Benedict Sherlock-frizuráját? Hajcsavarókkal? Elképzeltük a hajcsavarós Sherlockot...? lol!

    És csak én gondolom úgy, hogy kedvenc nyomozónk pucéron alszik? bounce
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 20 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Gyöngyvér Vas. Feb. 12, 2012 3:51 am

    Sil írta:
    Wynter írta:
    A Vágy és vezeklésben játszott Benedict negatív karaktert?
    Nem akarom elspoilerezni, inkább nézd meg. De hogy hogy látta meg abban a szerepben Moffat Holmes-t, az számomra rejtély...

    De meglátta, és ennek csak örülhetünk.
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 20 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Szomb. Feb. 11, 2012 10:35 pm

    Wynter írta:
    A Vágy és vezeklésben játszott Benedict negatív karaktert?
    Nem akarom elspoilerezni, inkább nézd meg. De hogy hogy látta meg abban a szerepben Moffat Holmes-t, az számomra rejtély...
    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 34

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 20 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by EdinaHolmes Szomb. Feb. 11, 2012 10:33 pm

    Én a Doctor Who-ból még jó ha 10 részt láttam, úgyhogy nagyon nem tudok a sorozatról nyilatkozik, de tetszik.

    Benny-s Star Trek képre én is kíváncsi vagyok.
    (A rendező, J.J. Abrams a titkolózós rendezők közé tartozik, szóval nem hiszem, hogy mostanában lesz kép.)
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 20 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by esztertoth13 Szomb. Feb. 11, 2012 9:51 pm

    Horpika írta:
    EdinaHolmes írta:Tegnap előtt megakartam nézni a Ki vagy doki következő részét az Animax-on, de a legtöbb adón valamiért most nincs hang a tv-men, úgyhogy sajna lemaradtam róla... Viszont tényleg jó sorozat. Benedictet megnézném dokiként, legalább egy rész elejéig. Smile
    Én nagyon szeretem a Mester kariját is, John Simm remekül hozta. Rebesgetik hogy visszahozzák valahogy majd. És ha egyszer regenerálódik, helytte szívesen látnám Andrew Scottot(Moriarty). Sztem tökkéletesen tudná folytatni a Simm féle Mestert! Smile Egyébként én Bennyt abszolut nem tudnám mesternek elképzelni. Pedig jól játszaná, kétségem sincs afelől. Valahogy nem. Smile
    Bennyvel majd az első Trekkes képet várom, de azt NAGYON! Smile

    Én teljesen be voltam zsongva, mikor vége lett a 6. évadnak. Nagyon ledöbbentem, azt hittem, ennél jobban már nem tudnak meglepni, és azt bánom, hogy nem tudom hol nézhetném meg a régi doki részeket, kíváncsi lennék azokra is.
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 20 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Horpika Szomb. Feb. 11, 2012 9:26 pm

    EdinaHolmes írta:Tegnap előtt megakartam nézni a Ki vagy doki következő részét az Animax-on, de a legtöbb adón valamiért most nincs hang a tv-men, úgyhogy sajna lemaradtam róla... Viszont tényleg jó sorozat. Benedictet megnézném dokiként, legalább egy rész elejéig. Smile
    Én nagyon szeretem a Mester kariját is, John Simm remekül hozta. Rebesgetik hogy visszahozzák valahogy majd. És ha egyszer regenerálódik, helytte szívesen látnám Andrew Scottot(Moriarty). Sztem tökkéletesen tudná folytatni a Simm féle Mestert! Smile Egyébként én Bennyt abszolut nem tudnám mesternek elképzelni. Pedig jól játszaná, kétségem sincs afelől. Valahogy nem. Smile
    Bennyvel majd az első Trekkes képet várom, de azt NAGYON! Smile
    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 34

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 20 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by EdinaHolmes Szomb. Feb. 11, 2012 8:30 pm

    Tegnap előtt megakartam nézni a Ki vagy doki következő részét az Animax-on, de a legtöbb adón valamiért most nincs hang a tv-men, úgyhogy sajna lemaradtam róla... Viszont tényleg jó sorozat. Benedictet megnézném dokiként, legalább egy rész elejéig. Smile
    Wynter
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 20.
    Kor : 43

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 20 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Wynter Szomb. Feb. 11, 2012 7:56 pm


    A Vágy és vezeklésben játszott Benedict negatív karaktert?
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 20 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Horpika Szomb. Feb. 11, 2012 1:37 pm

    Sil írta:
    Horpika írta:Két-három éve mikor a 10.doki megunta, és abba akarta hagyni, akkor Godtissék Bennynek ajánlották fel a 11.Doki szerepét. De ő inkább Sherlock lett! Smile
    Nem, ez nem egészen így volt. (Egyébként ugyanazt a videót akartam linkelni, amit marevi...) David Tennant (a 10. doki és Benedict barátja) mondta ugyan Benedictnek, hogy jelentkezzen a szerepre, de ő nem akart, mert a Doctor Who-nak van egy olyan oldala, amiben nem szeretett volna részt venni: hogy tejesdobozokon legyen az arca meg iskolákba járjon turnézni...
    http://a2.twimg.com/profile_images/1090739712/Heroes_final.jpg
    Okk, a tejesdobozosra emlékeztem, csak azt nem tudtam, h nem Gatissék mondták neki. Teljesen így rémlett. Smile
    marevi
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 20 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by marevi Szomb. Feb. 11, 2012 10:00 am


    Ajánlott tartalom


    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 20 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Ápr. 18, 2024 6:29 pm