Sherlock Holmes Fórum Baker Street 221b Jeremy Brett

Beszélgetések

Share
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 27

Re: Beszélgetések

Témanyitás by EdinaHolmes on Szomb. Ápr. 14, 2012 2:45 am

Következő két hónapban lesz több vizsgám is, ezért nem nagyon leszek. Legalábbis, nem fogok képeket posztolni, mert nem fér bele az időmbe. Akinek kell azzal szívesen megosztom milyen oldalakról szedem a képeket.
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Hozzászólások száma : 310
    Csatlakozás dátuma : 2012. Feb. 19.
    Kor : 26

Témanyitás by Ryennin on Csüt. Ápr. 12, 2012 7:56 am

Gyöngyvér írta:Privátba is válaszoltam, de azért itt is mondom, mert biztons ami ziher.
    Anyámat gyors megkerestem, ő szerintem még hagyján, de apám lesz a kihívás. Szerintem aggódnak egy kicsit, bár ki tudja lehet, hogy belemennek. Legalábbis remélem. neked pedig előre is köszi, hogy felajánlottad Smile

Írta, privit.Very Happy Minden elérhetőségem ott van.Smile De ha kell mellékelek önéletrajzot.Razz
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 24

Témanyitás by Gyöngyvér on Szer. Ápr. 11, 2012 12:37 am

Privátba is válaszoltam, de azért itt is mondom, mert biztons ami ziher.
    Anyámat gyors megkerestem, ő szerintem még hagyján, de apám lesz a kihívás. Szerintem aggódnak egy kicsit, bár ki tudja lehet, hogy belemennek. Legalábbis remélem. neked pedig előre is köszi, hogy felajánlottad Smile
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Témanyitás by Ryennin on Kedd Ápr. 10, 2012 9:06 am

Gyöngyvér írta:Igen, Doctor Who-t néztem. Smile Sőt nézem, mert erősen függővé tesz. Azért csak megkedveltem a 11. Doki-t is.
    Jól van nem ölöm meg, de egy kis kinzás belefér. Én is sok, sok Sherlock részt akarok még látni. Smile
    Őhm...van egy problémám. Jó probléma. Arról van szó, hogy tudjátok nyertem azon a haiku pályázaton, és most küldték a leveet, hogy ezen a héten 15-én lesz műsor Pesten 17:30-kor. Pontyos helyszín, hátha, esetleg, netalántán valamelyiktek odapofátlankodna Smile :2012. április 15-én, vasárnap 17.30-kor az Újpesti Polgár Centrum termeibe: 1042 Budapest, Árpád út 66.
    A probléma magva, hogy egylőre fogalmam sincs, hogy miképp jutok haza, vagy mivel. Az oadút még hagyján, de a vissza!
    Igazából anyám még nem tudja, de azért remélem, hogy elmehetek. még sosem voltam ilyenen.
    Nem akarok pofátlan lenni ám, emberek! Még véletlenül sem, csak gondolom összehozom a kellemest a hasznossal. nem haragszotok?
    Na most veszek levegőt is

Csajszi, én itt lakom a 15. kerületben, és a 4- be járok suliba, ami közel van hozzám, kb. egy 20 percre. Szóval, nagyon támogatnám a találkát, és szívesen segítek neked tájékozódni!!!! Mit gondolsz??? ÍFel is dobhatlak a megfeleő hazajutási eszközre, és esetleg, ha nincs sulid, amit mondjuk nem hiszek, de hátha, nyugodtan nálam is aludhastz!!! De a segítségemet felajámlom, és szívesen el is megyek veled a díjátadóra.Wink Szüleid lecsekkolhatnak.Very Happy Jogászhallgató vagyok, úgyhogy a fedhetetlenség miatt garantáltan nem foglak lehentelni, és bárhova, bármikor kimegyek eléd.Smile Mit gondolsz???Wink
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Témanyitás by EdinaHolmes on Kedd Ápr. 10, 2012 8:42 am

Sue Verture da Twitter:
    Happy Easter from the Moff and the mini Moff!

Sil
    Admin
    Admin

Hozzászólások száma : 1906
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 39

Témanyitás by Sil on Kedd Ápr. 10, 2012 6:54 am

Wynter írta:
    Valakinek van valami ötlete, hogy a szintén Moffat bácsi neve alatt készült Jekyll sorozatra honnét lehet szert tenni?
    Torrentről biztosan, van pl olyan oldal, ami direkt a brit cuccokra specializálódott (de ez pl fent van a magyar sorozatos oldalon is, csak ott is angolul).
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 20.
    Kor : 36

Témanyitás by Wynter on Kedd Ápr. 10, 2012 4:21 am

Valakinek van valami ötlete, hogy a szintén Moffat bácsi neve alatt készült Jekyll sorozatra honnét lehet szert tenni?
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Témanyitás by Gyöngyvér on Kedd Ápr. 10, 2012 4:12 am

Igen, Doctor Who-t néztem. Smile Sőt nézem, mert erősen függővé tesz. Azért csak megkedveltem a 11. Doki-t is.
    Jól van nem ölöm meg, de egy kis kinzás belefér. Én is sok, sok Sherlock részt akarok még látni. Smile
    Őhm...van egy problémám. Jó probléma. Arról van szó, hogy tudjátok nyertem azon a haiku pályázaton, és most küldték a leveet, hogy ezen a héten 15-én lesz műsor Pesten 17:30-kor. Pontyos helyszín, hátha, esetleg, netalántán valamelyiktek odapofátlankodna Smile :2012. április 15-én, vasárnap 17.30-kor az Újpesti Polgár Centrum termeibe: 1042 Budapest, Árpád út 66.
    A probléma magva, hogy egylőre fogalmam sincs, hogy miképp jutok haza, vagy mivel. Az oadút még hagyján, de a vissza!
    Igazából anyám még nem tudja, de azért remélem, hogy elmehetek. még sosem voltam ilyenen.
    Nem akarok pofátlan lenni ám, emberek! Még véletlenül sem, csak gondolom összehozom a kellemest a hasznossal. nem haragszotok?
    Na most veszek levegőt is

A hozzászólást Gyöngyvér összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Ápr. 10, 2012 6:29 am-kor.
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Témanyitás by Wynter on Hétf. Ápr. 09, 2012 11:59 pm

Gyöngyvér írta:Megölöm Moffat-et. Nem, elötte megölelem, talán puszit is kap, és csak aztán ölöm meg.
    Ez az ember! Áááhhh! Írónak született. Teljesen kikészített, de azért zseniális. Faint2

Lehetne, hogy csak azután öld meg, miután végzett a következő sok-sok Sherlock megírásával? What a Face
    Sil
    Admin
    Admin

Témanyitás by Sil on Hétf. Ápr. 09, 2012 11:12 am

Ryennin írta:Miért akarod Moffatet lehentelni???Razz
    Szerintem Doctor Who-t néz... Laughing
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Témanyitás by Ryennin on Hétf. Ápr. 09, 2012 9:36 am

Gyöngyvér írta:Megölöm Moffat-et. Nem, elötte megölelem, talán puszit is kap, és csak aztán ölöm meg.
    Ez az ember! Áááhhh! Írónak született. Teljesen kikészített, de azért zseniális. Faint2

Miért akarod Moffatet lehentelni???Razz
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Témanyitás by Gyöngyvér on Hétf. Ápr. 09, 2012 7:39 am

Megölöm Moffat-et. Nem, elötte megölelem, talán puszit is kap, és csak aztán ölöm meg.
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Témanyitás by Ryennin on Hétf. Ápr. 09, 2012 7:00 am

Jah igen, bocsi mindenki, lemaradt a kép a húsvéti jókívánsághoz.Razz

http://26.media.tumblr.com/tumblr_lj6jnqiODM1qcp9w5o1_500.jpg
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Témanyitás by Ryennin on Hétf. Ápr. 09, 2012 6:40 am

Hali Mindenki!!!

Én most eltűntem egy darabig , meg még el is fogok, azt se tudom hol áll a fejem, zhk egymás után, temetsére megyek, plusz nagymamámék kertet csinálnak, és neki segítek, segítettem, szóval ezért nem nagyon vagyok erre, eleve netnél nem nagyon vagyok...XD Szóval azért jöttem most, hogy Áldott húsvétot kívánjak nektek így utólag is.Smile

Aztán majd jövök erre...gondolom megleztek nélkülem, de azért szólok.Smile

Remélem ez a húsvéti hajcihő, locsolkodás stb mindenkinek nagyon jól telt, telik, és mindenkit meglocsoltak, aki hölgyemény, hogy ne hervadjatok el.Very Happy
    Puszii
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Témanyitás by Gyöngyvér on Hétf. Ápr. 09, 2012 1:36 am

Nálunk hó volt. Mi győztünk.
    Teljesen leamortizálódtam emiatt, és fölborult a biociklusom.
    Remélem arra jobban bírjátok ezt a kifejezetten hisztérikus időjárást.
    Na de hogy érdekesebb legyek... nem jut semmi az eszembe, csak a holnapi sulikezdés. Zh-k ezerrel. Brrr.
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Témanyitás by Wynter on Vas. Ápr. 08, 2012 4:59 am

Gyöngyvér írta:
    Röpke utolsó kérdés: felétek is olyan veszett hideg van, mint nálam?

Nálunk igen. Befagy az ember okosabbik fele, és fúj a szél. Ahogy elnézem a felhőket, eső is lesz.
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Témanyitás by Gyöngyvér on Vas. Ápr. 08, 2012 4:54 am

Kösz szépen, így legalább már tudom, hogyan kell irni. persze rákereshettem volna neten, de hát így lényegesen egyszerűbb.
    Titeket nem zargatnak a rokonok így ünnepek táján? No, nem mintha rengeteg lenne, de az az egy szem is teljesen kikészít. Reggel már fél kielnckor mindenki fent viribült, mikor máskor kilenckor-negyed tizkor kelünk. Kész botrány. Egész nap álmosan keringtem, mint az őszi legyek, mert nem volt meg a felébredési ritmusom. Inkább a locsolók, mint egy rokon!
    Nah nem panaszkodom.
    Remélem kellemesen telnek az ünnepek, elképzelések szerint.
    Röpke utolsó kérdés: felétek is olyan veszett hideg van, mint nálam?
    Sil
    Admin
    Admin

Témanyitás by Sil on Vas. Ápr. 08, 2012 4:12 am

Gyöngyvér: nézz csak meg még pár részt (főleg a 6. évadban), és meglátod. Wink Úgy kell írni, hogy allons-y.
    Én sem szeretném, ha nő lenne a Doktor, de pl Helen Mirren az szeretne lenni (ez biztos valami kapuzárási pánik nála).
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Témanyitás by Wynter on Vas. Ápr. 08, 2012 2:20 am

Ümmm, a Ki vagy, doki?-hoz nem tudok hozzászólni. Kétszer láttam belőle néhány percet, elég is volt. Borzasztó ellenszenves nekem szegény doki, és a sztori sem fogott meg.
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Témanyitás by EdinaHolmes on Vas. Ápr. 08, 2012 12:02 am

Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Témanyitás by Gyöngyvér on Szomb. Ápr. 07, 2012 9:49 pm

Aztat mondod vala? Miféle galládságra készül az a szerző, he? Ne, ne is mondd el, spoiler. Ez egy jó szó. Majdnem olyan jó, mint az Alonsy! (így kell írni?)
    Nagyon nagy gonosz lesz? Csak fokozatot árulj el.
    Amúgy tudod mit olvastam? Lehet, hogy a Doktor nő lesz. A megmaradt hajam is kihullott, hirtelen, de aztán kiderült, hogy csak beugratás. persze ettől még nem nőtt vissza a fejszőrőm. Megviselte, hogy John-ból nőt csináltak az idióták.
    Sil
    Admin
    Admin

Témanyitás by Sil on Szomb. Ápr. 07, 2012 8:29 pm

Rory? Ó, vele kapcsolatban fogod még bőven szidni Moffat-et... Laughing Cool
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Témanyitás by Gyöngyvér on Szomb. Ápr. 07, 2012 8:01 pm

Jah igazából rákantattam a Ki vagy Doki-ra, is. Rájöttem, hogy valamivel el kell ütni az időt a Sherlock 3. évadáig és hát belevágtam. De megint pórul jártam, mert az ötödik évadnál tartok, cirka egy hónap alat, és ha ez is elfogy, akkor aztán megint kereshetek, egy másik valamit. Viszont jelenleg ez tart lázban, momentán az a jelenet, hogy megint kiirtak valakit a sorozatból. Asszem ez a tizenegyedik doki lesz, bár én a Kilencediket bírtam a legjobban. Bár David Tennant is nagyot alakított, a végére egészen megszerettem. Amúgy szerintem a Mesternek van némi Jim Moriartys beütése. Vagy csak én látom úgy, de ez lényegtelen. Jah kkülönben ebből az egész zavarosan induló katyvaszból azt akartam kihozni, hogy miért irták ki az ötödik évadból azt a csóri srácot? Fogalmam sincs, hogy hívják a színészt, szerep szerint Rory (falra mászok ezektől az egytagú angol férfinevektől!), és tessék nem elnyelte a repedés! Pedig olyan szimpatikus volt! Kicsit dinka, de azért aranyos, ráadásul volt néhány okos meglátása. Erre kiirják. Bosszantó. Remélem azért valahogy visszahozzák, mert ez igazságtalanság. NAh de ha már itt tartunk: Moriarty-t is tessék visszaírni a sorozatba! Még mindig nem hiszem el, hogy csak úgy szimplán fejbe lőtte magát.
    Ő, ennyi lettem volna. Kicsit katyvaszos, de talán a lényeg érthető. Már ha van benne lényeg. Viszont az a csokornyekkendő a 11. Doktoron kiifejezetten idegesítő. Pláne az a piros hózentróger. De a beszólásai nagyok, bár egy kicsit hirtelen fajta. Még nem olyan drámai, mint Tennant volt, bár ezt még behozhatja.
    De mihez fogok kezdeni, ha ezt is végignéztem?
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Témanyitás by Wynter on Szomb. Ápr. 07, 2012 7:23 am

Gyöngyvér írta:Wynter légyszi tedd meg! Hozzám sose jön senki, bár lehet, hogy csak azért mert egy kis falumban lakom. Bár ez nem kifogás. Akkor biztos nem ütöm meg a "trendi kinézet" színvonalát.
    Nahn mindegy, szóval várom őket. Úgyis van egy rahedli festett tojás, legalább nem az összeset esszünk meg.
    És most valami teljesen más.
    VAgy mégsem. Nem terhelek senkit a rajongási kiselőadásommal. Smile

Én kimondhatatlanul utálom az egész locsolósdit, legszívesebben elbújnék...
    És nyugodtan rajongj, én még itt vagyok, "meghallgatlak." Gyerünk, ki vele! Smile
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Témanyitás by Gyöngyvér on Szomb. Ápr. 07, 2012 7:17 am

Wynter légyszi tedd meg! Hozzám sose jön senki, bár lehet, hogy csak azért mert egy kis falumban lakom. Bár ez nem kifogás. Akkor biztos nem ütöm meg a "trendi kinézet" színvonalát.
    Nahn mindegy, szóval várom őket. Úgyis van egy rahedli festett tojás, legalább nem az összeset esszünk meg.
    És most valami teljesen más.
    VAgy mégsem. Nem terhelek senkit a rajongási kiselőadásommal. Smile

Sponsored content

Témanyitás by Sponsored content

Pontos idő: Hétf. Szept. 25, 2017 6:01 am