Sherlock Holmes Fórum Baker Street 221b Jeremy Brett

Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

Share
    esztertoth13
    Admin
    Admin

Hozzászólások száma : 959
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.

Re: Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

Témanyitás by esztertoth13 on Kedd Márc. 06, 2012 10:49 am

Ryennin írta:

Egyébként szerintem biztosra nem tudja, hogy Sherlock él. nekem az jött le a sírnál lévő résznél, hogy titkon reménykedik benne, hogy a barátja él, de közben a látottak meg mégiscsak ott vannak. De szeretné azt hinni, hogy ez is csak egy trükk, és Sherlock előugrik mindjárt valahonnan, hogy ááá, itt vagyok. És persze ez is lesz, de ő ezt nem tudhatja.Very Happy

Na, igen, valahogy így van. Csak nem tudtam ezt így leírni. Smile

Azért gondoltam, hogy hasra esett, mert kapálózott, és már a levegőben is annyira meg volt dőlve, hogy a lába és a törzse közel azonos időben érhetett talajt. De nem nagyon mutatják a végét, csak hogy puff, szóval, ez megint csak a jövő zenéje, remélem lesz másik kép is majd a földet érésről, azt nem látszik olyan tisztán, mert azért mutatják.

De már értem hogy gondolod, és igaz is, csak valahogy én úgy néztem, hogy előre dől, vagyis közelebb van a vízszintes testhelyzethez esés közben, de ha úgy nézem, hogy majdnem függőlegesen esik, akkor más a helyzet, csak én nem így néztem.
    Anyechka85

Hozzászólások száma : 17
    Csatlakozás dátuma : 2012. Feb. 27.
    Kor : 33

Témanyitás by Anyechka85 on Kedd Márc. 06, 2012 10:40 am

Ryennin írta:
    EdinaHolmes írta:
    Ryennin írta:Egyébként John hibafaktorából kimaradt a videóban,hogy ilyen öngyilkosság esetén nem Sherlockéhoz hasonló sérülések keletkeznek....Ejej John, szeretünk, de nem örülnék, ha ő lenne az orvosom.Very Happy

xD Laughing

De komolyan!!! Sherlock a tetőről önként leugrik, nem lökik, ez fontos. Ha valóban leesett volna, először is, mert mivel egyenesen ugrik lábra érkezik, minimum többszörös lábtörés, és mivel magasról indult lazán befigyelne egy gerinctörés is, bár az talána lábtörésnél kevésbé lenne látványos. Plusz, a fejen látható sérülés sem klappol. Sokkal nagyobb roncsolás kellett volna, hogy keletkezzen. Persze John sokkos állapotba kerülhetett elméletben, de tegyük hozzá, hogy katonaorvos, tehát ennél jóval csúnyábbat is kellett látnia már, és ennél a heéyzetnél jóval durvábbat is átélt, és mint először Mycroft levezeti, John kitűnően állja a stresszt. Szóval csak azt lehet feltételezni, hogy a biciklis action-től esetleg enyhén agyrázkódást kapott, de még mindig nem magyarázat arra, hogy miért nem ütött szöget a fejébe a sérülések kissé furi elhelyezkedése.Very Happy Vagy én vagyok túl szőrszálhasogató????

Hát, nem tudom, mennyire mérvadóak a sérülések jelen esetben. Mark Gatiss csiripelte, hogy a BBC-n nem szokás szétfröccsent agyakat ábrázolni. Konkrétan Moriarty fejbelövéséről volt szó, de talán Sherlock járdára pottyanására is igaz lehet, hogy kissé "szelídítettek" a roncsolódás mértékén az irányelvek miatt. Kevesebb ketchup, kisebb horror.

Micsoda feszültség, mennyi nyitva hagyott kérdés, és micsoda kilátástalanság a megoldásig! :-S
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Hozzászólások száma : 310
    Csatlakozás dátuma : 2012. Feb. 19.
    Kor : 27

Témanyitás by Ryennin on Kedd Márc. 06, 2012 10:38 am

esztertoth13 írta:
    Ryennin írta:De komolyan!!! Sherlock a tetőről önként leugrik, nem lökik, ez fontos. Ha valóban leesett volna, először is, mert mivel egyenesen ugrik lábra érkezik, minimum többszörös lábtörés, és mivel magasról indult lazán befigyelne egy gerinctörés is, bár az talána lábtörésnél kevésbé lenne látványos. Plusz, a fejen látható sérülés sem klappol. Sokkal nagyobb roncsolás kellett volna, hogy keletkezzen. Persze John sokkos állapotba kerülhetett elméletben, de tegyük hozzá, hogy katonaorvos, tehát ennél jóval csúnyábbat is kellett látnia már, és ennél a heéyzetnél jóval durvábbat is átélt, és mint először Mycroft levezeti, John kitűnően állja a stresszt. Szóval csak azt lehet feltételezni, hogy a biciklis action-től esetleg enyhén agyrázkódást kapott, de még mindig nem magyarázat arra, hogy miért nem ütött szöget a fejébe a sérülések kissé furi elhelyezkedése.Very Happy Vagy én vagyok túl szőrszálhasogató????

Nem, ez logikus. Igen, ugrott, méghozzá önként. Az esésről amit írtál, ebbe bele se gondoltam, talán engem is sokkolt az esemény Smile Az eséséről: szerintem hasra esik, úgy is látszik.

Wason: igen, egyet értek, viszont alig van lehetősége alaposan megnézni. Oda se engedik, csak a pulzusát tudja megnézni, aztán elhúzzák, és már viszik is el a holttestet.

Jók a képek! Smile

Hasra esés....szóval tudom, hogy ezt elvben így csinlátk meg, azonba nem eshetett úgy, ha valóban úgy zuhant, ahogy elindult fentről, feltéve, hogy nem dőlt bele, hogy direkt hasra essen.Very Happy Illetve pontosítok, eshetett hasra, de előtte lábra kellett neki.Very Happy

Nem tudom----valóban nincs Watsonnak sok ideje, ez igaz, viszont a fején lévő sérülésről fel kellett volna tűnnie, hogy nem jó. Mert azt mutatták is, hogy látta. De persze ettől még rossz helyzetben volt, meg a körülméyek mellette szólnak.

Egyébként szerintem biztosra nem tudja, hogy Sherlock él. nekem az jött le a sírnál lévő résznél, hogy titkon reménykedik benne, hogy a barátja él, de közben a látottak meg mégiscsak ott vannak. De szeretné azt hinni, hogy ez is csak egy trükk, és Sherlock előugrik mindjárt valahonnan, hogy ááá, itt vagyok. És persze ez is lesz, de ő ezt nem tudhatja.Very Happy
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 11.

Témanyitás by marevi on Kedd Márc. 06, 2012 10:25 am

Horpika írta:
    marevi írta:LOL

A mérges cicám jut erről eszembe, mikor égnek áll az összes szőre! Smile

De a bőrdzseki menő Cool
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Témanyitás by marevi on Kedd Márc. 06, 2012 10:25 am

Horpika írta:
    de jó lenne egyszer így látni az ajtóban: Hali! Csak bekukkantottam! Smile

Hozzám jöhet bármikor Razz
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 43

Témanyitás by Horpika on Kedd Márc. 06, 2012 10:18 am

marevi írta:LOL

A mérges cicám jut erről eszembe, mikor égnek áll az összes szőre! Smile
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Témanyitás by Horpika on Kedd Márc. 06, 2012 10:17 am

marevi írta:Ühüm Razz

de jó lenne egyszer így látni az ajtóban: Hali! Csak bekukkantottam! Smile
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Témanyitás by marevi on Kedd Márc. 06, 2012 10:16 am

LOL

marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Témanyitás by marevi on Kedd Márc. 06, 2012 10:15 am

Ühüm Razz

Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Témanyitás by Horpika on Kedd Márc. 06, 2012 10:07 am

esztertoth13 írta:
    Wason: igen, egyet értek, viszont alig van lehetősége alaposan megnézni. Oda se engedik, csak a pulzusát tudja megnézni, aztán elhúzzák, és már viszik is el a holttestet.

Jók a képek! Smile

És érzelmileg teljesen kész van, túl egy szökésen, menekülésen, fáradt is, el is esett. Ez is közrejátszhat hogy nem veszi észre a jeleket.
    esztertoth13
    Admin
    Admin

Témanyitás by esztertoth13 on Kedd Márc. 06, 2012 10:03 am

EdinaHolmes írta:

Hát, szerintem rájött különben nem reménykedne benne, hogy túlélte. Smile

Ez nekem is beugrott, (Vagyis hogy talán sejti, hogy nem halt meg.) talán mert azt mondta, hogy mérges, mintha azért lenne mérges, mert Sherlock kihagyta valamiből. Ettől eltekintve, szerintem nem tudja, tényleg hűek voltak az eredetihez, ezért is szeretem, szóval, nem tudja, csak reméli, de a végén nagyon elegánsan elbúcsúzik, mint egy katona.
    esztertoth13
    Admin
    Admin

Témanyitás by esztertoth13 on Kedd Márc. 06, 2012 10:00 am

Ryennin írta:De komolyan!!! Sherlock a tetőről önként leugrik, nem lökik, ez fontos. Ha valóban leesett volna, először is, mert mivel egyenesen ugrik lábra érkezik, minimum többszörös lábtörés, és mivel magasról indult lazán befigyelne egy gerinctörés is, bár az talána lábtörésnél kevésbé lenne látványos. Plusz, a fejen látható sérülés sem klappol. Sokkal nagyobb roncsolás kellett volna, hogy keletkezzen. Persze John sokkos állapotba kerülhetett elméletben, de tegyük hozzá, hogy katonaorvos, tehát ennél jóval csúnyábbat is kellett látnia már, és ennél a heéyzetnél jóval durvábbat is átélt, és mint először Mycroft levezeti, John kitűnően állja a stresszt. Szóval csak azt lehet feltételezni, hogy a biciklis action-től esetleg enyhén agyrázkódást kapott, de még mindig nem magyarázat arra, hogy miért nem ütött szöget a fejébe a sérülések kissé furi elhelyezkedése.Very Happy Vagy én vagyok túl szőrszálhasogató????

Nem, ez logikus. Igen, ugrott, méghozzá önként. Az esésről amit írtál, ebbe bele se gondoltam, talán engem is sokkolt az esemény Smile Az eséséről: szerintem hasra esik, úgy is látszik.

Jók a képek! Smile
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Témanyitás by Horpika on Kedd Márc. 06, 2012 9:59 am

EdinaHolmes írta:

ha tartják magukat a kánonhoz, márpedig igen lényeges dolgokban eddig tartották, akkor Watson nem tudja. az más kérdés, hogy sztem itt nem lesz 3 év a bújkálás. Dejólennehamárnézhetnénka3/1-et! Smile
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 28

Témanyitás by EdinaHolmes on Kedd Márc. 06, 2012 9:55 am

Ryennin írta:
    EdinaHolmes írta:
    Ryennin írta:Egyébként John hibafaktorából kimaradt a videóban,hogy ilyen öngyilkosság esetén nem Sherlockéhoz hasonló sérülések keletkeznek....Ejej John, szeretünk, de nem örülnék, ha ő lenne az orvosom.Very Happy

xD Laughing

De komolyan!!! Sherlock a tetőről önként leugrik, nem lökik, ez fontos. Ha valóban leesett volna, először is, mert mivel egyenesen ugrik lábra érkezik, minimum többszörös lábtörés, és mivel magasról indult lazán befigyelne egy gerinctörés is, bár az talána lábtörésnél kevésbé lenne látványos. Plusz, a fejen látható sérülés sem klappol. Sokkal nagyobb roncsolás kellett volna, hogy keletkezzen. Persze John sokkos állapotba kerülhetett elméletben, de tegyük hozzá, hogy katonaorvos, tehát ennél jóval csúnyábbat is kellett látnia már, és ennél a heéyzetnél jóval durvábbat is átélt, és mint először Mycroft levezeti, John kitűnően állja a stresszt. Szóval csak azt lehet feltételezni, hogy a biciklis action-től esetleg enyhén agyrázkódást kapott, de még mindig nem magyarázat arra, hogy miért nem ütött szöget a fejébe a sérülések kissé furi elhelyezkedése.Very Happy Vagy én vagyok túl szőrszálhasogató????

Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Hozzászólások száma : 310
    Csatlakozás dátuma : 2012. Feb. 19.
    Kor : 27

Témanyitás by Ryennin on Kedd Márc. 06, 2012 9:41 am

EdinaHolmes írta:

xD Laughing

EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 28

Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

Témanyitás by EdinaHolmes on Kedd Márc. 06, 2012 9:28 am

xD Laughing

Ajánlott tartalom

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Pontos idő: Vas. Okt. 21, 2018 10:32 pm