Sherlock Holmes Fórum Baker Street 221b Jeremy Brett

Frankenstein Prágában

Share
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 42

Re: Frankenstein Prágában

Témanyitás by Horpika on Csüt. Május 17, 2012 6:32 am

Köszi Sil! Smile
    Noondarkly
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Hozzászólások száma : 132
    Csatlakozás dátuma : 2012. May. 15.
    Kor : 39

Frankenstein Prágában

Témanyitás by Noondarkly on Csüt. Május 17, 2012 12:20 am

Horpika írta:
    Noondarkly írta:

Ha Uránia nem jön össze, kimennék a 18-ai előadásra. csatlakozhatok hozzátok, azokhoz, akik mennek? Férjemnek is megemlítem, hátha Prága vonzó lesz neki mint úticél, a darabról nem merek egyelőre szólni, mert őkelme elnevezte Ben-t "fishface"-nek, együtt kezdtük nézni a Sherlock-ot de páromnak nem jött be úgy, mint nekem, végül egyedül fejeztem be... aztán rajtam elhatalmasodott a LÁZ, és a párom már cukkol és azt mondta Ben-re, hogy "he looks like a fish". (De aztán megnéztem vele a "Hawking"-ot és azt a férjem is elismerte minden szempontból.) Szóval ha ő nem hajlandó, akkor mehetnék veletek? Smile Egészséges vagyok, 34 éves, amúgy normális, ez esetben pedig gondolom remélem!) előnynek számít, ha az ember kendőzetlenül odavan Benedict-ért. Very Happy Very Happy Very Happy

Kriszti

Szia! Eddig 90 % hogy megyek, és szintén 18. Sil is gyün akkor ha minden jól jön, ha Uránia nincs, akkor jó lenne valahogy közösen menni. Én 37 vagyok, és kicsit sem állítom hogy teljesen normááális, legalábbis haverok szerint elképzelhető hogy vannak normális pillanataim, de ki kell fogni! Wink Nálunk a párom szelíd elnézéssel kezeli, Sherlockot még kedveli is! Smile

Nos, erősen hajlok erre a 18ai útra én is. Tegnap említettem férjuramnak, hogy lenne-e kedve Prágába menni 25én megnézni egy vetített színházi előadást. Kerek szemekkel kérdezte, csak nem a halszemű?! De a kacagást követően azt mondta, végülis egy nap Prágában és egy angol nyelvű színdarab, nem rossz program. Úgyhogy úgy néz ki, meghozza értem ezt az áldozatot júni 25-én. De amikor már a 18-át is mondtam, hogy ugye fordított szerepről van szó, na akkor már kerek-perec azt mondta, elment az eszem. Very Happy
    Adtok egy emailcímet, vagy írtok nekem privátban, hgy ne ettől legyen hangos a fórum? Noondarkly kukac gmail pont com a címem. Már persze ha mehetek én is veletek, nem sértődöm meg ha nem akartok bevenni egy tök ismeretlent! Nyugodtan és őszintén tessék megmondani. Smile
    Kriszti
    UI: Két teljes napja nem láttam Ben-t képernyőn, csak fotókon, és kemény elvonási tüneteim vannak... (közben rájöttem hogy meghülyültem mert tegnap a Tinker, tailor-t kezdtük el nézni, de nem volt jó a kópia, ugrált, mindenesetre pár percre láttam Ben szőke Beatles-fejét és hallottam a hangját, amitől nyugodt állapotomban is aritmiát kapok...)
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Témanyitás by Horpika on Kedd Május 15, 2012 9:59 pm

Noondarkly írta:

Ha Uránia nem jön össze, kimennék a 18-ai előadásra. csatlakozhatok hozzátok, azokhoz, akik mennek? Férjemnek is megemlítem, hátha Prága vonzó lesz neki mint úticél, a darabról nem merek egyelőre szólni, mert őkelme elnevezte Ben-t "fishface"-nek, együtt kezdtük nézni a Sherlock-ot de páromnak nem jött be úgy, mint nekem, végül egyedül fejeztem be... aztán rajtam elhatalmasodott a LÁZ, és a párom már cukkol és azt mondta Ben-re, hogy "he looks like a fish". (De aztán megnéztem vele a "Hawking"-ot és azt a férjem is elismerte minden szempontból.) Szóval ha ő nem hajlandó, akkor mehetnék veletek? Smile Egészséges vagyok, 34 éves, amúgy normális, ez esetben pedig gondolom remélem!) előnynek számít, ha az ember kendőzetlenül odavan Benedict-ért. Very Happy Very Happy Very Happy

Kriszti

Szia! Eddig 90 % hogy megyek, és szintén 18. Sil is gyün akkor ha minden jól jön, ha Uránia nincs, akkor jó lenne valahogy közösen menni. Én 37 vagyok, és kicsit sem állítom hogy teljesen normááális, legalábbis haverok szerint elképzelhető hogy vannak normális pillanataim, de ki kell fogni! Wink Nálunk a párom szelíd elnézéssel kezeli, Sherlockot még kedveli is! Smile
    Sil
    Admin
    Admin

Hozzászólások száma : 1906
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.

Témanyitás by Sil on Kedd Május 15, 2012 6:24 am

Noondarkly írta:Kedves Syl, köszi!
    Júniusban, ugye? Ugye???? És melyik mozi? Bocsánat az ostoba kérdésekért, de így van ez, ha sietve kell válaszokat kapnom, mert kb. 2 hét alatt kell mindent bepótolnom, és mert BC a normálisan használt agykapacitásom 99%-át lefoglalja...
    K.
    Igen, júniusban. A Kino Atlas nevű moziban, ez nagyon közel van a buszpályaudvarhoz. De este 8-kor kezdődik mindkét alkalommal, és mivel maga az előadás kb 2 óra (ráadásul a Ben-mint-Creature verzió a hosszabb), plusz van egy kb félórás werkfilm is, nagyon neccesen érnénk csak el az utolsó buszt vissza (fél 11 előtt akkor sem végzünk, ha nincs csúszás a programban, a busz meg 11-kor indul és előtte regisztrálni is kell), szóval ottalvással kell számolni, ha busszal megyünk.
    Ez itt a mozi honlapja (írtam nekik emailt, de a fülük botját se mozgatták rá eddig):
    http://www.atlascinema.cz/
    Ez meg itt a hivatalos cseh Facebook-oldal:
    http://www.facebook.com/pages/NT-Live-p%C5%99%C3%ADm%C3%A9-p%C5%99enosy-z-Lond%C3%BDna/128866697170901

Az Urániának lehetett volna érvelni azzal is, hogy a darab két főszereplője elnyerte az Olivier Awards és az Evening Standard Theatre Awards legjobb színésznek járó díjait is. (Tényleg, a Magyarhangyáról semmi hír, hogy ők jutottak-e valamire?)
    Noondarkly
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Témanyitás by Noondarkly on Kedd Május 15, 2012 1:34 am

Kedves Syl, köszi!
    Júniusban, ugye? Ugye???? És melyik mozi? Bocsánat az ostoba kérdésekért, de így van ez, ha sietve kell válaszokat kapnom, mert kb. 2 hét alatt kell mindent bepótolnom, és mert BC a normálisan használt agykapacitásom 99%-át lefoglalja...
    K.

Sil írta:Üdv a fórumon, Kriszti! Smile
    Jegyet még nem lehet foglalni, nincs még fent a mozi honlapján. 18-án lesz Benedict a Creature és JLM Victor, 25-én meg fordítva.
    Noondarkly
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Témanyitás by Noondarkly on Kedd Május 15, 2012 1:30 am

Gyerekek, nem tudom, érdemes-e írnom erről, de az imént küldtem levelet az Urániának, belinkeltem a listát az 52 európai moziról, melyek közvetíteni fogják és javasoltam, vegyék műsorra ők is.
    Öt perc múlva jött a válasz, hogy "megvizsgálják a közvetítés lehetőségét".
    Komolyan mondom, liftezik a gyomrom......................
    Kriszti
    Sil
    Admin
    Admin

Témanyitás by Sil on Kedd Május 15, 2012 1:26 am

Üdv a fórumon, Kriszti! Smile
    Jegyet még nem lehet foglalni, nincs még fent a mozi honlapján. 18-án lesz Benedict a Creature és JLM Victor, 25-én meg fordítva.
    Noondarkly
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Témanyitás by Noondarkly on Kedd Május 15, 2012 1:17 am

Sziasztok!

Kriszti vagyok, pár hete taglózott le a Sherlock-fenomén, azon belül is Ben Cumberbatch. Más most nem is érdekes rólam. Very Happy
    Toporzékolok dühömben, hogy mi magyarok nem bírjuk bemutatni a Frankenstein-t, de hát ez van... viszont látom, hogy nagyban szervezkedtek, ki megy Prágába, stb.
    Fel tudnátok sorolni, hogy Prágában a dátumoknak a darab melyik verziója felel meg? Vagyis mely napokon ki játssza Victort ill. a kreatúrát? Ezt honnan lehet egyáltalán tudni? És a mozijegyeket már lefoglaltátok?

Köszönöm a válaszokat!
    Kriszti Cumberbitch
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Hozzászólások száma : 310
    Csatlakozás dátuma : 2012. Feb. 19.
    Kor : 26

Témanyitás by Ryennin on Vas. Május 13, 2012 4:19 am

Horpika írta:
    Sil írta:
    marevi írta:https://twitter.com/fruska/statuses/200947728279289858

Lehet tervezgetni Wink

Remek.Very Happy Ki akar még jönni az elsőre (BC mint Creature)? Nekem sajnos a másik esélytelen, 24-én lesz a nagypapám 80 éves, arra tuti haza kell mennem... (Mondjuk még szabit is kell kérnem...)

Mindkét előadás 20:00-tól lesz, jegyár 250 korona (illetve 200, ha mindkettőre vesz valaki jegyet). Tavaly 300 volt, ha jól emlékszem.Horpikának is szólni, csak érjek haza...

18-ra nevezek. BC creatura! Smile

Én is szeretnék menni, márha senkit nem zavar a jelenlétem. Smile Egyenlőre nem tudom, hogy a 18 jó-e, mert kedden derül ki, hogy lesz -e aznap vizsgám avagy nem.
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Témanyitás by Horpika on Pént. Május 11, 2012 9:04 pm

Sil írta:

Lehet tervezgetni Wink

Remek.Very Happy Ki akar még jönni az elsőre (BC mint Creature)? Nekem sajnos a másik esélytelen, 24-én lesz a nagypapám 80 éves, arra tuti haza kell mennem... (Mondjuk még szabit is kell kérnem...)

Mindkét előadás 20:00-tól lesz, jegyár 250 korona (illetve 200, ha mindkettőre vesz valaki jegyet). Tavaly 300 volt, ha jól emlékszem.Horpikának is szólni, csak érjek haza...

18-ra nevezek. BC creatura! Smile
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 11.

Témanyitás by marevi on Pént. Május 11, 2012 6:56 am

Nnnnna, nekem meg a 18 nem játszik semmiképp, a 20-21et is lig bírtam már kikönyörögni szabinak, meg húzós lenne 19én haza Prágából, és másnap hajnalban meg repülni Hollandiába (és ugye ott is azt a verziót nézem meg) Very Happy

Viszont esetleg a másik... Arra nem akarna valaki menni? Cool Cool
    ssilvanus

Hozzászólások száma : 75
    Csatlakozás dátuma : 2012. Mar. 08.

Témanyitás by ssilvanus on Pént. Május 11, 2012 5:34 am

Ohhh...Hétfőig nem mondhatok semmit, csak azt, hogy BC Creature-re beneveznék. Szabiprobléma detto. affraid
    Sil
    Admin
    Admin

Témanyitás by Sil on Pént. Május 11, 2012 4:46 am

Lehet tervezgetni Wink

Mindkét előadás 20:00-tól lesz, jegyár 250 korona (illetve 200, ha mindkettőre vesz valaki jegyet). Tavaly 300 volt, ha jól emlékszem.

Ki ez a Hobor Fruzsina amúgy, ismerjük? Fel kéne venni vele is a kapcsolatot... Meg Horpikának is szólni, csak érjek haza...
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Témanyitás by marevi on Pént. Május 11, 2012 3:27 am

https://twitter.com/fruska/statuses/200947728279289858

Lehet tervezgetni Wink
    ssilvanus

Hozzászólások száma : 75
    Csatlakozás dátuma : 2012. Mar. 08.

Témanyitás by ssilvanus on Hétf. Május 07, 2012 11:10 pm

Sil írta:
    Amelyiknek alkalmas az időpontja... De a Creature!Batch az, amit preferálnék, igaz, azt már láttam, de a Creature az igazi főszereplő, Benny meg egyszerűen lenyűgöző volt...

énisénis!! bárhol néztem, sehol nem volt hétvége. Nem gondolnak itt a szerencsétlenekre, akiknél senki nem vetíti és nem tudnak hétközben utazgatni. Sad
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Témanyitás by marevi on Hétf. Május 07, 2012 9:29 am

Sil írta:
    Amelyiknek alkalmas az időpontja... De a Creature!Batch az, amit preferálnék, igaz, azt már láttam, de a Creature az igazi főszereplő, Benny meg egyszerűen lenyűgöző volt...

Hmmmm, hát én pont a másikra, akkor már mindkettőt lássam alapon (persze nálam tök elméleti a dolog, mert már most alig van szabim Rolling Eyes )
    Sil
    Admin
    Admin

Témanyitás by Sil on Hétf. Május 07, 2012 9:18 am

marevi írta:Melyikre mennél, ha...?
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Témanyitás by marevi on Hétf. Május 07, 2012 8:45 am

Sil írta:
    Gyöngyvér írta:Sil ezek szerint mész Prágába?
    Mennék, de ez függ persze az időponttól is, amit még nem lehet tudni...

Melyikre mennél, ha...?
    Sil
    Admin
    Admin

Témanyitás by Sil on Hétf. Május 07, 2012 8:13 am

Gyöngyvér írta:Sil ezek szerint mész Prágába?
    Mennék, de ez függ persze az időponttól is, amit még nem lehet tudni...
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Témanyitás by marevi on Hétf. Május 07, 2012 7:06 am

Sil írta:Nocsak, nocsak, úgy néz ki, mégiscsak lesz Frankenstein Prágában... cheers Időpont még nincs, csak hogy június, és ahogy elnézem, a Kino Atlas-ban lesz most, nem az Aero-ban.
    http://www.aerofilms.cz/filmy/142-NT-Live/synopse/

Juhúúúúú, részleteket adjanak, már közel van a június!!!!
    Sil
    Admin
    Admin

Témanyitás by Sil on Vas. Május 06, 2012 11:15 pm

Nocsak, nocsak, úgy néz ki, mégiscsak lesz Frankenstein Prágában... cheers Időpont még nincs, csak hogy június, és ahogy elnézem, a Kino Atlas-ban lesz most, nem az Aero-ban.
    http://www.aerofilms.cz/filmy/142-NT-Live/synopse/

Sponsored content

Témanyitás by Sponsored content

Pontos idő: Hétf. Szept. 25, 2017 5:59 am