Sherlock Holmes Fórum Baker Street 221b Jeremy Brett

Frankenstein Prágában

Share
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 42

Re: Frankenstein Prágában

Témanyitás by Horpika on Kedd Május 22, 2012 9:56 am

Sil írta:
    Horpika írta:
    Sil írta:Segít valaki foglalni Noondarkly-éknak? Max nem vesszük át. Az én nevemre már van 4.

Ha leírod hogy kell, mert azt láttam, hogy vezeték és keresztnév, de tovább nem engedett...
    Ez megoldva, köszi, le vannak foglalva. Egyébként először a székeket kell kiválasztani (kisablakban írja, hogy még mennyi van hátra a max 4-ből), ha kész, beírni a nevet és alul a jobboldali gombra kattintani.

Közben sikerült, de lehet kell ismerősnek is, úgyhogy nem gáz, legalább nekik is lesz:)

És nem a székekkel volt gond, hanem Márta, és Marta kellett neki! Smile
    Sil
    Admin
    Admin

Hozzászólások száma : 1906
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 39

Témanyitás by Sil on Kedd Május 22, 2012 9:51 am

Horpika írta:
    Sil írta:Segít valaki foglalni Noondarkly-éknak? Max nem vesszük át. Az én nevemre már van 4.

Ha leírod hogy kell, mert azt láttam, hogy vezeték és keresztnév, de tovább nem engedett...
    Ez megoldva, köszi, le vannak foglalva. Egyébként először a székeket kell kiválasztani (kisablakban írja, hogy még mennyi van hátra a max 4-ből), ha kész, beírni a nevet és alul a jobboldali gombra kattintani.
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Témanyitás by Horpika on Kedd Május 22, 2012 9:44 am

Sil
    Admin
    Admin

Témanyitás by Sil on Kedd Május 22, 2012 9:32 am

Segít valaki foglalni Noondarkly-éknak? Max nem vesszük át. Az én nevemre már van 4.
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Témanyitás by Horpika on Kedd Május 22, 2012 9:28 am

Ja, amiket sikerült foglalnom nekünk: az 5-6. sorban balról a 4-5. helyek. Sorry, még ezek tűntek a legnormálisabbnak, középen már mind foglalt volt. Crying or Very sad[/quote]

jók lesznek azok! Smile
    Sil
    Admin
    Admin

Témanyitás by Sil on Kedd Május 22, 2012 9:13 am

Hmm, azt hiszem, kéne nekik foglalni mégis, egyre jobban fogynak a helyek... Elvileg 25-ére kell nekik 2, 18-ára 1. Ryennin még nem válaszolt. (A cseh ismerősöm se, de Livejournal-on is feltettem a kérdést, és ott egy lengyel csaj azt mondja, szerinte is ezt jelenti... Szóval átvevő emberkét is kell majd szereznünk, hétfőig.)

Ja, amiket sikerült foglalnom nekünk: az 5-6. sorban balról a 4-5. helyek. Sorry, még ezek tűntek a legnormálisabbnak, középen már mind foglalt volt. Crying or Very sad
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Témanyitás by Horpika on Kedd Május 22, 2012 6:26 am

Sil írta:Hmm, kéne valami csehül tudó emberke, mert gyanús nekem az a szövegrész az oldalon, ami valami olyasmit ír, hogy foglalásokat mindig át kell venni a következő hétfőig(?), különben újra szabaddá válik... Rolling Eyes Írtam már egy cseh ismerősömnek (aki átvette nekem tavaly), remélem, hamar válaszol.

Várom facebookon a csehül tudó ismerőst, ha elérem, lefordíttatom.
    Sil
    Admin
    Admin

Témanyitás by Sil on Kedd Május 22, 2012 6:22 am

Hmm, kéne valami csehül tudó emberke, mert gyanús nekem az a szövegrész az oldalon, ami valami olyasmit ír, hogy foglalásokat mindig át kell venni a következő hétfőig(?), különben újra szabaddá válik... Rolling Eyes Írtam már egy cseh ismerősömnek (aki átvette nekem tavaly), remélem, hamar válaszol.
    Sil
    Admin
    Admin

Témanyitás by Sil on Kedd Május 22, 2012 6:13 am

ssilvanus írta:Ja, ez az az oldal, de a "rezervace" link tökre nem volt ott szerintem sem. És Noondarkly nem hozza a férjét? A bizt.kedvéért foglaljunk neki?
    Visszaolvastam, a férjével 25-én mennek, ő jön egyedül velünk 18-án. Passz, írtam neki emailt, hátha azt nézi. (Azt hiszem, Facebook-on is fent van, de én ott nem vagyok.)
    Ráadásul mivel ő mindkettőre menne elvileg, neki olcsóbb lenne a jegy, tehát úgy kéne foglalni...
    ssilvanus

Hozzászólások száma : 75
    Csatlakozás dátuma : 2012. Mar. 08.

Témanyitás by ssilvanus on Kedd Május 22, 2012 6:08 am

Ja, ez az az oldal, de a "rezervace" link tökre nem volt ott szerintem sem. És Noondarkly nem hozza a férjét? A bizt.kedvéért foglaljunk neki?
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Témanyitás by Horpika on Kedd Május 22, 2012 6:05 am

[quote="Sil"]
    Sil írta:
    ssilvanus írta:Amúgy van infó a filmeknél, ír valamit a jegyátvételről is, de nem értem Google Translate-tel sem Sad :
    http://www.atlascinema.cz/Filmy/Frankenstein-zaznam-z-ND-Londyn
    Megvan, pont az általam belinkelt oldalon lehet foglalni (délután még nem rémlik, hogy ott lettek volna ezek a linkek). Foglaltam 4db jegyet 18-ára, ennyi a max, amit egy személynek lehet.

Hogy állunk?
    18-ára: Horpika, ssilvanus+1 fő, Noondarkly és én az 5, de Noondarkly nincs péntekig (hogy lehetne vajon elérni?). Egyelőre 4 jegy lefoglalva az én nevemre. Plusz Ryenninnek írtam, hogy kéne nagyon gyorsan nyilatkoznia, jön-e.
    25-ére: Horpika Facebook-os ismerőse, már ha idetalál. De azt gyorsan kéne neki is, eléggé fogynak a jegyek.

Facebookra is betettem, hogy tudjanak róla. Smile Ha itt nem, ott rendel. Smile Sil, ezer hála!!! Váááá, Smile
    Sil
    Admin
    Admin

Témanyitás by Sil on Kedd Május 22, 2012 5:57 am

[quote="Sil"]
    ssilvanus írta:Amúgy van infó a filmeknél, ír valamit a jegyátvételről is, de nem értem Google Translate-tel sem Sad :
    Megvan, pont az általam belinkelt oldalon lehet foglalni (délután még nem rémlik, hogy ott lettek volna ezek a linkek). Foglaltam 4db jegyet 18-ára, ennyi a max, amit egy személynek lehet.

Hogy állunk?
    18-ára: Horpika, ssilvanus+1 fő, Noondarkly és én az 5, de Noondarkly nincs péntekig (hogy lehetne vajon elérni?). Egyelőre 4 jegy lefoglalva az én nevemre. Plusz Ryenninnek írtam, hogy kéne nagyon gyorsan nyilatkoznia, jön-e.
    25-ére: Horpika Facebook-os ismerőse, már ha idetalál. De azt gyorsan kéne neki is, eléggé fogynak a jegyek.
    Sil
    Admin
    Admin

Témanyitás by Sil on Kedd Május 22, 2012 2:10 am

ssilvanus írta:Hoppá: Frankenstein screenings in the Czech Republic, reservations started today.
    Mi legyen? Online foglalást nem látok.Csak telón lehet? hmm
    Ezt hol olvastad pontosan? Shocked
    Amúgy van infó a filmeknél, ír valamit a jegyátvételről is, de nem értem Google Translate-tel sem Sad :
    ssilvanus

Témanyitás by ssilvanus on Kedd Május 22, 2012 1:01 am

Hoppá: Frankenstein screenings in the Czech Republic, reservations started today.
    Mi legyen? Online foglalást nem látok.Csak telón lehet? hmm
    Noondarkly
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Hozzászólások száma : 132
    Csatlakozás dátuma : 2012. May. 15.

Témanyitás by Noondarkly on Vas. Május 20, 2012 5:46 pm

Sziasztok,

Még nem kaptam választ az ismerősömtől, de most sajnos (vagyis nem sajnos, mert jó lesz nekem) elmegyek pár napra, péntek délután leszek megint netközelben. Ha addig nem reagál az, akitől FBon segítséget kértem, akkor próbálkozom tovább.

A Sir Toby's-ban voltam, azért is tudom ajánlani, nagyon megfelelő hely, tényleg. Smile

Majd jelentkezem, sziasztok!

Kriszti
    ssilvanus

Témanyitás by ssilvanus on Szomb. Május 19, 2012 7:32 am

Megkérdeztem, barátnő jön tutira.
    ssilvanus

Témanyitás by ssilvanus on Pént. Május 18, 2012 10:36 am

Khagytam valakit?

Velem jönne egy barátnőm, megkérdezem, h tuti-e.
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 11.

Témanyitás by marevi on Pént. Május 18, 2012 10:12 am

Én 90%, hogy nem megyek a 25-re sem, nem tudom a szabit megoldani Sad((( Hüllllllllyyyyye munka!!!!!
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Témanyitás by Horpika on Pént. Május 18, 2012 7:33 am

Sil írta:
    Gyors összeszámolás alapján:
    18-ára: Horpika, Ryennin (bár ő még nem szólt, végül jó-e neki az időpont), ssilvanus, te és én, azaz elvileg 5-en
    25-ére: Marevi
    Ez még előzetes létszám persze, rendelés előtt pontosítani kell majd gyorsan. Kihagytam valakit?

A facebookos ismerőseim közt feltettem a linket, van aki szeretne csatlakozni, ha jól tudom, remélem hamar idetalál. Ő 25.-ére szeretne ha jól tudom.
    Sil
    Admin
    Admin

Témanyitás by Sil on Pént. Május 18, 2012 7:01 am

Noondarkly írta:Eszembe jutott a prágai hosztel neve:

http://www.sirtobys.com/
    Voltál már ebben? (Én egy normál 3*-os szállodában voltam tavaly, az nyilván drágább valamivel, csak mivel egyedül voltam, szempont volt, hogy ne legyen messze a mozitól, meg jó legyen a közlekedés. Az kb 10 ezer / éjszaka volt, kétágyas szobában.)

Noondarkly írta:Lehet tudni, hány jegyre lesz szükségünk 18-án? és 25-én? Ha a leányzó válaszol, legyen mit mondanom neki...
    Gyors összeszámolás alapján:
    18-ára: Horpika, Ryennin (bár ő még nem szólt, végül jó-e neki az időpont), ssilvanus, te és én, azaz elvileg 5-en
    25-ére: Marevi
    Ez még előzetes létszám persze, rendelés előtt pontosítani kell majd gyorsan. Kihagytam valakit?
    Noondarkly
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Témanyitás by Noondarkly on Csüt. Május 17, 2012 8:12 pm

Eszembe jutott a prágai hosztel neve:

http://www.sirtobys.com/

Lehet tudni, hány jegyre lesz szükségünk 18-án? és 25-én? Ha a leányzó válaszol, legyen mit mondanom neki...

K.
    Noondarkly
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Témanyitás by Noondarkly on Csüt. Május 17, 2012 7:38 pm

Nem, nem, semmiképp sem szeretném kihagyni a 18-ai előadást, feltétlenül látni akarom Ben-t szörnyként.
    HÁLÁS vagyok nektek, lányok, hogy ilyen nyitottak és befogadók vagytok az újakkal, konkrétan most velem. Smile

Busz vagy vonat? (Szerkesztve: busz. Visszaolvastam.)
    Prágában van egy tuti hosztel, aminek per pill elfelejtettem a nevét, de nagyon jó szobáik vannak, több személyesek is, és kiváló a reggeli Very Happy konkrétan az ember palacsintát tud sütni magának egy klassz közös kis konyhában.
    Na de a lényegesebb, hogy jegy kellene az előadásra.
    Mindenki feküdjön rá a témára, oszt szerezzünk. Smile Én is lépek, jelzem majd, ha van valami!

Szerkesztve:
    Írtam egy prágai ismerősömnek, hogy segítsen rajtunk egy csöppet, kis szerencsével fel tudja hívni a mozit és kapunk valami infót. Smile

Kriszti
    ssilvanus

Témanyitás by ssilvanus on Csüt. Május 17, 2012 9:18 am

Nos, elsőnek jegy kéne. Én nem látok netes foglalást a mozi oldalán. Sil írt a mozinak, de nem siettek a válasszal eddig, ha jól tudom. Úgy néz ki, nem indulhatunk ki abból, hogy csomó helyen már árulják hetek óta.
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Témanyitás by Horpika on Csüt. Május 17, 2012 6:51 am

Sil írta:
    Noondarkly írta:De amikor már a 18-át is mondtam, hogy ugye fordított szerepről van szó, na akkor már kerek-perec azt mondta, elment az eszem. Very Happy
    Ki ne hagyd a 18-ait, abban lesz Ben a Creature. Ez a nagyobb szerep, szinte végig színpadon van, és ez az, amiben igazán megmutathatják, mit tudnak. Wink

Noondarkly írta:Adtok egy emailcímet, vagy írtok nekem privátban, hgy ne ettől legyen hangos a fórum? Noondarkly kukac gmail pont com a címem. Már persze ha mehetek én is veletek, nem sértődöm meg ha nem akartok bevenni egy tök ismeretlent! Nyugodtan és őszintén tessék megmondani. Smile
    Na, most már van külön topicja, itt lehet nyugodtan "hangoskodni". Wink És miért ne akarnánk bevenni?
    Ez nem az a topic, ahol az "újakat" nem hallgatjuk meg! Tö9bben megyünk, nagyobb élmény! Smile
    Sil
    Admin
    Admin

Témanyitás by Sil on Csüt. Május 17, 2012 6:42 am

Noondarkly írta:De amikor már a 18-át is mondtam, hogy ugye fordított szerepről van szó, na akkor már kerek-perec azt mondta, elment az eszem. Very Happy
    Ki ne hagyd a 18-ait, abban lesz Ben a Creature. Ez a nagyobb szerep, szinte végig színpadon van, és ez az, amiben igazán megmutathatják, mit tudnak. Wink

Noondarkly írta:Adtok egy emailcímet, vagy írtok nekem privátban, hgy ne ettől legyen hangos a fórum? Noondarkly kukac gmail pont com a címem. Már persze ha mehetek én is veletek, nem sértődöm meg ha nem akartok bevenni egy tök ismeretlent! Nyugodtan és őszintén tessék megmondani. Smile
    Na, most már van külön topicja, itt lehet nyugodtan "hangoskodni". Wink És miért ne akarnánk bevenni?

Sponsored content

Témanyitás by Sponsored content

Pontos idő: Hétf. Szept. 25, 2017 6:05 am