Sherlock, Benedict Cumberbatch Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sherlock Holmes Fórum Baker Street 221b Jeremy Brett


+7
EdinaHolmes
Wynter
marevi
Horpika
ssilvanus
Noondarkly
Sil
11 posters

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 37 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Szer. Május 30, 2012 8:16 am

    Noondarkly
    Noondarkly
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 132
    Csatlakozás dátuma : 2012. May. 15.
    Kor : 46
    Tartózkodási hely : Gödöllő

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 37 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Noondarkly Szer. Május 30, 2012 7:59 am

    Sziasztok,

    Remélem nem veszitek tolakodásnak, de készítettem egy hátteret. Imádok Photoshopolni. :p

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 37 Sherlock_1
    ssilvanus
    ssilvanus


    Hozzászólások száma : 75
    Csatlakozás dátuma : 2012. Mar. 08.

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 37 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by ssilvanus Kedd Május 29, 2012 4:30 am

    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 37 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Kedd Május 29, 2012 3:53 am

    Múltkor találgattátok, hogy is zajlik a BAFTA-díjátadó a jelöltek számára. Alexandra Wall, aki ugyan nem sztár, de a Misfits-ért volt jelölve a New Media kategóriában, megírta a Tumblr-én:
    http://alexisagirlsname.tumblr.com/post/23995778225/a-night-at-the-baftas
    Különösen a végét ajánlanám, amikor bekéredzkedik a kocsijába Dominic West, és aztán a hotelben csatlakozik hozzájuk Benedict is... Wink

    A betűtípus telepítése XP esetén: letöltöd és kicsomagolod a fájlt, aztán a .ttf kiterjesztésű fájlt be kell másolni a C:\Windows\Fonts mappába és kész.
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 37 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Hétf. Május 28, 2012 9:45 am

    Gyöngyvér írta:Jaj az abetűtípus! Nem tudom le lehet e szedni gépre, mert akkor beteszem a szövegszerkesztőbe és azt fogom használni a Times New Roman helyett.
    Szerinted miért linkelem? Wink Jobboldalt katt a "download" feliratra.
    (Az igazi betűtípus, a London Underground - vagy Johnston - fizetős persze.)
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 37 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Gyöngyvér Hétf. Május 28, 2012 9:34 am

    Január? Még jobb!
    Jaj az abetűtípus! Nem tudom le lehet e szedni gépre, mert akkor beteszem a szövegszerkesztőbe és azt fogom használni a Times New Roman helyett.
    És ismételten rájöttem, hogy oltárigyorsan meg kell tanulnom angolul.
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 37 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Hétf. Május 28, 2012 8:32 am

    Gyöngyvér: üdv újra itt! Very Happy A forgatást januárban kezdik, nem februárban. Egyébként már azt is tudjuk, hogy Mark Gatiss fogja írni az első epizódot:


    Hoztam egy rajongó által készített Sherlockos betűtípust:
    http://www.dafont.com/i-am-sherlocked.font

    Benedict továbbra sem tartja szexinek magát, szerinte a saját lakásában esetleg ő lehetne a legszexibb férfi, de csak mert ő az egyetlen férfi, aki ott lakik... Rolling Eyes
    http://www.express.co.uk/features/view/323092/Benedict-Cumberbatch-baffled-by-sex-icon-label
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 37 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Gyöngyvér Hétf. Május 28, 2012 5:35 am

    Letelt a vizsgaidőszak (többé-kevésbé sikeresen, dearról majd egy másik topicban) és lesek jönni, hogy mi folyik itt.
    Andrwenek gratula, így késve is, de azért szívből cheers
    Benedictet nem értem, nem fogom megérteni, hogy miért nem? Van egy olyan sejtésem, hogy soha nem fogjuk megérteni.
    Februárban elkezdik a forgatást? Juhú! Szerintem nyáron tuti, hogy meglesz! Nem iszok előre a medve bőrére, csak kortyolgatok.
    Na azt hiszem, mindenhez hozzászóltam.
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 37 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Vas. Május 27, 2012 9:34 pm

    Wynter írta:Én azért nívósabbnak tartom a BAFTA-t, mint az Oscart. Az én szememben többet ér egy BAFTA, mint két Oscar.
    Én is, de így, hogy rendszeresen ignorálnak ilyen alakításokat, mint Benedicté (és nem jelölték a Sherlockot idén), kezdek kételkedni, itt is van benne jócskán "politika". Egyébként jövőre lehet azért még jelölt Benny a Sherlock nélkül is, ott van pl a Parade's End.

    A TV Choice Awards-on szavaztatok már? Vigyázat, a végén a személyes adatokat nem kell ugyan megadni, de ott még vannak "Tovább" gombok, el kell menni a végéig a beküldéshez.
    http://www.tvchoicemagazine.co.uk/tv-choice-awards-vote-2012
    marevi
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 37 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by marevi Vas. Május 27, 2012 9:15 pm

    Ezen akkorát nevettem tegnap Very Happy Very Happy Very Happy

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 37 Tumblr_m4oz3nksqL1qbmv64o1_500
    marevi
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 37 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by marevi Vas. Május 27, 2012 9:13 pm

    Még mindig olyan mérges vagyok Shocked Shocked Shocked

    Plusz olyan féltékeny vagyok, hogy mások láthatják élőben, én meg nem Razz

    http://ihearthurts.tumblr.com/post/23893097094/benedict-cumberbatch-after-bafta-2012-ceremony





    everyone on tumblr: benedict cumberbatch should have won the BAFTA
    everyone in britain: benedict cumberbatch should have won the BAFTA
    dominic west: benedict cumberbatch should have won the BAFTA
    benedict cumberbatch: i should have won the BAFTA
    BAFTA: fuck you
    Wynter
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 20.
    Kor : 43

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 37 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Wynter Vas. Május 27, 2012 8:49 pm

    Sil írta:És legközelebb két év múlva kaphat jelölést a Sherlockért, mert jövőre ugye nem lesz jelölhető... De sebaj, fog ő még Oscart is kapni, csak idő kérdése, és akkor kit érdekel egy BAFTA...

    Én azért nívósabbnak tartom a BAFTA-t, mint az Oscart. Az én szememben többet ér egy BAFTA, mint két Oscar.
    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 33

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 37 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by EdinaHolmes Vas. Május 27, 2012 8:41 pm

    Nem a díjak számítanak! (Jó példa rá RDJ. Ő a díj helyett inkább a blockbustereket választaná. Smile Ami eddig be is jött neki. Van két Oscar jelölése nem mellesleg.)
    Egyébként a szakmai körökben a BAFTA lassan már elismertebb lesz, mint az Oscar, mert ők nem vagy nem annyira a pénzre "hajtanak", azt hiszem. Nem azért van ám 10 jelölt a legjobb film kategóriában, mert annyi kiemelkedő minőségű film lenne, hanem mert, ha oda van bigyesztve egy film plakátjára, hogy Oscar-jelölt, akkor jobban el lehet adni azt a filmet. Azelőtt is meg volt az ötös listában két vagy három favorit film és közülük került ki a győztes. Most is így van.
    Egyébként, ha az Oscar-díjra várunk Bennyvel kapcsolatban, akkor úgy járhat szegényem, mint Scorsese vagy ami még rosszabb 30 év múlva megdobják egy életműdíjjal és kész. Volt már erre is számos példa. Nagyon remélem, nem így lesz. Egyébként az meg már külön vicc, hogy az idei 10-es listába a Drive bele se fért. Röhej!
    Az Oscar sem jobb, mint a BAFTA, csak aközönség szemébe ismertebb.
    Noondarkly
    Noondarkly
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 132
    Csatlakozás dátuma : 2012. May. 15.
    Kor : 46
    Tartózkodási hely : Gödöllő

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 37 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Noondarkly Vas. Május 27, 2012 8:41 pm

    Ti hogy fordítanátok a "Wreckers" címet? Feliratot készítek magyarul a barátnőmnek, sehol semmilyen feliarat nincs a filmnek, szóval nulláról kell kezdenem...

    Pusztítók? Ez túl szó szerinti...

    Romok közül? Ugye az a film értelme szerintetek is, hogy a romok közül valami szép és új kezdődhet, ha az ember úgy akarja...?
    Noondarkly
    Noondarkly
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 132
    Csatlakozás dátuma : 2012. May. 15.
    Kor : 46
    Tartózkodási hely : Gödöllő

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 37 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Noondarkly Vas. Május 27, 2012 8:25 pm

    marevi írta:Nem tudom ki nézte/ki nem a House-t, de Hugh Laurie-val ugyanezt csinálta az Emmy...

    Ne is mondd. Hogy hányszor idegeskedtem emiatt... ha Hugh Laurie a House-ban nyújtott alakításáért nem érdemli meg a világ összes díját, akkor valójában ne csodálkozzunk azon, hogy Ben-nek nem adnak...

    Mintha a legfénylőbb csillagoktól visszatartanák az elismerést. Nem értem, miért. Ok, Ben-nek nem a Sherlock-ban nyújtott alakítása a legkimagaslóbb, viszont ez a legszórakoztatóbb. Számomra maradandóbbat nyújtott a Third star-ban vagy a Wreckers-ben, de ez én vagyok... Viszont a Sherlock milliók kedvence, és tényleg kapott már díjat mindenki, akinek köze van a sorozathoz.
    Talán a következő évadban...? Reménykedjünk. És abban is, hogy Ben nem veszi nagyon magára. Iszonyú intelligens, de kb. annyira is érzékeny... ugyanakkor nagyon reálisan, ésszerűen látja a dolgokat és ezért remélem, hogy jól kezeli ezt is.

    De attól még dühös vagyok. Mad
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 37 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Vas. Május 27, 2012 3:11 pm

    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 37 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Vas. Május 27, 2012 11:43 am

    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 37 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Vas. Május 27, 2012 10:33 am

    ssilvanus
    ssilvanus


    Hozzászólások száma : 75
    Csatlakozás dátuma : 2012. Mar. 08.

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 37 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by ssilvanus Vas. Május 27, 2012 10:31 am

    marevi írta:
    ssilvanus írta:Mit fog forgatni Cardiffban?
    (Nem értelek Benny!)

    Sajna semmit, a legutóbbi BAFTA után kellett rögtön indulniuk Cardiff-ba forgatni Smile

    Oh, tényleg: a "last year" kimaradt. süket me...
    marevi
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 37 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by marevi Vas. Május 27, 2012 10:29 am

    ssilvanus írta:Mit fog forgatni Cardiffban?
    (Nem értelek Benny!)

    Sajna semmit, a legutóbbi BAFTA után kellett rögtön indulniuk Cardiff-ba forgatni Smile
    ssilvanus
    ssilvanus


    Hozzászólások száma : 75
    Csatlakozás dátuma : 2012. Mar. 08.

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 37 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by ssilvanus Vas. Május 27, 2012 10:21 am

    Mit fog forgatni Cardiffban?
    (Nem értelek Benny!)
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 37 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Vas. Május 27, 2012 10:17 am

    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 37 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Vas. Május 27, 2012 10:14 am

    Horpika írta:Én azt hiszem, hogy a rajongók úgyis kifejezik a szeretetüket. Smile (De azért igen, az Oscar(ok) jól fognak mutatni) Wink
    A Golden Globe is hátra van még egyébként, bár ott erősen amerikai túlsúly szokott lenni...
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 37 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Horpika Vas. Május 27, 2012 10:06 am

    Sil írta:És legközelebb két év múlva kaphat jelölést a Sherlockért, mert jövőre ugye nem lesz jelölhető... De sebaj, fog ő még Oscart is kapni, csak idő kérdése, és akkor kit érdekel egy BAFTA...

    Én azt hiszem, hogy a rajongók úgyis kifejezik a szeretetüket. Smile (De azért igen, az Oscar(ok) jól fognak mutatni) Wink
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 37 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Vas. Május 27, 2012 9:57 am

    És legközelebb két év múlva kaphat jelölést a Sherlockért, mert jövőre ugye nem lesz jelölhető... De sebaj, fog ő még Oscart is kapni, csak idő kérdése, és akkor kit érdekel egy BAFTA...

    Ajánlott tartalom


    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 37 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Márc. 28, 2024 10:19 pm