Sherlock Holmes Fórum Baker Street 221b Jeremy Brett

Frankenstein - Melyik előadásra jössz?

Share

Poll

Frankenstein - Melyik előadásra jössz? (Többet is választhatsz.)

[ 3 ]
    33% [33%] 
    [ 6 ]
    67% [67%] 
    [ 0 ]
    0% [0%] 
    [ 0 ]
    0% [0%] 
    [ 0 ]
    0% [0%] 

Összes szavazat: 9
    Sil
    Admin
    Admin

Hozzászólások száma : 1906
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 39

Re: Frankenstein - Melyik előadásra jössz?

Témanyitás by Sil on Szer. Aug. 15, 2012 3:08 am

Jön valaki a Creaturebatch-re szept. 4-én, aki jár is mostanában esetleg az Uránia felé? Szeretnék jegyet foglalni, de nem tudnám tartani az 5 napos átvételi határidőt...
    ssilvanus

Hozzászólások száma : 75
    Csatlakozás dátuma : 2012. Mar. 08.

Témanyitás by ssilvanus on Kedd Júl. 31, 2012 8:26 am

Ha valakit érdekel: 31-én Victorbatch, 4-én Creaturebatch. Urániában mondták. Ketten is! Smile
    ssilvanus

Témanyitás by ssilvanus on Szomb. Júl. 28, 2012 10:58 pm

Most akkor próbáljak logikusan arra gondolni, hogy az aug.31-i előadás Victorbatch lesz??? kedden át kéne vennem a jegyeket! :S Miért nem írják ki? Evil or Very Mad
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 11.

Témanyitás by marevi on Kedd Júl. 17, 2012 6:46 am

ssilvanus írta:Frankenstein könyvet lehet nyerni:
    http://sherlock-de.com/fra/

És most már a választ is tudjuk Very Happy
    ssilvanus

Témanyitás by ssilvanus on Hétf. Júl. 16, 2012 10:54 am

Frankenstein könyvet lehet nyerni:
    http://sherlock-de.com/fra/
    Sil
    Admin
    Admin

Témanyitás by Sil on Vas. Júl. 15, 2012 11:16 pm

Ryennin írta:Hát, én még nem tudom.Smile Bár nem tudom lenne-e idegetek hozzám.XD
    OK, elküldtem. Wink Mi ez az állandó kishitűség? Persze hogy gyere talizni, nehogymár ne merj odajönni hozzánk... Rolling Eyes
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Hozzászólások száma : 310
    Csatlakozás dátuma : 2012. Feb. 19.
    Kor : 26

Témanyitás by Ryennin on Vas. Júl. 15, 2012 11:06 pm

Sil írta:Gyöngyvér, sajnálom. Sad Nem a találkozást, hiszen bőven lesz még alkalmad találkozni velünk, hanem hogy lemaradsz erről a vetítésről, mert ez viszont vissza nem térő alkalom. Sad

Többiek: ha van olyan, aki jön, de nem tudja a telefonszámomat, az csápoljon. Én "I am SHERlocked" pólóban leszek. Wink

Hát, én még nem tudom.Smile Bár nem tudom lenne-e idegetek hozzám.XD
    Sil
    Admin
    Admin

Témanyitás by Sil on Vas. Júl. 15, 2012 1:26 pm

Gyöngyvér, sajnálom. Sad Nem a találkozást, hiszen bőven lesz még alkalmad találkozni velünk, hanem hogy lemaradsz erről a vetítésről, mert ez viszont vissza nem térő alkalom. Sad

Többiek: ha van olyan, aki jön, de nem tudja a telefonszámomat, az csápoljon. Én "I am SHERlocked" pólóban leszek. Wink
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 42

Témanyitás by Horpika on Vas. Júl. 15, 2012 8:33 am

Gyöngyvér, sajnálom! És fogunk mi még találkozni! Smile
    (Az "AZ" remek könyv, kedvenc Kingem!)
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 24

Témanyitás by Gyöngyvér on Vas. Júl. 15, 2012 8:04 am

Hát emberek bebuktam.
    És a telefonhívás sem segített. No nem mintha meg tudtalak volna csörgetni, ugyanis az enyém bemondta az unalmast, már egy-két napja fel kéne tölteni, anyámét meg nem kértem el. Meg ne kérdezd milyen okból, ez számomra sem világos.
    És tényleg jólesett, hogy meghallgattatok.
    Viszont anyám megígérte, hogy kárpótlásul beszerzi nekem Stephen King: Az című könyvét és elmegyünk színházba is. Hajlok a megbocsátás felé.
    Bár az fáj, hogy nem láthatlak titeket, de csak egy csatát vesztettem el és nem a háborút.
    Különben is barátnak lenni jó dolog, az meg még jobb, hogyha vannak. még ha ilyen félismerten is Hug Love
    Jó szórakozást a filmszínházhoz és ILYEN részletes beszámolót követelek! Amúgy fontolgatok valami meglepit cserébe, de hogy mi lesz az, azt nem árulom el! (mert még én se tudom. De kárpótlásul fogjátok kapni Smile )
    Szóval éljen, vigasztaljuk egymást eme zord időkben, és reménykedjünk abban, hogy a sors kóbor szele egyszer összehoz mindannyiunkat.
    És végezetül küldeném eme számot, csak azért mert:

Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Témanyitás by Ryennin on Vas. Júl. 15, 2012 7:49 am

Gyöngyvér írta:Hát megpróbálom. HA nem jön össze, legalább ezzel vigasztalhatom magam.
    Felhívni azért nem akarlak, mert a saját erömből akarok kudarcot vallani, vagy nyerni. A bennem kavargó érzéseknek ez az egyik fele, a másik meg túl zavaros, ahhoz hogy szavakba öntsem.
    Köszönöm, hogy meghallgatattok, tényleg jól esett, és nézzétek el az első kirohanásom.
    Hug
    Ha mégsem sikerülne, akkor majd egyszer. Elvégre a remény hal meg utoljára és a sejtszintű enzimműködés.

Holnap késő délutánig reménykedem, hogy valami változik.Smile

Egyébként meg semmi baj, én sokkal többet szoktam pnaszkodni.XD Csak mostanában arra sincs időm, bár szegény Horpika azért néha kap belőlem egy adagot.Very Happy Nem tudom hogy tud még elviselni....De már többször is mondta nekem Bubuval egyetemben, hogy erre valók a barátok.Smile Ha tudunk segítünk, és meghallgatunk.Smile

A felhvós dolgot meg fontold meg! Értem, hogy egyedül akarsz győzni, de azért néha kell a segítség, hogy elérd a céodat.Wink
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Témanyitás by Gyöngyvér on Vas. Júl. 15, 2012 2:33 am

Hát megpróbálom. HA nem jön össze, legalább ezzel vigasztalhatom magam.
    Felhívni azért nem akarlak, mert a saját erömből akarok kudarcot vallani, vagy nyerni. A bennem kavargó érzéseknek ez az egyik fele, a másik meg túl zavaros, ahhoz hogy szavakba öntsem.
    Köszönöm, hogy meghallgatattok, tényleg jól esett, és nézzétek el az első kirohanásom.
    Hug
    Ha mégsem sikerülne, akkor majd egyszer. Elvégre a remény hal meg utoljára és a sejtszintű enzimműködés.
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Témanyitás by Ryennin on Vas. Júl. 15, 2012 2:02 am

Gyöngyvér írta:Megpróbáltam, megmakacsolták magukat. Többször is emlegettem a telefont, de nem. És mivel apáőm is beleszólt az ügybe, aki aztán makacs tud lenni, a válasz nem.
    Én pedig momentán szedegetem a bátorságom, mert csak a szám nagy, sajna. És lehet, hogy túlságosan hamar beletörődtem. Sőt biztos. De nem akarok vitát kezdeményezni, ami veszekedéssé fajulhat.
    Szóval megyek és megvetem magam.

Gyöngyvér, semmiképp se vesd meg magad!!! Ilyeneket ne mondj, és ne is gondolj magadról.Smile A legtöbben konfliktuskerülőek vagyunk, megjegyzem én is, csak pl. az ilyen esetekben én általában annyira felhúzom magam, hogy felvállalom a konfliktust (illetve régebben felvállaltam, míg anyummal laktam.Very Happy), de senki sem szeret felslegesen veszekedni.Smile

Próbáld meg pár óra múlva még egyszer, esetleg mondd meg, határozottan, hogy felajánlottmam (és Sil is), hogy telefonáljunk, ha kapok számot, én is hívok,,ogy ne a ti pénzetek fogyjon.Smile Ha úgy érzed, hogy nem akarod, akkor sincs semmi gond, de a szülők sokszor olyanok, hogyha ltáják, hogy te ezt szeretnéd, és tényleg nem egy hülye fellángolásról van szó, és kitartasz, végül hajlandóak mérlegelni az alternatívákat, csak nehezen jutnak oda. Tapasztalatból mondom, ert nagyon hasonlóan működött ez nálunk is, sok "csatát" vívtunk, van amiben nekik volt igazuk, van amiben nekem, és alkottunk kompromisszumokat. Ilyen esetben én tényeg azt mondtam, hogy adjanak egyetlen esélyt, és beszéljenek azzal, akivel lehet, ha úgy sem, akkor te meg elfogadod a döntést. Ez általában bejön, mert egy elég egyszerű kompromisszum, de jó eséllyel indulsz, hogy esetleg te jössz ki jól, mert rájönnek, hogy tévedtek. Nem egy részegedős koncertről van szó, hanem égiscsak egy kultúrprogramról.Smile Azért szerintem ez is sokat számít.Smile
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Témanyitás by Gyöngyvér on Vas. Júl. 15, 2012 1:53 am

Megpróbáltam, megmakacsolták magukat. Többször is emlegettem a telefont, de nem. És mivel apáőm is beleszólt az ügybe, aki aztán makacs tud lenni, a válasz nem.
    Én pedig momentán szedegetem a bátorságom, mert csak a szám nagy, sajna. És lehet, hogy túlságosan hamar beletörődtem. Sőt biztos. De nem akarok vitát kezdeményezni, ami veszekedéssé fajulhat.
    Szóval megyek és megvetem magam.
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Témanyitás by Ryennin on Vas. Júl. 15, 2012 1:29 am

Sil, lehet, hogy csak 21 éves vagyok, de 2 éve egyedül lakom, szóval azért nem vagyok annyira lehetetlen eset.XD És már elég rég pesti is vagyok, szóval értem, hogy ti idősebbek vagytok, de higgyétek el, ha felhívtak volna Gyöngyvér szülei, megbizonyosodhattak volna róla, hogy el tudom kísérni az Urániába, illetve vissza is segítettem volna neki.Smile Nem egy vele eykorú, vagy esetleg fiatalabb ismerősömnek, néhol még idősebb barátaimnak is szoktam szállást nyújtani, illetve "idegenvzetést" nyújtani...(vigyáztam már 40 kisgyerekre is), tényleg nem vagyok reménytelen eset...De sajnos nem hívtak fel....jogászként érvek tömkelegét tudnám felállítani, de esélyem se volt.Sad

Gyöngyvér, komolyan mondom, hogy hívjatok fel, felhívnálak én, de telefonszámot ugye nem adtál, így nem tehetem meg....Szerintem próbáld meg azt, hogy beszéljenek velem és Sil-lel is (mivel ő fenőtt, ezt mondhatod),hátha így megértik, hogy létező személyek vagyunk. Csak adjanak egy esélyt arra, hogy tudjunk beszélni egymással, mert így meg se tudnak arról győződni, hogy nem vagyunk gyilkosok, illetve, hogy nem fake személyek vagyunk....Próbáld meg, ez a megoldás már többször is bevállt hasonló esetben. Ha beszéltek velem, és rájöttek, hogy értelmes ember vagyok, akkor ebből még sose volt baj, és anno az én szüleim is így engedtek el egyszer találkozni egy interneten megismert barátnőmmel, aki később egyébként a bérmakerezstanyám lett, szóval nem darabolt fel, és rakott zsákba, majd dobott a Duna fenekére.
    Egyébként Horpika meg már ismer engem, ő tudja bizonyítani, hogy élek, létezek, és van egy rakat iserősöm, aki szintúgy képes ezt bizonyítani, ha erre van szükség. Ne add magad könnyen, próbálj meg még érvelni, és TÉNYLEG HÍVJATOK FEL, csak egy esélyt adjanak a szüleid!!!!! Ha ezt okosan mondod el nekik, és tényleg beszélnek Sil-lel, meg velem, talán rájönnek, hogy biztonságban leszel.

A hozzászólást Ryennin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Júl. 15, 2012 3:07 am-kor.
    Sil
    Admin
    Admin

Témanyitás by Sil on Vas. Júl. 15, 2012 1:05 am

Gyöngyvér: Ryennin is kb a te korosztályod, ráadásul még ő sem ismer minket. Biztos nem segítene, ha mi idősebbek adnánk telefonszámot?
    Egyébként ez a környék abszolút nem tűnt veszélyesnek vagy bonyolult útvonalnak: a vasútállomástól 1db metróval, átszállás nélkül megközelíthető (2 metrómegálló között van, szóval az se baj, ha nem szállsz le az elsőnél), a belvárosban van, forgalmas, kivilágított főútvonal mentén, éjszaka is nagy arra a nyüzsgés, teli van fiatalokkal és turistákkal a környék. Nem egy elhagyatott, sötét kis utca vagy erdős-bokros terület, mint Pécsen. (Pécsre jártam egyetemre, szóval 5 évig laktam ott, de azon a környéken eszembe nem jutott volna éjszaka egyedül sétálgatni...)
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Témanyitás by Gyöngyvér on Szomb. Júl. 14, 2012 11:48 pm

Jelenleg is egyetemre járok Móvárra, és oda is egyedül.
    Ryennin adott egy telószámot, de nem segített. Úgyhogy a szívem szakad meg, de nem. Azért nem adom fel a reményt. Hátha egyszer csak sikerül összefutnunk.
    És amúgy egyedül mentem volna, mert a barátnőmnek programot talált ki a családja.
    Különben is tisztában van a tájékozódási képeségemmel (három serpa, öt térkép és hét GPS társaságában is képes vagyok eltévedni) és ezen nem változtat, hogy ti ott letettek volna mellettem.
    Azt hiszem család nélkül oly buták és esetlenek lennénk, mint a polip kinek nincs furulyája.
    Szóval ez a nagy helyzet.
    Már lenyugodtam, úgyhogy ha fájón is, de jó szórakozást kivánok.
    Sil
    Admin
    Admin

Témanyitás by Sil on Szomb. Júl. 14, 2012 10:20 pm

Gyöngyvér: Ezért nem engednek el? Shocked De hát mi mind lányok vagyunk (kivéve persze a "csatolt részeket", pl Horpika férjét, aki most jön), ráadásul nagyrészt 30-as korosztály... Felraknának a vonatra (vonaton még tudomásom szerint senkit sem fojtottak meg), Pesten meg meg kimennénk eléd, nem lennél egyedül... És hát a barátnőddel jönnél eleve, nem? Sőt, mint mondtam, én Komáromból megyek, szóval ha a 15:16-os (szombathelyi) vonattal jönnél, akkor már a vonaton tudnánk találkozni...
    Ez így eléggé 22-es csapdája, nem engednek el, mert csak az internetről ismersz minket, de akkor hogy fogsz nem az internetről ismerni? (Azt meg pláne nem értem, hogy 19 évesen miért kell szülői engedély, hogy fogsz így főiskolára/egyetemre járni? Bár anno nekem is meg kellett harcolnom azért, amikor először akartam menni egyedül Pestre, Star Trek klubra, merthogy biztos eltévedek/leütnek/elrabolnak/megerőszakolnak majd, pedig akkor már egyetemista voltam Pécsen, szóval utaztam már egyedül jó párszor...)
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Témanyitás by Horpika on Szomb. Júl. 14, 2012 10:14 pm

Gyöngyvér írta:Öszintén sajnálom, tényleg, és rohadftul kellemetlen nekem ez az egész, és én mennék, tényleg, de az utoldó pillanatban lefújták az EGÉSZET! Fel tudjátok ti ezt fogni? Mikor már mindent elterveztem, megszerveztem, erre az ostoba, dühítő és szavakatnemtudokrámondani milyen felfogásból NEM ENGEDNEK EL! Fel tudjátok ti ezt fogni? Mert én nagyon nem. Pusztán azért nem mert internetről ismerlek titeket, és valakinek elvágták a nyakát és nem ismerlek személyesn egyikőtöjeket sem, nem engednek el! NEM MEHETEK EL! Ja és persze most általánosan el vagytok itélve, én meg hiába bizonygatom, hogy faceebook adatlap, meg telefonszám, meg ilyenek, nem és nem és NEM! Valamilyen szinten megértem, hogy féltenek, de ez már akkor is sokk. Pedig el is szöknénk, csakhát a péánz ugye.
    És megint nem ismerhetlek meg titeket puszttán emiatt. Én én tényleg nem tudom mit mondjak. Pontosan ugyananyira csalódott vagyok, mint ti, és nem tudom elégszer hangsúlyozni, hogy sajnálom, és hogy szülői önkény, mert ettől pontosan ugyanolyan pocsékul érzem magam. Azért mert valami történt valakivel, ezért egyből nem engednek el. Értem, hogy féltenek, de most megfosztottak ettöl a csodás lehetőségtől, és ezzel most rohadul nem tudok mit kezdeni. ÉS azért mert internetről ismerlek mindannyiótokat. Rossebb!
    Sajnálom.
    Sad Sad Sad Sad Sad Sad

Hás sajnálom. Én az alvást is azért ajánlottam, mert évek óta hivogatjuk a nálunk ifjabb ismerősöket, pont azért, hogy ne éjjel keljen utazzanak. Mert éjjel én se engedném egyedül a sajátomat - illetve nem fogom ha akkora lesz - de ha ismerősökkel megy, akkor hajrááá! Most mondhatnám, hogy párom korábban BM, most meg Honvédségi alkalmazott, ezek szerint nem sokat számítana. Megértem a szüleid is, mert anyukaként bizony én is félteném a gyereket, de hát társaságban lettél volna. Legközelebb adok telcsiszámot, és hívjon fel anyud, nyugodtan! Ha ez megnyugtatóbb neki!

Márti
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Témanyitás by Gyöngyvér on Szomb. Júl. 14, 2012 9:57 pm

Öszintén sajnálom, tényleg, és rohadftul kellemetlen nekem ez az egész, és én mennék, tényleg, de az utoldó pillanatban lefújták az EGÉSZET! Fel tudjátok ti ezt fogni? Mikor már mindent elterveztem, megszerveztem, erre az ostoba, dühítő és szavakatnemtudokrámondani milyen felfogásból NEM ENGEDNEK EL! Fel tudjátok ti ezt fogni? Mert én nagyon nem. Pusztán azért nem mert internetről ismerlek titeket, és valakinek elvágták a nyakát és nem ismerlek személyesn egyikőtöjeket sem, nem engednek el! NEM MEHETEK EL! Ja és persze most általánosan el vagytok itélve, én meg hiába bizonygatom, hogy faceebook adatlap, meg telefonszám, meg ilyenek, nem és nem és NEM! Valamilyen szinten megértem, hogy féltenek, de ez már akkor is sokk. Pedig el is szöknénk, csakhát a péánz ugye.
    És megint nem ismerhetlek meg titeket puszttán emiatt. Én én tényleg nem tudom mit mondjak. Pontosan ugyananyira csalódott vagyok, mint ti, és nem tudom elégszer hangsúlyozni, hogy sajnálom, és hogy szülői önkény, mert ettől pontosan ugyanolyan pocsékul érzem magam. Azért mert valami történt valakivel, ezért egyből nem engednek el. Értem, hogy féltenek, de most megfosztottak ettöl a csodás lehetőségtől, és ezzel most rohadul nem tudok mit kezdeni. ÉS azért mert internetről ismerlek mindannyiótokat. Rossebb!
    Sajnálom.
    Sad Sad Sad Sad Sad Sad
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 11.

Témanyitás by marevi on Hétf. Júl. 09, 2012 8:49 am

Megint lenyűgöző volt, nem tudom hogy bírom ki jövő hétig, hogy végre Creaturebatch-et is lássam!!!!
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Témanyitás by Gyöngyvér on Vas. Júl. 08, 2012 9:38 am

Uff. Na akkor az kilőve, nézek elöbbit.
    Csak nem akarok annyira korán menni. Bár várakozni jobb, mintfutni, bölcs öreganyám szerint is.
    Sil
    Admin
    Admin

Témanyitás by Sil on Vas. Júl. 08, 2012 9:27 am

marevi írta:
    Sil írta:De az (elvileg) 18:35-kor ér be a Délibe... Néztem én is ezt a vonatot, mert én Komáromból megyek és ez megáll itt, de nem akarom ennyire kicentizni...

Bocs, hogy beleszólok, de még ha időben ér is a vonat, akkor is nagyon necces odaérni az Urániába a Déliből ennyi idő alatt, ne ezt válasszátok Exclamation
    Éppen ezért mondtam. Ráadásul pont ebbe a vonatba futottam már bele mostanában többször is (pl ma is), hogy 50-55 perceket késett, gyakorlatilag később ért be a Délibe, mint ahogy el kellett volna indulnia onnan visszafelé.
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Témanyitás by Horpika on Csüt. Júl. 05, 2012 3:55 am

Szintén 16, Életemmel! Smile
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Témanyitás by Ryennin on Szer. Júl. 04, 2012 10:15 pm

Gyöngyvér írta:Na akkor ideirom ha már lett saját topicja ennek is Smile Szóval 16-án ha minden jól megy az egyik kardos barátnémmal érkezem, gondoltam szólok, és ott maradna a kis csevejre. Megigértettem vele, hogy kikupálódik Sherlockból, legalábbis az alapokból biztosan. Szóval gondoltam szólok.
    Jah és ha lehetek olyan pofátlan, hogy megkérjek valakit jöjjön ki elénk, mert tudomásom szerint a barátnőm nem ismeri Pestet, én meg még Győrben is eltévedek, és tudom hogy Gugli maps is a barátom, de azért jobb lenne egy idegenvezető "kiskutyaszemekkel néz"
    Akartam még valamit? Nem tudom, de ha mégis akkor majd úgyis begépelem.

Gyöngyvér, én is a 16-ira megyek, ha kell kimegyek elétek, aznapra kivettem szabit a melóból, szóval egész nap itthon leszek. Bármelyikkel jöttök segítek nem eltévedni, ha van rá igény.Very Happy

Sponsored content

Témanyitás by Sponsored content

Pontos idő: Csüt. Nov. 23, 2017 5:57 am