Sherlock Holmes Fórum Baker Street 221b Jeremy Brett

Benedict Cumberbatch

Share
    esztertoth13
    Admin
    Admin

Hozzászólások száma : 958
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.

Re: Benedict Cumberbatch

Témanyitás by esztertoth13 on Kedd Dec. 12, 2017 10:39 am

Tényleg! Very Happy De jó hogy mondod! Very Happy RDJ-t imádom! Láttam vicces posztokat, nagyon jól elbeszélgetnek ők ketten, RDJ és Benedict. Razz Mindketten Sherlockok, ki tudják tárgyalni a szerepet, és már hősök is, ez elképesztő! Martin is ott van, én... Engem úgy meglepett mikor először láttam. De nagyon örültem neki! (Igaz eléggé nem vagyok képben most, régen volt már, szóval nem emlékszek Martin ki volt, de nyáron újra nézek mindent.)
    Sil
    Admin
    Admin

Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 39

Témanyitás by Sil on Kedd Dec. 12, 2017 10:25 am

esztertoth13 írta:Annyira fura, mert Martin F. is feltűnik a Marvel univerzumban, Benedict is, így... talán ezért nem tűnt fel, mennyi időre elfeledkeztem róla. Láttam őket, és valahogy megállt az idő. A Dr. Strange is már 1 éves lesz. Már bánom h nem láttam moziban, de jobb is így, errefelé ritkán adnak felirattal dolgokat. Szeretem hallgatni a hangját. Wink Razz
    Sőt, a Végtelen Háborúban két Sherlock is lesz, Benedict és RDJ közös jelenetekben (ahogy már az előzetesben is látszik).
    esztertoth13
    Admin
    Admin

Témanyitás by esztertoth13 on Kedd Dec. 12, 2017 10:16 am

Igen! Tudom. Razz El vagyok késve. NEM akartam így elhagyni. Nem tudom hogy történt, de tény, hogy nem akartam sosem végleg ott hagyni. Emlékszek hogy vártam már! Oh... Mi vár rám! :O Annyira kíváncsi vagyok! Hiányzott! Smile 

Spoiler:
    A párhuzam a halálról, a történet... Az nagyon megfogott. És gyöngyöt vártam, nem pendrive-ot. Azt is hittem először, hogy Moriarty lesz, sokszor bedőltem, ahogy Sherlock. Tetszett a poén, amikor nyomkövetőt tett a pendrive-ba. Razz Aztán mit levágott. Very Happy EZ hiányzott, ez a fajta humor. Amit nem értettem, az Sherlock telefon függése, lehet hogy túl régen néztem az előző részeket és nem rémlik hogy az volt?

Nagyon tetszett, nem is tudok mit mondani! Fel kell zárkóznom. Annyira fura, mert Martin F. is feltűnik a Marvel univerzumban, Benedict is, így... talán ezért nem tűnt fel, mennyi időre elfeledkeztem róla. Láttam őket, és valahogy megállt az idő. A Dr. Strange is már 1 éves lesz. Már bánom h nem láttam moziban, de jobb is így, errefelé ritkán adnak felirattal dolgokat. Szeretem hallgatni a hangját. Wink Razz
    Sil
    Admin
    Admin

Témanyitás by Sil on Kedd Dec. 12, 2017 10:07 am

Most nézed a 4. évadot? Hát, abból bizony nemcsak az első rész a sötét...
    esztertoth13
    Admin
    Admin

Témanyitás by esztertoth13 on Kedd Dec. 12, 2017 9:22 am

Most néztem meg a 6 Thatchert, és... Hát... Kicsit hiányzik az első évad stílusa, sokkal realisztikusabb volt. Nem szó szerint másodpercenként megold egy esetet. Kissé eltúlozták számomra a képességeit. Ez az egyetlen spoiler mentes kritikám. Olyan volt, mint MINDEN Sherlock epizód. Sötétebb, igen, kicsit izgulok is, mi lesz a vége. De az hogy már szinkronosan is nézhető, mutatja milyen régen kijött! Izgatottan várom a 2-3 részt! NEM tudom mikor nézem meg, legszívesebben most megnézném legalább a 2. részt, de egyben... kissé sok lenne. Ezt a részt is meg kéne emésztenem... De a közel jövőben nézem végig. Ez már biztos. Smile

Spoiler:
    Amikor Mary meghalt, és vége lett, úgy éreztem magam, mint a House-ban.  House is Holme ihlette, és ott nem tudom hányadik évadban, de PONT ez választotta szét Wilsont és House-t. Meghalt Wilson szerelme (nem emlékszek h a felesége is volt-e, túl rég néztem House-t.) és House-nak köze volt hozzá. Majdnem...miatta? Egy betegség végzett vele, szóval igazán nem House miatt, de hasonlóan bonyolult volt az eset. PONT úgy volt minden, ahogy itt. És ezek után szóba sem álltak, Wilson sokat kibírt House-tól, ezt már nem. Ott végül House apjának a temetése hozta össze ismét a két barátot. Itt... Nem tudom, mi lesz, még nem láttam a többi részt. Csak érdekes ez a párhuzam. Smile
    Sil
    Admin
    Admin

Témanyitás by Sil on Vas. Szept. 25, 2016 6:32 am

És megvan az első két epizód címe is:
    1. The Six Thatchers
    2. The Lying Detective
    esztertoth13
    Admin
    Admin

Témanyitás by esztertoth13 on Szomb. Szept. 17, 2016 8:47 am

Shocked

Ez az előzetes! ÚRISTEN... de nem értek semmit. Very Happy Ezt úgy értem, hogy azta! Alig várom hogy értelmet nyerjenek a kiragadott jelenetek! Nem tudtam követni a híreket a nyáron, és most hogy látom, nagyon tetszik! Smile Kicsit túl sötét nekem, de ez csak az előzetes. Nem ítélek ez alapján. Arra még emlékszek, hogy sötétebbre tervezték. Toby Jones... creepy. Igaz, sajnos nem emlékszek a Haldokló detektívre, azt hiszem ideje ismételni. Wink Régen néztem/olvastam a történeteket.
    Sil
    Admin
    Admin

Témanyitás by Sil on Vas. Júl. 24, 2016 6:40 am

4. évad előzetes:

Sil
    Admin
    Admin

Témanyitás by Sil on Kedd Júl. 19, 2016 8:05 am

Benedict ma 40 éves, boldog szülinapot neki! Smile
    Ilyen dekorációval várták ma a Sherlock forgatásán a sminkszobában:
    https://twitter.com/cumberbatchfrm/status/755412358852468736
    Sil
    Admin
    Admin

Témanyitás by Sil on Csüt. Jún. 16, 2016 6:57 am

Benedictből érettségi feladat lett az angoloknál Smile :
    http://www.radiotimes.com/news/2016-06-16/benedict-cumberbatch-made-an-appearance-in-yesterdays-english-language-a-level-exam
    (Az életrajzát kellett összehasonlítani egy sokkal régebbi szöveggel az egyik feladatnál.)
    Sil
    Admin
    Admin

Témanyitás by Sil on Csüt. Jún. 09, 2016 8:02 am

Sil írta:Toby Jones is szerepelni fog a Sherlockban, méghozzá ő lesz a 2. epizód főgonosza:
    http://www.bbc.co.uk/mediacentre/latestnews/2016/toby-jones-joins-sherlock
    Méghozzá nem más, mint Culverton Smith, azaz A haldokló detektív c. sztorira fog épülni ez az epizód. Smile
    https://twitter.com/Ruther2/status/740626884325724160
    Sil
    Admin
    Admin

Témanyitás by Sil on Hétf. Május 16, 2016 2:24 am

Toby Jones is szerepelni fog a Sherlockban, méghozzá ő lesz a 2. epizód főgonosza:
    http://www.bbc.co.uk/mediacentre/latestnews/2016/toby-jones-joins-sherlock
    Sil
    Admin
    Admin

Témanyitás by Sil on Csüt. Május 12, 2016 10:24 am

A York-fiúk Razz :

Sil
    Admin
    Admin

Témanyitás by Sil on Kedd Ápr. 26, 2016 5:53 am

Egy kis Sherlock forgatási videó:

Spoiler:

http://thesetison.tumblr.com/post/143423407063/martin-amanda-ben-dog-and-baby-filming-in
    Avagy Benedict, Martin és Amanda (+ egy kisbaba) kutyát sétáltat(ná)nak, csak a kutya nem akarta...
    esztertoth13
    Admin
    Admin

Témanyitás by esztertoth13 on Szomb. Ápr. 23, 2016 9:04 pm

David Tennant és Benedict egy helyen!  Love

IMÁDTAM! Very Happy Who is this? Razz Amúgy ez egész zsenáilis volt!
    Sil
    Admin
    Admin

Témanyitás by Sil on Szomb. Ápr. 23, 2016 12:57 pm

A ma esti Shakerpeare Live! előadás legnagyobb jelenete Razz :

Sil
    Admin
    Admin

Témanyitás by Sil on Kedd Ápr. 19, 2016 7:44 am

A londoni Madame Tussauds új, Sherlock Holmes-témájú show-t indít The Game's Afoot címmel, ami valójában egy szabadulójáték (egyébként Pesten is van hasonló): a látogatók 40 fős csoportjai 1 órát kapnak egy bűntény megoldására a viktoriánus Londonban. Július 14-étől 6 hétig fog futni esténként:
    http://www.standard.co.uk/goingout/great-days-out/play-sherlock-in-new-immersive-madame-tussauds-theatre-show-a3228511.html
    Július 15-én nyílik a szintén Sherlock-témájú új állandó kiállításuk is, Sherlock Holmes: The Experience címmel, ami interaktív színházi elemeket is tartalmaz, és ez benne lesz a belépőjegy árában:
    https://www.madametussauds.co.uk/london/en/latest-news/whos-coming-next/holmes-comes-home-to-baker-street/
    Sil
    Admin
    Admin

Témanyitás by Sil on Vas. Ápr. 17, 2016 8:40 am

Ifj.Rákoczi írta:Hol van még november? Sad
    Addig azért lesz még Hollow Crown is, májusban. Wink
    esztertoth13
    Admin
    Admin

Témanyitás by esztertoth13 on Vas. Ápr. 17, 2016 6:31 am

Ifj.Rákoczi írta:Hol van még november? Sad

7 hónapja én is hasonlót kérdeztem: Hol van még április? Most itt van. Smile Az okom más volt, de hamar itt lesz! És a Sherlcok mellett az ember megedződik. Remek türelem építő, mikor hónapokat, éveket kell várni az új évadra.
    Ifj.Rákoczi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Hozzászólások száma : 141
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jul. 27.
    Kor : 16

Témanyitás by Ifj.Rákoczi on Vas. Ápr. 17, 2016 3:35 am

Hol van még november? Sad
    esztertoth13
    Admin
    Admin

Témanyitás by esztertoth13 on Csüt. Ápr. 14, 2016 6:05 am

Ez király! Very Happy Köszönöm, most már jobban értem a dolgokat. És határozottan meg fogom nézni a filmet!
    Sil
    Admin
    Admin

Témanyitás by Sil on Csüt. Ápr. 14, 2016 2:28 am

esztertoth13 írta:Semmit sem tudok a képregényről, sajna, így nem tudok sokat mondani, de király ez az előzetes!
    Ezért is jó, hogy ez egy eredettörténet lesz. Wink
    Spoiler:
    Steven Strange egy menő idegsebész, aki viszont nagyon arrogáns, csak magával és a pénzzel törődik. Egy autóbalesetben annyira megsérülnek a kezei, hogy nem tud többet sebészként dolgozni, és bejárja a világot, hogy gyógymódot találjon rá. Eljut Tibetbe is (illetve a filmben Nepálba), ahol egy ősi varázsló (the Ancient One, akit a filmben Tilda Swinton játszik) a tanítványává fogadja, és később ő lesz a Föld legfőbb varázslója. Az egyik fő ellensége Mordo báró (Chiwetel Ejiofor), aki szintén az Ancient One tanítványa volt, de meg akarta ölni (amit Doctor Strange akadályozott meg), és a helyébe lépni. A filmben mondjuk eléggé barátoknak tűnnek egyelőre, úgyhogy lehet, hogy csak egy másik filmben válnak ellenségekké. Mads Mikkelsen szerepe viszont egyelőre nem tiszta, úgy tűnik, nem felel meg egyik képregénybeli ellenfélnek sem. Doctor Strange sokszor utazik más dimenziókba, van egy csomó vicces nevű varázslata és varázstárgya (pl van egy levitációt lehetővé tevő köpenye, meg van egy talizmánja, amit úgy hívnak, hogy Agamotto Szeme, ebben a Végtelenség Kövei (Infinity Stones) közül van az egyik, amik közül már több is felbukkant a Marvel-filmekben (összesen 6db ilyen van, lásd pl a Tesseract-ban, és a fő-fő gonosz Thanos ezeket próbálja összegyűjteni). Azon kívül, hogy nála van az egyik Infinity Stone, meg nagyobb hatalma van, mint a Bosszúállóknak összesen, Doctor Strange volt pl az Illuminátusok nevű szuperhős-csoportosulás alapítója is, így valószínűleg oszlopos tagja lesz a filmekben a következő Bosszúállók-csapatnak, mert ugye a jelenlegi színészek - többek közt RDJ - szerződései hamarosan lejárnak.
    esztertoth13
    Admin
    Admin

Témanyitás by esztertoth13 on Szer. Ápr. 13, 2016 9:52 am

Semmit sem tudok a képregényről, sajna, így nem tudok sokat mondani, de király ez az előzetes! És Benedict mindenhol király. Razz Mármint, imádtam a Star Trek 2-ben, király lett volna viszont látni.
    Sil
    Admin
    Admin

Témanyitás by Sil on Szer. Ápr. 13, 2016 6:30 am

Dr Strange előzetes:

esztertoth13
    Admin
    Admin

Témanyitás by esztertoth13 on Szer. Ápr. 06, 2016 10:22 am

Spoiler:
    Ez igaz. Wink A Granda sorozat MyCroftja viszont jobban bejött. Tudott járni. Very Happy Jó, amúgy ami nekem fura volt... Nos, Mark Gatisst, aki egy magas vékony alkatú férfi, így látni... Bántotta a szemem az a sok súly. Razz

Sponsored content

Témanyitás by Sponsored content

Pontos idő: Szomb. Dec. 16, 2017 1:14 pm