Sherlock Holmes Fórum Baker Street 221b Jeremy Brett

A SHERLOCK HOLMES FÓRUM

Share
    Sil
    Admin
    Admin

Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 40

Re: A SHERLOCK HOLMES FÓRUM

Témanyitás by Sil on Csüt. Ápr. 05, 2012 1:37 pm

SherlockExtra törölte néhány személyes hozzászólását és átnevezte magát, mert a nevet le akarja védetni. Hogy ne legyen kavarodás, én átneveztem Adminnak az eredeti felhasználót. Mivel ezzel most már véglegesen átadta nekem a fórumot, megváltoztattam a jelszavakat is.
    Sil
    Admin
    Admin

Témanyitás by Sil on Hétf. Márc. 26, 2012 5:56 am

SherlockExtra kérésére töröltem az ő vicceit, valamint a Konzultáció témakörből az oldallal kapcsolatos topicot.
    Sil
    Admin
    Admin

Témanyitás by Sil on Pént. Márc. 16, 2012 6:37 am

Egyszerűsítettem kicsit a Szabályzaton és kikapcsoltam azt az opciót, ami az új tagok számára tiltotta a linkelést az első 7 napban.
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Hozzászólások száma : 310
    Csatlakozás dátuma : 2012. Feb. 19.
    Kor : 27

Témanyitás by Ryennin on Kedd Márc. 13, 2012 9:51 am

Sil írta:
    Ryennin írta:A szülinapos dolog micsoda?? Az elkerülte a figyelmemet.
    A főoldal alján, a "Ki van itt?" rész alatt találod. Kiírja, kinek van (vagy lesz a héten) szülinapja. Persze csak ha beállította a szülinapját az illető a profiljában. Wink

Jéé, tényleg.Very Happy Istenem, de vak vagyok...XDXD Köszi, Sil, ez egy nagyon jó, hasznos, és kedves dolog!!!
    Sil
    Admin
    Admin

Témanyitás by Sil on Kedd Márc. 13, 2012 9:46 am

Ryennin írta:A szülinapos dolog micsoda?? Az elkerülte a figyelmemet.
    A főoldal alján, a "Ki van itt?" rész alatt találod. Kiírja, kinek van (vagy lesz a héten) szülinapja. Persze csak ha beállította a szülinapját az illető a profiljában. Wink
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Hozzászólások száma : 310
    Csatlakozás dátuma : 2012. Feb. 19.
    Kor : 27

Témanyitás by Ryennin on Kedd Márc. 13, 2012 9:28 am

Köszi Sil, a törlős dolog nagyon hasznos....néha túl gyorsan gépelek, és még nem szoktam meg ezt a billentyűzetet, és könnyen félre írok valamit, vagy ilyenek....szóval nagyon jó, hogy tudom javítgatni a saját hülyeségem:Very Happy

A szülinapos dolog micsoda?? Az elkerülte a figyelmemet.
    Sil
    Admin
    Admin

Témanyitás by Sil on Kedd Márc. 13, 2012 6:42 am

EdinaHolmes írta:Tetszenek a képeknél az új funkciók. Smile
    Ja igen, rájöttem, hogy tud a fórum ilyet is, hogy automatikusan átméretezze a túl nagy képeket. Wink
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 28

Témanyitás by EdinaHolmes on Kedd Márc. 13, 2012 5:00 am

Tetszenek a képeknél az új funkciók. Smile
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 43

Témanyitás by Horpika on Vas. Márc. 11, 2012 6:19 pm

Sil írta:Beállítottam a törlési jogot minden topicra, így mindenki tudja törölni a saját hozzászólásait, amíg azokra nem válaszolt még senki (amíg az a legfrissebb a topicban).
    Ezt a lehetőséget a hozzászólás szerkesztésekor a szerkesztőmező alatt találjátok.

Ezenkívül aktiváltam a születésnapos modult is, bár sajnos ez angol nyelvű.

nagyon köszi, múltkor már ütköztem a nem tudok törölni problémába! Smile
    Sil
    Admin
    Admin

Témanyitás by Sil on Vas. Márc. 11, 2012 4:09 pm

Beállítottam a törlési jogot minden topicra, így mindenki tudja törölni a saját hozzászólásait, amíg azokra nem válaszolt még senki (amíg az a legfrissebb a topicban).
    Ezt a lehetőséget a hozzászólás szerkesztésekor a szerkesztőmező alatt találjátok.

Ezenkívül aktiváltam a születésnapos modult is, bár sajnos ez angol nyelvű.
    Sil
    Admin
    Admin

Témanyitás by Sil on Hétf. Márc. 05, 2012 8:44 am

SherlockExtra kérésének eleget téve - bár nehéz szívvel - töröltem a klub topicjait. Sad

A fórum működik tovább, mindenkit szívesen látunk. Szeretném, ha ugyanolyan szívesen jönnétek ide, mint eddig.

Kérlek, SherlockExtrának itt ne írjatok privit, a felhasználóját átadta nekem (vannak olyan beállítások a fórumon, amihez csak az alapító felhasználóval lehet hozzáférni, pl adatbázis-visszaállítás), ő sajnos nem jön ide fel többet, mint azt olvashattátok.
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Témanyitás by EdinaHolmes on Szomb. Márc. 03, 2012 10:08 pm

Sil írta:Újra működik a Történet egyéb szereplői témakör. Wink

cheers
    Sil
    Admin
    Admin

Témanyitás by Sil on Szomb. Márc. 03, 2012 10:04 pm

Újra működik a Történet egyéb szereplői témakör. Wink
    Sil
    Admin
    Admin

Témanyitás by Sil on Szer. Feb. 29, 2012 7:48 am

EdinaHolmes írta:Hová tűnt A történet egyéb szereplői topic?
    Úgy látom, SherlockExtra (valószínűleg véletlenül) törölte tegnap. Írtam neki emailt, de most a műtét miatt nyilván egy jó darabig távol lesz a nettől, szóval türelmet kérek.
    Belemásztam a fórum dokumentációjába, de úgy látom, csak az alapító (azaz SherlockExtra) tud adatbázis-visszaállítást csinálni, sima admin nem. Elvileg minden nap automatikusan készül mentés, szóval egy teljes és egy részleges visszaállítás kombinációval megoldható a dolog anélkül, hogy az újabb hozzászólások elvesznének.
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Témanyitás by EdinaHolmes on Szer. Feb. 29, 2012 2:48 am

Hová tűnt A történet egyéb szereplői topic?
    Sil
    Admin
    Admin

Témanyitás by Sil on Pént. Feb. 17, 2012 10:43 am

SherlockExtra írta:Úgy érzem több személy van itt aki nálam ügyesebb és jobban vezetné a dolgokat annál, mint én tettem és tenném, ezzel Ti is egyet értetek az üzeneteitek alapján, tehát beláttuk mindnyájan, hogy jobban haladhattok nélkülem. A fórumot és a nevét megtarthatjátok... legyen ajándék.
    Sajnálom, hogy minden igyekezetünk ellenére így érzel, és megint kiforgatod a fórumozók szavait. Biztos vagyok benne, hogy mi semmi ilyesmit nem láttunk be, te látod most túl sötéten a dolgokat. (És egyetértek Horpikával - és mondtam is már korábban -, hogy amit te most pattogásnak minősítesz, az egy teljesen természetes lelkesedés az újak részéről, minden hátsó szándék nélkül. De mi régiek itt vagyunk, hogy finomítsunk rajta. És ez nem jelenti azt, hogy ki akarnának túrni vagy nem értékelik a munkádat. )
    Várunk vissza a műtéted után, reméljük, hogy jobban leszel, és hogy akkor ezt máshogy fogod látni.
    esztertoth13
    Admin
    Admin

Hozzászólások száma : 959
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.

Témanyitás by esztertoth13 on Csüt. Feb. 16, 2012 11:42 pm

Horpika írta: Ugyanakkor kell egy kemény mag, akik viszont nem engedik, hogy a javaslatok olyan irányba vigyék a társaságot, aminek nem jó a vége! Nem engedik, hogy a fórumokat "összeszemeteljék", figyelnek a kultúrált társalgásra, és megvitatják a felmerülő javaslatokat.
    És ennek a magnak is van általában egy vezetője, aki gyakran már leginkább koordinál, és nem tűnik annak, de mégis az ő munkája a legnehezebb. Ez itt SherlockExtra.
    Csak ennyit akartam még mondani! Smile

Egyet értek, ennél jobban nem tudom megfogalmazni. Te indítottad el ezt a Fórumot, itt a helyed! Remélem minden jól alakul veled, SherlockExtra, és hamarosan visszatérsz. Hiányoznak a viccek Smile
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Témanyitás by Horpika on Csüt. Feb. 16, 2012 11:33 pm

Marlene írta:Kedves SherlockExtra!

Nem értem ezt a folyamatos sértettséget, miért veszel mindent támadásnak vagy elégedetlenségnek? Miért forgatod ki teljesen a segítségnyújtók szavait? Én több mindenben is igazat adtam neked az elmúlt hetek alatt, ugyanakkor úgy látom még mindig több sértettség van a hozzászólásaidban mint amennyire okot adtak volna szerintem a fórumozók.

Senkinem akar kitúrni! Te vagy a fő szerzvezője és vezetője ennek az egésznek. Én a magam részéről azt hiszem nem győztem és nem győzök hálálkodni az általad szerevzett klubtalálkozó miatt, amit megköszöntem többször szóban is még helyszínen és utána is az írásaimban. El tudom képzleni mennyi szervezésel és költséggel járt mindezt megcsinálni ezért is ajánlottam őszinte hálával és lelkesedéssel a segítségemet Neked, egy legközelebbi klubtalálkozó létrehozása kapcsán, de nem azért mert a magam részéről bárkinek is át akarnám venni a helyét, vagy egyedül akarnám csinálni. Sajnálom ha a fórumozók összességében csupa karriersita módon támadnak szerinted, mert ők mindent jobban tudnak, pedig nem hinném hogy ez mozgatja őket, szerintem jól akkor működhet valami ha több ember közös erejéből működik, azaz van egy főszervező, akinek segítenek a többiek.

Tehát én a magam részéről ebben érzem érintettnek magam, és a többiek nevében is sajnálom hogy így érzel. Én biztos hogy nem akarok itt pattogni egymagamban, hogy találkozókat szervezzek, a segítségem felajánlása Neked szólt, hálából, látva azt hogy mekkora munka volt a januári találkozó, és én sem a helyedet akarom átvenni.

Remélem a műtédet után hamar rendbe jössz és jobb kedvvel térsz vissza újra a fórumra! I love you

Tisztelettel:

Marlene
    Teljesen egyetértek. Még annyit, hogy hegy növekvő társaságban törvényszerű, hogy felmerülnek ötletek. Az újonnan csatlakozók még kívülről nézik a dolgokat, és a friss javaslatoknak egy része gyakran használható is! Ez nem azt jelenti, hogy innét ők akarnak szervezni meg csinálni mindent. Ez természetes igény, hogy csatlakozom, és szeretnék valamit én is hozzátenni. Ugyanakkor kell egy kemény mag, akik viszont nem engedik, hogy a javaslatok olyan irányba vigyék a társaságot, aminek nem jó a vége! Nem engedik, hogy a fórumokat "összeszemeteljék", figyelnek a kultúrált társalgásra, és megvitatják a felmerülő javaslatokat.
    És ennek a magnak is van általában egy vezetője, aki gyakran már leginkább koordinál, és nem tűnik annak, de mégis az ő munkája a legnehezebb. Ez itt SherlockExtra.
    Csak ennyit akartam még mondani! Smile
    Marlene

Hozzászólások száma : 38
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 05.
    Kor : 30

Témanyitás by Marlene on Csüt. Feb. 16, 2012 11:11 pm

Kedves SherlockExtra!

Nem értem ezt a folyamatos sértettséget, miért veszel mindent támadásnak vagy elégedetlenségnek? Miért forgatod ki teljesen a segítségnyújtók szavait? Én több mindenben is igazat adtam neked az elmúlt hetek alatt, ugyanakkor úgy látom még mindig több sértettség van a hozzászólásaidban mint amennyire okot adtak volna szerintem a fórumozók.

Senkinem akar kitúrni! Te vagy a fő szerzvezője és vezetője ennek az egésznek. Én a magam részéről azt hiszem nem győztem és nem győzök hálálkodni az általad szerevzett klubtalálkozó miatt, amit megköszöntem többször szóban is még helyszínen és utána is az írásaimban. El tudom képzleni mennyi szervezésel és költséggel járt mindezt megcsinálni ezért is ajánlottam őszinte hálával és lelkesedéssel a segítségemet Neked, egy legközelebbi klubtalálkozó létrehozása kapcsán, de nem azért mert a magam részéről bárkinek is át akarnám venni a helyét, vagy egyedül akarnám csinálni. Sajnálom ha a fórumozók összességében csupa karriersita módon támadnak szerinted, mert ők mindent jobban tudnak, pedig nem hinném hogy ez mozgatja őket, szerintem jól akkor működhet valami ha több ember közös erejéből működik, azaz van egy főszervező, akinek segítenek a többiek.

Tehát én a magam részéről ebben érzem érintettnek magam, és a többiek nevében is sajnálom hogy így érzel. Én biztos hogy nem akarok itt pattogni egymagamban, hogy találkozókat szervezzek, a segítségem felajánlása Neked szólt, hálából, látva azt hogy mekkora munka volt a januári találkozó, és én sem a helyedet akarom átvenni.

Remélem a műtédet után hamar rendbe jössz és jobb kedvvel térsz vissza újra a fórumra! I love you

Tisztelettel:

Marlene
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Témanyitás by EdinaHolmes on Csüt. Feb. 16, 2012 9:33 pm

Ne már!
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Témanyitás by Horpika on Szomb. Feb. 04, 2012 11:48 am

Marlene írta:Újra nyíltak a klubtopicok? Éljeeen!!!! Very Happy

Horpika neked így is jobbulást kívánok, remélem nincs nagy gond! A jótanácsok közt leglább tényleg van valami hazsnos leglább a fájdalom ellen? Question
    Kaptam tanácsot, meg gyógyszert, fájdalom és gyulladáscsillapító, míg hazaér. Ennyi előnye van h párom kórházban dolgozik, doki megmondta mi kell, és egy kórházas meg felírta receptre itt! Smile
    Marlene

Hozzászólások száma : 38
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 05.
    Kor : 30

Témanyitás by Marlene on Szomb. Feb. 04, 2012 10:25 am

Újra nyíltak a klubtopicok? Éljeeen!!!! Very Happy

Horpika neked így is jobbulást kívánok, remélem nincs nagy gond! A jótanácsok közt leglább tényleg van valami hazsnos leglább a fájdalom ellen? Question
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Témanyitás by Horpika on Szomb. Feb. 04, 2012 9:30 am

Hali4

Köszönöm a jókívánságokat, nem vakbél, valami nőgyogyis dolog, és annyira szarul vagyok, hogy csak na. Kedden néz a nőgyógyászom meg, mert Szlovákiában van most, de a drága ellátott egy halom tanáccsal, míg hazaér. Úgyhogy most nyüssz van nagyon! Sad

Viszont Sil örülök a jó hírnek, akkor meg tudtatok mindent beszélni remélem, én itt raktam értetek a kezem ujjait keresztbe! Smile
    Sil
    Admin
    Admin

Témanyitás by Sil on Szomb. Feb. 04, 2012 9:26 am

A SherlockExtrával megbeszéltek szerint újra megnyitottam a klubtopicokat.

Horpika, jobbulást... Sad
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Témanyitás by EdinaHolmes on Csüt. Feb. 02, 2012 10:40 pm

Horpika írta:Nah csak pár szóban. Lehet pár napig nem leszek. Tegnap óta alhasfájdalmak, párom szerint 90% vakbél, úgyhogy ma doki, és ha nem írok délután, akkor kórházban vagyok! Smile Vigyázzon mindenki magára!

Márti

Jobbulást!

Ajánlott tartalom

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Pontos idő: Pént. Szept. 21, 2018 5:50 pm