Sherlock, Benedict Cumberbatch Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sherlock Holmes Fórum Baker Street 221b Jeremy Brett


+16
Guitarman
Marlene
Gyöngyvér
EdinaHolmes
csenge86
Eranett
radix pedis diaboli
dancingman88
3113391
Revati
Horpika
esztertoth13
hellapostor
Sil
stacy
Admin
20 posters

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes

    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Empty Re: JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes

    Témanyitás by esztertoth13 Szomb. Okt. 29, 2011 8:49 am

    Csatlakozom az előttem szólókhoz. Nagyon jók lettek.

    Revati írta:És ehhez jön még akkor az az egybeesés, hogy Richard Roxburgh is volt Drakula, a Van Helsing c. filmben.

    A Van Helsing Draculáját imádom! Annyira jó, szuper Smile
    Revati
    Revati
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 212
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 27.
    Kor : 44

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Empty Az utolsó vámpír

    Témanyitás by Revati Szomb. Okt. 29, 2011 8:10 am

    Az a vámpírfogas kép Jeremy-ről Az utolsó vámpír c. részből eszembe juttatta, hogy ez akár egyfajta belső poén is lehetett. Jeremy ugyanis játszotta Drakulát színházban, roppant nagy sikerrel.


    És ehhez jön még akkor az az egybeesés, hogy Richard Roxburgh is volt Drakula, a Van Helsing c. filmben.

    Méghogy nincsenek véletlenek.

    (A véletlenekről meg az jutott eszembe, milyen jó Arthur Koestler-től A vak véletlen gyökerei c. könyv... Surprised Csak ajánlani tudom.)
    Revati
    Revati
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 212
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 27.
    Kor : 44

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Empty Re: JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes

    Témanyitás by Revati Szomb. Okt. 29, 2011 7:28 am

    Kedves SherlockExtra!

    Csatlakozom Eranett-hez, elképesztően jók ezek a képaláírások! Ilyenek kitalálásához a jó értelemben vett "pihent agy" szükséges... Smile


    Még ilyeneket, sokat, ha kérhetjük!!!
    Eranett
    Eranett
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás dátuma : 2011. Aug. 16.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Empty Re: JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes

    Témanyitás by Eranett Szomb. Okt. 29, 2011 1:32 am

    Egyszerűen imádom, amikor ilyeneket alkotsz Very Happy Nagyszerűek egytől egyig. Smile
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Empty Re: JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes

    Témanyitás by Admin Pént. Okt. 28, 2011 1:45 pm

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Tumblr_lk0t43uOj11qzxi68o1_500

    - Sehol egy bűntény Watson! Esküszöm fölcsapok temetkezési vállalkozónak.



    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Tumblr_lmwy0tGFBj1qfj8xoo1_500

    - Watson! Vajon hogy él meg Lestrade ilyen icike-picike aggyal?



    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Tumblr_lq5otpAtnk1qaeogao1_500

    - Anyám! Holmesnak elég egy lámpa és rögtön felvillanyozódik!!!



    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Tumblr_lq2gn1rMho1qa7pfco1_500

    - Holmes! Rendkívüli kémiai tudását használja vérfoltok helyett az arany előállítására!



    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Tumblr_lq0zr9d1Ge1r1821bo1_500

    - Mrs. Hudson! Ne hozzon több sárgarépát!



    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Tumblr_lmavzyd1aa1qfj8xoo1_500

    - Mr. Holmes! Utoljára arra látták a feleségemet, de kérem ne keresse meg!



    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Tumblr_lpyckuNfWg1r067swo1_500

    - Watson! Tudom, hogy allergiás a macskákra, de azért nem kéne lelőni minden porcicát!



    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Tumblr_lpujq5KO6Z1qaiztzo1_500

    - És ekkora bazinagy postás hozta ezt a levelet.



    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Tumblr_lls8oquX841qfj8xoo1_500

    - Ejnye Watson barátom! Ha le is futja és meg is nyeri a maratont a dopping teszten elbukott.



    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Tumblr_lp071ersSi1qdngb8o1_500

    - Még 597 oldal. Sietnem kell. Reggel lejár a könyvtárbérlet.



    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Tumblr_lhb18rGFK11qfj8xoo1_500

    - Egy kézzel tartom a sziklát. Na, ezt kapd ki Herkules!


    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Tumblr_lkwnqzcbD11qfj8xoo1_500

    - Nézzen a vízre Holmes! Nem maga ölte meg Moriarty-t, hanem egy nagy olajfolt.

    - Átkozott környezetszennyezés! Befellegzett a tiszta gyilkosságoknak!



    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Tumblr_lokh2sugD71qaiztzo1_500

    - Kéne már egy titkárnő!



    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Tumblr_lgy49lcPsi1qfj8xoo1_500

    - Holmes! Én szeretem a veszélyt, de ez a bungee jumping kötél nélkül durva!

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Tumblr_lgwdykPzo91qfj8xoo1_500

    - Nekem nem. Én rád esem.



    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Tumblr_lmwpxypTXZ1qe4hd5

    - Holmes mikor javasoltam, hogy nyaraljunk valami hüvős helyen én nem a helyi börtönre gondoltam.



    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Tumblr_lisyx2bgYz1qfj8xoo1_500

    - Watson! Az igazság odaát van.



    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Tumblr_lisydwbAak1qfj8xoo1_500

    - Holmes! Mrs. Hudson nagyon dühös lesz. Aljas módon elcsórta az asztalterítőit.



    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Tumblr_lgl2c5VBfT1qfj8xoo1_500

    - Baj van Watson! Rosszalkodtam és Mrs. Hudson kiosztotta a büntit: Sarokba állított.



    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Tumblr_lghf00SEIS1qfj8xoo1_500

    - Önnek Genfet mondott? Nem, nem, nem. Mycroft bátyám Kievben akar leszállni, kérem csak ott keltse fel!



    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Tumblr_lg2n4hTiLX1qfj8xoo1_500

    Watson: - Fáj a hátam!

    Holmes: - Félek Watson ez az eset derékba törte a karrierünket.



    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Tumblr_llb4ycX7bv1qk5x4qo1_500

    Felügyelő: - Mit jelez Mr. Holmes?

    Watson: - Hogy visszajönnek a gólyák.



    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Tumblr_ll9ldfGJFL1qfj8xoo1_500

    - Holmes! Van néhány haláli viccem hullajó poénokkal.
    Eranett
    Eranett
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás dátuma : 2011. Aug. 16.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Empty Re: JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes

    Témanyitás by Eranett Pént. Okt. 21, 2011 6:45 am

    Revati írta:Kedves Eranett!

    Jeremy találta azt a bizonyos fülbevalót, és úgy érezte, hogy viselnie kell... Smile

    Csak ennyi Question De aranyos válasz Tőle, és köszönöm Neked Smile

    Kedves Csenge, én is erre az interjúra gondoltam, köszi azért, hogy linkelted Wink Nekem azért elküldheted a fordítást privátban, mert biztos lehetsz benne, hogy az én angol tudásomnál többet tudsz. Smile
    Revati
    Revati
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 212
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 27.
    Kor : 44

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Empty Re: JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes

    Témanyitás by Revati Pént. Okt. 21, 2011 2:47 am

    Kedves Eranett!

    Jeremy találta azt a bizonyos fülbevalót, és úgy érezte, hogy viselnie kell... Smile
    csenge86
    csenge86


    Hozzászólások száma : 38
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jun. 27.

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Empty Re: JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes

    Témanyitás by csenge86 Csüt. Okt. 20, 2011 10:47 pm

    Kedves Eranett!
    Ebben az interjúban beszél a fülbevalójáról.Sajna gyenge az angol tudásom,így inkább nem írom le én mit fordítottam le :-)
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Empty Re: JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes

    Témanyitás by esztertoth13 Csüt. Okt. 20, 2011 10:36 pm

    A Vörös hajúak klubja nevetős jelenete egyik kedvencem, ott Holmes is jót nevet. Very Happy
    csenge86
    csenge86


    Hozzászólások száma : 38
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jun. 27.

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Empty Re: JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes

    Témanyitás by csenge86 Csüt. Okt. 20, 2011 10:24 pm



    No comment Smile
    Eranett
    Eranett
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás dátuma : 2011. Aug. 16.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Empty Re: JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes

    Témanyitás by Eranett Csüt. Okt. 20, 2011 7:19 am

    Tetszik ez a kép Very Happy
    Valaki nem tudná nekem megmondani azt, hogy (az egyik interjúban mintha beszélt volna róla) mivel magyarázta a fülbevalóját Question Csak szimplán különcségből Wink
    csenge86
    csenge86


    Hozzászólások száma : 38
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jun. 27.

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Empty Re: JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes

    Témanyitás by csenge86 Szer. Okt. 19, 2011 10:07 pm

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 3184210462_dac4d57785
    Eranett
    Eranett
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás dátuma : 2011. Aug. 16.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Empty Re: JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes

    Témanyitás by Eranett Szomb. Okt. 15, 2011 3:54 am

    Kedves SherlockExtra!

    Már itt is vagyok, és a kedvem is jó! Elég csak végig nézni a képeket, no és persze a képaláírásokat Very Happy Köszi
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Empty Re: JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes

    Témanyitás by Admin Pént. Okt. 14, 2011 1:06 pm

    Kedves Radix!

    Igen, már szőrősödöm. Very Happy



    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Tumblr_l9fmp2xoYt1qdnot0o1_500

    Watson: - Vajon milyen hajzselét használ?



    Újraforgatva: Sherlock Holmes - Ezüstcsillag

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Tumblr_lsuogta5lG1qf2hrho1_500

    Benedict Cumberbatch és SIL lova SILver Blaze



    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Tumblr_lstleiSVWQ1qzaa1p

    Sherlock Holmes:

    - Szárnyaló gondolatokat kértem, de a pokolba Doyle! Még egy tündérmesédbe ne tégy be!



    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Tumblr_lojkvmS14n1qabn9uo1_500

    - Watson! A légzésgyakorlatai olyan idétlenek.



    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Tumblr_loic1mt7F11qiyljno1_500

    - Holmes, az Isten szerelmére! Mrs. Hudson kihagyott a takarításnál valamit,

    de nem kéne mindig nagyítóval hibát keresnie benne.



    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Tumblr_lf2rtjRDod1qabn9uo1_500

    Sherlock Holmes mondja:
    " Nem reméltem, hogy valaha is szembekerülök egy ilyen gyönyörű hosszú fejjel,
    ilyen fejlett domborzatokkal! Ugye, nem ellenzi, hogy végigfuttassam ujjaimat a
    koponyáján? A fejének egy másolata, uram, legalábbis, míg az eredeti nem lesz
    megszerezhető, minden embertani múzeumnak díszére válna. Nem szándékom,
    hogy hízelegjek, de őszintén bevallom, hogy szeretnék a koponyája birtokába kerülni. "



    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Tumblr_lba6mnnOnd1qdngb8

    Watson: - Látja Lestrade! Holmes megint kirobbanó formában van.



    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Tumblr_lb9yz9Hpkp1qdngb8

    Holmes Watson-nak:

    - Milyen édes! Most tanul olvasni.



    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Tumblr_l6ycp7UNJo1qc5vmlo1_500

    - Mint láthatja Holmes pár matekpéldával nem boldogultam.



    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Tumblr_l3tqb4Mpo71qa37b8o1_500

    - Watson! Csak nem túlesett egy fejbevágó élményen?



    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Tumblr_l3napwY0nM1qc2sos

    - Szép haj, de hiába vág fel vele. Tudom, hogy paróka.



    Watson: - Sherlock, Mycroft! Nincs több dohány.

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Tumblr_l9z831PuSj1qe5iido1_500

    A két Holmes: - Ez a három pipa probléma.



    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Tumblr_l3jrqtFfFv1qc5vmlo1_500

    - Holmes! A marha megint megette az uzsonnámat.
    radix pedis diaboli
    radix pedis diaboli
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 311
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 12.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Empty :)

    Témanyitás by radix pedis diaboli Csüt. Okt. 13, 2011 7:20 pm

    Kedves SherlockExrta, ez KÁPRÁZATOS!

    Így hajnaltájt (3:17) sziporkázol! Twisted Evil



    P.S.: Esteleg van köze a Farkasok Órájához? rabbit
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Empty Re: JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes

    Témanyitás by Admin Csüt. Okt. 13, 2011 2:17 pm

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Tumblr_lj5rgeb62N1qfj8xoo1_500

    - Látja Watson! Ezt a Sil fát a Sherlock Fórum vezetőjének tiszteletére ültettem.



    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Tumblr_lsok2voiAt1qfj8xoo1_500

    - Eltaposott vöröshangyák. Hm, hát ez a bíborvörös dolgozószoba rejtélye.



    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Tumblr_lisz207ImV1qfj8xoo1_500

    - Holmes! Én ránéztem Musgrave-re, de ezt a buta pofát!!! Tényleg az osztálytársa volt?



    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Tumblr_licdnhx07Y1qfj8xoo1_500

    - Holmes! A sziklamászást én nem a kőkandallóra értettem.



    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 18508_220x165

    - Szavatossági idő, meg használati utasítás... ezek mindig kisbetűsek...



    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Tumblr_ls511jYnON1r27hvao3_250

    - Pokolba Watson! Idáig felmásztunk, pedig mondtam, hogy van sílift.



    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 The-Sign-of-Four007

    Jeremy Brett:

    - Te, így pepi nélkül lehetnél Moriarty is.



    Baker Street egykor és most:

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 4704753024cc774b619b5a1fd8552288_1M

    - Már megint elhagytuk a lakáskulcsunk.

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Sherlock-2

    - Mrs. Hudson megint kizárt minket.



    - Holmes! Ebben az öltözékben nem jöhet divatbemutatóra.

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Tumblr_lroyxvbvgI1qefme5o1_400

    - Ez ízléstelen tréfa volt.



    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Tumblr_lraj4mcXOy1qfj8xoo1_500

    - Ne, ne Watson! Az Pandora szelencéje.



    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Tumblr_lraj1aYnLS1qfj8xoo1_500

    - Ilyen szép Columbo kabátom van.



    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Tumblr_lr6rbgrJWu1qfj8xoo1_500

    - Drága Hegedüm! Bocs, hogy elválnak útjaink, de fázom.



    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 8576

    - Watson! Kapcsolja be a rádiót, mert ezek Táncoló Emberkék.



    A Vidéki Túra Konferencián:

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Tumblr_leju37sLDP1qdyi0po1_500

    - Hölgyeim és Uraim! Mint bizonyára rájöttek a sátorállításról szeretnék ma beszélni.



    A Varázsló:

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Tumblr_loi2i6jboj1qfj8xoo1_500

    - Mrs. Hudson! Watson! Most varázslatosan fiatalok lesznek.

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Tumblr_lqz3nblGKy1r1a0b6o1_500


    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Tumblr_log3xbb8NQ1qfj8xoo1_500

    - Áh, de jó lett!


    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Tumblr_ln68q7XPuB1qfj8xoo1_500

    - Látom Watson hiába próbálkozik a keresztrejtvénnyel.



    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Tumblr_lq0yhwdGcN1qa7pfco1_500

    Lestrade: - Miért nem jön be?

    Watson: - Holmes mindig is kivülálló volt.



    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Tumblr_lmwxsgFtfu1qfj8xoo1_500

    - Istenem add, hogy leszokjak a cigarettáról!



    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Tumblr_lmi7lvbHRs1qfj8xoo1_500

    - Paci! Ez itt Spongya Bob!



    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Tumblr_llxodfuTDK1qfj8xoo1_500

    - Áh, Csipkerózsika!



    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Tumblr_llm9a9JJPt1qfj8xoo1_500

    - Holmes olyan, mint egy lepusztult Biblia kereskedő.



    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Tumblr_llm8hfSfgn1qfj8xoo1_500

    - Most hagyjon Watson! Röplapokat osztok.



    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Tumblr_lkwny5SliC1qfj8xoo1_500

    - Ejnye doktor! Csak nem fáj a foga?



    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Tumblr_ljgkpjlk3R1qfj8xoo1_500

    - Na, kapok manikürt?



    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Tumblr_lj5rq0xAuw1qfj8xoo1_500

    - Evezzen Watson! Ne a seggem nézze!



    - Mi van odakint? Csendesek a birkák!

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Tumblr_lqhz0mKgje1r1m4sqo1_500

    - Watson! A bárányok hallgatnak.



    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Tumblr_loi2o2PxIn1qfj8xoo1_500

    - Watson, épp kinéz az ablakon?

    - Honnan tudja?

    - Üveges a tekintete.
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Empty Re: JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes

    Témanyitás by esztertoth13 Csüt. Okt. 13, 2011 3:03 am

    Nekem is nagyon tetszenek Smile
    Eranett
    Eranett
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás dátuma : 2011. Aug. 16.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Empty Re: JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes

    Témanyitás by Eranett Csüt. Okt. 13, 2011 2:44 am

    Köszi a képeket, és a kommenteket! Jól szórakoztam:D Very Happy
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Empty Re: JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes

    Témanyitás by Admin Szer. Okt. 12, 2011 3:11 pm

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Tumblr_lhrmd6KIXS1qbrh0bo1_500

    - Öregem, Sherlock Holmesra várok. Ő veled szemben egy jól fésült egyén.



    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Tumblr_lfpud1ODn11qa25dqo1_500

    - Holmes! Haver... már megint olyan kis ütődött volt.



    Hogy fejti meg Holmes a bűntényeket?

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Tumblr_lg7y8i0Yvl1qfj8xoo1_500

    - Most bevallod mit tettél! Most bevallod mit tettél!



    - Vágyom a szellemi izgalomra....

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Tumblr_lhfkuwsF0p1qdnot0o1_500

    ... kivéve hétfőtől-szombatig... és

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Tumblr_lg7nwblsCV1qfj8xoo1_500

    ... a hetedik napon az Úr is megpihent
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Empty Re: JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes

    Témanyitás by Admin Szer. Okt. 12, 2011 2:07 pm

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Tumblr_llm8x045M11qfj8xoo1_500

    - Uraim, bemutatom Önöknek a világ legkisebb biliárd golyóját.



    - Lestrade! Ennek az ürgének két foga volt. Eggyel több, mint Önnek.

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Tumblr_ljvp7xVaZV1qgkym4o1_500

    - Hm, tényleg...



    Watson utolsó mondata:
    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Tumblr_lld4d3sm6l1qabn9uo1_500

    - Holmes, én akkora barom voltam: Elvettem Irene Adlert.



    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Tumblr_lkwnzgh0An1qfj8xoo1_500

    Holmes: - Megint nem érti, igaz?



    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Tumblr_lkg5y1UzgM1qeaecxo1_500

    - Na most kreálok egy Adidas inget.




    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Tumblr_lgivjmb3Eb1qfj8xoo1_500

    - Watson! Megint itt aludt? Ismét kidobta a neje?




    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Tumblr_ljnzm5sqEb1qavsh3o1_500

    - Dögös vagyok?

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Tumblr_lo8vi3LhZX1qbg82jo1_500

    - Igen.



    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Tumblr_lgsoeigrg91qfj8xoo1_500

    - Drága Watson! Moriarty megtalált. Igaza volt, a Niagarához kellett volna mennem.

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Tumblr_lkkiw7L8eX1qd71qto1_500

    - Moriarty...Mondtam Holmes, hogy Niagara... A francba! Megint nem fizettem be a turisztikai adót. Sírnom kell.



    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Tumblr_lk0t43uOj11qzxi68o1_500

    - Tükörbe néztem és szerintem szívdöglesztő vagyok.



    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Tumblr_lho9bboqbF1qfj8xoo1_500

    - Anyám! Ez a pasi szexibb, mint a férjem.



    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Tumblr_liy2k1DyQJ1qabn9uo1_500

    - Baby! Te leszel az új pasim.


    A hozzászólást SherlockExtra összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Okt. 14, 2011 1:24 pm-kor.
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Empty Re: JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes

    Témanyitás by Admin Szer. Okt. 12, 2011 1:20 pm

    - JeremyBrett.eu oldal? Bravo! Erre inni kell.

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Tumblr_lb6b4bCZnh1qabn9uo1_500
    Eranett
    Eranett
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás dátuma : 2011. Aug. 16.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Empty Re: JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes

    Témanyitás by Eranett Szomb. Okt. 08, 2011 9:55 pm

    Köszönöm nagyon aranyos vagy!!!!
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Empty Re: JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes

    Témanyitás by Admin Szomb. Okt. 08, 2011 10:56 am

    Sziasztok!

    Mivel van egy kis gond a saját képfeltöltéssel Eranett küldött pár képet amiket most az Ő nevében teszek fel:

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Sherlock-holmes-arcai

    Üdvözlettel: SherlockExtra, http://jeremybrett.eu
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Empty Re: JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes

    Témanyitás by esztertoth13 Vas. Okt. 02, 2011 10:15 am

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 76512908
    Eranett
    Eranett
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás dátuma : 2011. Aug. 16.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Empty Re: JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes

    Témanyitás by Eranett Hétf. Szept. 12, 2011 6:27 am

    Emlékezzünk a hangjára is

    Ajánlott tartalom


    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 12 Empty Re: JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Hétf. Márc. 18, 2024 3:28 pm