Sherlock Holmes Fórum Baker Street 221b Jeremy Brett

KEDVENC ZENÉIM

Share
    Sil
    Admin
    Admin

Hozzászólások száma : 1906
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 39

Re: KEDVENC ZENÉIM

Témanyitás by Sil on Szomb. Márc. 10, 2012 7:04 am

Ez itt a kedvenc együttesem, a Blind Guardian talán legismertebb száma, a Bard's Song:

Ez egy ballada, amit nem tudnak kihagyni egyik koncerten sem, és a közönség minden alkalommal végigénekli az egészet. Smile
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 27

Témanyitás by EdinaHolmes on Szomb. Márc. 03, 2012 11:29 pm

Kihagytam a lentebbi felsorolásomból Mika-t, Elena Paparizou-t és a romániai zenét.
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 24

Témanyitás by Gyöngyvér on Szer. Feb. 29, 2012 3:48 am

Csak hogy ne foggyattok ki a szerencséből! Vigyázat elvetemült!!!

Kicsit fárasztó, de egyszer érdemes végighallgatni.
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Hozzászólások száma : 310
    Csatlakozás dátuma : 2012. Feb. 19.
    Kor : 26

Témanyitás by Ryennin on Szomb. Feb. 25, 2012 6:33 am

EdinaHolmes írta:Ryennin, ha a Naturally 7 bővebben érdekel, akkor találhatsz róluk némi információt a Michael Bublé-s oldalam url-án
    És hamarosan írok magamról a bemutatkozás topicba. Wink
    ű

Köszi szépen!!! Meglesem.Smile A bemutatkozást meg kíváncsian várom.Smile
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Témanyitás by EdinaHolmes on Szomb. Feb. 25, 2012 12:47 am

Ryennin, ha a Naturally 7 bővebben érdekel, akkor találhatsz róluk némi információt a Michael Bublé-s oldalam Naturally7 minioldalán.
    És hamarosan írok magamról a bemutatkozás topicba. Wink
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Témanyitás by Ryennin on Szomb. Feb. 25, 2012 12:05 am

Edina, megragadtad a lényeget.Smile XD

Igazából szerintem az a probléma ezzel az életrajzi dologgal, hogy még nem tett le semmi olyat az asztalra, amiről életrajzot lehetne írni. Teljesen igazad va, hogy emberként nem tudunk róla semmit, és így nincs is jogunk sőt alapunk sincs róla hogy véleményt mondjuk. Mi csak a zenéjéről mondhatunk valamit. Ami viszont enyhén szólva nem éppen a legjobb muzsika. De, ha valakinek abban, amiről életrajzot lehetne írni róla, még gyakorlatilag semmi tapasztalata,illetve semmi felmutatni valója nincs, akkor nem nagyon látom értemét a dolognak. Persze, benne van a sok pénz----de ettől még nem értelmes dolog.

Eszter, szerintem pont azért nem tudsz semmit összekaparni tőle, mert nincs neki.Very Happy illetve gyorsan feledni akarod.Very Happy A múltkor hallottam valami nyilvános helyen---talán a West Endben szólt a zene, és kérdeztem a barátnőmtől, hogy mi ez, mert iszonyatosan rossz.Very Happy Aztán mondta , hogy ez Bieber...hát kissé lesokkolódtam.Very Happy Még friss az élmény.
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Témanyitás by EdinaHolmes on Pént. Feb. 24, 2012 11:39 pm

Hát, én James Blunton már egyszer bealudtam a buszon, mondjuk már sötét volt, meg olyan álmosító volt minden. Viszont annak örültem, hogy még időben felébredtem és nem kötöttem ki egy másik helyen. Laughing

Michael zenéjére is aludtam már, de felriadtam, amikor fullon elkezdtek szólni a fúvóshangszerek. Húhh, ezt nem ajánlom senkinek. Smile

Szerintem Bieber életrajza így nézhet ki, persze poén szintjén:

"Születtem 1994. március 1-én. Már gyerekkorom óta imádom a zenét. Blablabla.

Sikereimet annak köszönhetem, hogy egyrészt tizenhat évesen még nem mutáltam, másrészt pedig a hajam úgy áll, mintha sapka lenne rajtam.
    Na meg persze a sikeremhez hozzájárult a személyes varázsom, amit csak a tinilányok érezhetnek. És persze Mariah Carey. Másképp miért is állt volna le velem duettezni és elrontani azt a jó karácsonyi dalt?

Karrierem elején Usher és Justin Timberlake között választhattam, hogy melyikük is egyengesse a karrieremet. Usher mellett döntöttem, amit nem bántam meg, hiszen már dollár tizmillóim vannak. Bár lehet, hogy már százmillió, hisz már tíz perce nem számoltam meg. Meg is nézem! Áááá, még mindig nem. Sad

Nemrég megjelent egy csaj, aki azt állította, hogy terhes tőlem. Hála a jó égnek kiderült, hogy nem tőlem terhes. Megmarad a pénzem! Yeahhh!

Egyébként feltüntem Michael Bublé 2011-es karácsonyi műsorában, ahol kiderült, hogy ő küldött nekem a tavaly megjelent karácsonyi albumából, én viszont nem küldtem neki semmit, pedig az én karácsonyi albumom is tavaly jelent meg. De, amúgy emeltem a műsor fényét a zavarodott mosolyommal. Wink

Szoktam jótékonykodni is, azt szeretem és valahogy még a pénzemet se sajnálom rá. De jobban szeretem, ha mások adnak helyettem.

Itt a vége fuss el véle... egyelőre! Very Happy"

A Bublés karácsonyi tvműsorban poén szintjén volt jelen az albumküldözgetés. Nem tudom, hogy Bieber milyen ember, úgyhogy őt nem igen akarnám megbántani, de ami körülötte folyik és a dalai is hagynak kívánnivalót maga után. Egyébként a jótékonykodásért jár neki egy jó pont.
    esztertoth13
    Admin
    Admin

Hozzászólások száma : 952
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.

Témanyitás by esztertoth13 on Pént. Feb. 24, 2012 11:16 pm

Ryennin írta:
    Horpika írta:JB. Egy 16-17 éves kölöknek életrajzi könyvet adnak ki. Én már ezen fekszem, és igen, ez az amit képtelen vagyok meghallgatni. Brrrr!

XD Szerintem az cikibb, hogy még filmet is forgattak róla!!! Én azt hittem eldobo az agyam...XD Az IMDB-es keményen 1,5-re értékelték a dolgot.

De ami igazán ijesztő mind az "életrajzi" könyvben, mint pedig a filmben, hogy VAN, aki ezt MEGVESZI, különben nem készülne...:S Komolyan mondom, én is nem olyan rég voltam tini, de én Viggo Mortensenért vagy Tom Feltonért rajongtam.....

Én meg annyira nem követem, sőt, nem érdekel, hogy a nevén kívül nem sokat tudok róla... (Oké, tudom, hogy néz ki, kicsoda, micsoda, de még egy számot is nehezen tudnék előkaparni az emlékezetemből tőle.)Ezek meg, hogy életrajzi könyv, film.... Shocked
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Témanyitás by Ryennin on Pént. Feb. 24, 2012 11:01 pm

Horpika írta:JB. Egy 16-17 éves kölöknek életrajzi könyvet adnak ki. Én már ezen fekszem, és igen, ez az amit képtelen vagyok meghallgatni. Brrrr!

XD Szerintem az cikibb, hogy még filmet is forgattak róla!!! Én azt hittem eldobo az agyam...XD Az IMDB-es keményen 1,5-re értékelték a dolgot.

De ami igazán ijesztő mind az "életrajzi" könyvben, mint pedig a filmben, hogy VAN, aki ezt MEGVESZI, különben nem készülne...:S Komolyan mondom, én is nem olyan rég voltam tini, de én Viggo Mortensenért vagy Tom Feltonért rajongtam.....
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 42

Témanyitás by Horpika on Pént. Feb. 24, 2012 10:55 pm

JB. Egy 16-17 éves kölöknek életrajzi könyvet adnak ki. Én már ezen fekszem, és igen, ez az amit képtelen vagyok meghallgatni. Brrrr!
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Témanyitás by Ryennin on Pént. Feb. 24, 2012 10:53 pm

EdinaHolmes írta:Én mindenféle zenét meghallgatok, csak minőségi legyen. Jöhet pop, rock, dance, jazz, stb. Sőt még komolyzene is.

Michael Bublé a nagy kedvencem. Bár erre már rájöhettetek. Wink Most is őt hallgatom. Imádom a jazzt és a popot. Ő meg nagyon jól tudja keverni a kettőt.

Itthoni kedvenc csapataim a Group'n'Swing és a Compact Disco.

Olly Murs zenéjét is nagyon szeretem. In Case You Didn't Know... Smile

Pár hónappal ezelőttig Pixie Lott is nagy kedvencem volt. Az első albuma 10-ből 9 nálam. (Ezt nem tudja könnyen elérni nálam egy ma élő elődó, de valahogy Michael Bublénak mindig sikerül. Smile) Na, de Pixie második albuma finoman szólva is borzalmas lett. Csak nyomokban emlékeztett az első albumra. És ő is beállt "k****nak" és nem értem miért. Sad Nagy reményeim voltak benne. Biztos a divatikon státusza végzett vele. Laughing

Justin Bieber zenéjétől a frász kiráz. Smile

Az új csapatok közül a One Direction zenéje tetszik talán a legjobban, bár szegényeim igen nyálasak, de ez megbocsátható nekik, mert kb. átlagban 18-19 évesek. És különben is tiniknek szól a zenéjük, őket bolondítják. Very Happy Amúgy hangilag egyik se olyan nagy szám. Kivétel talán Harry vagy hogy is hívják, de ő se épp egy Michael Bublé. Az albumukat még nem hallgattam meg, úgyhogy lehet erre még később visszatérek. Smile

Rizzle Kicks is jó. Duetteztek Olly Murs-zel onnan ismerem őket.

Adam lambert is nagy kedvencem! Micsoda hangja van annak a pasinak! Imádom!

Nők közül Kylie Minogue, Diana Krall, Christina Aguilera (micsoda hang!), P!nk, Celine Dion, Amy Winehouse, meg akiket még kifelejtettem... Smile

Jazz mindenfajtáját imádom. Jöhet bármi. Frank Sinatra, Dean Martin, Sammy Davis Jr., Colmen Hawkins és még akik hirtelenjébn nem jutottak eszembe.

Az Alphabeat zenéje is jó.

Britney Spears is elmegy, de inkább a kezdeti dalait hallgatom, mint a mostaniakat. Bár a Womenizer egész jó.

Bruno Mars első albuma nagyon jó! De az nem tetszik tőle, hogy beállt ő is "twillightozni". (Egyébként én már azelőtt is utáltam a Twillightot mielőtt divat volt utálni. Igen, büszke is vagyok rá! Smile )

George Michaelt is szoktam hallgatni.

Herbie Hancock-ot is szeretem.

James Blunt is jó! Bár, a harmadik albuma nem lett valami jó! Állítólag az ő zenéje a legálmosítóbb a népek szerint. Smile Mondjuk van benne valami. Bublé a második. xD

Nickelback zenéjét is nagyon szeretem. Kár, hogy már a dance zene miatt nincsenek annyira a köztudatban nálunk, de a zenéjük még mindig ütős.

A Naturally7 valami elképesztő együttes! Vocalplay a stílusuk, amit ő maguk találtak ki. Ez azt jelenti, hogy minden hangszert és hangot a saját emberi hangjukkal kreálnak. Nem használnak valódi dobot, gitárt, stb... Elképesztően jók, az élő showjukat az egyik legjobbnak tartják a világon (a kritikusok szerint is). Egyébként már 2007 óta fellépnek Bubléval, Bublé turnéin. Smile És saját koncerteket is adnak, természetesen.

Selena Gomez zenéjét is szeretem valami oknál fogva, de nem az összeset dalát hallgatom, csak néhányat. Annyira nem jó.

A The Baseballs együttes is egész jó.

Egyébként a Kpop-os (azaz a koreai pop) együtteseknek is vannak egész jó dalaik.

Ha komolyzene, akkor nálam Bach a nyerő. Smile

Hű, de sokat írtam. De, asszem még így is kihagytam néhány embert vagy együttest, de most nem jutnak eszembe. xD

Ha eljutottál ideáig, akkor köszönöm, hogy elolvastad. Smile

Jó változatos ízlésed van! Tök jó.Smile És érdemes elolvasni.Very Happy
    Michael Bublé szerintem is nagyon jó.Smile Nagyon jó hangulatteremtő zenéje van! Meg azért James Blunt is okés.Very Happy Ez az álmosítós dolog érdekes.Very Happy Nekem nem ez jut eszembe egyikről sem...inkább hangulat zene, vagy relax zene. De aludni még sose aludtam be.Very Happy
    Justien Bieber => hát ezen jót szakadtam.Very Happy Szerintem ezzel nem vagy egyedül.Very Happy
    Szereted a jazzt?? Jaj, de jó!!! Egyetlen rádió van, amit hajlandó vagyok hallgatni, a a jazzy.Very Happy
    Jó, hát azt hiszem még bemutatkozásban írtam, hogy Nickelback fan vagyok.Very Happy (Jajj, majd akkor írsz magadról oda valamit??)
    A Naturally 7 ne semmi!!! Most megnéztem őket.Very Happy nagyon érdekesek.Very Happy
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Témanyitás by EdinaHolmes on Pént. Feb. 24, 2012 10:24 pm

Én mindenféle zenét meghallgatok, csak minőségi legyen. Jöhet pop, rock, dance, jazz, stb. Sőt még komolyzene is.

Michael Bublé a nagy kedvencem. Bár erre már rájöhettetek. Wink Most is őt hallgatom. Imádom a jazzt és a popot. Ő meg nagyon jól tudja keverni a kettőt.

Itthoni kedvenc csapataim a Group'n'Swing és a Compact Disco.

Olly Murs zenéjét is nagyon szeretem. In Case You Didn't Know... Smile

Pár hónappal ezelőttig Pixie Lott is nagy kedvencem volt. Az első albuma 10-ből 9 nálam. (Ezt nem tudja könnyen elérni nálam egy ma élő elődó, de valahogy Michael Bublénak mindig sikerül. Smile) Na, de Pixie második albuma finoman szólva is borzalmas lett. Csak nyomokban emlékeztett az első albumra. És ő is beállt "k****nak" és nem értem miért. Sad Nagy reményeim voltak benne. Biztos a divatikon státusza végzett vele. Laughing

Justin Bieber zenéjétől a frász kiráz. Smile

Az új csapatok közül a One Direction zenéje tetszik talán a legjobban, bár szegényeim igen nyálasak, de ez megbocsátható nekik, mert kb. átlagban 18-19 évesek. És különben is tiniknek szól a zenéjük, őket bolondítják. Very Happy Amúgy hangilag egyik se olyan nagy szám. Kivétel talán Harry vagy hogy is hívják, de ő se épp egy Michael Bublé. Az albumukat még nem hallgattam meg, úgyhogy lehet erre még később visszatérek. Smile

Rizzle Kicks is jó. Duetteztek Olly Murs-zel onnan ismerem őket.

Adam lambert is nagy kedvencem! Micsoda hangja van annak a pasinak! Imádom!

Nők közül Kylie Minogue, Diana Krall, Christina Aguilera (micsoda hang!), P!nk, Celine Dion, Amy Winehouse, meg akiket még kifelejtettem... Smile

Jazz mindenfajtáját imádom. Jöhet bármi. Frank Sinatra, Dean Martin, Sammy Davis Jr., Colmen Hawkins és még akik hirtelenjébn nem jutottak eszembe.

Az Alphabeat zenéje is jó.

Britney Spears is elmegy, de inkább a kezdeti dalait hallgatom, mint a mostaniakat. Bár a Womenizer egész jó.

Bruno Mars első albuma nagyon jó! De az nem tetszik tőle, hogy beállt ő is "twillightozni". (Egyébként én már azelőtt is utáltam a Twillightot mielőtt divat volt utálni. Igen, büszke is vagyok rá! Smile )

George Michaelt is szoktam hallgatni.

Herbie Hancock-ot is szeretem.

James Blunt is jó! Bár, a harmadik albuma nem lett valami jó! Állítólag az ő zenéje a legálmosítóbb a népek szerint. Smile Mondjuk van benne valami. Bublé a második. xD

Nickelback zenéjét is nagyon szeretem. Kár, hogy már a dance zene miatt nincsenek annyira a köztudatban nálunk, de a zenéjük még mindig ütős.

A Naturally7 valami elképesztő együttes! Vocalplay a stílusuk, amit ő maguk találtak ki. Ez azt jelenti, hogy minden hangszert és hangot a saját emberi hangjukkal kreálnak. Nem használnak valódi dobot, gitárt, stb... Elképesztően jók, az élő showjukat az egyik legjobbnak tartják a világon (a kritikusok szerint is). Egyébként már 2007 óta fellépnek Bubléval, Bublé turnéin. Smile És saját koncerteket is adnak, természetesen.

Selena Gomez zenéjét is szeretem valami oknál fogva, de nem az összeset dalát hallgatom, csak néhányat. Annyira nem jó.

A The Baseballs együttes is egész jó.

Egyébként a Kpop-os (azaz a koreai pop) együtteseknek is vannak egész jó dalaik.

Ha komolyzene, akkor nálam Bach a nyerő. Smile

Hű, de sokat írtam. De, asszem még így is kihagytam néhány embert vagy együttest, de most nem jutnak eszembe. xD

Ha eljutottál ideáig, akkor köszönöm, hogy elolvastad. Smile
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Témanyitás by Ryennin on Pént. Feb. 24, 2012 10:11 am

Sil írta:Én inkább a rockosabb vonalat képviselem... Embarassed Kedvenc együttesem a Blind Guardian (egy német power metál együttes), de kedvelem a szimfonikus metált is (pl Nightwish, Therion). (Ezek a dallamosabb irányzatok közé tartoznak, nem az a "hörgős" metál.)

Ezenkívül a filmzenéket (persze főleg Gyűrűk Ura, de pl a Tinker, Tailor zenéje is kifejezetten tetszik), és a keltás beütésű zenéket is bírom (pl Enya, Loreena McKennitt, Blackmore's Night...).

Sil, ha sabad ezt mondani, te vagy az én emberem.Very Happy
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Témanyitás by Gyöngyvér on Vas. Feb. 19, 2012 3:12 am

A szövegért mindenképpen megéri meghallgatni!!!

Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 42

Témanyitás by Horpika on Szer. Feb. 08, 2012 11:33 pm

http://www.youtube.com/watch?v=xKwQKqQ8MMY

Ezt a felálléást csípem nagyon. Northern Kings! (Sil, ismered?) Smile
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Témanyitás by Gyöngyvér on Szer. Feb. 08, 2012 10:32 pm

Kedvenc dalom. Szomorú, de nagyon szép.
    Sil
    Admin
    Admin

Témanyitás by Sil on Csüt. Dec. 29, 2011 11:18 am

Benedict néhány kedvenc zenéje:

Beethoven 5. zongoraverseny, 2. tétel:

"It’s like seeing sunlight play on top of the deepest part of an ocean..."

És egy egészen más műfaj, egy izlandi énekestől:
    Jónsi: Kolnidur
    Eranett
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás dátuma : 2011. Aug. 16.

Témanyitás by Eranett on Csüt. Dec. 29, 2011 9:31 am

Kedves Mirah!

Nagyon szép, és szeretem az eredeti műveket is, nem csak a feldolgozásaikat természetesen.
    Élmény volt meghallgatni. Smile
    Vendég
    Vendég

Témanyitás by Vendég on Szer. Dec. 28, 2011 7:03 pm

Sil
    Admin
    Admin

Témanyitás by Sil on Szomb. Nov. 05, 2011 9:13 am

Én inkább a rockosabb vonalat képviselem... Embarassed Kedvenc együttesem a Blind Guardian (egy német power metál együttes), de kedvelem a szimfonikus metált is (pl Nightwish, Therion). (Ezek a dallamosabb irányzatok közé tartoznak, nem az a "hörgős" metál.)

Ezenkívül a filmzenéket (persze főleg Gyűrűk Ura, de pl a Tinker, Tailor zenéje is kifejezetten tetszik), és a keltás beütésű zenéket is bírom (pl Enya, Loreena McKennitt, Blackmore's Night...).
    esztertoth13
    Admin
    Admin

Hozzászólások száma : 952
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.

Témanyitás by esztertoth13 on Pént. Nov. 04, 2011 11:28 am

Hugh Laurie albumát én is szeretem, ahogy a The Corrst is. Ők az egyetlen együttes, akiktől minden, vagyis a koncertektől eltekintve minden számot hallottam. Azért is szeretem őket, mert megértem a dalszövegeiket, és nagyon tetszik, ahogy ötvözik a furulyát a dobot és a modernebb hangszereket.

Amúgy nagyon vegyes az ízlésem. Vannak olyan számok, amiket elsőre meghallgatok, és azonnal megtetszenek. Legyen pop, rock, vagy bármi más stílus. Van olyan énekes, akinek a stílusa, hangja fog meg. Ilyen a Marina and the Diamonds, neki, Marinának, mély hangja van, leginkább Amy Winehouse-hoz hasonlít. Friss előadó, nem is annyira ismert.

Viszont régiekből is vannak kedvencek, de mivel nem éltem akkor, még nem hallhattam az összes számukat. Ilyen a Rolling Stones. De napestig sorolhatnám az előadókat. Vannak olyan zeneszámok, amiket sorozatoknál használtak, és nekem megtetszik, vagy egy videó alatt szólnak. Nagyon vegyes, amit viszont nem hallgatok, az kemény rock, a metál. Jobban szeretem azokat a számokat, aminek van valami mondanivalója, de ha jó a ritmusa, és megtetszik, elhallgatok egy egyszerű szövegű dalt is.

Vannak, akiktől nem hallgatok, de van olyan számuk, ami mégis tetszik. Ilyen Lady Gaga, kicsit kiakasztó, érdekes személy. Tőle a Monster és a Telephone, amit szeretek hallgatni, de nem vagyok rajongója. Ez is egy kategória, ha pár számát szeretem, de nem rajongok érte.
    Eranett
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás dátuma : 2011. Aug. 16.

Témanyitás by Eranett on Pént. Nov. 04, 2011 10:35 am

Nem is tudom még most sem igazán, hogy kiket említsek, mert nekem mindig vannak olyanok, akik ilyen vagy olyan okból épp a kedvenceim. Kezdem azzal, hogy amikor még fiatal voltam, az én korosztályom idejében indult a video-discó korszak. Akkor kezdtem bulizni járni. Tehát az akkori "egynyári" együttesek tetszettek, és a mai napig, ha meghallom, nosztalgiázom, és azt mondom, hogy tetszik. Ezek: Bad Boys Blue, Modern Talking, Bon Jovi, Pet Shop Boys.stb. Ez utóbbi nem egynyári, de az a stílus.
    Ekkor is létezett rock zene, de valahogy azt sosem szerettem. Az egyedüli talán a Queen.
    Ezek mellett persze tetszettek a klasszikus zenék is, főleg a disco-ritmusos feldolgozások.
    Ahogy öregedtem, jöttek a gyerekek(2) A kedvenc zeném a CSEND lett.
    Ma pedig Hugh Laurie Let Them Talk blues lemeze a kedvencem.
    Első nekifutásra ennyi, persze fog még eszembe jutni biztosan(ja, Michael Jackson is)
    A magyarok közül, régen a Neoton Família, ma nem is tudom talán egy-egy szám vegyesen. Nincs kiemelkedő.
    Bocsi, ha hosszú voltam Embarassed
    Revati
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Hozzászólások száma : 212
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 27.
    Kor : 38

Témanyitás by Revati on Pént. Nov. 04, 2011 8:44 am

A zenei ízlésemet leginkább érdekesnek nevezném, ugyanis sokféle stílus tetszik, és nagyon hangulatfüggő, hogy mit hallgatok. Ha fel kellene sorolnom, mi az, ami tetszik, nagyon hosszú lenne a lista, úgyhogy megpróbálom a legnagyobb kedvenceket összeszedni.

A new age-vonalból: Era, Enigma, Medwyn Goodall, Rasa, Cuzco, Oliver Shanti, Karunesh, Loreena McKennitt

Vegyesen: The Corrs, Nightwish, James Blunt

Olyan előadó nincs, akinek minden száma tetszik. Szeretem az instrumentális számokat is.

Admin
    Admin
    Admin

Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.

KEDVENC ZENÉIM

Témanyitás by Admin on Pént. Nov. 04, 2011 8:28 am

Fórumtéma a zenékről. Smile Kinek mik a kedvenc slágerei? Ki milyen hangszert kedvel? Kinek van szép hangja? Kedvenc énekesek... szóval minden ami zene.

Sponsored content

Témanyitás by Sponsored content

Pontos idő: Csüt. Nov. 23, 2017 5:54 am