Sherlock, Benedict Cumberbatch Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sherlock Holmes Fórum Baker Street 221b Jeremy Brett


+12
radix pedis diaboli
Ronnie
Eranett
Revati
Thriwien
dancingman88
3113391
esztertoth13
Horpika
hellapostor
Sil
Admin
16 posters

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 20 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by esztertoth13 Szer. Aug. 17, 2011 12:02 am

    SherlockExtra írta:Akkor bocsánat. Öregszem meg elfogult is vagyok ezzel a képpel szemben. Smile

    Nem úgy értem, én is elfogult vagyok Smile , nagyon jól sikerült alkotás, jó újra látni.
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 20 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Kedd Aug. 16, 2011 11:49 pm

    esztertoth13 írta:Ezt a képet raktam be, mint kedvenc kép, nagyon jó lett!



    Akkor bocsánat. Öregszem meg elfogult is vagyok ezzel a képpel szemben. Smile
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 20 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by esztertoth13 Kedd Aug. 16, 2011 9:02 pm

    SherlockExtra írta: euclase csodálatos műve.

    Ezt a képet raktam be, mint kedvenc kép, nagyon jó lett!
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 20 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Kedd Aug. 16, 2011 1:04 pm

    Fontos SMS:

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 20 Tumblr_l8e0d1VTIv1qdsnnwo1_500

    Hali Sherlock! Itt ülök a "Legyen Ön is milliomos!"-ban. Elakadtam. Kérdezhetek? Watson
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 20 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Kedd Aug. 16, 2011 1:02 pm

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 20 Tumblr_l8k00wkwtD1qccvo5o1_500

    euclase csodálatos műve.
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 20 Empty Benedict Cumberbatch

    Témanyitás by Admin Kedd Aug. 16, 2011 12:50 pm

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 20 Tumblr_lkdjykuvPc1qg0lfbo1_500

    A norvégiai Marit alkotása. Smile
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 20 Empty BBC Sherlock sorozat - rajzok

    Témanyitás by Admin Kedd Aug. 16, 2011 3:01 am

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 20 Freeman

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 20 Cumberbatch2e


    Euan Mactavish munkái.

    Jeremy Brett-ről készült rajza itt található: http://jeremybrett.eu/sherlock-caricature.php
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 20 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Hétf. Aug. 15, 2011 5:23 pm

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 20 34794a

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 20 Cumberbatch-220

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 20 Cumberbatch-220x165

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 20 41592_140318626006852_8338_n

    Mert a mosolyból sosem elég. Smile
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 20 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Vas. Aug. 14, 2011 5:23 am

    SherlockExtra írta:De Te aki láttad Bennit más szerepben is, biztos más benyomásod volt akkor róla, úgy értem, érezted, hogy más karaktert hoz.
    Igen, de egészen más dolog ezt élőben látni, mint pl a Frankensteinnél (igaz, az "csak" egy élő közvetítés volt, de így is "átjött"). Tényleg lenyűgöző.
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 20 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Vas. Aug. 14, 2011 5:15 am

    Megértelek Sil. Én Tahi Tóth László Művész Úrat láttam így, amikor az interjúnk (http://jeremybrett.eu/tahi-toth-laszlo-interju.php) készítése közben eljátszott egy gyilkostól rettegő embert. Tényleg élmény ez. Hátborzongató, hogy beszélgetsz valakivel, aztán egyszer csak másik személy, az előzőhöz képest idegen, homlokegyenest más egyéniség lesz. A színészek megváltoztatják az arcjátékuk, tekintetük, testtartásuk, gondolom a gondolataikat is. Különleges hivatás ez. De Te aki láttad Bennit más szerepben is, biztos más benyomásod volt akkor róla, úgy értem, érezted, hogy más karaktert hoz. Remélem még fogod látni őt, addig pedig melegíti a szíved a Sherlock polód. Wink
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 20 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Vas. Aug. 14, 2011 5:04 am

    esztertoth13 írta:Ezt nemrég találtam, Sil biztos látta már, de azért belinkelem.
    Egész friss cikk, épp akartam linkelni. Wink
    Az utolsó képpel kapcsolatban meg azt írták, hogy azt a jelenetet már többször felvették, amikor az egyik alkalommal történt valami, ami miatt a kocsi és az ajtó közt félúton ismét leállították a felvételt. Benny ekkor emelte teátrálisan az égre a tekintetét... Laughing
    Egyébként az a része is nagyon tetszik, amikor arról írnak, hogy a leglenyűgözőbb az, ahogyan a színészek átalakulnak a karakterekké. Hogy nem arról van szó, hogy felveszik a jelmezt és úgy néznek ki, mert a jelenetek közt van, amikor már jelmezben vannak, de még önmaguk. De amint elkezdődik a felvétel, ott van Sherlock és John és Mycroft, és Benedictnek, Martinnak, Marknak nyoma sincs... Szerintük ez a legjobb a forgatás nézésében, nem az, hogy megtudhatnak spoilereket vagy találkozhatnak a stábbal, hanem hogy láthatják ezeket a fikcionális karaktereket a való életben, a saját szemükkel.
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 20 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by esztertoth13 Vas. Aug. 14, 2011 4:33 am

    Ezt nemrég találtam, Sil biztos látta már, de azért belinkelem. Van egy kép a köpenyes Sherlockról Smile :
    http://sherlockology.tumblr.com/post/8906820043/belgraviafilming

    Amúgy nem olvastam végig, csak a képeket néztem meg sebtében.
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 20 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Szomb. Aug. 13, 2011 3:51 am

    esztertoth13 írta:Szerintem is Smile Ott a mosoly, ahol lennie kell. Némelyik youtube-os videó feltöltőben igazi művész veszett el, vannak olyan videók, amelyek szó szerint tökéletesek.



    Kedves Eszti! Megint egyetértek Veled. cheers
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 20 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by esztertoth13 Szomb. Aug. 13, 2011 3:48 am

    SherlockExtra írta: Ez a videó lenyűgözően fantasztikus, már többedszerre nézem. A zene meg a képek is nagyon ott vannak.

    Szerintem is Smile Ott a mosoly, ahol lennie kell. Némelyik youtube-os videó feltöltőben igazi művész veszett el, vannak olyan videók, amelyek szó szerint tökéletesek.
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 20 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Szomb. Aug. 13, 2011 3:29 am

    Ez a videó lenyűgözően fantasztikus, már többedszerre nézem. A zene meg a képek is nagyon ott vannak. Igazából én a klubtalitól nem is félek, csak némi minden új eseménnyel kapcsolatos átlagos kis izgalmam van, de asszem tartani nem kell semmitől. Nagyon szuper a hangulat itt a Fórumon, így tudom, hogy ez személyesen is megmarad. Mindenki hozza majd a mosolyát, jókedvét, és csak ennyi kell a kellemes pezsgéshez. (Ok, Sillel még hozzuk a polóinkat is.) A klubtalihoz kiküldött emailes meghívóhoz majd készítünk egy kedves videót az ismert Holmes színésszekkel erre az életvidám dalra. Embernek lenni azért nagyszerű mert a móka mindig mindekinek megadatik, csak mernünk kell felismerni ezt, meg élni a játék lehetőségével és azt hiszem ebben a kis csapatban mindenki nyitott rá, sőt maga is fokozza a mókát a többiek örömére. Sil különösen örülök Neked. A felbukkanásod is meggyőzött arról, hogy kellesz a csapatba, hisz szenzációs a tudásod. Nagyra értékelem milyen megbizható és segítőkész vagy, mersz új dolgokon gondolkodni, de annak szintén nagyon örülök, hogy már teljesen otthonosan érzed itt köztünk magad, akárcsak Eszti vagy Dancing. Szeretem a hozzászólásaitokat! Remélem idővel a többi kedves felhasználónk is mer többet társalogni, aztán majd ők is jól fogják érezni magukat. Szerencsés nő vagyok, mert itthon engem valami mérhetetlenül szeretnek, szóval - őszíntén mondom - boldog az életem, mégis azért nagyon jó, hogy itt is lehet játszani, örömre lelni. Jó, hogy van ez a "Baker Street", ahol tényleg kikapcsolódhatunk, sokat kacaghatunk, még a nyár sem szalasztott szét minket!


    A hozzászólást SherlockExtra összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Aug. 13, 2011 3:49 am-kor.
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 20 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Szomb. Aug. 13, 2011 2:58 am

    Én is imádom, amikor ilyen mosolygós, de gondolom, ez nem újdonság. Razz


    Idézet Mark Gatisstől: "Benedict is bumbly, sweet, affable; the nicest man you've met."
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 20 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by esztertoth13 Szomb. Aug. 13, 2011 2:43 am

    SherlockExtra írta: remélem Beni ilyen jókedvű marad.

    Szerintem aki ilyen pozitív, az az is marad. Smile

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 20 Scaled.php?server=199&filename=60819233
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 20 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Szomb. Aug. 13, 2011 2:19 am

    Sil írta: Egyébként ezen a Sunday Times-os fotózáson tényleg adtak neki tesztfeladatokat is.


    De édes, és énekelget mikor zavarban van, meg annyira kellemesen lezser. Very Happy És azok a mimikák. Huh, nagyon bírom az ilyet. Amikor Jeremy Brettet elősször láttam, úgy rémlik a Pöttyös Szalag-ban, ott még Holmes nem is vészesen depis, de annyira éreztem Bretten, hogy az életben is nagyon szomorú férfi lehet, aki az élet bizonyos dolgait nehezen emészti meg. Persze biztos nehéz egy színész élete, főleg ha már közismert is, de remélem Beni ilyen jókedvű marad. clown
    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 20 Tumblr_l871arwcX71qa93sio1_500
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 20 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Szomb. Aug. 13, 2011 2:02 am

    SherlockExtra írta:
    BBC szereplőválogatás: Sherlock karakterét csak olyan valaki kaphatta meg aki gyorsan mozog és ügyes a logikai feladványok megoldásában. Benedict volt az egyetlen aki sikeresen abszolválta a feladatot.
    LOL. Egyébként ezen a Sunday Times-os fotózáson tényleg adtak neki tesztfeladatokat is:

    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 20 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Szomb. Aug. 13, 2011 1:53 am

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 20 Tumblr_l81f212Q3h1qb166po1_500

    Eszméletlen Benedict milyen mosolyokat levág. Very Happy
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 20 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Szomb. Aug. 13, 2011 1:51 am

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 20 Tumblr_l79nsrGsSn1qa93sio1_400

    Martin is tökaranyos. Smile
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 20 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Szomb. Aug. 13, 2011 1:29 am

    BBC szereplőválogatás: Sherlock karakterét csak olyan valaki kaphatta meg aki gyorsan mozog és ügyes a logikai feladványok megoldásában. Benedict volt az egyetlen aki sikeresen abszolválta a feladatot. Íme:
    Felkészülés:
    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 20 Tumblr_l8718qnSdP1qa93sio1_500



    Megkapta a feladatot:
    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 20 Tumblr_listriHMUd1qb8lh3o1_500

    A Rubik kockát a vállával rakta ki:
    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 20 Tumblr_l870x3LjaU1qa93sio1_500
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 20 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Szomb. Aug. 13, 2011 1:13 am

    Én idehaza készítettem polót. Megkreáltam rajzprogramban a képet amire vágytam és betettem egy polókészítő oldalán az online tervezőbe - pár percet igényelt. Ha nagyon szeretnél Sherlock Hemlock mintájút, azt talán nem ártana Neked sem ilyen módon beszerezni, ha ennyire borsós a kinti ára. De ahogy gondolod, nem akarom szórni helyetted a pénzt vagy tervezni, csak gondoltam megemlítem, mert most már a magyar cégek is nagyon profik.
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 20 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Szomb. Aug. 13, 2011 1:07 am

    Nyugi, vékony én se leszek sose. Embarassed
    A Sherlock Hemlock-os póló is tök jó, csak az alapból jó drága, és csillagászati a szállítási költsége (kb még egyszer annyi, mint maga a póló).
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 20 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Szomb. Aug. 13, 2011 12:58 am

    Nem baj ha lezser, szerintem jó lesz Neked és kívánom, hogy sok örömöd legyen benne. Szóval lesz egy kis Bud Spencer - Terence Hill vagy Stan és Pan feeling, ha majd mellém állsz én ugyanis nagy vagyok. Igaz, most, hogy nincsenek fájdalmaim újra mozgok, talán leadok valamennyit a súlyomból, ám a növekedési hormontól nekem a csontozatom is vastagabb az átlagnál, alkatra nem leszek soha vékony. De ott van Niki, aki nagyon karcsú, meg Bálint. Ha összeálltok talán utólértek. Razz Bálint gondolom a színdarabhoz öltözik, már csak Nikinek kell vadászni egy polót. Tudom sok férfi megnézné őt anélkül, de úgy érzem ő nagyon szégyenlős. Kell neki egy Sherlock poló. Wink
    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 20 Tumblr_lprcvlbjQE1qcpji4o1_500

    Ajánlott tartalom


    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 20 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Márc. 28, 2024 10:33 am