Sherlock Holmes Fórum Baker Street 221b Jeremy Brett

Benedict Cumberbatch - lezárt téma

Share

Admin
    Admin
    Admin

Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.

Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

Témanyitás by Admin on Kedd Dec. 20, 2011 12:31 am

A mai napi mosoly:

Admin
    Admin
    Admin

Témanyitás by Admin on Hétf. Dec. 19, 2011 11:45 am

Kedves marevi! Smile

Nincs probléma. Mindig szívesen olvasunk Rólad hírrel vagy hír nélkül, hisz jó ha Te is itt vagy. Smile Sil nem ellened való negatívumként írta azt az egy mondatot. Csak ő szeret ténykedni szíve-lelke itt van a Fórumon és zavarja a mostani helyzete, amikor a sok meló miatt kicsikét kevesebbet koncentrál ide. Tudod ő olyan lelkes, hogy akár hajnali háromkor is felnéz ide. Most inkább magával elégedetlen, mert tényleg nagyon szeret itt ténykedni és ez hiányzik neki ez a szeretett hobbi. Smile Az utóbbi hónapokban is úgy vitt a Fórumon mindent, hogy számtalan (komolyan mondom: emberfeletti) teher volt a vállán és bizony hiába egy csodálatos, energikus nő neki is csak 24 órás egy nap. Ebből a karácsonyi hajtás miatt még többet elcsen tőle a munka. Nyugodtan szállítsd az információkat, ha Sil is teljesen ide sasolhat szerintem szuperül működtök majd együtt. Smile Sil kedveli a Benny rajongókat, erről biztosíthatlak. Magára morgott az oroszlán. sunny Ezért jeleztem neki, hogy ne legyen szigorú magához - mi megértjük ha elfoglaltabb vagy épp esténként pihenésre van szüksége. (Fordított esetben ő is tolerálja ezt nálunk.) Csípjük a buráját és ha elemében van klassz az olvasási tempója nem marad le tőlünk. Majd vége lesz a hajtásnak és újra jobb mértékben élhet kedvenc tevékenységeinek, (hírgyűjtés, üzenetküldés), ráadásul most már Veled együtt. Very Happy

Üdvözlettel: SherlockExtra, http://sherlock.extra.hu

UI: Ha lennél kedves egy kicsit segíteni neki, hogy az tényleg Ezüst Csillag utalás? - sajnos én nem vagyok jó angolos. Tudod nálunk Sil az ész és én vagyok Watson. Smile
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 11.

Témanyitás by marevi on Hétf. Dec. 19, 2011 11:11 am

Elnézést, hogy beelőztem a hírrel Embarassed

Köszi az Adler-es képet, nekem új volt Very Happy

Admin
    Admin
    Admin

Témanyitás by Admin on Hétf. Dec. 19, 2011 10:30 am

Kedves Lilabogár!

Megértelek. Smile Ha megjelenik a DVD én is megveszem majd az eredeti példányt. Remélem mielőbb rendelhetünk lemezt.

Admin
    Admin
    Admin

Témanyitás by Admin on Hétf. Dec. 19, 2011 10:26 am

Semmi baj Eszti. Smile Csak az nem hibázik, aki nem dolgozik. Mi örülünk, hogy dolgozol és reagáltál, még ha más nevében is sikerült. Smile Ma amúgy én is majdnem félre nyomtam... Very Happy Majdnem bő szavú lett a lényegre térő Sil. Smile
    esztertoth13
    Admin
    Admin

Hozzászólások száma : 959
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.

Témanyitás by esztertoth13 on Hétf. Dec. 19, 2011 10:22 am

Sil írta:Admin vagy, szerintem idézés helyett szerkesztetted a hozzászólást véletlenül...

Ez lehet, akkor elnézést, elnéztem. Mostanában kicsit szétszórt vagyok, és mikor válaszoltam, csak úgy kattintottam... Meg aztán az a szerkesztés gomb nem volt mindig ott, nem szoktam meg, így nem is igazán figyeltem oda.

Itt egy kép Adlerről, remélem még nem volt, a Sherlockology-ról származik.

Admin
    Admin
    Admin

Témanyitás by Admin on Hétf. Dec. 19, 2011 9:47 am

Sil írta:Utálom a karácsony előtti hajtást, mire este hazaérek a melóból, már az összes hírt tudjátok... Sad Lehetne már január...

Drága Sil!

Tudom milyen bonyolult mostanában az életed és bevallom őszintén tisztellek érte, hogy nem csak helyt állsz a kemény körülmények között, de szaporodó gondjaid ellenére sem feledtél minket és hűségesen feljársz hozzánk. Mert ha minden jó akkor könnyű ám kitartani, de igazán nagy dolog kihívások közepette megtenni ugyanezt.

Te jó ember vagy és maximalista, úgy értem mindig szeretnél többet kihozni magadból. Hidd el engem majd egy évvel ezelőtt egy este alatt meggyőztél róla milyen roppant nagy tudásod és teljes odaadásod van Sherlock Holmes kapcsán. Életem legjobb döntése volt, hogy felvettelek. Ezt soha egyetlen pillanatra sem bántam meg. Nem került szóba köztünk, de volt egy szerkesztőtárs - mindegy ki - aki közölte nyers vagy és nem vagy neki szimpatikus, látni sem akar Téged. Megtette ezt úgy, hogy tudtam Te önzetlenül filmet küldtél neki és életében egyszer sem látott Téged. Keménynek találta a stílusodat, amikor megírtad milyen hibákat láttál a weboldalon. A hibákat én követtem el. A mai napig vállalom, bizony én hibáztam és tudom igazat szólva a legnagyobb jóindulattal korrigáltál, azért, hogy becsülettel, Conan Doyle-hoz méltón haladjunk. Engem nem zavart az igazság amit felfedtél, ám őt igen. 31 éves vagyok, bár az okosság elkerült, de van már némi emberismeretem. Rájöttem az illető nem is Rád haragszik, hanem szegénynek önbizalom problémái vannak és hamar sértődik, mivel bántják az életben bizonyos reális dolgok, igazából azért félt, mert konfrontálódástól tartott. Lehetetlen volt együtt dolgozni így vele. Én viszont komolyan akarom vinni a Fórumot és az oldalt. Számomra soha egy pillanatig sem volt kétséges mennyire kellesz ide. Ezt sem itt a Fórumon, sem élő szóban nem tagadtam senki előtt, előtte sem. Nekem pont egy ilyen szerkesztőtárs kell, mint Te vagy: Aki kertelés nélkül megmondja mi az igaz, akkor is ha az kemény dolog, mert képes szembenézni a realitásokkal. Akinek vannak szilárd elvei és megértő, jó szíve. Aki nem csak megbízható, de megértő is. Aki tud érvelni amikor kell, ötleteken agyal, ám szükség esetén kompromisszumokat is tud kötni. Te ilyen vagy és úgy érzem nagyon jó a munkakapcsolatunk. Büszke vagyok arra ahogy együtt dolgozunk. Nagyra értékelem amikor olyanokat megteszel amiket nem is kértem, de úgy érzed fontos és megléped. (Pl: kedvezőbb fórumbeállítás.) Komolyan csak azt sajnálom, hogy az egészségi állapotom miatt nem tudok annyit melléd tenni melóban mint azt megérdemelnéd. Mégsem vagy elégedetlen velem, nem szapulsz, nem hajtasz engem. Arra kérlek ezt ne tedd magaddal sem!

Tudom jóember vagy és mint nő mindig szeretnél többet kihozni magadból. Kérlek hidd el tettél már annyit értünk, hogy biztos helyed van itt és nagyra értékelünk mindent amit eddig tettél, okkal nőtted ki magad Fórumvezetővé. Szegény Eranett írta múltkor mennyire bántja a lemaradása a cikkolvasásban. Tény minden kedves hozzászóló az üzeneteivel szerkeszti, építi a Fórumot. Ám ha valaki csak rövid gondolatait, vagy üdvözleteit küldi az aktuális cikkek helyett mi annak is örülünk, mert jó hallani egymásról, meg kicsit együtt lenni ezen a virtuális Baker Street-en. Szóval ha kicsit kevesebb hírt hozol, vagy előtted más jeleskedik egy-egy információ kapcsán attól mi még ugyanúgy örülünk Neked, hisz a lényed fontos nem a cikkek. Nem leszel kevesebb a szemünkben. Én tényleg nagyra becsülöm, hogy pörgős, kemény életed ellenére is régóta, odaadóan törődsz velünk. Te vagy a mi aranyba foglalt "Golden Sil"-ünk, ezen pedig nem változtat semmi. Te tartod majd az Activity-t a klubtalin. Októberben megéltük az első születésnapunk, amiben nagy érdemeid vannak, mert a betegségem legnehezebb szakaszaiban is a hátadon vitted ezt a Fórumot, miattad nem halt el a kezdeményezésünk. Ezért szeretném ha nem lennél szomorú, vagy magaddal elégedetlen! Úgy vélem Isten is tudja milyen sok van rajtad, hát ezért küldte a kedves marevit, aki önként besegít a Benedict Cumberbatch-os hírekkel. És ki tudja, lehet, hogy ez a közös rajongás egy jó barátság kezdete is köztetek? Smile

Vigasztaljon, hogy a karácsonyi hajtás hamarosan véget ér. Továbbá ha átveszed a csomagod napközben sem maradsz Benny nélkül. Bármikor jösz mi boldogan látunk Téged, kérlek ezt sose feledd el!

Tisztelettel: SherlockExtra, http://jeremybrett.eu

A hozzászólást SherlockExtra összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Dec. 19, 2011 3:04 pm-kor.

Lilabogár

Hozzászólások száma : 4
    Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 02.

Témanyitás by Lilabogár on Hétf. Dec. 19, 2011 8:37 am

Szia SherlockExtra!

Köszi a felajánlást, igazán kedves vagy, de nekem is le van töltve.Csak van egy olyan dilim,hogy ha valamelyik film vagy sorozat nagyon tetszik, akkor megveszem eredetiben is!Főleg mert vannak rajta extrák is...meg csak azért is, na...!!Laughing

Biztosan valamilyen genetikai hiba ez nálam ,de már csak így van:lol: éppen ezért az eredetire gondoltam.Hogy vajon kiadják e, és ha igen mikor!!?

Lilabogár
    Sil
    Admin
    Admin

Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 40

Témanyitás by Sil on Hétf. Dec. 19, 2011 8:29 am

Utálom a karácsony előtti hajtást, mire este hazaérek a melóból, már az összes hírt tudjátok... Sad Lehetne már január... (És ó, csak nem egy Ezüst Csillag-os utalás van az egyik klipben? Very Happy )

esztertoth13 írta:Én voltam, nem értem..... Question
    Admin vagy, szerintem idézés helyett szerkesztetted a hozzászólást véletlenül...
    esztertoth13
    Admin
    Admin

Témanyitás by esztertoth13 on Hétf. Dec. 19, 2011 7:21 am

Marevi!

Én voltam, nem értem..... Question

Admin
    Admin
    Admin

Témanyitás by Admin on Hétf. Dec. 19, 2011 5:30 am

Kedves Marevi!

Köszönjük a videót. Smile
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Témanyitás by marevi on Hétf. Dec. 19, 2011 4:44 am

Hmmmm miért néz ki úgy, mintha én válaszoltam volna a saját kérdésemre? Shocked
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Témanyitás by marevi on Hétf. Dec. 19, 2011 4:08 am

Az már beteges, ha az is elsőre feltűnt, hogy
    Spoiler:
    Sherlock-nak új laptop-ja van??? Shocked Very Happy

Szerintem jó megfigyelőképességre vall... és kicsit talán.... Very Happy
    esztertoth13
    Admin
    Admin

Témanyitás by esztertoth13 on Hétf. Dec. 19, 2011 3:41 am

marevi írta:Idén korán érkezett a karácsony!!!!

Ezek után hogy bírjam ki januárig???

Nehezen, nagyon nehezem Very Happy

Spoiler:
    Ismét egy remek újítás: a kamera használata, a laptopnál, tetszik, ahogy Sherlock "körbetekint". A feliratok kicsit gyorsak voltak nekem, majd meglátjuk, hogy tudom követni.

A cikkbeli kép pedig szuper!
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Témanyitás by marevi on Hétf. Dec. 19, 2011 3:15 am

Admin
    Admin
    Admin

Témanyitás by Admin on Vas. Dec. 18, 2011 11:42 pm

Kedves Lilabogár!

Smile Hogy senki se maradjon Benedict Cumberbatch nélkül ezért kaphatóak a Benny-s kulcstartók.

http://jeremybrett.eu/sherlock-bbc-kulcstarto.php

(Ha feliratkozol a Sherlock Holmes Klubba, akkor 300Ft kedvezmény jár hozzá és most még van ajándék Benedict Cumberbatch kulcstartó is.) http://jeremybrett.eu/sherlock-holmes-club.php

Persze ez nem kötelező, csak figyelmedbe ajánlom és ha akarsz élsz a lehetőséggel, ha nem az sem probléma.

Eredeti Sherlock DVD érdekel vagy csak legyen meg a Sorozat első három része? Utóbbi esetben szinkronosan vagy felirattal? Mert ha nem muszáj az eredeti érdemes privát üzenetet küldened a kedves Sil-nek. A netről pedig nyomtathatók klassz Sherlock borítók.

Lilabogár

Hozzászólások száma : 4
    Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 02.

Témanyitás by Lilabogár on Vas. Dec. 18, 2011 9:45 am

Sziasztok!

Huh kicsit le voltam maradva, három héttel, kinyiffant a gépem.Most olvastalak el titeket,de úgy érzem mintha három év telt volna el Benedict nélkül:(

Jajj már én is nagyon várom a januárt ,nagyon kiváncsi vagyok milyen lesz a 2.évad.

Shocked

Azt nem tudjátok esetleg,hogy az 1.évad ki fog jönni nálunk valamikor DVD-n??

Lilabogar
    Eranett
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás dátuma : 2011. Aug. 16.

Témanyitás by Eranett on Vas. Dec. 18, 2011 6:54 am

SherlockExtra írta:Kedves Eranett!

Holnap indulnak feléd a kulcstartók. Köszönjük. Smile

Nincs mit Smile

Admin
    Admin
    Admin

Témanyitás by Admin on Vas. Dec. 18, 2011 6:25 am

Kedves Eranett!

Holnap indulnak feléd a kulcstartók. Köszönjük. Smile

marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Témanyitás by marevi on Vas. Dec. 18, 2011 4:49 am

De kár Sad Én is abban reménykedtem, hogy valaki esetleg innen nyert (ha már nem én Razz )

Admin
    Admin
    Admin

Témanyitás by Admin on Vas. Dec. 18, 2011 4:40 am

Szia Sil!

Sajnos nincs az adott néven klubtagunk. De Fórumtag valamilyen nicken esetleg még lehet, ha pedig nem ismer minket reméljük ránk talál.

Látom dolgozol. Köszönöm szépen. Smile

Sil
    Admin
    Admin

Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 40

Témanyitás by Sil on Vas. Dec. 18, 2011 4:12 am

Nocsak, a Sherlockology Qwertee-s játékán van egy magyar nyertes is Very Happy :
    http://www.sherlockology.com/qwertee
    Valaki esetleg innen?
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó

Témanyitás by marevi on Pént. Dec. 16, 2011 11:27 am

Admin
    Admin
    Admin