Sherlock, Benedict Cumberbatch Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sherlock Holmes Fórum Baker Street 221b Jeremy Brett


+12
radix pedis diaboli
Ronnie
Eranett
Revati
Thriwien
dancingman88
3113391
esztertoth13
Horpika
hellapostor
Sil
Admin
16 posters

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 40 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Pént. Márc. 11, 2011 9:07 am

    Horpika írta:Hát a Világ túlsó felén és a Van Gogh jól jönne, bárhogy, mivel nagy letöltő nem lennék! Smile Budapesti vagyok. Bár ha link van, azt továbbíthatom havernak, aki segít nekem ilyenekben - Sherlock is így lett meg. Egy apró kérés... Feliratosan, ha lehet, azt jobb szeressem! Smile
    Én sajnos nem vagyok budapesti, ritkán járok arra. Bár most hétvégén fent leszek Budaörsön, mert öcsémet költöztetjük, de pont ezért nem érek majd rá, utána meg irány Prága... A To the Ends of the Earth-höz sajnos még a DVD-n sincs tudomásom szerint felirat, abból csak sima felirat nélküli angol nyelvű verzióm van. Illetve mostanában adja a Filmbox nevű csatorna magyarul ("Utazás a világ végére" címmel), de persze olyanunk pont nincs... Crying or Very sad Mindenesetre küldök privit. Wink

    Horpika írta:A Világ túlsó felént most rendeltem meg könyvben (3 db), azt olvastam, a film elég jó feldolgozás, ami nálam plusz pontokat jelent! Very Happy
    A könyvet én is nézegettem, majd meglátom, mennyi pénzem marad az utazás után... A film viszont nagyon könyvhű állítólag (látszik is rajta, vannak benne elég naturális jelenetek), Benedict is folyton magával hordta a könyveket a forgatáson.
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 40 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Horpika Csüt. Márc. 10, 2011 11:13 pm

    Sil írta:
    . (Igaz, hogy Benedict állítólag ebből a szerepből is kihozza, amit lehet, és a viktoriánus ruhák kétségkívül remekül állnak neki... Razz )

    Ha a filmek közül kell bármi, szólj nyugodtan, nekem jó eséllyel megvan (vagy tudok linket adni). Youtube-on is vannak fent jelenetek a filmjeiből, romangirl88 videói közt érdemes nézelődni.

    A viktoriánus rucikkal maxima egyetértek! Smile

    Hát a Világ túlsó felén és a Van Gogh jól jönne, bárhogy, mivel nagy letöltő nem lennék! Smile Budapesti vagyok. Bár ha link van, azt továbbíthatom havernak, aki segít nekem ilyenekben - Sherlock is így lett meg. Egy apró kérés... Feliratosan, ha lehet, azt jobb szeressem! Smile
    A Világ túlsó felént most rendeltem meg könyvben (3 db), azt olvastam, a film elég jó feldolgozás, ami nálam plusz pontokat jelent! Very Happy

    Előre is köszönöm a segítséget!

    Horpi
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 40 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Kedd Márc. 08, 2011 12:07 pm

    Horpika írta:Én nem is tudom, a Frankenstein karaktere érdekelne jobban, vagy pedig a kreatura! Leginkább mindkettő!
    A darabban a Teremtmény az érdekesebb, egyértelműen rá van helyezve a hangsúly. Ráadásul ebben a feldolgozásban visszatértek a könyvbeli karakterhez (tud pl beszélni, gondolkodni, érvelni)... Frankenstein nincs annyira kidolgozva, és jóval kevesebb időt tölt a színpadon. (Igaz, hogy Benedict állítólag ebből a szerepből is kihozza, amit lehet, és a viktoriánus ruhák kétségkívül remekül állnak neki... Razz )

    Horpika írta:És persze nagy sóhaj, mert messze még a Sherlock második évada... Addig a filmeket amiket írtál, felvettem listára Smile
    Legyünk optimisták, a várakozás felén már túl vagyunk, májusban már kezdik is a forgatást, és őszre kész lesz. Wink Ha a filmek közül kell bármi, szólj nyugodtan, nekem jó eséllyel megvan (vagy tudok linket adni). Youtube-on is vannak fent jelenetek a filmjeiből, romangirl88 videói közt érdemes nézelődni.
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 40 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Horpika Hétf. Márc. 07, 2011 11:33 am

    Sil írta:
    Horpika írta:Pár filmet láttam tőle: Hawking, Amazing grace, Stuart, Creation. William Pitt szerepe volt az első, nagyon megkedveltem! Smile
    Ajánlanám még hozzá a Van Gogh - Painted with Words-t (abban legalább akkorát alakít, mint a Hawkingban) és a To the Ends of the Earth c. minisorozatot.

    És nem egészen két hét múlva megyek Prágába, hogy megnézzem kvázi-élőben is a színpadon.)[/size]

    Na most irigykedem, nem is kicsit! Remélem írsz majd valami beszámolót! Én nem is tudom, a Frankenstein karaktere érdekelne jobban, vagy pedig a kreatura! Leginkább mindkettő! Ide soha semmit nem hopznak el! Grrr Evil or Very Mad
    És persze nagy sóhaj, mert messze még a Sherlock második évada... Addig a filmeket amiket írtál, felvettem listára Smile
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 40 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Vas. Márc. 06, 2011 3:53 am

    Horpika írta:Pár filmet láttam tőle: Hawking, Amazing grace, Stuart, Creation. William Pitt szerepe volt az első, nagyon megkedveltem! Smile
    Ez egy jó válogatás. Smile Ajánlanám még hozzá a Van Gogh - Painted with Words-t (abban legalább akkorát alakít, mint a Hawkingban) és a To the Ends of the Earth c. minisorozatot. Én a Sherlockban láttam először, azóta gyűjtögetem a filmjeit, hangoskönyveit, stb.

    És nem egészen két hét múlva megyek Prágába, hogy megnézzem kvázi-élőben is a színpadon. Embarassed (Van a londoni National Theatre-nek egy olyan programja, aminek a keretében különböző színdarabokat közvetítenek élő műholdas kapcsolattal világszerte több mint háromszáz moziba, és idén az egyik darab a Frankenstein, aminek a két főszerepét Benedict játssza egy másik színésszel felváltva, és Danny Boyle - többek közt a Trainspotting, Gettómilliomos, 127 óra c. filmek rendezője - rendezi. Magyarországon persze nincs ilyen mozi, de Prágában van, úgyhogy ott a helyem.)
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 40 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Horpika Szomb. Márc. 05, 2011 7:11 pm

    Sil írta:
    Horpika írta:Benedict miatt néztem, korábban csak Brettel voltam hajlandó, vagy könyv.
    Ismerted előtte Benedictet, vagy ebben láttad először?

    Pár filmet láttam tőle: Hawking, Amazing grace, Stuart, Creation. William Pitt szerepe volt az első, nagyon megkedveltem! Smile Most olvastam, hogy ismerte Jeremy Brettet, aki a család barátja volt.
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 40 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Szomb. Márc. 05, 2011 11:31 am

    Horpika írta:Benedict miatt néztem, korábban csak Brettel voltam hajlandó, vagy könyv.
    Ismerted előtte Benedictet, vagy ebben láttad először?
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 40 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Horpika Szomb. Márc. 05, 2011 10:53 am

    Hali!

    Évek óta nem néztem Holmest, most ehhez hozzájutottam felirattal. Benedict miatt néztem, korábban csak Brettel voltam hajlandó, vagy könyv.
    Ez valami hihetetlen jó, ahogy a srác adja a karaktert, belebújik a bőrébe. Nagyon tetszett, remek humor, kitűnően ábrázolt kapcsolatok és alig várom a folytatásokat! Smile
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 40 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Pént. Feb. 11, 2011 8:17 am

    Szia, örülök, hogy tetszett. Smile Látod, mondtam, hogy működik a modernizálás, csak jól kell csinálni. Nem úgy, mint Guy Ritchie. Wink
    hellapostor
    hellapostor


    Hozzászólások száma : 20
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 11.
    Kor : 39
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 40 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by hellapostor Pént. Feb. 11, 2011 6:23 am

    Szia Sil,
    bocsánat, hogy ilyen lassan reagáltam, sikerült megnéznem végre legalább az első részt. Nagyon tetszik! Leültem és azon kaptam magam, hogy csak nézem és nézem, nem matatok közben semmivel.
    Klassz! Tetszik az elgondolás, a modern környezet! A Granada az örök klasszikus, ez pedig valami új, vérpezsdítő. Az is nagyon szimpi, hogy Holmes itt fiatal, mert a könyvekben is ugye 30 körül indul. Remek volt, igazán!
    Hétvégén remélem lesz időm a következő epizódra.
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 40 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Pént. Jan. 21, 2011 8:24 am

    hellapostor írta:Igeeeen. Nem okoz gondot. Nagyon kíváncsi vagyok rá! Köszönöm szépen!
    Nézd majd meg a privijeidet. Wink
    hellapostor
    hellapostor


    Hozzászólások száma : 20
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 11.
    Kor : 39
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 40 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by hellapostor Szer. Jan. 19, 2011 9:37 am

    Sil írta:Szia!
    Örülök, hogy valaki egyáltalán már hallott róla. Smile Nem, még nincs sajnos semmi hír, hogy vetítenék itthon is. Pár hónapja olvastam, hogy eladták tizenvalahány országba, de abban a felsorolásban nem szerepelt sajnos Magyarország (igaz, nem mindet sorolták fel).
    (Ha nem okoz gondot a letöltés, tudok esetleg szolgálni magyar feliratos verzióval belőle.)

    Igeeeen. Nem okoz gondot. Nagyon kíváncsi vagyok rá! Köszönöm szépen!
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 40 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Kedd Jan. 18, 2011 10:37 am

    Szia!
    Örülök, hogy valaki egyáltalán már hallott róla. Smile Nem, még nincs sajnos semmi hír, hogy vetítenék itthon is. Pár hónapja olvastam, hogy eladták tizenvalahány országba, de abban a felsorolásban nem szerepelt sajnos Magyarország (igaz, nem mindet sorolták fel).
    (Ha nem okoz gondot a letöltés, tudok esetleg szolgálni magyar feliratos verzióval belőle.)
    hellapostor
    hellapostor


    Hozzászólások száma : 20
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 11.
    Kor : 39
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 40 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by hellapostor Kedd Jan. 18, 2011 9:21 am

    Sil írta:Benedict Cumberbatch-ről szóló cikkem az alábbi címen olvasható:

    http://jeremybrett.eu/benedict-cumberbatch.php

    Szia Sil!
    *virtuális kézfogás*
    Köszönöm a cikket! Tele volt számomra újdonsággal, eddig csak innen-onnan tudtam összemazsolázni információkat a filmről. Már nagyon várom, hogy itthon is vetítsék. Lehet tudni, hogy mikor jön hozzánk?
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 40 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Vas. Jan. 16, 2011 7:03 am

    Benedict Cumberbatch-ről szóló cikkem az alábbi címen olvasható:

    http://jeremybrett.eu/benedict-cumberbatch.php
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 40 Empty Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Kedd Okt. 12, 2010 9:21 am

    Vélemények a Benedict Cumberbatch által alakított Sherlock Holmesról.


    A hozzászólást SherlockExtra összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jan. 10, 2012 3:38 am-kor.

    Ajánlott tartalom


    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 40 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Ápr. 18, 2024 10:14 pm