Sherlock, Benedict Cumberbatch Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sherlock Holmes Fórum Baker Street 221b Jeremy Brett


+7
Revati
EdinaHolmes
Horpika
Ryennin
Wynter
Sil
marevi
11 posters

    Beszélgetések

    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Beszélgetések Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by esztertoth13 Pént. Dec. 15, 2017 11:49 am

    Megnéztem a 4x02-t...

    Spoiler:

    Nincsenek rá szavak! Nekem jobban tetszett az első résznél, de ez szubjektív.
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Beszélgetések Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by esztertoth13 Kedd Dec. 12, 2017 10:45 am

    Sil írta:Hát igen, a fórumok általánosságban is eléggé halottak, nemcsak ez, mindenki Facebook-on pörög már... Sad
    Az 5. évad nem mostanában lesz, most jó hosszú szünetet tartanak, még ők sem tudják, mikor térnek vissza.

    Ez milyen szomorú! Mindkét hír. Sad  Viszont most elég sok dolguk van, szóval értem, Marvel táján is beindult a vonat, és egyéb filmek. Sok elmegy mellettem, utólag szoktam pótolni dolgokat... Most hogy újra néztem, ijesztő hogy repülnek az évek. Ez nyugtat meg kicsit. Mennyi idő telt és mennyit vártunk de jött, szóval Smile Remélek. Smile A várakozásban már profi vagyok. Very Happy ÉS nem hagyom el sosem. Mivel évek telnek el, természetes h mást is nézek, csinálok, de nem szűnök meg várni és mikor végre megnézem! Very Happy Jó lenne mondjuk... kevesebb várakozás, de... Addig igyekszek beérni azzal h követem a színészeket ahogy tudom. Ami fél siker, tényleg ekkora szünetek mellett nem csodálom.
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Beszélgetések Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by Sil Kedd Dec. 12, 2017 10:05 am

    Hát igen, a fórumok általánosságban is eléggé halottak, nemcsak ez, mindenki Facebook-on pörög már... Sad
    Az 5. évad nem mostanában lesz, most jó hosszú szünetet tartanak, még ők sem tudják, mikor térnek vissza.
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Beszélgetések Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by esztertoth13 Kedd Dec. 12, 2017 7:40 am

    5 év, micsoda szép szám! Smile Én már napok óta - amikből hónapok lettek - be akarom hozni a Sherlock 4. évadát. A végén úgy járok, hogy akkor nézem meg a 4. évadot, amikor lesz az 5. Razz Restellem hogy így elhagytam, annyira hogy nem is tudom a híreket. Viszont Benedict nem tűnik el, nagyon keresett, ami persze érthető. Ha mást nem, vele nézek dolgokat. Minap elkaptak a Star Trek Sötétségbent, amiben imádtam. Nemrég jött ki a Thor 3, én meg kedvet kaptam hozzá, hogy megnézzem a Dr. Strange-t. (Ezt viszont eltoltam akkora, amikor majd újra nézem a Marvel filmeket, hogy kb. képben legyek.)

    És ez még csak pár film tőle. De most, végre behozom a Sherlockot!
    Ifj.Rákoczi
    Ifj.Rákoczi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 141
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jul. 27.
    Kor : 23
    Tartózkodási hely : Kisvarsány

    Beszélgetések Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by Ifj.Rákoczi Vas. Szept. 17, 2017 7:42 am

    Halihó mindenki! 
    Időtlen idők óta nem jártam erre, és ahogyan látom ti sem. A minap a nyíregyházi színházban volt alkalmam megtekinteni a Sherlock Holmes - A sátán kutyája egy adaptációját,( hamarosan pedig interjút is készíthetek a színészekkel bounce ) és bár eddig is jelen volt mellettem végig, most valahogy méginkább visszataláltam az eredeti rajongásomhoz. Vagyis hozzátok is. Sajnálom, hogy mostanában nem pörög úgy a fórum, pedig megbeszélnivaló akadna biztosan. Nekem most van 5 éves évfordulóm a kedvenc detektívünkkel, ennyi éve hogy, egymásba botlottunk,úgyhogy ez az év mindenképpen különleges lesz. Ha olvassátok ezt még, és van kedvetek írni, beszélni Sherlockról vagy bármiről akkor még mindig itt a fórum. 
    Addig is erőt,kitartás sok örömet nektek a mindennapokhoz!
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Beszélgetések Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by Sil Csüt. Dec. 31, 2015 11:50 pm

    Boldog új évet! És ne feledjétek, ma este Sherlock! Wink
    Ifj.Rákoczi
    Ifj.Rákoczi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 141
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jul. 27.
    Kor : 23
    Tartózkodási hely : Kisvarsány

    Beszélgetések Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by Ifj.Rákoczi Csüt. Dec. 31, 2015 5:22 am

    Boldog új évet kívánok mindenkinek! És ezúton is köszönöm mindenkinek ezt az évet.   Very Happy Love
    Ifj.Rákoczi
    Ifj.Rákoczi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 141
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jul. 27.
    Kor : 23
    Tartózkodási hely : Kisvarsány

    Beszélgetések Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by Ifj.Rákoczi Csüt. Ápr. 02, 2015 4:00 am

    Helló emberek. Egy kis segítséget szeretnék kérni...Nem tudjátok...egész véletlenül, hol érhetném el akár a BBC-s, akár bármelyik másik Sherlockos sorozatot, filmet olaszul, (lehetőleg felirattal, de ha nincs az sem baj...)? (Mert jövőre olaszos leszek gimiben, és gondoltam ismerkednék a nyelvvel....) Smile  Előre is köszönöm. Ja! És rég írtatok magatokról egy kicsit... Ha van egy kis időtök...Na a lényeg hogy remélem jól vagytok mind. Very Happy
    Ifj.Rákoczi
    Ifj.Rákoczi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 141
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jul. 27.
    Kor : 23
    Tartózkodási hely : Kisvarsány

    Beszélgetések Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by Ifj.Rákoczi Csüt. Dec. 25, 2014 10:52 am

    Boldog karácsonyt mindenkinek! Köszönöm ezt az egész évet nektek! Very Happy Very Happy Very Happy
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Beszélgetések Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by Sil Szer. Dec. 24, 2014 8:18 am

    Boldog Karácsonyt mindenkinek!
    Boldog születésnapot, ifj.Rákoczi!
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Beszélgetések Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by Sil Hétf. Feb. 10, 2014 6:44 am

    Boldog szülinapot, Gyöngyvér!
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Beszélgetések Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by Sil Szomb. Jan. 25, 2014 1:53 am

    És Noondarkly-nak is boldog szülinapot!
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Beszélgetések Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by Sil Szer. Jan. 22, 2014 6:19 am

    Boldog szülinapot, Horpika!
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Beszélgetések Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by Gyöngyvér Kedd Jan. 07, 2014 12:53 am

    Sziasztok!

    Nem hittem volna, hogy így kiesik a köreimből ez a kis fórum, de így lett, bár azért el nem felejtettem egyikőtöket sem, és végül is a lényeg, hogy az ember vissza tudjon térni, hát nem?
    Előre szólok, hogy még mindig imádok beszélni, de jófej leszek és először rátok gondolok.
    Utólag is Kellemes Ünnepeket, sőt Boldog nyuszit így előre is! Biztos, ami biztos alapon.
    A névnaposoknak, szülinaposoknak Boldog Név-és/vagy Szülinapot!
    Horpika: kívánom, hogy gyermeked olyan helyre kerüljön majd ahol szeretik, tisztelik, elfogadják, neked sok erőt és kitartást, mindketőtöknek szakajtónyi szerencsét és áldást! És persze rengeteg, rengeteg, rengeteg szeretetet!  Love 
    A többieknek és általában mindenkinek, erőt, egészséget, kitartást, szerencsét, meg mindent amit még szeretnének!

    Na szóval, hogy mi is történt velem? Elsőnek lett hirtelen egy blogom, ahol kiélhetem magam fanfictionokba, versekbe, néha saját írásokba is, és én vagyok a legjobban meglepve, hogy van és létezik és olvassák. A bloggeres közösség befogadott, én is a "családhoz tartozom" és ez nagy pozitívum az életemben.
    Továbbra is járok középkori kardvívni, az edzések fárasztóak, de nagyon jók, a csapat utolérhetetlen egyéniségekben és hangulatban, volt egyhetes nyári edzőtáborunk, az eddigi legfantasztikusabb, amin részt vettem, karácsonyi edzésünk, szintén óriási hangulatban és edzésünk, fellépésünk. sajnos a Szent László nap elmaradt, mert bejött még egy árhullám,d e idén talán már minden rendben lesz.
    Végzett hulladékgazdálkodási technológus lettem, de nem tudtam tovább tanulni, mert nem vettek fel, ugyanis a tanulmányi és érettségi pontjaim nem érték el a ponthatárt, azt a huszonöt pontot, amit az elvégzett szakért kaptam, meg csak akkor adnák hozzá, ha meglett volna a ponthatár. ÍGy letargikus depresszióba, de legalábbis önutálatba töltöttem pár hónapot, míg végül novemberben közhaszúként felvettek a Győri polgármesteri hivatalba, így április harmincig van munkám. Onnantól bizonytalanság megint a lét.
    A nyelvvizsgát most akarom majd lerakni, angolból, mert közelebb érzem magamhoz.
    ráadásul eldöntöttem, hogy könyvet irok és ebben segítsgéemre van egy szintén bloggeres jóbarátnőm, akivel találkoztam személyesen is.
    A családi ügyek, hát azok a szokásos átlagosak nincs mit mondani róluk.
    Ennyi van velem jelen pillanatban.
    Örülök, hogy visszajöhettem közétek. Nagyölelés!  Hug
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Beszélgetések Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by Sil Szer. Dec. 25, 2013 7:05 am

    Boldog Karácsonyt!
    Ifj.Rákoczi: Boldog születésnapot!
    Ifj.Rákoczi
    Ifj.Rákoczi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 141
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jul. 27.
    Kor : 23
    Tartózkodási hely : Kisvarsány

    Beszélgetések Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by Ifj.Rákoczi Kedd Dec. 24, 2013 11:27 pm

    Boldog karácsonyt mindenkinek!
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Beszélgetések Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by Sil Szer. Nov. 20, 2013 6:35 am

    EdinaHolmes: egy új felhasználó Jeremy Brett-féle epizódokat árult Blu-Ray-en, és mindenkinek küldött róla privit. Pedig csak azt engedélyeztem neki, hogy két topicba betehesse a felhívását (mert közte voltak azok a ritka különálló epizódok is, amiket amúgy nem nagyon lehet beszerezni szinkronnal), arról nem volt szó, hogy spammelni is fog... Rolling Eyes  Bár kifogás nem érkezett erre senkitől, azóta töröltette magát, ezért tűntek el a hozzászólásai és a privijei is.
    (A fórumozók listáját viszont ezentúl nem láthatják a "normál" fórumtagok, hogy a hasonló eseteknek elejét vegyük.)
    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 33

    Beszélgetések Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by EdinaHolmes Szer. Nov. 20, 2013 3:54 am

    Ma vettem észre, hogy 13-án kaptam egy emailt, hogy kaptam itt egy privát üzenetet, de most nem látok semmit. Mi történhetet?
    Ifj.Rákoczi
    Ifj.Rákoczi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 141
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jul. 27.
    Kor : 23
    Tartózkodási hely : Kisvarsány

    Beszélgetések Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by Ifj.Rákoczi Csüt. Nov. 14, 2013 8:16 pm

    Hangszert váltottam. . .Éljen a hegedű!
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Beszélgetések Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by Sil Szer. Júl. 31, 2013 12:49 pm

    Jók legyetek, én megyek táborba, nem valószínű, hogy ott nethez jutok majd.
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Beszélgetések Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by Sil Szer. Jún. 26, 2013 8:59 am

    Üdv újra itt. Smile
    Ifj.Rákoczi
    Ifj.Rákoczi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 141
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jul. 27.
    Kor : 23
    Tartózkodási hely : Kisvarsány

    Beszélgetések Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by Ifj.Rákoczi Kedd Jún. 25, 2013 10:22 pm

    Sziasztok.  . .
    Nos azt hiszem elég rég jártam erre. Jó sok mindenről lemaradtam. De sok . . .dolgom volt.  Nagyon lefoglaltak az itthoni dolgok.pl. lovasverseny, táncbemutató, Zoárd napi sokadalom stb.De remélhetőleg végre lesz egy kis szabadidőm és gyakrabban fel tudok majd nézni.
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Beszélgetések Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by Horpika Hétf. Május 20, 2013 9:16 am

    Sil írta: Az jó, ha legalább diagnózis van már (bár mi tartott rajta ennyi ideig?), és az Asperger az enyhébbik vége a spektrumnak.

    Nehéz volt diagnosztizálni, két éve teljesen ellenállt a vizsgálatoknak, ezért rakták spéci integrált oviba, kapott szuper óvónénit, meg plusz fejlesztéseket, és most mikor megnézték, nagyon elégedettek voltak. Nolcsi értelmileg ép, ha a viselkedésgondok nem lennének, már idén mehetne suliba. Így viszont marad még egy évet oviban, és utána meglátjuk, hova mehet tovább. Ami jó lenne, egy kis csoportos normál osztály. Ami most látszik, hogy eszméletlen a memóriája, jó a nyelvérzéke, szóval lesz mire építeni. Smile
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Beszélgetések Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by Sil Hétf. Május 20, 2013 3:51 am

    Horpika írta: Haliiiiiiiiiiii! Az ezer éve jártam itt az enyhe kifejezés! Épp ezért örültem nagyon, mikor Sillel összefutottam moziban. Trekket néztünk, mi mást! (Elérted remélem a buszod!)
    Igen, elértem, és tök jó volt látni téged. Smile
    Horpika írta:Rólam egész röviden. Kisfiamról kiderítették végre hogy autista, csütörtökön konkretizálják, hol helyezkedik el a spektrumon. Valszeg aspergeres. Úgyhogy nem unatkozom mellette. Ha lezajlik a vizsgálat, akkor kicsit megint kommunikatívabb leszek.
    Az jó, ha legalább diagnózis van már (bár mi tartott rajta ennyi ideig?), és az Asperger az enyhébbik vége a spektrumnak.
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Beszélgetések Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by Horpika Hétf. Május 20, 2013 1:03 am

    Haliiiiiiiiiiii! Az ezer éve jártam itt az enyhe kifejezés! Épp ezért örültem nagyon, mikor Sillel összefutottam moziban. Trekket néztünk, mi mást! (Elérted remélem a buszod!)
    Rólam egész röviden. Kisfiamról kiderítették végre hogy autista, csütörtökön konkretizálják, hol helyezkedik el a spektrumon. Valszeg aspergeres. Úgyhogy nem unatkozom mellette. Ha lezajlik a vizsgálat, akkor kicsit megint kommunikatívabb leszek.

    Ajánlott tartalom


    Beszélgetések Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Szer. Márc. 27, 2024 9:51 pm