Sherlock, Benedict Cumberbatch Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sherlock Holmes Fórum Baker Street 221b Jeremy Brett


+6
ssilvanus
Noondarkly
esztertoth13
Horpika
EdinaHolmes
Sil
10 posters

    Jonny Lee Miller (Elementary)

    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Jonny Lee Miller (Elementary) - Page 2 Empty Re: Jonny Lee Miller (Elementary)

    Témanyitás by esztertoth13 Vas. Ápr. 07, 2013 11:20 pm

    Sil írta:LOL, van már Ms Hudsonjuk is... Mindenesetre ezzel a húzással túltettek a női Watsonon is, szvsz. Laughing
    Spoiler:

    Te jó ég! Meg kell néznem a többi részét is ennek a sorozatnak. Azt hittem az SH filmek enyhén szólva szokatlan Mycroftja után már nem lephet meg semmi. Nos, tévedtem. Very Happy
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Jonny Lee Miller (Elementary) - Page 2 Empty Re: Jonny Lee Miller (Elementary)

    Témanyitás by Sil Szomb. Ápr. 06, 2013 11:55 am

    LOL, van már Ms Hudsonjuk is... Mindenesetre ezzel a húzással túltettek a női Watsonon is, szvsz. Laughing
    Spoiler:
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Jonny Lee Miller (Elementary) - Page 2 Empty Re: Jonny Lee Miller (Elementary)

    Témanyitás by Sil Szer. Márc. 27, 2013 1:14 pm

    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Jonny Lee Miller (Elementary) - Page 2 Empty Re: Jonny Lee Miller (Elementary)

    Témanyitás by esztertoth13 Kedd Feb. 05, 2013 6:24 am

    Micsoda véletlen! Nem kedvez a szerencse az Elementarynak. De így is sokat hozott nekik, ahogy olvasgattam, itt:

    http://www.sorozatjunkie.hu/2013/02/05/elementary-1x14-the-deductionist-irta-lacrosse/

    elég pozitívan állnak hozzá.
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Jonny Lee Miller (Elementary) - Page 2 Empty Re: Jonny Lee Miller (Elementary)

    Témanyitás by Sil Hétf. Feb. 04, 2013 11:57 pm

    És a Superbowl-os nézettség: 20,8 millió (18-49: 7.8 )
    http://www.sorozatjunkie.hu/2013/02/05/a-super-bowl-es-a-nezettseg/
    Hát, ezzel nem hiszem, hogy tudott volna sok új, rendszeres nézőt szerezni, eléggé betett nekik az a 40 perc csúszás...
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Jonny Lee Miller (Elementary) - Page 2 Empty Re: Jonny Lee Miller (Elementary)

    Témanyitás by Sil Hétf. Feb. 04, 2013 7:37 am

    Én meg kíváncsi leszek a SuperBowl-os nézettségére, bár nem volt igazán szerencséjük, mert volt a meccs közben egy jó 40 perces áramszünet is, úgyhogy csúszott az egész program...
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Jonny Lee Miller (Elementary) - Page 2 Empty Re: Jonny Lee Miller (Elementary)

    Témanyitás by esztertoth13 Hétf. Feb. 04, 2013 7:21 am

    Nahát. Smile Csatorna terén se vagyok képben, bár érdeles. Valahogy éreztem, hogy nem nyerte meg a fiatalabbakat. Kíváncsi vagyok a magyar közösség hogyan fogadja.
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Jonny Lee Miller (Elementary) - Page 2 Empty Re: Jonny Lee Miller (Elementary)

    Témanyitás by Sil Vas. Feb. 03, 2013 11:18 am

    esztertoth13 írta:Hát, így már értem. Smile A nézettség minden. Mondjuk, ez a 10 millió sem rossz. Kíváncsi vagyok, mennyit ér el. Bár én nem bízok benne, hogy hosszú életű lesz. Valamiért előttem egy kép, hogy 1-2 évad után esik a nézettségi, és törlik. Ez persze talán azért van, mert nagyon ellenne voltam, és nem hittem el, hogy sikeres lehet, de jól szerepel, szóval bármi elképzelhető.
    Nem rossz, de a 18-49 évesek (a reklámozóknak oly fontos ún. kereskedelmi célcsoport) közt már messze nem teljesít olyan jól. Gondolom, ezen akarnak változtatni. (A CBS amúgy is afféle nyugdíjas-adónak számít, talán náluk a legmagasabb a nézők átlagéletkora.)
    De 2 évadnál többet egyelőre én sem nézek ki belőle.
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Jonny Lee Miller (Elementary) - Page 2 Empty Re: Jonny Lee Miller (Elementary)

    Témanyitás by esztertoth13 Vas. Feb. 03, 2013 11:05 am

    Hát, így már értem. Smile A nézettség minden. Mondjuk, ez a 10 millió sem rossz. Kíváncsi vagyok, mennyit ér el. Bár én nem bízok benne, hogy hosszú életű lesz. Valamiért előttem egy kép, hogy 1-2 évad után esik a nézettségi, és törlik. Ez persze talán azért van, mert nagyon ellenne voltam, és nem hittem el, hogy sikeres lehet, de jól szerepel, szóval bármi elképzelhető.

    És jé, Szupercsapat? Smile A sok felsorolt sorozat közül csak ezt néztem.
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Jonny Lee Miller (Elementary) - Page 2 Empty Re: Jonny Lee Miller (Elementary)

    Témanyitás by Sil Vas. Feb. 03, 2013 3:44 am

    A hangok egyébként nekem is tetszettek, még Jonny szinkronhangja is.

    És hogy miért is fontos a nézettség szempontjából, hogy a SuperBowl-döntő utáni helyet megkapta a sorozat:
    http://comment.blog.hu/2013/02/03/a_jobaratok_super_bowl-nezettseget_nem_lehet_uberelni
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Jonny Lee Miller (Elementary) - Page 2 Empty Re: Jonny Lee Miller (Elementary)

    Témanyitás by esztertoth13 Szomb. Feb. 02, 2013 12:50 am

    Sil írta:Na, kinek sikerült elcsípni a szinkronizált változatot? Hogy tetszett?

    Én sikeresen lemaradtam még az ismétlésről is. De azért el tudtam kapni belőle 5-10 percet Smile Nálam minden hang stimmelt. Amit hallottam persze. Megnézni sajnos nem tudtam, de nem volt rossz. Nagyon tartottam tőle, hogy Sherlock valami olyan hangot kap, ami nem fog tetszeni, de tévedtem. Már mikor a reklámot néztem, akkor tetszettek a hangok, de majd valamikor elkapok egy teljes epizódot.
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Jonny Lee Miller (Elementary) - Page 2 Empty Re: Jonny Lee Miller (Elementary)

    Témanyitás by Sil Pént. Feb. 01, 2013 9:44 am

    Na, kinek sikerült elcsípni a szinkronizált változatot? Hogy tetszett?

    Amerikában is még csak a 13. epizódnál tartanak, épp most vasárnap lesz az a bizonyos SuperBowl döntő utáni epizód, amiről azt mondják, eléggé fel lesz turbózva, és ezúttal állítólag egy kifejezetten erős ellenfelet kap Sherlock (de még nem Moriarty-t). Hát, szerintem is ráférne az erősítés a sorozatra (még mindig elég gyengének tartom a forgatókönyveket), de vajon mit csinálnak utána?
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Jonny Lee Miller (Elementary) - Page 2 Empty Re: Jonny Lee Miller (Elementary)

    Témanyitás by Sil Kedd Jan. 15, 2013 10:31 am

    Hát, most már legalább szóba került Moriarty, bár
    Spoiler:
    , ami azért kissé csalódás volt. De legalább végre történik valami. És lassan megszabadulunk a Watson-mint-fizetett-babysitter alapfelállástól is.
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Jonny Lee Miller (Elementary) - Page 2 Empty Re: Jonny Lee Miller (Elementary)

    Témanyitás by esztertoth13 Kedd Jan. 15, 2013 10:17 am

    Nem rossz, Watson hangja úgy hogy ismerem az eredetit, bejön, Sherlocké sem rossz, de ezt a színészt már más sorozatban is hallottam, így kicsit szoknom kell.
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Jonny Lee Miller (Elementary) - Page 2 Empty Re: Jonny Lee Miller (Elementary)

    Témanyitás by Sil Kedd Jan. 15, 2013 12:01 am

    Elementary előzetes a TV2-ről, a szinkronhangokkal:
    http://www.sorozatjunkie.hu/2013/01/15/delelotti-video-1-sherlock-es-watson/
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Jonny Lee Miller (Elementary) - Page 2 Empty Re: Jonny Lee Miller (Elementary)

    Témanyitás by esztertoth13 Vas. Jan. 13, 2013 6:07 am

    Nahát, micsoda fejlemények! Már alig várom, hogy lássam, ezúttal ki lesz Moriarty. Tetszik ez a szál, most végre már történik is valami. Határozottan jobb lett, nekem legalábbis jobban tetszik, bár nem tudom, mikor derül majd ki végre Watson dolga. Persze az is igaz, hogy ha több részes lesz, és évados is, akkor ráérnek.

    (A 6. részt láttam utoljára, de majd pótlok január után.)
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Jonny Lee Miller (Elementary) - Page 2 Empty Re: Jonny Lee Miller (Elementary)

    Témanyitás by Sil Vas. Jan. 13, 2013 4:58 am

    Rob Doherty azt mondja, ha rajta múlik, Sherlock és Joan sose jönnek össze egymással:
    http://blog.zap2it.com/frominsidethebox/2013/01/elementary-sherlock-holmes-and-joan-watson-are-never-ever-getting-together.html
    Ezenkívül elmondja, hogy az évadban nemcsak Moriarty felbukkanása várható, hanem találkozunk majd Sherlock londoni dealerével is, akit John Hannah fog játszani. És bár ebben a sorozatban Irene Adler halott (vagy legalábbis Sherlock úgy hiszi, hogy Moriarty megölte), szó volt valamiféle flashback-féleségről, azaz elképzelhető, hogy még láthatjuk Irene-t is. A Moriarty-t játszó színész kiválasztását meg igyekeznek minél nagyobb titokban megejteni, hogy meglepetés legyen, hogy ki játssza, és hogy mikor érkezik.
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Jonny Lee Miller (Elementary) - Page 2 Empty Re: Jonny Lee Miller (Elementary)

    Témanyitás by Sil Szomb. Jan. 12, 2013 12:07 pm

    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Jonny Lee Miller (Elementary) - Page 2 Empty Re: Jonny Lee Miller (Elementary)

    Témanyitás by esztertoth13 Pént. Jan. 11, 2013 7:41 am

    Akkor van esélyem Smile Meg most hogy nézem, az már januárt vége, oké Smile Bekerül akkor a House helyére. Kíváncsi vagyok, tartja-e magát majd.
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Jonny Lee Miller (Elementary) - Page 2 Empty Re: Jonny Lee Miller (Elementary)

    Témanyitás by Sil Pént. Jan. 11, 2013 7:27 am

    esztertoth13 írta:Bár, hogy én most tuti nem látom! Majd neten valahol utána nézek, mert kíváncsi vagyok rá magyarul.
    Utána vasárnap 17:30-tól megismétlik. A következő rész meg állítólag már szerdán lesz. Wink
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Jonny Lee Miller (Elementary) - Page 2 Empty Re: Jonny Lee Miller (Elementary)

    Témanyitás by esztertoth13 Csüt. Jan. 10, 2013 11:32 pm

    Very Happy Jól van, elnézzük, csak a szinkron legyen jó... Bár, hogy én most tuti nem látom! Majd neten valahol utána nézek, mert kíváncsi vagyok rá magyarul. Mondjuk, már megszoktam az eredeti hangokat.
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Jonny Lee Miller (Elementary) - Page 2 Empty Re: Jonny Lee Miller (Elementary)

    Témanyitás by Sil Csüt. Jan. 10, 2013 9:47 pm

    TV2 01.26 szombat 19:00 - Sherlock és Watson
    http://www.sorozatjunkie.hu/2013/01/11/hirpentek-233/
    Hát, ennél rosszabb magyar címet nem találhattak volna szvsz, az egyiknek a keresztneve + a másik vezetékneve...
    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 33

    Jonny Lee Miller (Elementary) - Page 2 Empty Re: Jonny Lee Miller (Elementary)

    Témanyitás by EdinaHolmes Szomb. Dec. 08, 2012 3:55 am

    Az e havi Mozimániában van Elementary cikk.
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Jonny Lee Miller (Elementary) - Page 2 Empty Re: Jonny Lee Miller (Elementary)

    Témanyitás by esztertoth13 Kedd Nov. 27, 2012 3:42 am

    Hú, hát én csak azért, mert kíváncsi voltam rá... Nagyon ellene voltam, de mégse szidhattam úgy, hogy nem láttam... Arról sajnos fogalmam sincs, mikor lesz a TV2-n de ha lesz, te is láthatod Smile
    Ifj.Rákoczi
    Ifj.Rákoczi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 141
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jul. 27.
    Kor : 23
    Tartózkodási hely : Kisvarsány

    Jonny Lee Miller (Elementary) - Page 2 Empty Re: Jonny Lee Miller (Elementary)

    Témanyitás by Ifj.Rákoczi Kedd Nov. 27, 2012 2:13 am

    Így már értem. Kössz . Very HappyÉn egyébként még egy részt sem láttam belőle de nem nagyon izgat.

    Ajánlott tartalom


    Jonny Lee Miller (Elementary) - Page 2 Empty Re: Jonny Lee Miller (Elementary)

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Márc. 28, 2024 2:27 pm