Sherlock, Benedict Cumberbatch Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sherlock Holmes Fórum Baker Street 221b Jeremy Brett


+7
Revati
EdinaHolmes
Horpika
Ryennin
Wynter
Sil
marevi
11 posters

    Beszélgetések

    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Beszélgetések - Page 9 Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by Sil Szomb. Márc. 17, 2012 10:55 am

    Horpika, jobbulást nekik!
    Ryennin
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 310
    Csatlakozás dátuma : 2012. Feb. 19.
    Kor : 32
    Tartózkodási hely : Magyarország, Budapest

    Beszélgetések - Page 9 Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by Ryennin Szomb. Márc. 17, 2012 10:09 am

    Köszönöm, Gyöngyvér máris érzem a pozitív hatásokat.Razz Már értem, hogy miért nem számolta fel ma a Tesco a 700 ft-os kolbászt.XD Tuti ennek köszönhetem.Very Happy (Vettem kolbászt, és képzeljétek, lehúzta a csaj, de nem került be rendszerükbe, illetve de, bekerült, de a gép vmi miatt nem számolta fel, így fizettem 400 ft az egyebekre, és csak utólag vettem ézre, hogy a kolbi nem lett felszámolva...tördelmesen megvallom nem mentem már vissza utólag...)

    Horpika, szegényem, már 3. fórumon közlöm veled ugyan ezt, de JOBBULÁST Nolcsinak is, és Sanyinak is, és nagyon drukkolok, hogy te meg ne kapd el.Sad Hug
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Beszélgetések - Page 9 Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by Horpika Szomb. Márc. 17, 2012 9:53 am

    Most kicsit drukkoljatok! Smile Párom lassan harmadik napja beteg, lázas. Nolcsi ma kezdte. éán is tuti elkapom, csak jó lenne 2-3 nap múlva, mikor a fiam és apja jobban vannak! Mert ugye csak én látom el őket!..
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Beszélgetések - Page 9 Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by Gyöngyvér Szomb. Márc. 17, 2012 2:53 am

    Figyelj!
    koncentrálj, hunyd be a szemed és én sugárzom neked a kozmikus energiát! Ugye érzed ahogy a hullámok körbefonják az aurádat, és mint egy konnektor feltöltik energiával? Mostantól kicsattanóan üde, egészséges és szép leszel!
    A díj: 2000 Ft/perc.
    Köszönjük, hogy a Telekozmik szolgáltatás igénybe vette!
    Ryennin
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 310
    Csatlakozás dátuma : 2012. Feb. 19.
    Kor : 32
    Tartózkodási hely : Magyarország, Budapest

    Beszélgetések - Page 9 Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by Ryennin Pént. Márc. 16, 2012 11:58 pm

    Ez az, Gyöngyvér.Very Happy Küldjed...XD Ha a tévében működik a sok értelmes embernek...Razz

    Edina, erről le kéne szokni, ami nagyon gáz, azt és is kidobom, de azért a legtöbbet meghagyom.Very Happy
    Nekem egy tabletre fáj a fogam....de 8000 ft-nál kezdődik, szóval várhatok én arra, hogy legyen...Sad
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Beszélgetések - Page 9 Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by Gyöngyvér Pént. Márc. 16, 2012 11:53 pm

    Mindkettőtöknek így utológ. Bár eredetileg Ryennin-nek.
    Most akkor sugározzak pozitív energiát mint a tévéjósok? Smile
    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 34

    Beszélgetések - Page 9 Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by EdinaHolmes Pént. Márc. 16, 2012 11:52 pm

    Bocs, csajok, de széttéptem. :S Rossz szokásom, de ha nem sikerül egy rajz akkor mindig tépéssel végződik.

    Egyébként arra gondoltam, hogy majd ha jobban fogok érteni az Adobe Illustrator-hoz, akkor megrajzolom abban vektorosan. Very Happy
    Ryennin
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 310
    Csatlakozás dátuma : 2012. Feb. 19.
    Kor : 32
    Tartózkodási hely : Magyarország, Budapest

    Beszélgetések - Page 9 Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by Ryennin Pént. Márc. 16, 2012 11:49 pm

    Gyöngyvér írta:Ne tedd, nem éri meg!
    Szerintem pihentesd a dolgot, míg le nem higgadsz, aztán utána próbálkozz. Hidd el, tud segíteni.
    Amúgy alig várom, hogy meglessem!

    Edinának, vagy nekem szólt???
    Mert ha Edinának, akkor nagyon szorítok, hogy megcsinálja.Smile Nagyon érdekel!!!!!

    Sajna az enyém csak egy sima ceruzarajz, és marha rég rajzoltam, ahhoz képest nem tartom annyira rossznak, azt hittem ennél sokkal gázabb lesz a helyzet, de a szája nem jóóóóóóóó, sehogy sem.Sad Bízom benne, hogy egy piit később sikerül. Ilyenkor annyira rühellem, hogy béna vagyooook, vagy olyan ismerősöm, akinek ez kb. 2 órájába telne, én meg nem tudok egy hülye szájat rajzolni.Sad Pedig régen sokat rajzoltam, aztán jött az egyetem, előtte meg az érettségi, és el is szállt ripsz-ropsz 3 év.Sad
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Beszélgetések - Page 9 Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by Gyöngyvér Pént. Márc. 16, 2012 11:42 pm

    Ne tedd, nem éri meg!
    Szerintem pihentesd a dolgot, míg le nem higgadsz, aztán utána próbálkozz. Hidd el, tud segíteni.
    Amúgy alig várom, hogy meglessem!
    Ryennin
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 310
    Csatlakozás dátuma : 2012. Feb. 19.
    Kor : 32
    Tartózkodási hely : Magyarország, Budapest

    Beszélgetések - Page 9 Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by Ryennin Pént. Márc. 16, 2012 11:41 pm

    EdinaHolmes írta:
    Ryennin írta:Úgy gondoltam megosztom veletek azt az információt, hogy lassan kitéptem már az összes hajszálamat, mert végre leültem rajzolni kb. 3 év után egy Sherlock portrét, és az istennek nem sikerül elkapnom a szája vonalát......ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ....meg fogok őrülni....

    Bocsi a nagyon közérdekű, és fontos infóért.Very Happy

    Ezzel én is így voltam egy két héttel ezelőtt, de meguntam és abbahagytam. Neked több kitartást! Smile

    Nem hagyom abba:Smile Nem kell hozzá sok,, de nem az igazi.Very Happy A többi része meg jó lett, lerosszabb esetben elmegy egy fanartnak, és nem egy portrénak.Very Happy Azt talán elnézi mindenki.:DMárha fanart néven fut a dolog...XD
    Azért fejezd már be, kíváncsi lennék, hogy sikerült a tiéd!!!! *_*


    A hozzászólást Ryennin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Márc. 16, 2012 11:45 pm-kor.
    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 34

    Beszélgetések - Page 9 Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by EdinaHolmes Pént. Márc. 16, 2012 11:37 pm

    Ryennin írta:Úgy gondoltam megosztom veletek azt az információt, hogy lassan kitéptem már az összes hajszálamat, mert végre leültem rajzolni kb. 3 év után egy Sherlock portrét, és az istennek nem sikerül elkapnom a szája vonalát......ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ....meg fogok őrülni....

    Bocsi a nagyon közérdekű, és fontos infóért.Very Happy

    Ezzel én is így voltam egy két héttel ezelőtt, de meguntam és abbahagytam. Neked több kitartást! Smile
    Ryennin
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 310
    Csatlakozás dátuma : 2012. Feb. 19.
    Kor : 32
    Tartózkodási hely : Magyarország, Budapest

    Beszélgetések - Page 9 Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by Ryennin Pént. Márc. 16, 2012 11:25 pm

    Úgy gondoltam megosztom veletek azt az információt, hogy lassan kitéptem már az összes hajszálamat, mert végre leültem rajzolni kb. 3 év után egy Sherlock portrét, és az istennek nem sikerül elkapnom a szája vonalát......ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ....meg fogok őrülni....

    Bocsi a nagyon közérdekű, és fontos infóért.Very Happy
    Ryennin
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 310
    Csatlakozás dátuma : 2012. Feb. 19.
    Kor : 32
    Tartózkodási hely : Magyarország, Budapest

    Beszélgetések - Page 9 Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by Ryennin Pént. Márc. 16, 2012 11:23 pm

    EdinaHolmes írta:Beszélgetések - Page 9 422699_190580021055254_165018150278108_302760_481677077_n

    XDXD Jajjj Garfield forever....mindig tudja mit kell mondani.Very Happy
    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 34

    Beszélgetések - Page 9 Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by EdinaHolmes Pént. Márc. 16, 2012 9:14 pm

    Beszélgetések - Page 9 422699_190580021055254_165018150278108_302760_481677077_n
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Beszélgetések - Page 9 Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by Gyöngyvér Csüt. Márc. 15, 2012 9:58 pm

    A Pángalaktikus gégepukkasztó hatása olyan, mintha egy vaskos aranytéglához erősített citrommal csapnának fejbe. De ami az én kedvencem az egészből az, mikor elmennek a vendéglőbe a világ végére. Védi a húsfogyasztók igényeit egy speciálisan kitenyésztett marha amelyik csak azért él, hogy belőle hús készüljön. Tudniilik a növények összefogtak a vegetarizmus ellen.
    Amúgy pedig: mindig tudd hol van a törülköződ!
    Ja és sose hagyd hogy egy vogon verset olvasson fel!
    Amúgy ha egyszer elkészül az árnykép (nem tudom milyen lesz ha végeztem. ÍRemélem jó), akkor majd feldobjam ide netre?
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Beszélgetések - Page 9 Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by Horpika Csüt. Márc. 15, 2012 6:16 pm

    Gyöngyvér írta:Örülök is, de nem térhetnénk vissza Bennyre?
    Kicsit idegesítenek ezek a kitöréseim. Hosszú sztori, és nem érdemes meghallgatni.

    Javaslom a privit, één bármit meghallgatok, aztán vagy tudok mondani valamit, vagy nem! Kitörni én is szoktam, az élet szép, de nem jelenti hogy végig habostorta! Főbérlőnk például két napja szólt, hogy elköltözött a nőjétől, megy a telkére. És mááááris bizonytalan az albérletünk, bármikor mondhatja, kell neki a lakás... Széééép az éééélet ha zajlik. Ez csak azért kínos, mert két év alatt eddig háromszor költöztünk, és reméltük, innét már csak a véglegesbe megyünk. Úgyhogy drukkoljatok! Smile Gyüngyvér, te meg ha gondolod, tényleg írj privit! Smile
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Beszélgetések - Page 9 Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by Horpika Csüt. Márc. 15, 2012 6:11 pm

    Sil írta:
    És ami a legfőbb: NE ESS PÁNIKBA! Wink Razz
    Ez ma reggel a jelszavam. Párom 38'6, amióta ismerem - 9 éve - nem emléxem ilyenre, és doki nincs, csak lázcsillapítás. Amúgy csak gyenge, kicsit fáj a szájpadlása, amúgy semmi. Vasszervezet, eddig mindent kihevert 3 nap alatt, bízom benne, hogy pihi meg lázcsillapítás elég lesz!
    Ryennin
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 310
    Csatlakozás dátuma : 2012. Feb. 19.
    Kor : 32
    Tartózkodási hely : Magyarország, Budapest

    Beszélgetések - Page 9 Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by Ryennin Csüt. Márc. 15, 2012 12:03 pm

    Sil írta:
    Ryennin írta:A 42 MINDENRE válasz.Very Happy És persze azért fontos, hogy tudd, hol a törülköződ.Very Happy (jajj, de zseniális a leírás a törcsiről a Galaxis utikalauzban.Very Happy <3)
    És ami a legfőbb: NE ESS PÁNIKBA! Wink Razz

    Obviously.Very Happy És ha mindez megvan, akkor jöhet a pángalatikus gégepukkasztó, mert az a világ legjobb érzése lehet, mikor egy citrommal szétverik az agyadat.Very Happy És miután mindenki lenyomott egyet vagy kettőt (?) eme nedűből kezdhetjük a filozófiai vitát a bábelhalról, és Istenről, hogy vajon tényleg elárulta-e magát az Úr.Wink Persze közben jön a vogon űrflotta, de szigorúan csak azután, miután aláíratták a megfelelő dokumentumokat, és 20 évre tűzeg alá temették, és megetették a Traal bolygó mohó bogárpattintó fenevadjával.Very Happy És miután mi meg fogjuk magunkat, és felszállunk az Aranyszívre, válthatunk is valószínűségi üzemmódba, hogy zembe jöjjön a cserép petúnia (már megint?), és természetesen a bálna, hogy mindezek végén megérkezzünk a Vendéglő a Világ Végénhez, egy könnyed vacsorára.Very Happy Nos, ki tart velem??Wink
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Beszélgetések - Page 9 Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by Sil Csüt. Márc. 15, 2012 11:49 am

    Ryennin írta:A 42 MINDENRE válasz.Very Happy És persze azért fontos, hogy tudd, hol a törülköződ.Very Happy (jajj, de zseniális a leírás a törcsiről a Galaxis utikalauzban.Very Happy <3)
    És ami a legfőbb: NE ESS PÁNIKBA! Wink Razz
    Ryennin
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 310
    Csatlakozás dátuma : 2012. Feb. 19.
    Kor : 32
    Tartózkodási hely : Magyarország, Budapest

    Beszélgetések - Page 9 Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by Ryennin Csüt. Márc. 15, 2012 11:42 am

    Gyöngyvér írta:Jah láttam. Te is szépen irsz.
    Hallod, erre az egész mizériára csak egyetéen jó megoldás létezik: 42

    Embarassed Embarassed Embarassed Ömm...én is néha be tudok durrani...és elszállok.Very Happy De köszi...a haikuid után ez komoly dicséret. Embarassed Embarassed Embarassed

    A 42 MINDENRE válasz.Very Happy És persze azért fontos, hogy tudd, hol a törülköződ.Very Happy (jajj, de zseniális a leírás a törcsiről a Galaxis utikalauzban.Very Happy <3)
    Egyébként pont ma láttam haza felé menet egy szobrot valamelyik iskola előtt, és hát kéééész, egy pasast ábrázolt a szobor, valamit tartott az ég felé, és ugye előlről eltakarták amit kell, vmi miniatürizált lepel szerű cuccal, de hátul a feneke meztelen volt. Valamelyik diák nagyon kreatyv volt, mert ráírta a hátsó fertályára a szobornak, hogy 42----azt hittem meghalok a röhögéstől...XDXD
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Beszélgetések - Page 9 Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by Gyöngyvér Csüt. Márc. 15, 2012 11:00 am

    Jah láttam. Te is szépen irsz.
    Hallod, erre az egész mizériára csak egyetéen jó megoldás létezik: 42
    Ryennin
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 310
    Csatlakozás dátuma : 2012. Feb. 19.
    Kor : 32
    Tartózkodási hely : Magyarország, Budapest

    Beszélgetések - Page 9 Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by Ryennin Csüt. Márc. 15, 2012 10:59 am

    Írtam neked Gyöngyvér, még a Bennys topicba, majd Sil elvben átrakja.Smile
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Beszélgetések - Page 9 Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by Gyöngyvér Csüt. Márc. 15, 2012 10:49 am

    Nem hinném, de azért köszi a felajánlást. Nyugi, a hiba nem a te készülékedben van Smile
    Jó éjszakát szép álmokat, repdeső bogarakat! Very Happy
    Ryennin
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 310
    Csatlakozás dátuma : 2012. Feb. 19.
    Kor : 32
    Tartózkodási hely : Magyarország, Budapest

    Beszélgetések - Page 9 Empty Beszélgetések2

    Témanyitás by Ryennin Csüt. Márc. 15, 2012 10:34 am

    Gyöngyvér írta:Miért akar mindenki meghalni?
    Én elhiszem, hogy orssz, komisz, kibirhatatlan, idegesítő, gyalázatos, kutya élet ez, ahol minden csak folyton elromlik, összetör, elmúlik, nem hagyva maga után mást csak összetört álmok üvegszilánkjain száradó vércseppeket. Azt is elhiszem, hogy sötét tekintetű ragadozók lesnek minden utcasarkon vidám álarcot öltve, valamint, hogy lassan már nemhogy élni, de meghalni se lehet, viszont azt nem akarom elhinni, hogy csak ezt látjátok! Vagyis csak azaket látja az emberiség! Hol vannak a színes pillangókét elreppenő emlékek, amelyek akkor is visszajárnak, ha öregen szemléled a borús eget? Miért nem látjátok az út szélén növő virágot, amely mindig kitart, él, és széíptit a lelket? Miért nem veszi észre, hogy ez akár szép is lehet? Miért nem veszi észre a szelíd, ártatlan mosolyt, a felhőtlen napot, mindazt amik kicsinek és jelentéktelennek tűnnek a világban, de valójában ők maguk a világ? nem az számít, hogy mi ütött ki, mi küldött le a padlóra, hanem, hogy mi emelt fel! Az a nyílt tekintete, az a kézfogás, az az ölelés.
    Bocsánat, kicsit elkapott az ihlet. Tudom, éveim számát tekintetbe véve, nem szabadna így beszélnem.

    Éveid számát tekintve miért ne lehetne?????? Az embert nem a kora határozza meg, hány olyan 10 éves van a földön, aki 8 évesen már megjárta azt a kínkeservvel teletüzdelt pokoltornácot, vagy megélte a világon elképzelhető legcsodálatosabb arany színezte örömöt, amit a legtöbb ember még 20-30-3-41-100 évesen se él meg??? nem a számok számítanak, hanem az, hogy miként éled az életed. Ha te képes vagy a legapróbb-cseprőbb dolgok felé úgy fordulni, mintha soha annál nagyobb boldogság nem ért volna, akkor halajd erre tovább. De az emberi természet nem ilyen egyszerűen működő szerkezet...hiszen gyarló, és a legtöbben nem azt nézik, hogy ki segít fel a sárból, nem, azt az arcot elfelejtik, hanem azt, hogy ki lökte oda.Borús kép, bús kép, de ezek vagyunk mi. Hamarabb képzeljük magunkat a leghatalmasabb, legtündöklőbb egyetlen univerzumnak, nem vevén észre, hogy csak utánozhatatlan, egyedi, és nélkülözhetetlen csillagai vagyunk annak, és elfelejtjük, hogy ha kilépünk belőle az egész darabkáira hullik, akár a földre hullott-dobott ezüst tükör. Nem arról szól ez, hogy meghalunk e, avagy sem. Hidd el, minden ember kimondja ezt a mondatot, de keressük, kutatjuk és nem vagynk képesek elfelejteni a szépet, az igazat és a boldogat. A leghitványabb gyilkos is a maga morbid, kegyetlen és ösztön szerű módján azt teszi...keresi az élet értelmét, keresi a megfoghatatlan, tova-illanó gyönyörűséget, ami bármi lehet, így ha kimondjuk, hogy meghalunk, egy pillanatra belefeledkezünk az önnön alkotta rettenet világba, és nem gondolunk arra, hogy van itt helyünk a földön.

    Yes ma'am.Smile Kiszedva, átrakhatod.Smile


    A hozzászólást Ryennin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Márc. 15, 2012 10:43 am-kor.
    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 34

    Beszélgetések - Page 9 Empty Beszélgetések2

    Témanyitás by EdinaHolmes Csüt. Márc. 15, 2012 10:09 am

    Írd meg priviben! Majd holnap elolvasom, mert most megyek aludni. Smile

    Ajánlott tartalom


    Beszélgetések - Page 9 Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Ápr. 26, 2024 2:48 am