Sherlock, Benedict Cumberbatch Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sherlock Holmes Fórum Baker Street 221b Jeremy Brett


+7
Revati
EdinaHolmes
Horpika
Ryennin
Wynter
Sil
marevi
11 posters

    Beszélgetések

    Ryennin
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 310
    Csatlakozás dátuma : 2012. Feb. 19.
    Kor : 32
    Tartózkodási hely : Magyarország, Budapest

    Beszélgetések - Page 13 Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by Ryennin Pént. Márc. 02, 2012 8:49 am


    Nagyon köszi, EdinaHolmes!!Smile
    Annyira várom ezt a produkciót! Egyszerűen már hiányzik Középfölde....Tolkien kitűnően megírta, és a könyvet bármikor elő is tudom kapni, de a Peter Jackson által életre keltett hangulat is annyira hiányzott már. Persze GY.U. újranézése, meg ilyenek mennek, dehát akkor is hiányzott.Very Happy Jó, hogy most jön a Hobbit, bár decemberig arra is lehet várni.Sad De bízom benne, hogy megéri a várakozást.Very Happy Komolyan, ha fele olyan jó lesz, mint Gy.U. már akkor is megéri, de eleve jónak tűnik.Very Happy
    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 34

    Beszélgetések - Page 13 Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by EdinaHolmes Csüt. Márc. 01, 2012 10:48 pm

    Ryennin
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 310
    Csatlakozás dátuma : 2012. Feb. 19.
    Kor : 32
    Tartózkodási hely : Magyarország, Budapest

    Beszélgetések - Page 13 Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by Ryennin Szer. Feb. 29, 2012 3:08 am

    EdinaHolmes írta:Mivel nem találtam A történet egy szereplői topicot ezért ide linkelem be a tumblr oldalamat, ahová feltettem az általam készített Martin Freeman-es képeket. Remélem, tetszenek majd nektek a képek. Még fogok csinálni párat.

    http://edinabholmes.tumblr.com/

    juhúúú, iszonyat jóóóóóóóóóóóóóók!!!! Very Happy Az az Arthur Dentes nézés, plusz Bilo ugrándozik elég morbid egymás után.Very Happy Nekem nagyon tetszenek.Very Happy Egyetlen szó: MÉÉÉG.Very Happy
    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 34

    Beszélgetések - Page 13 Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by EdinaHolmes Szer. Feb. 29, 2012 2:55 am

    Mivel nem találtam A történet egy szereplői topicot ezért ide linkelem be a tumblr oldalamat, ahová feltettem az általam készített Martin Freeman-es képeket. Remélem, tetszenek majd nektek a képek. Még fogok csinálni párat.

    http://edinabholmes.tumblr.com/
    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 34

    Beszélgetések - Page 13 Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by EdinaHolmes Szer. Feb. 29, 2012 1:59 am

    Ryennin írta:Jó, kissé eltúloztam a dolgot (olyan vicc féle volt), mert ha annyira béna lennék, akkor pl. ide se jutottam volna el.Smile Felhasználói szinten azért jól elvagyok. Csak nem vagyok túlzottan érdekelt a dologban, tudod, én inkább amolyan könyves csajszi vagyok.Smile Persze bizonyos számítógépes funkciók nélkül én se élnék (filmletöltés nélkül pl.Very Happy). De nem igazán értek hozzájuk mélyebben, és általában én vagyok a hülye , mert egy halom infos srác barátom van,akik meg nagyon értenek. Aztán szerintem nem kell magyarázni milyenek.Very Happy Mindent elkezdenek magyarázni, és 3 perc után olyan szavakat használnak, és olyasmiket magyaráznak, ami egy infos számára egyszerű, de nekem nem, és mikor 15 perce magyaráznak a Java nem tudom én milyen programozásáról enyhén szólva is elvesztem a fonalat.Very Happy.Smile Persze azért van amire már eljutottam.Smile Viszont mivel különösebben nem izgat a dolog, ezért ezt meghagyom másnak. És aki tényleg ezzel foglalkozik, azt nagyon is elismerem. A kedvesem mérnök infósnak tanul, szóval halvány fogalmam van róla mivel is jár a dolog.Very Happy Én meg megmaradok a beszédnél (lám ezt is 20 sorban magyarázom), az olvasásnál és az egyébb humán jellegű dolgoknál.Very Happy Nem akartam ezt ilyen hosszan kifejteni,köszi, ha átrágod magad rajta.Very Happy

    Jó, akkor megnyugodtam! Smile

    (300.Smile)
    Ryennin
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 310
    Csatlakozás dátuma : 2012. Feb. 19.
    Kor : 32
    Tartózkodási hely : Magyarország, Budapest

    Beszélgetések - Page 13 Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by Ryennin Kedd Feb. 28, 2012 11:17 am

    EdinaHolmes írta:
    Ryennin írta:Jujjj Nálam a be és kikapcsolásnál kihalt a dolog.Very Happy

    Ez nem jó! Nem is próbáltad magadat fejleszteni e téren?


    Jó, kissé eltúloztam a dolgot (olyan vicc féle volt), mert ha annyira béna lennék, akkor pl. ide se jutottam volna el.Smile Felhasználói szinten azért jól elvagyok. Csak nem vagyok túlzottan érdekelt a dologban, tudod, én inkább amolyan könyves csajszi vagyok.Smile Persze bizonyos számítógépes funkciók nélkül én se élnék (filmletöltés nélkül pl.Very Happy). De nem igazán értek hozzájuk mélyebben, és általában én vagyok a hülye , mert egy halom infos srác barátom van,akik meg nagyon értenek. Aztán szerintem nem kell magyarázni milyenek.Very Happy Mindent elkezdenek magyarázni, és 3 perc után olyan szavakat használnak, és olyasmiket magyaráznak, ami egy infos számára egyszerű, de nekem nem, és mikor 15 perce magyaráznak a Java nem tudom én milyen programozásáról enyhén szólva is elvesztem a fonalat.Very Happy.Smile Persze azért van amire már eljutottam.Smile Viszont mivel különösebben nem izgat a dolog, ezért ezt meghagyom másnak. És aki tényleg ezzel foglalkozik, azt nagyon is elismerem. A kedvesem mérnök infósnak tanul, szóval halvány fogalmam van róla mivel is jár a dolog.Very Happy Én meg megmaradok a beszédnél (lám ezt is 20 sorban magyarázom), az olvasásnál és az egyébb humán jellegű dolgoknál.Very Happy Nem akartam ezt ilyen hosszan kifejteni,köszi, ha átrágod magad rajta.Very Happy
    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 34

    Beszélgetések - Page 13 Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by EdinaHolmes Kedd Feb. 28, 2012 10:43 am

    Ryennin írta:Jujjj Nálam a be és kikapcsolásnál kihalt a dolog.Very Happy

    Ez nem jó! Nem is próbáltad magadat fejleszteni e téren?

    Ryennin
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 310
    Csatlakozás dátuma : 2012. Feb. 19.
    Kor : 32
    Tartózkodási hely : Magyarország, Budapest

    Beszélgetések - Page 13 Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by Ryennin Kedd Feb. 28, 2012 10:30 am

    EdinaHolmes írta:
    Ryennin írta:
    EdinaHolmes írta:Már lényegtelen, amit ide írtam. Smile

    Mi lényegtelen????? Surprised Surprised Surprised Nekem eddig fontosnak tűntek a hozzászólásaid.Very Happy

    Szarakodott a vírusirtóm (avast). Konkrétan le lassítja a gépeket, és ez most csúcsosodott ki nálam az újabb verzióra való frissítésnél. Le kellett cserélnem egy másikra. Közben akadtak gondok kb egy órán keresztül, két rendszer visszaállítást is kellett csinálnom, stb... Most nagyon bénának tűnhetek...

    Veszélybe került az ittlétem és a Martin képek holnapi elkészítése. De már minden rendben. Smile Az új vírusirtó eddig jól műkődik, egy dolgot kivéve. Másfél órája kezdte el a rendszer teljes átvizsgálást és még a negyedénél se tart! Az avast ilyenkor már végzett volna! Sad

    Jujjj....Hála az égnek, hogy megoldódott!!!!
    Nem tűnsz bénának, részemről zseni vagy.Very Happy Mindenki előtt megemelem a kalapom, aki ért a gépekhez.Very Happy Nálam a be és kikapcsolásnál kihalt a dolog.Very Happy
    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 34

    Beszélgetések - Page 13 Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by EdinaHolmes Kedd Feb. 28, 2012 8:21 am

    Ryennin írta:
    EdinaHolmes írta:Már lényegtelen, amit ide írtam. Smile

    Mi lényegtelen????? Surprised Surprised Surprised Nekem eddig fontosnak tűntek a hozzászólásaid.Very Happy

    Szarakodott a vírusirtóm (avast). Konkrétan le lassítja a gépeket, és ez most csúcsosodott ki nálam az újabb verzióra való frissítésnél. Le kellett cserélnem egy másikra. Közben akadtak gondok kb egy órán keresztül, két rendszer visszaállítást is kellett csinálnom, stb... Most nagyon bénának tűnhetek...

    Veszélybe került az ittlétem és a Martin képek holnapi elkészítése. De már minden rendben. Smile Az új vírusirtó eddig jól műkődik, egy dolgot kivéve. Másfél órája kezdte el a rendszer teljes átvizsgálást és még a negyedénél se tart! Az avast ilyenkor már végzett volna! Sad
    Ryennin
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 310
    Csatlakozás dátuma : 2012. Feb. 19.
    Kor : 32
    Tartózkodási hely : Magyarország, Budapest

    Beszélgetések - Page 13 Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by Ryennin Kedd Feb. 28, 2012 7:55 am

    EdinaHolmes írta:Már lényegtelen, amit ide írtam. Smile

    Mi lényegtelen????? Surprised Surprised Surprised Nekem eddig fontosnak tűntek a hozzászólásaid.Very Happy
    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 34

    Beszélgetések - Page 13 Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by EdinaHolmes Kedd Feb. 28, 2012 2:27 am

    Már lényegtelen, amit ide írtam. Smile
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Beszélgetések - Page 13 Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by Gyöngyvér Hétf. Feb. 27, 2012 10:06 am

    Hű de felpörgött errefelé az élet!
    Igazából nincs sok hozzáfűznivalóm (még), csak egy füstjelet eresztettem el, hogy élek és létezem.
    Csak mostanában kissé összejöttek a dolgok, de már vagyok.
    Jó semmi fontos, csak bosszantó apróságok. Remélem erre nagyjából rendben mennek a dolgok!
    További szép hetet!
    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 34

    Beszélgetések - Page 13 Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by EdinaHolmes Szomb. Feb. 25, 2012 9:40 pm

    Ryennin, tényleg nagyon durva, ami a barátnőddel történt! Hihetetlen, hogy vannak ilyen emberek! Neutral


    Ez az egész rajongás dolog addig egészséges, amíg éled a saját életed és a kedvenc sztárjaidnak csak utánanézel, nem pedig egész nap csak rájuk gondolsz, hogy milyen lenne vele, stb...

    A szexuális fantáziálásról annyit, hogy ez mindenkinek a magánügye, szerintem mindenkivel előfordult már, ha tagadja, ha nem. Hogy kinek mondja el a barátai között az is az ő dolga! Na, de ne az egész világnak, ez már szerintem undorító! Kit érdekel? Engem biztos, hogy nem. Én is jártam már néhány ilyen tumblr-ös oldalon... A tumblr egyébként sok előnyös tulajdonsága mellett az ilyen majmoknak a melegágya.

    Az elmegy, hogy mi itt beszélünk arról, hogyha találkoznák Benedicttel nem engednénk el egykönnyen. Wink De nem részletezzük, hogy mit csinálnánk vele! Ez még egészséges, szerintem. Bár ennek is van némi "tumblr jellege", mert ugyebár a fórum nyílt és bárki olvashatja.

    Én speciel nagyon szeretem Michael Bublé zenéjét és ő magát is, mert a videókból és a nyilatkozataiból nagyon jó embernek tűnik és biztos, hogy az is. De negyed ennyit se tudnék róla, ha nem lenne róla rajongói oldalam. Őszintén megmondom nem nagyon éredekel a magánélete. Az olyan dolgok, mint pl. hogy tegnap Luisanaval Vancouverben volt vásárolni az teljesen hidegen hagy, nekem attól nem lesz jobb. De az viszont érdekelt, mikor eljegyezte és elvette Luisanat. Mégiscsak le kell csekkolni ki az akivel le akarja élni az életét, nehogymár kihasson a zenéjére. Smile
    Egyébként a rajongó oldalamra alapból nem rakok fel paparazzi képeket. Nem onnan akarom őt megismerni, inkább személyesen ismerném meg. Smile Bár személyes találkozás nélkül is sikerült már sokszor teljesen elvarázsolnia zenéjével és "szerény" személyével is. Smile

    Az is elszomorít, hogy rengeteg rajongói oldalra úgy pakolják fel a paparazzi képeket, mintha annál fontosabb dolog nem is lenne vagy alig lenne.
    Ryennin
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 310
    Csatlakozás dátuma : 2012. Feb. 19.
    Kor : 32
    Tartózkodási hely : Magyarország, Budapest

    Beszélgetések - Page 13 Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by Ryennin Szomb. Feb. 25, 2012 9:20 am

    Revati írta:A rajongás témaköréhez szeretnék szólni pár szót. Lehet, hogy bennem van a hiba, de nem érem fel ésszel, hogy van olyan ember, akinek semmi másról nem szól az élete, csak arról, hogy rajongásának tárgyát nyomon kövesse - jó, ez mondjuk a legszélsőségesebb eset. Van néhány színész, illetve művész, akiket kedvelek, róluk szoktam olvasgatni meg rájuk keresek és nagyjából tudom, mi van velük, de "igazi" rajongója nem vagyok senkinek...És őszintén szólva nem érzem, hogy kimaradnék valamiből... Smile Nem szeretem, ha istenítenek valakit. A tehetséget el kell ismerni, de ezt leszámítva ők is csak emberből vannak, csak néha elfelejtkeznek róla...

    A dolog másik oldalát nézve tényleg nem lehet könnyű dolga egy sztárnak. Ahhoz bizony idegek kellenek, hogy valaki elviselje az állandó figyelmet. Erre rá lehet mondani, hogy részben ők maguk választották ezt a hivatást/életformát, de szerintem a magánszférájukat illene tiszteletben tartani.És sajnos manapság már semmi sem szent.

    Érdekes még a rajongással kapcsolatban, amikor valaki nem tud különbséget tenni kedvenc színésze és annak szerepei között.

    Teljesen igazad van. Az ember nem élheti másnak az életét a sajátja helyett. És aki nem képes mást csinálni, mint nap 24 órában a kedvencének lépését követni, az már gyakorlatilag nem a saját életét éli. Az pedig senkinek sem tesz jót, ha istenként keelik, miközben ember....

    Erre a nem tud különbséget tenni dologra van egy példám, ami anno nagyon kiütött, mikor a felét átéltem, a másik felét meg hallottam, mert egy nagyon kedves barátnőmmel történt. Szoktunk cosplayelni (elkészíteni egy-egy kedvenc karakterünk jelmezét, esetleg fegyvereit, kiegészítőit, stb.) Most is így voltunk, és úgy volt, hogy én nem, de barátnőm indul versenyen is a ruhával. A szereplőt szinte ráöntötték, és professzionálisan elkészítette a jelmezt is. Tényleg, mintha a vászonról lépett volna le a szereplő, aki egyébként egy férfi karakter volt. Aztán ott kezdődött a dolog, hogy néhány fangörl valahogy kiderítette, hogy mi a barátnőm igazi neve, mely megszerezte a címét, meg ilyenek, és komolyan elkezdték zaklatni, ogy járjon velük, és hogy imádják, meg ilyenek. Már ez is elég ilyesztő volt, de mivel komolyabb dolog nem történt a dolgot annyiban hagyta. Aztán volt egy lány,akit még a conon ismert meg, és összebarátkoztak, és kérte, hogy találkozzanak, a barátnőm meg igent is mondott. Aztán mikor sikeült összehozniuk a találkát, akkor a lány közölte, hogy szerelmes belé, illetve nem is belé, hanem Laviba, a karakterbe, és hogy vele akar élni, mert ő a tökéletes pasi (!), miközben ugye egy lányról beszélünk. A barátnőm meg hiába magyarázta, hogy bocsi, egyrészt ő lány, meg hogy ő nem Lavi, egyszerűen, mintha meg sem hallotta volna. Aztán még hónapokig zaklatta a csaj, és végül sikerült valahogy lerázni, de még máig kap "rajongói" leveleket és ajánlatokat lányoktól, miközben köztudott, hogy ő is lány. Ha ezt komolyan nem élem át vele, akkor nem hittem volna el...és ő még csak nem is világhírű sztár, csak egy Magyarországi cosplayes....hihetetlen!
    Revati
    Revati
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 212
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 27.
    Kor : 44

    Beszélgetések - Page 13 Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by Revati Szomb. Feb. 25, 2012 8:16 am

    A rajongás témaköréhez szeretnék szólni pár szót. Lehet, hogy bennem van a hiba, de nem érem fel ésszel, hogy van olyan ember, akinek semmi másról nem szól az élete, csak arról, hogy rajongásának tárgyát nyomon kövesse - jó, ez mondjuk a legszélsőségesebb eset. Van néhány színész, illetve művész, akiket kedvelek, róluk szoktam olvasgatni meg rájuk keresek és nagyjából tudom, mi van velük, de "igazi" rajongója nem vagyok senkinek...És őszintén szólva nem érzem, hogy kimaradnék valamiből... Smile Nem szeretem, ha istenítenek valakit. A tehetséget el kell ismerni, de ezt leszámítva ők is csak emberből vannak, csak néha elfelejtkeznek róla...

    A dolog másik oldalát nézve tényleg nem lehet könnyű dolga egy sztárnak. Ahhoz bizony idegek kellenek, hogy valaki elviselje az állandó figyelmet. Erre rá lehet mondani, hogy részben ők maguk választották ezt a hivatást/életformát, de szerintem a magánszférájukat illene tiszteletben tartani.És sajnos manapság már semmi sem szent.

    Érdekes még a rajongással kapcsolatban, amikor valaki nem tud különbséget tenni kedvenc színésze és annak szerepei között.
    Ryennin
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 310
    Csatlakozás dátuma : 2012. Feb. 19.
    Kor : 32
    Tartózkodási hely : Magyarország, Budapest

    Beszélgetések - Page 13 Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by Ryennin Szomb. Feb. 25, 2012 6:22 am

    Horpika írta:Most több topicban is érintettük valamilyen szinten a "rajongást". Mit gondoltok, hol húzódik az egészséges határ? Nekem néha kiveri a biztosítékot, mikor olvasom pl Tumblr-en, hogy a liboid leírja az aktuális sexuális fantáziálását a kedvencével. És ezt közkinccsé teszik.Én lennék maradi? Itt pl abszolut nem zavar az, ha olvasom hogy mi lenne ha valaki összejönne vele, meg mi az esély rá, az valahogy bőszen más még, de hogy leírja a fantáziálgatását... Öreg lennék? Embarassed
    Vagy szerencsétlen színész kilép valahonnan, és kérdés nélkül elvakítja 20 vaku. Az a szerencsétlen is emberből van.

    Huh, ez egy izgi téma.Very Happy Hát szerintem az amit írtál a nyílt szexuális fantáziálásról az már nem teljesen normális. Ha van egy férfi, legyen akár híres színész, vagy legyen a munkatársad, aki tetszik, és kézelegsz róla, az teljesen okés.Smile Sőt, az is teljesen rendben van, ha a barátnőiddel esetleg összeülsz, és velük beszélsz erről. De egy ilyen jellegű téma nem való nyilvános fórumra. Alapjáraton nem lenne szabad engednie nézni, csak felnőtteknek, már ott bukik a dolog...mert ugye , ha kiskorú olvassa...nah mindegy, de egyébként se a nyilvánosság elé való. Szóval csak annyira vagy öreg, Horpika, mint én.Very Happy

    Egyébként nagyon nehéz meghúzni a különböző rajongások közötti határvonalat. Az, hogy közösen beszélgetünk vmiről, elméleteket gyártunk, viccelődünk, vagy amit írtál, közösen megbeszéljük, hogy mi lenne, ha találkoznánk vele, és ha vmelyikünk összejönne vele...ezek kellenek, mert hát a fantáziára szükség van. Az informálódás, a kultúrálódás , a viták, az eszmecsere, hogy megsmerjük egymás véleményét, és új tapasztalatokat szerezznk szintén fontos dolog, mert másképp is láthatunk egy esetet, egy történetet, vagy ötleteket kapunk egymástól. A rajongás ott válik nem elfogadhatóvá, amikor már túllépsz a saját hatáskörödön, és esetlegesen már másokat sértesz azzal. Mert szerencsétlen hírességnek is van magánélete, nem biztos, hogy az a tipusú ember, aki minden nap másik nővel/férfival kavar. Lehet, hogy vannak gyerekei. És amikor valakit a paparazzik, vagy a "fanok" nem hagynak élni, és mindenhova követik, az már beteges. De az is az, amit mondtál, hogy valaki nyíltan posztolgatja a saját szexuális fantazmagóriájáit. Én nem biztos , hogy örülnék, hogyha párkapcsolatban élnék, és ilyen jellegű írások kerengenének rajtam bárkinek hozzáférhető módon....ez a partnernek is, esetleg a gyarekeknek is ha vannak, nagyon fusztráló lehet.
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Beszélgetések - Page 13 Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by Horpika Szomb. Feb. 25, 2012 12:34 am

    Most több topicban is érintettük valamilyen szinten a "rajongást". Mit gondoltok, hol húzódik az egészséges határ? Nekem néha kiveri a biztosítékot, mikor olvasom pl Tumblr-en, hogy a liboid leírja az aktuális sexuális fantáziálását a kedvencével. És ezt közkinccsé teszik.Én lennék maradi? Itt pl abszolut nem zavar az, ha olvasom hogy mi lenne ha valaki összejönne vele, meg mi az esély rá, az valahogy bőszen más még, de hogy leírja a fantáziálgatását... Öreg lennék? Embarassed
    Vagy szerencsétlen színész kilép valahonnan, és kérdés nélkül elvakítja 20 vaku. Az a szerencsétlen is emberből van.
    Ryennin
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 310
    Csatlakozás dátuma : 2012. Feb. 19.
    Kor : 32
    Tartózkodási hely : Magyarország, Budapest

    Beszélgetések - Page 13 Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by Ryennin Pént. Feb. 24, 2012 7:29 am

    Hát nem tudom, hogy ezt hova kéne rakni, de talán itt nem lesz útban.

    Lehet hallottatok már róla, akkor bocsi, de most vasárnap lesz a Krimifalók napja programsorozat. Gondoltam, hátha vkit érdekel. Persze Pesten van, meg minden, de azért gondoltam szólok.Smile Tavaly volt, és most is lesz egy-két érdekes előadás.Smile
    Ryennin
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 310
    Csatlakozás dátuma : 2012. Feb. 19.
    Kor : 32
    Tartózkodási hely : Magyarország, Budapest

    Beszélgetések - Page 13 Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by Ryennin Pént. Feb. 24, 2012 7:23 am

    EdinaHolmes írta:Hát nem cuki... Smile
    Beszélgetések - Page 13 428756_303335089723035_301450743244803_854772_2027736497_n

    Jajj, de édes!!! Love
    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 34

    Beszélgetések - Page 13 Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by EdinaHolmes Csüt. Feb. 23, 2012 8:02 pm

    Hát nem cuki... Smile
    Beszélgetések - Page 13 428756_303335089723035_301450743244803_854772_2027736497_n
    Ryennin
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 310
    Csatlakozás dátuma : 2012. Feb. 19.
    Kor : 32
    Tartózkodási hely : Magyarország, Budapest

    Beszélgetések - Page 13 Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by Ryennin Szer. Feb. 22, 2012 10:45 am

    Sil írta:Itt válaszolok, hogy ne a Bemutatkozásokat vigyem félre... Wink

    Ryennin írta:Sil,
    ez gyönyörű-----kb. mintha a mennyországba csöppentem volna egy
    percre!!!! Hát ez sok évnyi gyűjtögetés és keresés fantasztikus
    eredménye lehet!!!!!!
    Hát igen, én is 12 évesen kezdtem... Wink

    Gratulálok!!! Tényleg gyönyörű....Remélem egyszer eljutok ide én is.Smile Nekem egy kiadás van a GY.U.ból. A szilmarilokból mondjuk kettő, mert ugye a díszkiadást megszereztem.Smile Aztán az Elveszett mesékből is csak egy, Tolkien mesékből is. Meg a Babóból is...azt meddig vadásztam!!!! Nah azt tényleg 4 évig kerestük anyukámmal, de meglett.Very Happy Aztán igen, most kiadták újra.Smile Persze a Sonkádi egyed gazda meg a Kóborló és a varázsló megvan külön is, meg van egy-két ilyen kiegészítő könyvem, mint neked, meg a Húrin gyermekeit sikerült még megszerezni.Smile Bár most az új kiadásos Gy.U.-ra csorgatom a nyálam.Smile Meg csak kéne az a fránya díszkiadás is....hátha még vannak csodák, és megszerzem egyszer valahogy.Very Happy

    Ryennin írta:pl.a 3.
    polcon balról a 7. mikori, vagy honnan van??? Olyat még nem is
    láttam!!!! Mini Minas Tirith....ÁÁÁÁ.....
    A 3. polcon csak angol nyelvű kiadások vannak, a 70. évfordulóra kiadott Hobbit-díszkiadásra gondolsz?

    Igen, arra gondoltam. Azt még nem láttam ilyen formában.Smile De gyönyörű!!! sunny

    Minas Tirith meg a 3. film díszdobozos DVD-jéhez volt. Wink

    Nekem csak egy mini gollamom van.Very Happy Viszont a nazgult nagyon sajnálom, mert a haverom (24 éves fiú) én pici pónim mániás lett, és most szerencsétlent pónik veszik körül...ha még egyáltalán nem ásta el a fiókjába.:'( Szegényke

    Ryennin írta:Az az iagzság, hogy nehezen szánom rá magam az ismerekedésre először,
    és mikor először felregisztráltam még csak a Gy.U. és a Szilmarilok
    volt, amit elolvastam, és mikor látta mindenki milyen professzionális
    kicsit begyulladtam.Very Happy De szerintem teszek még egypróbát, főleg, hogy téged már legalább valamilyen szinten ismerlek.Smile
    Dehogy professzionális mindenki, gyere el nyugodtan (pl a következő Tolkien Klubra, márciusban), nem eszünk meg senkit. Wink

    Köszönöm, addigra remélem leszedik a gipszet, és tudok menni.Smile Jó lenne!!! Egyébként a legutóbbira képzeld mentem volna egy barátnőmmel, de pont előtte 2 nappal történt a balesetem, és fekvőgipsszel nem mehettem.:'(



    Ryennin írta: Nem tudom mennyit hallottál róla, de pl. képzeld el,
    hogy a színpad úgy volt berendezve, hogy a falat kör alakban befuttatták
    faágakkal, és a második felvonás elején a Gollamot alakító színész szó
    szerint fejjel lefelé, biztosítás nélkül lemászott, mintha tényleg
    Gollamot láttad volna!!! Meg Bilbo tényleg eltűnt.Very Happy Nem ám leengedték a csapóajtón.Very Happy
    Vannak képek a CD-hez tartozó kis könyvecskében. Azt a lemászást el tudom képzelni, láttam a Frankensteint, és Benedictnek volt egy nagyon hasonló megmozdulása: bár nem fejjel lefelé csinálta, de nagyon impozáns látvány volt, ahogy becsúszott a színpadra egy mozdulattal, mindenkinek leesett az álla. Meg egy varázslatos előbukkanása, amit máig nem tudok, honnan ugrott elő (elvileg az ágyból, de se benne, se alatta nem volt)...

    jaj, istenem...hogy lehetne egyszer élőben látni ezt??? Hihetetlen élmény lehetett!!! Nem úgy, de azért irigyellek.Very Happy Érted hogyan, ugye??? Very Happy Ezt az eltűntetést nem tudom hogy csinálhatják...nagyon durva!!! Érdekelne mi a trükk, bár gondolom ha megtudnánk, akkor elveszítené a varázsát.Smile
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Beszélgetések - Page 13 Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by Sil Szer. Feb. 22, 2012 10:03 am

    Itt válaszolok, hogy ne a Bemutatkozásokat vigyem félre... Wink

    Ryennin írta:Sil,
    ez gyönyörű-----kb. mintha a mennyországba csöppentem volna egy
    percre!!!! Hát ez sok évnyi gyűjtögetés és keresés fantasztikus
    eredménye lehet!!!!!!
    Hát igen, én is 12 évesen kezdtem... Wink

    Ryennin írta:pl.a 3.
    polcon balról a 7. mikori, vagy honnan van??? Olyat még nem is
    láttam!!!! Mini Minas Tirith....ÁÁÁÁ.....
    A 3. polcon csak angol nyelvű kiadások vannak, a 70. évfordulóra kiadott Hobbit-díszkiadásra gondolsz?
    http://www.amazon.co.uk/gp/product/0261103288
    Minas Tirith meg a 3. film díszdobozos DVD-jéhez volt. Wink

    Ryennin írta:Az az iagzság, hogy nehezen szánom rá magam az ismerekedésre először,
    és mikor először felregisztráltam még csak a Gy.U. és a Szilmarilok
    volt, amit elolvastam, és mikor látta mindenki milyen professzionális
    kicsit begyulladtam.Very Happy De szerintem teszek még egypróbát, főleg, hogy téged már legalább valamilyen szinten ismerlek.Smile
    Dehogy professzionális mindenki, gyere el nyugodtan (pl a következő Tolkien Klubra, márciusban), nem eszünk meg senkit. Wink

    Ryennin írta:Cd-t hogy tudtad megszerezni??? Mert kerestem, de nem találtam.Sad
    Amazonról, mint oly sok mindent...

    Ryennin írta: Nem tudom mennyit hallottál róla, de pl. képzeld el,
    hogy a színpad úgy volt berendezve, hogy a falat kör alakban befuttatták
    faágakkal, és a második felvonás elején a Gollamot alakító színész szó
    szerint fejjel lefelé, biztosítás nélkül lemászott, mintha tényleg
    Gollamot láttad volna!!! Meg Bilbo tényleg eltűnt.Very Happy Nem ám leengedték a csapóajtón.Very Happy
    Vannak képek a CD-hez tartozó kis könyvecskében. Azt a lemászást el tudom képzelni, láttam a Frankensteint, és Benedictnek volt egy nagyon hasonló megmozdulása: bár nem fejjel lefelé csinálta, de nagyon impozáns látvány volt, ahogy becsúszott a színpadra egy mozdulattal, mindenkinek leesett az álla. Meg egy varázslatos előbukkanása, amit máig nem tudok, honnan ugrott elő (elvileg az ágyból, de se benne, se alatta nem volt)...
    Ryennin
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 310
    Csatlakozás dátuma : 2012. Feb. 19.
    Kor : 32
    Tartózkodási hely : Magyarország, Budapest

    Beszélgetések - Page 13 Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by Ryennin Szer. Feb. 22, 2012 9:07 am

    Sil írta:
    Ryennin írta:Köszönöm szépen.Smile Egyébként hogyhogy szünetel most? Ha meg lehet kérdezni.Very Happy És nem túl idióta kérdés.Very Happy
    Mert SherlockExtra fogadta eddig a jelentkezéseket, de ő most műtétre készül. Reméljük, ha jobban érzi magát, visszatér közénk. De a Klubot valószínűleg így is át fogja adni másnak (volt is már erre jelöltünk), mert még az ő munkamániájával sem kivitelezhető, hogy mindent ő csináljon.

    Olvastam, hogy műtétre készül szegény.Sad Remélem sikeres lesz, és hamar felépül. Azért ez komoly dolog. Nekem lehet, hogy majd műteni kell a bokámat, és az még csak nem is egy olyan komoly dolog, és még így is aggódom...Szóval totálisan megértem

    Persze egyedül csinálni mindent lehetetlen.Smile Az ember próbálkozik, de azért rá kell jönni, hogy nem lehet egyedül. De azért ti meg támogatjátok meg segítitek, ahogy nézem.Smile Remélem majd tudok csatlakozni.Very Happy
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Beszélgetések - Page 13 Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by Sil Szer. Feb. 22, 2012 8:42 am

    Ryennin írta:Köszönöm szépen.Smile Egyébként hogyhogy szünetel most? Ha meg lehet kérdezni.Very Happy És nem túl idióta kérdés.Very Happy
    Mert SherlockExtra fogadta eddig a jelentkezéseket, de ő most műtétre készül. Reméljük, ha jobban érzi magát, visszatér közénk. De a Klubot valószínűleg így is át fogja adni másnak (volt is már erre jelöltünk), mert még az ő munkamániájával sem kivitelezhető, hogy mindent ő csináljon.
    Ryennin
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 310
    Csatlakozás dátuma : 2012. Feb. 19.
    Kor : 32
    Tartózkodási hely : Magyarország, Budapest

    Beszélgetések - Page 13 Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by Ryennin Szer. Feb. 22, 2012 8:32 am

    Sil írta:
    Ryennin írta:Megkérdezhetem, hogy ez a Klubbos dolog micsoda??? Köszi előre is.Smile
    Itt találsz róla némi infót, de a jelentkezés jelenleg szünetel:

    Köszönöm szépen.Smile Egyébként hogyhogy szünetel most? Ha meg lehet kérdezni.Very Happy És nem túl idióta kérdés.Very Happy

    Ajánlott tartalom


    Beszélgetések - Page 13 Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Ápr. 26, 2024 6:19 pm