Sherlock, Benedict Cumberbatch Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sherlock Holmes Fórum Baker Street 221b Jeremy Brett


+3
esztertoth13
Eranett
Admin
7 posters

    A Granada sorozatban ki a kedvenc Watsonod?

    Poll

    A Granada sorozatban ki a kedvenc Watsonod?

    [ 2 ]
    A Granada sorozatban ki a kedvenc Watsonod? I_vote_lcap20%A Granada sorozatban ki a kedvenc Watsonod? I_vote_rcap [20%] 
    [ 8 ]
    A Granada sorozatban ki a kedvenc Watsonod? I_vote_lcap80%A Granada sorozatban ki a kedvenc Watsonod? I_vote_rcap [80%] 

    Összes szavazat: 10
    Marlene
    Marlene


    Hozzászólások száma : 38
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 05.
    Kor : 35
    Tartózkodási hely : Debrecen

    A Granada sorozatban ki a kedvenc Watsonod? Empty Re: A Granada sorozatban ki a kedvenc Watsonod?

    Témanyitás by Marlene Szer. Feb. 01, 2012 8:01 am

    RPD jól megfoglamzta, Burke szerintem is sok felesleges dolgot csinál és a vigyoraival én sem szimpatizáltam. Hardwicke nekem természetesebb, érettebb, intellektuálisabb Watson, nekem Burke hozzáképest kicsit hebehurgya. Sherlock helyébe legalábbis inkább bíznék feladatot Hardwicke- féle Wtasonra mint a Burke által alakítottra.
    Revati
    Revati
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 212
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 27.
    Kor : 45

    A Granada sorozatban ki a kedvenc Watsonod? Empty Re: A Granada sorozatban ki a kedvenc Watsonod?

    Témanyitás by Revati Csüt. Okt. 13, 2011 5:55 am

    Edward-ra szavaztam, bár nagyon nehéz volt dönteni. Nekem David játéka is tetszett, igaz ugyan, hogy az ő Watsonja fiatalabb és viccesebb volt, de ha belegondoltok, talán jobban is illett a karcsú és energikus Bretthez.
    Egyébként remekül oldották meg a színészcserét annak idején - David a Végső problémában volt utoljára látható, és az új évad már új Watsonnal indult, 3 évet ugorva az időben. (Bár az első Edwarddal forgatott rész az Apátsági Major volt, nem pedig az Üres ház, amiben Holmes visszatér).

    Edward tényleg kissé nagypapás, ennek megfelelően nyugodtabb is és kevesebbet tréfál, bár van néhány jó beszólása.. Laughing
    radix pedis diaboli
    radix pedis diaboli
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 311
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 12.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    A Granada sorozatban ki a kedvenc Watsonod? Empty Watson

    Témanyitás by radix pedis diaboli Vas. Okt. 09, 2011 7:16 am

    Hardwick.

    Ez saját szubjektív vélemény, de a Granada The Adventure of SH kezdő részeiben kifejezettem idegesítőnek hat számomra David B. játéka, valószínleg azért is, mert alig van szövege.

    Nehéz lehetett mindent, amint Holmes mondott-tett lereagálni valahogy, nem verbalizálva.

    Én a helyében tutti szóltam volna, hogy adjanak több szöveget, mert Brett mellett szinte megsemmisül, nekem így jön le.

    Később azért már belejött, de Hardwick intelligensebbnek tűnik, a játéka kifejezőbb, sokkal inkább Holmes partnere, mint Burke. És Hardwick játéka mentes a sok fölösleges vigyorgástól és természetellenes gesztustól, amit Burke csinált.

    Szóval, nekem Hardwick...
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    A Granada sorozatban ki a kedvenc Watsonod? Empty Re: A Granada sorozatban ki a kedvenc Watsonod?

    Témanyitás by Sil Vas. Okt. 09, 2011 2:31 am

    David. Edward jóval nagypapásabb szerintem.
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    A Granada sorozatban ki a kedvenc Watsonod? Empty Re: A Granada sorozatban ki a kedvenc Watsonod?

    Témanyitás by esztertoth13 Vas. Okt. 09, 2011 12:30 am

    Nem tudok dönteni. David is kedvenc, mert a vele készült részek nagoyn vidámak, viszont az Edward-dal készült részekben már közelibb barátok, azokat is szeretem, szóval nálam döntetlen.
    Eranett
    Eranett
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás dátuma : 2011. Aug. 16.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    A Granada sorozatban ki a kedvenc Watsonod? Empty Re: A Granada sorozatban ki a kedvenc Watsonod?

    Témanyitás by Eranett Szomb. Okt. 08, 2011 10:29 pm

    David. Talán azért mert Ő volt az első akit láttam? Nem tudom.
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    A Granada sorozatban ki a kedvenc Watsonod? Empty A Granada sorozatban ki a kedvenc Watsonod?

    Témanyitás by Admin Szomb. Okt. 08, 2011 3:49 pm

    A Granada sorozatban ki a kedvenc Watsonod?

    Ha szeretnéd a szavazás után egy üzenetben megindokolhatod a véleményed.

    Ajánlott tartalom


    A Granada sorozatban ki a kedvenc Watsonod? Empty Re: A Granada sorozatban ki a kedvenc Watsonod?

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Szer. Május 08, 2024 10:42 am