Sherlock, Benedict Cumberbatch Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sherlock Holmes Fórum Baker Street 221b Jeremy Brett


+16
Guitarman
Marlene
Gyöngyvér
EdinaHolmes
csenge86
Eranett
radix pedis diaboli
dancingman88
3113391
Revati
Horpika
esztertoth13
hellapostor
Sil
stacy
Admin
20 posters

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes

    radix pedis diaboli
    radix pedis diaboli
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 311
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 12.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 8 Empty új Jeremy Brett könyv

    Témanyitás by radix pedis diaboli Szer. Nov. 30, 2011 8:51 am

    Új könyv jelent meg Jeremy Brett-ről, írta Linda Pritchard:


    http://www.blurb.com/bookstore/detail/2677178
    Eranett
    Eranett
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás dátuma : 2011. Aug. 16.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 8 Empty Re: JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes

    Témanyitás by Eranett Szer. Nov. 30, 2011 7:57 am

    SherlockExtra írta:JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 8 Tumblr_lv6viuJIBv1qbdn71o6_r1_250

    Annyira tetszenek ezek az "animék"? Ha tudnék ilyet csinálni azt a 2 másodpercet vágnám ki, amikor a "Relytélyes idegen"c. részben Watson felháborodik azon, hogy az "eset" nem méltó Holmes-hoz, és elmegy, és ahogy Holmes felhúzza a vállát, és pislog egyet Smile Olyan "bocsi" szerű a jelenet. Nekem az nagyon tetszene ilyen "feldolgozásban" Very Happy
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 8 Empty Re: JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes

    Témanyitás by Admin Kedd Nov. 29, 2011 9:10 am

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 8 Tumblr_lv6viuJIBv1qbdn71o6_r1_250
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 8 Empty Re: JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes

    Témanyitás by esztertoth13 Szomb. Nov. 26, 2011 11:01 pm

    De jó! Very Happy Ez nagyon aranyos, hogy így belefogalmaztad a Holmes történetek szereplőit, és minket is, nagyon tetszik!
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 8 Empty Re: JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes

    Témanyitás by Admin Szomb. Nov. 26, 2011 8:15 pm

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 8 Micimacko2

    Vígszínházunk bemutatja: Micimackó kalandjait



    Róbert Gida
    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 8 Christopher-Robin-Characters-on-Winnie-The-Pooh-Movie-150x150
    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 8 Holmes10


    Micimackó a "csacsi öreg medve"
    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 8 Thumb.php?f=6554newpooh
    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 8 5740235_ori


    Bölcs Bagoly
    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 8 Owl13plush_thumb
    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 8 2863594496_ba1ce8b7a8
    egy hóbagoly

    Kanga

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 8 Micimacko_kanga
    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 8 Mrs.+Hudson


    Füles a szamár
    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 8 Micimacko_fules
    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 8 Images-21


    az okos, megfontolt Nyuszi
    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 8 Rabbit2011
    Sil


    lelkes Tigris
    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 8 Winnie+the+pooh+tigger
    SherlockExtra


    Ürge
    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 8 S4882027
    Walentin
    (ő aztán tényleg egy ürge)


    meg a két tündi-bündi
    Zsebibaba és Malacka
    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 8 New1rooJEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 8 Malacka_thumb
    JSniki és Eszti

    (majd eldöntik ki melyik)
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 8 Empty Re: JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes

    Témanyitás by Admin Pént. Nov. 25, 2011 10:22 pm

    Bocs ezt most találtam és szerintem egész aranyos.

    Sherlock Holmes mint Violet Hunter

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 8 Tumblr_ll1snsi3e21qdngb8o1_500
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 8 Empty Re: JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes

    Témanyitás by Admin Pént. Nov. 25, 2011 9:29 pm

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 8 Tumblr_lgkzmuI6eq1qfj8xoo1_500

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 8 Tumblr_lnmif2sZS51qdngb8o1_500
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 8 Empty Re: JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes

    Témanyitás by Admin Csüt. Nov. 24, 2011 8:59 pm

    Szerény tudomásom szerint hangfelvétel van és pár kép - ezeket jórészt Jeremy élettársa Linda bocsájtotta nyilvánosságra és már bejárták a netet. Bár én azt hallottam

    Spoiler:

    és így már nemigen érdekelne... de azt hiszem Holmes magyar viszonyok között jobban mehetne egy színvonalas színházi produkcióban, mint mozifilm formájában. Klassz színészekkel, ütős történettel meg szép díszletekkel persze.
    radix pedis diaboli
    radix pedis diaboli
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 311
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 12.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 8 Empty :(

    Témanyitás by radix pedis diaboli Csüt. Nov. 24, 2011 8:49 pm

    Nagy veszteség, hogy Brett- Hardwick Sherlock Holmes színházi előadásokról nincs színházi felvétel. (Pár audió felvételt találtam a Youtubon, ennyi).
    Vagy lehet, hogy Angliában felvettek belőle? Tud erről valaki valamit?

    RPD
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 8 Empty Re: JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes

    Témanyitás by Admin Csüt. Nov. 24, 2011 4:16 pm

    Kedves Jeremy Brett Rajongók!

    Kicsi angyalunk JSNiki megint kitett magáért. Érdemes benézni a képgalériájába, ahol rengeteg Jeremy Brett fotó vár Titeket: https://picasaweb.google.com/107412714142820628167

    Üdvözlettel: SherlockExtra, http://sherlock.exra.hu
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 8 Empty Re: JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes

    Témanyitás by esztertoth13 Csüt. Nov. 24, 2011 12:50 am

    SherlockExtra írta:Watson: - De Holmes! Nem így értettem, hogy foglalkozzon többet a természettel.

    Én el tudnám képzelni, hogy Holmes képes és megcsinálja ezt. Érdekelték is a tudományok, írt tanulmányokat... De azért ha jobban belegondolok, akkor nem biztos, hogy megtenné, maximum azért, hogy Watsont megviccelje Smile Mert cégül is, ez az ő munkájához nem fontos....
    radix pedis diaboli
    radix pedis diaboli
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 311
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 12.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 8 Empty Re: JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes

    Témanyitás by radix pedis diaboli Szer. Nov. 23, 2011 9:31 pm

    SherlockExtra írta:Mintha már lett volna szó Jeremy Brett Sherlock Holmes órájáról. Most találtam egy képet a belsejéről.

    Ó, csodás! Én voltam, aki tudni szerette volna, hogy milyen tbk. a számlapja, mert nem találtam infót erről sehol. A filmeket is hiába néztem, nem volt közeli, pedig zoom- oltam is.
    Szóval, nagyon köszönöm!

    (Pipák mellett a régi zsebóráktól is oda-vissza vagyok.)
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 8 Empty Re: JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes

    Témanyitás by Admin Szer. Nov. 23, 2011 1:45 pm

    Mintha már lett volna szó Jeremy Brett Sherlock Holmes órájáról. Most találtam egy képet a belsejéről.


    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 8 Tumblr_llu2kwQBXN1qfj8xoo1_500
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 8 Empty Re: JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes

    Témanyitás by Admin Szer. Nov. 23, 2011 1:16 pm

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 8 Tumblr_lsku5xUCzN1qfj8xoo1_500
    - Vajon így van a Macarena?


    - Talán Watson kapunk odafentről egy kis áldást.
    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 8 Tumblr_lsks23SZ5u1qfj8xoo1_500
    - Vigyázzon Holmes, hogy ne a fenti galambok adják.

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 8 Tumblr_lraj2xrOwX1qfj8xoo1_500
    - Ehhh... Már megint hozzám ért ez a piszkos némber!

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 8 Tumblr_log2zoK5iR1qfj8xoo1_500
    - Már megint korlátok közé vagyok szorítva.
    - Mr. Holmes! A cégtáblánk is jelzi, hogy ez egy korlátolt felelősségű társaság.
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 8 Empty Re: JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes

    Témanyitás by Admin Szer. Nov. 23, 2011 12:52 pm

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 8 Tumblr_ltg6bqSkAC1qfj8xoo1_500

    - Hölgyem! Kiszabadítom, egy feltétellel; ha nem követi el az az emberiség elleni
    bűntettet, hogy tovább használja a magán lévő parfümöt.

    - Végre Holmes teljes békében látom.
    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 8 Tumblr_ltg62lBkuX1qfj8xoo1_500
    - Watson! Az a viaszszobrom.


    - Holmes! Mrs. Hudson közölte, hogy ezentúl csak mellmagasságig törli a port.
    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 8 Tumblr_lumr7ly58C1qbdn71o1_500
    - Akkor Watson a fizetése is csak eddig fog érni.


    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 8 Tumblr_ltcgj6WRNG1qfj8xoo1_500
    Mrs. Hudson: - Látom Mr. Holmes RendHagyó képességei a szobájára nem terjednek ki.

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 8 Tumblr_lufcxgHEf31r1jdiuo1_500
    Watson: - De Holmes! Nem így értettem, hogy foglalkozzon többet a természettel.

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 8 Tumblr_ltanpaVf8W1qfj8xoo1_500
    - Csodálkozik Watson? Ha Önnek lennének ilyen ősei Ön is szégyellné.

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 8 Tumblr_lt6k0l7Ef01qfj8xoo1_500
    - Ugye milyen szexik vagyunk?

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 8 Tumblr_lss8cqjq8k1qfj8xoo1_500
    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 8 Tumblr_lss8fwBa7S1qfj8xoo1_500
    - Holmes! Ön is találkozott a kerti kakassal?
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 8 Empty Re: JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes

    Témanyitás by esztertoth13 Hétf. Nov. 21, 2011 3:57 am

    radix pedis diaboli írta:Ha jól füleltek, a záró monológban is hallani, hogy milyen mélyről fakadó a hangja és hogy olykor olyan hörgős a víz miatt, ami a mellkasában volt.

    Talán a hangja változása az, ami legjobban feltűnt, mikor fiatalabbként néztem, a testi változások, amiket írtál, csak most, mikor újranéztem, tűntek fel. Számomra is elképzelhetetlen az, hogy olyan beteg volt, mikor felvették, de már a mondat, a szavak tartalma is annyira oda illik, mintha egy búcsúzás lenne tőle, személyesen.
    radix pedis diaboli
    radix pedis diaboli
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 311
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 12.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 8 Empty JB

    Témanyitás by radix pedis diaboli Vas. Nov. 20, 2011 8:58 pm

    Sziasztok,

    csatlakozom Hozzátok az utolsó rész kapcsán.
    Mikor először megláttam Őt a késői részekben ledöbbentem, hogy mennyit romlott az állapota és még a könnyeim is kijöttek! (Puffadás, súlygyarapodás-új jelmezt csináltak neki emiatt, más a mellénye, stb., és a hangja, a gyönyörű hangja I love you ami sokszor elfulladt, mert nehezen tudott csak lélegezni Sad )
    Aztán ebben a Karácsonyi részben (amit direkt tartogattam és csak karácsonykor néztem meg először) azt éreztem, mindent beleadott, a végsőkig! Ahogy ott menetel a hóban, mikor mennek a folyóhoz Laughing a Musgrave rítusbeli eszméletlen, égtájok szerinti számolós-lépegetős ugrik be Very Happy
    Azt gondolom érezte, hogy mi várható, és mivel a szinészi játék volt az élete, alázattal és teljes odaadással-tudással, összeszedve minden maradék erejét, megcsinálta ezt az utolsó részt.
    Ha jól füleltek, a záró monológban is hallani, hogy milyen mélyről fakadó a hangja és hogy olykor olyan hörgős a víz miatt, ami a mellkasában volt.
    Bár hitem szerint csak a testét hagyta el, de nekem akkor is sokszor hiányzik...


    R
    Eranett
    Eranett
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás dátuma : 2011. Aug. 16.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 8 Empty Re: JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes

    Témanyitás by Eranett Vas. Nov. 20, 2011 8:10 am

    Kedves Revati és Eszti!

    Mindkettőtök véleménye mondhatni az enyém is. Szerintem is jó rész volt, és szerintem is olyan volt szinte mint régen. Amikor mozgás közben mutatták elég nehezen hittem el, hogy a forgatási szünetekben tolószékben, és oxigénpalackkal üldögélt. Sad
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 8 Empty Re: JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes

    Témanyitás by esztertoth13 Vas. Nov. 20, 2011 2:54 am

    Az utolsó rész utolsó felében nekem úgy tűnt, mintha Jeremy újra régi önmaga alenne, külsőleg is. A monológnál, mikor ot tállnak a befagyott tó mellett. Mintha megint tele lenne energiával. A többi jelenetben nagyon látszott, hogy mennyire megváltozott, de a végén mintha más lenne. Méltó befejezés lett, de van benne humor is: Watson és Holmes ajándéka, hogy örül neki Very Happy.
    Revati
    Revati
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 212
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 27.
    Kor : 44

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 8 Empty A karácsonyi doboz

    Témanyitás by Revati Vas. Nov. 20, 2011 1:20 am

    Kedves Eranett!

    Szerintem eléggé sötét hangulatúra sikerült ez az epizód, bár ugye senki sem tudhatta előre, hogy ez lesz az utolsó, amit leforgatnak. Jeremy már annyira rosszul volt, hogy nagyon lassan tudtak csak haladni, őt pedig kerekesszékben kellett mozgatni, olyan gyenge volt, de még ekkor is az volt benne, hogy a show-nak folytatódnia kell, a nézők várják Holmes-t.Elképesztő akaraterő kellett ehhez.

    A történetről pedig annyit, hogy véleményem szerint nagyon jól ki volt dolgozva, a féltékenységből elkövetett gyilkossághoz vezető út is jól be volt mutatva, meg kaptunk egy kis bizarr dolgot is (az a bizonyos ajándék). Jók voltak a vendégszereplők, Holmes monológja pedig zseniális a végső jelenetben.
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 8 Empty Re: JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes

    Témanyitás by Admin Szomb. Nov. 19, 2011 5:23 am

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 8 0

    "A virág Isten nagyvonalú ráadása a teremtésre."
    Eranett
    Eranett
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás dátuma : 2011. Aug. 16.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 8 Empty Re: JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes

    Témanyitás by Eranett Pént. Nov. 18, 2011 10:16 am

    Második bejegyzésként ezek jöttek elő(alább), és máris jó kedvem van Smile Köszi SherlockExtra Smile
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 8 Empty Re: JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes

    Témanyitás by esztertoth13 Pént. Nov. 18, 2011 8:00 am

    SherlockExtra írta:

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 8 Tumblr_ltig26qYdC1qixh5to1_r1_250
    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 8 Tumblr_ltig26qYdC1qixh5to7_r1_250
    - Jaj! Watson megint jódlizik!

    Ahogy Watson fel van öltözve, akár jódlizhatna is Smile
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 8 Empty Re: JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes

    Témanyitás by Admin Pént. Nov. 18, 2011 6:11 am

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 8 Tumblr_luf3i6U6hB1qk5x4qo1_500
    Watson: - Holmes! Már megint a homályban tapogatózik?

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 8 Tumblr_lu7el89c3M1qdngb8o1_500
    Watson: - Sajnálom Holmes, de Ön előtt megszereztem a kriminalisztikai diplomát.

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 8 Tumblr_ltig26qYdC1qixh5to1_r1_250
    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 8 Tumblr_ltig26qYdC1qixh5to7_r1_250
    - Jaj! Watson megint jódlizik!


    - Mit talált Watson?
    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 8 Tumblr_ltbhcwWwd91qmdsg8o1_250
    - Nyomokat arról, hogy Lestrade nem szobatiszta.
    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 8 Tumblr_ltbhcwWwd91qmdsg8o2_250

    - Mi történt Holmes?
    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 8 Tumblr_l95dobrRkF1qabn9uo1_400
    - Leszállt az éj.


    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 8 Tumblr_ltal792Hxe1qbdn71o3_r1_250JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 8 Tumblr_ltal792Hxe1qbdn71o4_r2_250
    - Na, ezt pipáld le Uri Geller!

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 8 Tumblr_lqhz0mKgje1r1m4sqo2_500
    - Látja hölgyem? Én körömszakadtáig védem az igazságot.
    Eranett
    Eranett
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás dátuma : 2011. Aug. 16.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 8 Empty Re: JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes

    Témanyitás by Eranett Kedd Nov. 15, 2011 9:48 am

    Jó ez a "Reggel"-es Smile Szeretem ezeket a kis humoros "beköpéseket" Wink

    Képzeljétek este vásárolunk a LIDL-ben,(más "nagy cég" nincs nálunk, és mit találtam "ócsón" Question

    A sátán kutyája, és Az utolsó vámpír DVD-ket!! Smile Most már nem izgulok annyira, hogy vajon leadja-e a TV vagy se. Smile

    Ajánlott tartalom


    JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes - Page 8 Empty Re: JEREMY BRETT - az igazi Sherlock Holmes

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Hétf. Ápr. 29, 2024 1:35 am