Sherlock, Benedict Cumberbatch Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sherlock Holmes Fórum Baker Street 221b Jeremy Brett


+11
Marlene
EdinaHolmes
Wynter
larewen
Horpika
Eranett
marevi
radix pedis diaboli
Admin
Sil
Georgina
15 posters

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Wynter
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 20.
    Kor : 43

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 13 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Wynter Csüt. Feb. 23, 2012 7:37 am

    Sil írta:
    Wynter írta:A teherautó a járdaszegélynél állt, Sherlock pedig nem rugaszkodott el a tetőről, csak lelépett onnan.
    Ráadásul mint közben kiderült, annak a teherautónak dróthálós oldala van, nem nyitott platós, szóval elég nehéz "beletalálni"...

    Hmm, ez nem tűnt fel. Meg kell néznem lassítva.
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 13 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Csüt. Feb. 23, 2012 7:34 am

    Wynter írta:A teherautó a járdaszegélynél állt, Sherlock pedig nem rugaszkodott el a tetőről, csak lelépett onnan.
    Ráadásul mint közben kiderült, annak a teherautónak dróthálós oldala van, nem nyitott platós, szóval elég nehéz "beletalálni"...
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 13 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Csüt. Feb. 23, 2012 7:33 am

    Ryennin írta:Bocsánat.Sad Ilyenkor úy utálom, hogy csak később jöttem....Ne haragudj.Smile
    Jaj, nem azért mondtam ám, semmi baj, csak tényleg volt már róla szó.
    Ryennin
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 310
    Csatlakozás dátuma : 2012. Feb. 19.
    Kor : 33
    Tartózkodási hely : Magyarország, Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 13 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Ryennin Csüt. Feb. 23, 2012 7:23 am

    Sil írta:Lapozz vissza egy kicsit, január 24-25-én összeszedtük a főbb elméleteket. Wink (Jelenleg a 22. oldalon van.)

    Bocsánat.Sad Ilyenkor úy utálom, hogy csak később jöttem....Ne haragudj.Smile
    Wynter
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 20.
    Kor : 43

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 13 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Wynter Csüt. Feb. 23, 2012 7:16 am

    Azért még nincs oka temetni a dolgot, hiszen még mindig fiatal. Csak egy jóravaló barátnőt kell találnia, és már neki is lehet látni a dolognak. Very Happy

    Ryennin írta:Jaj, istenem, komolyan nem bírom ki egy évig.Sad Annyira,de annyira érdekel, hogyan csinálta Sherlock!!!! Ti milyen megoldásra jutottatok, ha meg lehet kérdezni???

    Háát... A tömött zsákokra ugrás először elég valószínűnek tűnt, de minél többször nézem azt a jelenetet, annál erősebbek a kétségeim.
    A teherautó a járdaszegélynél állt, Sherlock pedig nem rugaszkodott el a tetőről, csak lelépett onnan. (Egy isteni mozdulattal... I love you )
    Csak oda zuhanhatott, ahol végül is "rátaláltunk", semmiképp sem eshetett messzebbre. Szerintem.
    Az a gyanúm, hogy az a zsákos autó egy nagy elterelés az írók részéről.
    Vigyorogva isszák a teájukat, miközben a rajongók elméleteit olvasgatják...
    De abban a labdás trükkben lehet valami, hiszen az előző részek egyikében sem bukkant fel az a tárgy.

    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 13 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Csüt. Feb. 23, 2012 7:10 am

    Ryennin írta:Jaj, istenem, komolyan nem bírom ki egy évig.Sad Annyira,de annyira érdekel, hogyan csinálta Sherlock!!!! Ti milyen megoldásra jutottatok, ha meg lehet kérdezni???
    Lapozz vissza egy kicsit, január 24-25-én összeszedtük a főbb elméleteket. Wink (Jelenleg a 22. oldalon van.)


    A hozzászólást Sil összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Feb. 23, 2012 7:30 am-kor.
    Ryennin
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 310
    Csatlakozás dátuma : 2012. Feb. 19.
    Kor : 33
    Tartózkodási hely : Magyarország, Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 13 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Ryennin Csüt. Feb. 23, 2012 7:08 am


    Sehol sem találok arról infót, hogy van-e gyereke?


    [/quote]

    Sajnos nincs gyereke, de ez az egyik nagy "fájdalma", mert már fiatalon szeretett apuka lenni.Sad Ezt abban az interjúban is mondja pl., amiről beszéltünk.
    Ryennin
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 310
    Csatlakozás dátuma : 2012. Feb. 19.
    Kor : 33
    Tartózkodási hely : Magyarország, Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 13 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Ryennin Csüt. Feb. 23, 2012 7:06 am

    Jaj, istenem, komolyan nem bírom ki egy évig.Sad Annyira,de annyira érdekel, hogyan csinálta Sherlock!!!! Ti milyen megoldásra jutottatok, ha meg lehet kérdezni???
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 13 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Csüt. Feb. 23, 2012 7:05 am

    Wynter írta:Sehol sem találok arról infót, hogy van-e gyereke?
    Nincsen gyereke, bár ő nagyon szeretett volna fiatalon apuka lenni. Gyakran említi interjúkban is, pl hogy a legnagyobb csalódása, hogy 32 éves koráig nem lett gyereke.
    http://www.guardian.co.uk/lifeandstyle/2012/jan/06/benedict-cumberbatch-actor


    A hozzászólást Sil összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Feb. 23, 2012 7:06 am-kor.
    Wynter
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 20.
    Kor : 43

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 13 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Wynter Csüt. Feb. 23, 2012 5:59 am

    Ryennin írta:Jaj, ezt muszáj!!! Ugye Ben fogja adni a hangját Arany Smaug-nak a Hobbitban, és ennek kapcsán olvastam ezt:

    So how did Cumberbatch do the audition? “I went a little reptile on it,” he says, enigmatically. With filming approaching, he is now “starting to look at animations, and Komodo dragons at London Zoo. They have some amazing ones. Snakes, too. So I’ve been going there to see how the skeleton moves differently, what the head movements are like.” He says it’s all in the posture, and he crouches forward, swivelling his eyes snakily, to demonstrate.

    Képzeljétek el a drágát, ahogy ül az állatkertben, és amolyan Sherlock-os üzemmódban figyeli a komódói sárkányokat és a kígyókat.Very Happy ÁÁÁÁ....hihetetlen aranyos lehetett.... Love Love Love

    Ő aztán semmit nem bíz a véletlenre. Very Happy Igazi művész.

    Sehol sem találok arról infót, hogy van-e gyereke?


    Ryennin
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 310
    Csatlakozás dátuma : 2012. Feb. 19.
    Kor : 33
    Tartózkodási hely : Magyarország, Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 13 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Ryennin Csüt. Feb. 23, 2012 5:53 am

    Jaj, ezt muszáj!!! Ugye Ben fogja adni a hangját Arany Smaug-nak a Hobbitban, és ennek kapcsán olvastam ezt:

    So how did Cumberbatch do the audition? “I went a little reptile on it,” he says, enigmatically. With filming approaching, he is now “starting to look at animations, and Komodo dragons at London Zoo. They have some amazing ones. Snakes, too. So I’ve been going there to see how the skeleton moves differently, what the head movements are like.” He says it’s all in the posture, and he crouches forward, swivelling his eyes snakily, to demonstrate.

    Képzeljétek el a drágát, ahogy ül az állatkertben, és amolyan Sherlock-os üzemmódban figyeli a komódói sárkányokat és a kígyókat.Very Happy ÁÁÁÁ....hihetetlen aranyos lehetett.... Love Love Love
    Wynter
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 20.
    Kor : 43

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 13 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Wynter Csüt. Feb. 23, 2012 5:32 am

    Ryennin írta:
    Hát én is nagyot néztem.Very Happy Január 6-án készített vele interjút a The Guardian. És abban mondta ezt. Egyébként nagyon érdemes elolvasni.Very Happy A "guiltiest plesure"-n szakadtam.Very Happy Nem gondolta volna, hogy ezt válaszolja.Very Happy Sajnos nem tudom belinkelni a cikket még, de a hivatalos benedict honlapon találod, ami ugye egyben az egész neve plusz a co.uk címen fut.Smile Ha még nem olvastad, érdemes.Smile
    De eléggé úgy tűnik, hogy önértékelési gondjai vannak ami a fejformáját illeti.Smile Bár sajnos nem alaptalanul, mert nem csak a nevén szoktak viccelődni, hanem a fejjformáján is. Azt olvastam, vmelyik interjúban, de az már jód lila gőzöm sincs, hogy melyik volt, és hol, hogy lóarcúnak hívták....azért benyomnák annak, aki sértegeti.:S Valóban hosszúkás arca van, de iszonyatosan helyes.Very Happy

    Szerintem is... Csatlakozom a nyáladzáshoz... És a verekedéshez is. Very Happy
    A linket köszi, átfésülöm.
    Ryennin
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 310
    Csatlakozás dátuma : 2012. Feb. 19.
    Kor : 33
    Tartózkodási hely : Magyarország, Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 13 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Ryennin Csüt. Feb. 23, 2012 5:21 am

    Wynter írta:
    Ryennin írta:
    Jaj, istenem, ez is nagyon jól áll neki.... Cool Embarassed Remélhetőleg kap valami jóbaráttól tanácsot, hogy milyen frizura illik egy ilyen öltönyhöz.Very Happy Bár ahogy olvastam interjúkat nem szereti különösebben a feje alakját. Szerinte úgy néz ki,mint Sid.

    Ez az ember normális...? Shocked
    Olvashatna rajongói fórumokat...

    Hát én is nagyot néztem.Very Happy Január 6-án készített vele interjút a The Guardian. És abban mondta ezt. Egyébként nagyon érdemes elolvasni.Very Happy A "guiltiest plesure"-n szakadtam.Very Happy Nem gondolta volna, hogy ezt válaszolja.Very Happy Sajnos nem tudom belinkelni a cikket még, de a hivatalos benedict honlapon találod, ami ugye egyben az egész neve plusz a co.uk címen fut.Smile Ha még nem olvastad, érdemes.Smile
    De eléggé úgy tűnik, hogy önértékelési gondjai vannak ami a fejformáját illeti.Smile Bár sajnos nem alaptalanul, mert nem csak a nevén szoktak viccelődni, hanem a fejjformáján is. Azt olvastam, vmelyik interjúban, de az már jód lila gőzöm sincs, hogy melyik volt, és hol, hogy lóarcúnak hívták....azért benyomnák annak, aki sértegeti.:S Valóban hosszúkás arca van, de iszonyatosan helyes.Very Happy
    Wynter
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 20.
    Kor : 43

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 13 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Wynter Csüt. Feb. 23, 2012 5:08 am

    Ryennin írta:
    Jaj, istenem, ez is nagyon jól áll neki.... Cool Embarassed Remélhetőleg kap valami jóbaráttól tanácsot, hogy milyen frizura illik egy ilyen öltönyhöz.Very Happy Bár ahogy olvastam interjúkat nem szereti különösebben a feje alakját. Szerinte úgy néz ki,mint Sid.

    Ez az ember normális...? Shocked
    Olvashatna rajongói fórumokat...
    Ryennin
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 310
    Csatlakozás dátuma : 2012. Feb. 19.
    Kor : 33
    Tartózkodási hely : Magyarország, Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 13 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Ryennin Csüt. Feb. 23, 2012 5:04 am

    Wynter írta:
    Sil írta:
    Ben ebben az öltönyben megy majd az Oscar-díjátadóra:
    (Remélem, nem nyalja le a haját, ahogy szokta, amikor ilyen hosszú... Ahogy elnézem, ebből simán ki lehet hozni egyébként valami vulkáni vagy romulán frizurát, igazán kíváncsi leszek, mit játszik a Star Trekben...)

    Wháááá, nagyon csinos! Nem ugyanezt a márkát viseli a Sherlockban is?
    (De a haja elég béna, anélkül is elég hosszú az arca, hogy így hordaná.)

    Jaj, istenem, ez is nagyon jól áll neki.... Cool Embarassed Remélhetőleg kap valami jóbaráttól tanácsot, hogy milyen frizura illik egy ilyen öltönyhöz.Very Happy Bár ahogy olvastam interjúkat nem szereti különösebben a feje alakját. Szerinte úgy néz ki,mint Sid.
    Wynter
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 20.
    Kor : 43

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 13 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Wynter Csüt. Feb. 23, 2012 4:09 am

    Sil írta:
    Ben ebben az öltönyben megy majd az Oscar-díjátadóra:
    https://twitter.com/#!/SpencerHart/status/172539179748687872
    (Remélem, nem nyalja le a haját, ahogy szokta, amikor ilyen hosszú... Ahogy elnézem, ebből simán ki lehet hozni egyébként valami vulkáni vagy romulán frizurát, igazán kíváncsi leszek, mit játszik a Star Trekben...)

    Wháááá, nagyon csinos! Nem ugyanezt a márkát viseli a Sherlockban is?
    (De a haja elég béna, anélkül is elég hosszú az arca, hogy így hordaná.)
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 13 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Szer. Feb. 22, 2012 9:14 pm

    Ryennin: 7 napig nem lehet linkelni. Utána fel kell tölteni valamilyen internetes képtárba, és onnan linkelni.

    Ben ebben az öltönyben megy majd az Oscar-díjátadóra:
    https://twitter.com/#!/SpencerHart/status/172539179748687872
    (Remélem, nem nyalja le a haját, ahogy szokta, amikor ilyen hosszú... Ahogy elnézem, ebből simán ki lehet hozni egyébként valami vulkáni vagy romulán frizurát, igazán kíváncsi leszek, mit játszik a Star Trekben...)
    Ryennin
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 310
    Csatlakozás dátuma : 2012. Feb. 19.
    Kor : 33
    Tartózkodási hely : Magyarország, Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 13 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Ryennin Szer. Feb. 22, 2012 9:16 am

    [quote="Wynter"]
    Ryennin írta:
    Egy olyan füles sapkát viszont szerzek....Most már muszáj lesz.Very Happy

    Ha sikerül, feltétlenül mellékelj magadról egy sztárfotót a sapiban! Very Happy [/quote

    Egyébként van egy ilyen képem.Very Happy Én is jártam a Baker Street-en, szóval van füles sityakom, meg pipa is a számban, de hogy tudom belinkelni??? Az a baj, hogy asszem 7 napig nem tudok még linkelni semmit.Sad

    Sajnos saját még nincs.Sad Mikor ott jártam se voltam túlzottan eleresztve anyagilag, így csak egy cuki sherlock szobrom van, de a füles sityak kimaradt.Sad De fotó legalább van.Very Happy
    Wynter
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 20.
    Kor : 43

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 13 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Wynter Szer. Feb. 22, 2012 9:09 am

    Ryennin írta:
    Egy olyan füles sapkát viszont szerzek....Most már muszáj lesz.Very Happy

    Ha sikerül, feltétlenül mellékelj magadról egy sztárfotót a sapiban! Very Happy
    Ryennin
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 310
    Csatlakozás dátuma : 2012. Feb. 19.
    Kor : 33
    Tartózkodási hely : Magyarország, Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 13 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Ryennin Szer. Feb. 22, 2012 9:03 am

    Sil írta:
    Ryennin írta:Viszont iszonyatosan tetszett mikor az első évadban a Study in Pinkben előkapta azt a mai moder kis nagyítót!!! Az hatalmas volt. Wink Cool
    Ugye? Én be is szereztem magamnak azt a modern kis nagyítót, nagyon klassz. Wink

    Hát hasznos kis dolog.Smile Sajnos én egyenlőre csak a nagymamám nagyítójával nyomulok. pirat Very Happy

    Egy olyan füles sapkát viszont szerzek....Most már muszáj lesz.Very Happy
    Wynter
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 20.
    Kor : 43

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 13 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Wynter Szer. Feb. 22, 2012 8:46 am

    Sil írta:
    Ugye? Én be is szereztem magamnak azt a modern kis nagyítót, nagyon klassz. Wink

    És mit nagyítasz vele? Smile
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 13 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Szer. Feb. 22, 2012 8:43 am

    Ryennin írta:Viszont iszonyatosan tetszett mikor az első évadban a Study in Pinkben előkapta azt a mai moder kis nagyítót!!! Az hatalmas volt. Wink Cool
    Ugye? Én be is szereztem magamnak azt a modern kis nagyítót, nagyon klassz. Wink
    Ryennin
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 310
    Csatlakozás dátuma : 2012. Feb. 19.
    Kor : 33
    Tartózkodási hely : Magyarország, Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 13 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Ryennin Szer. Feb. 22, 2012 8:39 am


    Hát igen, ha egy pillantás ölni tudna... Razz Laughing

    (Egyébként ez is egy utalás Gatissék kedvenc Sherlock Holmes-filmjére, a Sherlock Holmes magánéletére. Ott is van egy olyan jelenet, ahol Sherlock hazamegy teljes Sherlock-öltözetben, sapkástól, aztán panaszkodik Watsonnak, hogy amióta ismert lett Watson történetei által, kénytelen ilyen ruhában járni az utcán, mert ezt várják el tőle.)[/quote]

    Jé, tényleg! Ez eszembe se jutott.Smile Milyen jó, hogy felhívtad rá a figyelmet, Sil!
    Azon gondolkoztam, hogy lehet, én is pipa lennék, ha minden alkalommal kis füles sityakban kéne rohangálnom az újságírók előtt.Very Happy Szegény Sherlock.Very Happy

    Viszont iszonyatosan tetszett mikor az első évadban a Study in Pinkben előkapta azt a mai moder kis nagyítót!!! Az hatalmas volt. Wink Cool
    Ryennin
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 310
    Csatlakozás dátuma : 2012. Feb. 19.
    Kor : 33
    Tartózkodási hely : Magyarország, Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 13 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Ryennin Szer. Feb. 22, 2012 8:35 am

    Milyen pipa tud lenni pusztán attól, hogy a sapiját emlegetik. Very Happy
    Lám, neki is van gyenge pontja.[/quote]

    De neki még ez is jól áll.Very Happy Gyege pont----elképzelem, hogy rossz álmaiban üldözi egy ilyen órásira nőtt sapka... Shocked Very Happy
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 13 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Szer. Feb. 22, 2012 8:07 am

    Ryennin írta:Ez a sapka hihetetlen.Very Happy Akkora volt az a jelenet, mikor Lestrade és a Scotland Yard ajándékba adta neki, és utána meg otthon vizsgálgatta....és mikor szétszedte azokra a fülekre.Very Happy áááá... sunny
    Hát igen, ha egy pillantás ölni tudna... Razz Laughing

    (Egyébként ez is egy utalás Gatissék kedvenc Sherlock Holmes-filmjére, a Sherlock Holmes magánéletére. Ott is van egy olyan jelenet, ahol Sherlock hazamegy teljes Sherlock-öltözetben, sapkástól, aztán panaszkodik Watsonnak, hogy amióta ismert lett Watson történetei által, kénytelen ilyen ruhában járni az utcán, mert ezt várják el tőle.)

    Ajánlott tartalom


    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 13 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Hétf. Május 20, 2024 7:50 am