Sherlock, Benedict Cumberbatch Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sherlock Holmes Fórum Baker Street 221b Jeremy Brett


+11
Marlene
EdinaHolmes
Wynter
larewen
Horpika
Eranett
marevi
radix pedis diaboli
Admin
Sil
Georgina
15 posters

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    marevi
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 22 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by marevi Pént. Feb. 10, 2012 8:18 am

    Akinek ami még hiányzik a gyűjteményből, itt lehet válogatni Wink Amíg le nem törlik ezt a post-ot is Shocked

    *link törölve by Sil, az ilyesmit intézzétek priviben, légyszi*
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 22 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Horpika Pént. Feb. 10, 2012 7:05 am

    EdinaHolmes írta:Chris Pine (Star Trek - Kirk kapitány)
    Egyébként Benedict jó kis csapatba került! Smile Ha nem hiszitek, nézzétek csak meg a 2009-es Star Trek bakiparádéját! lol!
    https://www.youtube.com/watch?v=AoRHoxN4KKo

    ohh, igen, egészen elmeroggyant kis társaság. Ami külön öröm nekem, hogy hihetetlen tisztelettel nyúltak ezek a fiatal kis titánok az eredeti karakterekhez! (jajj, most be kell vallanom: Én bizony trekker vagyok, szívvel és lélekkel! ) Annyira tartottam attól, hogy milyen lesz Kirkéket fiatalabb verzióban látni. Aztán csak elvarázsoltak. És ebbe a bandába Benny érzésem szerint tökéletesen fog illeszkedni, akár pozitív, akár negatív lesz a karija. Igazából megnézném gonosznak! Smile Kedvemc színészeim mind remekek negatív szerepekben(is) Benny tuti beleillik ebbe a sorba érzésem szerint! Smile
    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 34

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 22 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by EdinaHolmes Pént. Feb. 10, 2012 4:43 am

    Chris Pine (Star Trek - Kirk kapitány) Benedictet dicséri! Very Happy
    http://deareje.tumblr.com/post/17355487138/chris-pine-grateful-to-have-benedict-cumberbatch

    Egyébként Benedict jó kis csapatba került! Smile Ha nem hiszitek, nézzétek csak meg a 2009-es Star Trek bakiparádéját! lol!
    https://www.youtube.com/watch?v=AoRHoxN4KKo
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 22 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Gyöngyvér Csüt. Feb. 09, 2012 9:47 am

    marevi írta: Razz

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 22 Tumblr_lyv69wZSWc1qck7r9o1_500

    Hajjaj! " nagy sóhaj" Wink
    marevi
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 22 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by marevi Csüt. Feb. 09, 2012 9:47 am

    marevi
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 22 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by marevi Csüt. Feb. 09, 2012 8:19 am

    Razz

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 22 Tumblr_lyv69wZSWc1qck7r9o1_500
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 22 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Gyöngyvér Szer. Feb. 08, 2012 3:27 am

    És most mondja azt valaki, hogy nem vigyáz ránk valaki odafent! Isten is nézi a sorozatot, ezért hagyta életben, hogy mi is nézhessük. Smile
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 22 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Horpika Szer. Feb. 08, 2012 3:22 am

    Hát odafent nagy terveik lehetnek Bennyvel! Smile És azt hiszem, hogy egy ilyen élmény sok mindenben megváltoztathat egy embert. Főleg az élet értékelésében! Smile
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 22 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Gyöngyvér Szer. Feb. 08, 2012 3:19 am

    Ez nagyon fáájt! Pont ennyire: affraid
    Már amennyiben látták a sorozatot.
    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 34

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 22 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by EdinaHolmes Szer. Feb. 08, 2012 3:12 am

    Képzeljétek el Benedict elrablóit mikor meglátják őt a Sherlock-ban:

    - Ezt a pasit mintha már láttam volna valahol - esik nagy gondolkodóba az egyik.
    - Igen, nekem is ismerős. - mondja egy másik tag - Leo, gyere ide!
    Leo belép a szobába.
    - Ki ez a pasi? Olyan ismerős! - mutat a tv-re.
    Leo megnézi magának és ő is gondolkodóba esik. Kicsit később hirtelen megszólal:
    - Á, megvan. Pár évvel ezelőtt elraboltuk őt és két társat az autópályán. Életben hagytuk őket, pedig őt még a csomagtartóba is beraktuk.
    - Ez tök király! - szólal meg az egyik.
    - Maradj csöndben! Holmes és Watson most ismerkednek meg.
    Végig nézték a filmet.
    - Jó ez a sorozat. Nagyon jól játszik. Nem is tudnám elképzelni, hogy más valaki játssza Sherlockot! Jó, hogy életben hagytuk.
    - Egyetértek!
    - Én is!

    Laughing

    (Saját történet! Ha béna, akkor bocsánat!)

    Egyébként lehet, hogy most Benedict elrablói azzal "menőznek" a többi "kollégájuknak", hogy ők bizony elrabolták őt. Smile



    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 22 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Gyöngyvér Szer. Feb. 08, 2012 1:54 am

    Durva volt ez az eset. Hátborzongató.
    De azt hiszem egy életre megtanulta, hogy vannak szabályok, amiket nem szabad áthágni.
    Persze az ilyen leckék bár fel sem merülnének. Se a színésznek se másnak.
    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 34

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 22 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by EdinaHolmes Szer. Feb. 08, 2012 1:21 am

    Hát ez a Dél-afrikai eset... nincsenek rá szavaim. Nagy mázlijuk volt!

    Köszi a fordítást!
    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 34

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 22 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by EdinaHolmes Szer. Feb. 08, 2012 1:06 am

    marevi írta:
    EdinaHolmes írta:Marevi: Jó képek! Smile

    Egyébként Benedict dohányzik?

    Igen. De mivel irtó szexin teszi, ezért elnézzük neki Wink

    Ezt nem hiszem el... Bublé is (ráadásként aszmás), RDJ is és Bendict is. Mi van ezekkel a férfiakkal? Pedig állítólag több nő dohányzik.
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 22 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Kedd Feb. 07, 2012 11:47 am

    Ja, és egy viszonylag friss komment egy dél-afrikai származású rajongótól arról, hogy pontosan mekkora mázlista is volt Ben:
    http://ladyt220.tumblr.com/post/16969495113/benedict-wrote-a-piece-for-the-princes-trust-about-his

    Ő azt mondja, hogy ehhez nem kis szerencse kellett, hogy túlélje, mert amikor odaviszik az embert, ahol le akarják lőni, akkor tényleg annyi, lelövik. Nem lacafacáznak. Pláne, hogy előtte nem vitték el őket az automatához pénzt kivenni, és berakták Bent a csomagtartóba. Akit beraknak az útonállók a csomagtartóba, az biztosan meg fog halni. És hogy milyen ostoba volt Ben, mert ott mindenkinek megmondják, hogy ne vezessen éjjel, és ennek nagyon-nagyon jó oka van.
    marevi
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 22 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by marevi Kedd Feb. 07, 2012 11:30 am

    Mindig a hideg kiraz, mikor olvasom... Neutral De persze azert elolvastam most is hehe. Szuper a forditas Wink
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 22 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Kedd Feb. 07, 2012 11:17 am

    Na, itt van Benedict eredeti beszámolója a dél-afrikai esetről (a Prince's Trust évkönyvének, amibe ezt Ben megírta, valami olyasmi témája volt, hogy hogyan változtatja meg az ember életét a zene):
    http://www.imdb.com/name/nm1212722/board/thread/170459559

    Ez meg az én hevenyészett fordításom (bocsi, ha béna):

    Dél-Afrikába mentem, hogy egy sorozatot forgassunk a BBC számára Utazás a világ végére címmel, és egyik szabad hétvégémen két barátommal elutaztunk, hogy részt vegyünk egy búvártanfolyamon a lenyűgöző Sodwana-öbölben. Egy kezdődő náthával és idegeskedve, hogy visszaérünk-e kora reggelre, önző módon visszaéltem a helyzetemmel és azt javasoltam nekik, hogy szegjük meg az egyik alapvető szabályt, és vezessünk sötétedés után.

    Mindig emlékezni fogok rá, hogy épp a "How to Disappear Completely" (Hogyan tűnjünk el teljesen) ment a Radiohead-től. A kísérteties szám a felénél tartott, az ablak le volt tekerve, és ellazultunk az utazás alatt. Ekkor kezdtek a dolgok rosszra fordulni. A jobb első kerék kidurrant, és kb 100 yard-nyira megálltunk, hogy megjavítsuk. Este 8 óra volt, koromsötét és kb két órányira voltunk hazulról. Volt forgalom az autópályán, de az a szabály, hogy ne állj meg, még más autósoknak sem, akik bajba kerültek. Csak magunkra számíthattunk.

    Megpróbáltam lecserélni a kereket, de nem vagyok autószerelő, és nem tudtam az emelőt ráilleszteni. Theo és Denise hívta a sárga angyalok dél-afrikai megfelelőjét, de nem sok reményünk volt arra, hogy megérkezzenek. Bár nem mondtunk egymásnak semmit, mint idegesek és feszültek voltunk. Az autórablásokról szóló sztorik élénken éltek az emlékeinkben.

    Hirtelen észrevettük, hogy a bozót árnyékából hat férfi tart felénk. Nagyon gyorsan történt. Theo higgadtan figyelmeztetett minket, hogy ne nézzünk rájuk és tegyük, amit mondanak. Felsorakoztattak minket a kocsi felé nézve, a fejünkre tett kézzel, és valamiféle fegyvernek látszó dolgaik is voltak.

    Megmotoztak minket fegyvereket és értékeket keresve, és átkoztuk a tényt, hogy a búvártanfolyamért készpénzben fizettünk – a pénztárcáinkban csak bankkártyák voltak.

    Betuszkoltak minket a kocsiba és emlékszem, hogy azt gondoltam, hogy az autóban akarnak lelőni minket és aztán lehajtani vele az útról. Theo és Denise hátul voltak, nekem pedig az anyósülésen kellett ülnöm, az egyik férfi ölében, háttal a szélvédőnek és lehajtott fejjel. Halálra voltam rémülve. A fickó, akinek az ölében ültem, megint elkezdett motozni, és én kiborultam az érintésétől, úgyhogy egyenesen ránéztem és megkérdeztem: "Mit csinálsz? Mit akarsz tőlünk? Csak vedd el a cuccainkat és ne bánts minket." Denise megpróbált érvelni velük, de Theo, akié a kocsi volt és aki Johannesburgban lakott, mondta neki, hogy fogja be. Ő lett a szóvivőnk.

    Lehajtottak a kocsival az útról, be a bozótba. Ahogy zötykölődtünk a homokos ösvényen a sötétség felé, a fenekem nekiütődött a magnónak és megszólalt a Radiohead szám, amit éppen hallgattunk. Az autó megállt, kirángattak minket belőle, és letérdeltettek a fejünkre tett kezekkel. Megpróbáltam felállni, mert tudtam, hogy rögtön rosszul leszek, de ránk parancsoltak, hogy térdeljünk le, és levették a cipőinket. Kivégzési pozícióban voltunk, egy paplannal a fejünkön, hogy tompítsa a lövéseket, egy felüljáró alatt, amin kamionok dübörögtek – tökéletes álcázás a lövéseknek. Lehajtottak velünk az útról, hogy kiraboljanak és lelőjenek minket, aztán megjavítsák az autót és feltűnés nélkül elhajthassanak. "Ennyi volt!", gondoltam.

    Vártunk, de nem történt semmi. Aztán levették rólunk a paplant és azt követelték, mondjuk meg, kié voltak a telefonok és a bankkártyák, amit találtak, és miért nem volt nálunk készpénzt vagy drog. Mint dél-afrikai, Theo beszélt a legtöbbet. A dél-afrikaiak feleslegesebbek a bűnözők szemében, mint a britek - úgyhogy amikor elkezdte magyarázni, hogy Denise és én nem dél-afrikaiak vagyunk, hanem brit színészek, önzetlenül segített nekünk magasabb rangot elérni a fogvatartóink szemében, bár akkor attól tartottam, hogy ez értékesebb áruvá tesz minket a váltságdíj szempontjából.

    Eddigre a férfiak kicserélték a lapos kereket. El akartak valahova hajtani és használni a kártyáinkat egy automatánál. Mivel nem voltam tudatában a veszélynek, amiben voltam, és zavarodottan a hányingertől és a görcstől, ami még mindig bénítóan kényelmetlen volt, megint megpróbáltam felállni. Számukra ez egyértelmű jele volt a pániknak vagy a kifogáskeresésnek. Rám parancsoltak, hogy álljak fel és szálljak be a csomagtartóba. A csukott fedélen keresztül hallottam a többieket könyörögni. Nem emlékszem, hogy bepánikoltam volna, de valószínűleg kiáltottam, és a csomagtartó teteje felnyílt. Magyarázni kezdtem, hogy ez nem egy jó ötlet, de megint lecsukták a csomagtartót.

    Mit csinálnak a többiekkel? Meg fogják őket ölni, amíg én itt vagyok bezárva? Hallottam, ahogy Den azt mondja, hogy "Kérlek, ne öljétek meg." Istenem, meg fognak ölni a csomagtartóban! Felnyílt a csomagtartó teteje, és azon kaptam magam, hogy hidegvérrel azt hazudom, hogy klausztrofóbiás vagyok és bár van elég levegőm lélegezni, bepánikolhatok és meghalhatok, és ezzel gondot okozhatok nekik. "Hulla a csomagtartóban, probléma, nem jó!" Újra lecsapódott a csomagtartó teteje. Hosszas vitatkozás. Megint felnyílt, és mondták, hogy szálljak ki.

    Felvittek egy kis dombra, távolabb a többiektől. Elestem és megvágtam a fejem a földön. Újra letérdeltettek és összekötözték a kezeimet a hátam mögött a cipőfűzőkkel a tornacipőkből, amiket korábban levettek. Azt hallottam, "Nem fogunk bántani, de csak egy hiba, és megölünk. Feküdj a földre." Hallottam, ahogy a többieket is odahozzák, és Dent higgadtan arról beszélni, hogy fázik, és hogy kötözzék hozzám, hogy melegebb legyen. Theo elhallgatott és a legrosszabbtól féltem, de szerencsére őt is odahozták és megkötözték. Úgy hallottuk, hogy a kocsi elmegy, és csak egy páran őriztek minket a bandából.

    Az oldalamon feküdtem becsukott szemmel, a fülemmel a földön. Mozdulatlanná voltam dermedve és fáztam. Éreztem a vért az arcomon és hallottam a rovarok motozását körülöttünk a sötétben. Az otthonra gondoltam, és arra, hogy bár más emberek között vagyunk, mégis mind totálisan egyedül halunk meg. Elkezdtem egy légzőgyakorlatot, hogy visszaszerezzem a nyugalmamat, megőrizzem az energiámat és éber maradjak.

    Időnként úgy tűnt, mintha elmentek volna a férfiak, aztán újra visszajöttek. Ez megtörtént párszor… és aztán semmi. Azt mondtuk egymásnak, hogy elmentek, és elkezdtük magunkat kikötözni. Először alig tudtunk menni, de végül felbotorkáltunk a töltésre és rá az útra.

    Autók és kamionok húztak el mellettünk és mi próbáltuk őket megállítani, de addigra kb 11 óra volt – az autók és a kamionok nem állnak meg senkinek.

    15 percnyi reményvesztettség után megláttunk egy táblát és odafutottunk. Ez részben egy szabadtéri játékbolt volt, részben régiségbolt, egy nők által működtetett szövetkezet, ami éjszaka kamionpihenőként szolgált. Befogadtak minket és vigasztaltak, ahogy könnyek közt elmeséltük, mi történt, aggodalmasan fogták a fejüket, és mérgesek voltak, hogy ilyet kellett megtapasztalnunk az országukban. Sírtam, amikor egy afrikai férfi keze lenyúlt kikötözni az egyik maradék cipőfűzőt a csuklómról. Én írtam, miközben vártunk a rendőrségre és a filmet gyártó cégre, instant kávét kortyolgatva és egy cigarettát szívva, és ezek estek a legjobban az életemben.

    Visszamentem a helyre, ahol ez megtörtént. Napfényben nagyon kicsinek tűnt, de mégis ahhoz az éjszakához és hozzánk tartozott. Amikor meghallom azt a Radiohead számot, nem annyira a félelmet és a borzalmakat idézi fel, inkább a valóságosság érzetére emlékeztet, sőt, a humorra, és ezzel együtt egy okra a reményhez, hogy valahogyan túlélhetek egy kis eseményt egy nagy országban, és megmenekülhetek, hogy egy teljesebb életet élhessek.



    marevi
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 22 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by marevi Kedd Feb. 07, 2012 10:25 am

    EdinaHolmes írta:Marevi: Jó képek! Smile

    Egyébként Benedict dohányzik?

    Igen. De mivel irtó szexin teszi, ezért elnézzük neki Wink
    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 34

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 22 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by EdinaHolmes Kedd Feb. 07, 2012 10:22 am

    Marevi: Jó képek! Smile

    Egyébként Benedict dohányzik?
    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 34

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 22 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by EdinaHolmes Kedd Feb. 07, 2012 10:19 am

    Sil írta:
    EdinaHolmes írta:Én meg találtam, csak angolul! Akinek kell a linkje az írjon privit! Szinkronnal nekem is jól jönne! Smile
    Ez nekem is csak angulul van meg sajnos. Sad (És nincs mégcsak felirat sem a DVD-n.)

    Én még angol feliratot se találtam hirtelenjében. Asszem, Cooper19b kellene segítségül hívni, csak hát ő igen elfoglalt.
    marevi
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 22 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by marevi Kedd Feb. 07, 2012 10:17 am

    Cool Cool Cool

    http://branstarks.tumblr.com/post/17043421276

    Na most már lelövöm magam Very Happy
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 22 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Kedd Feb. 07, 2012 10:16 am

    EdinaHolmes írta:Én meg találtam, csak angolul! Akinek kell a linkje az írjon privit! Szinkronnal nekem is jól jönne! Smile
    Ez nekem is csak angulul van meg sajnos. Sad (És nincs mégcsak felirat sem a DVD-n.)
    marevi
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 22 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by marevi Kedd Feb. 07, 2012 10:15 am

    Ez még belefér a NEM 18as karikába LOL

    http://oldmanglasses.tumblr.com/post/16913401464
    marevi
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 22 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by marevi Kedd Feb. 07, 2012 10:13 am

    Shocked Shocked Shocked

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 22 Tumblr_lwf558NtNy1r569q0o1_500
    marevi
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 22 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by marevi Kedd Feb. 07, 2012 10:09 am

    Horpika írta:
    marevi írta:
    EdinaHolmes írta:Szóval, minisorozat. Talán fennt van valahol. Very Happy

    Ha nem találjátok meg, akkor írhattok privit, és feltöltöm valahova Wink
    Szinkronnal te drága? Smile

    Nem Embarassed Crying or Very sad
    marevi
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 22 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by marevi Kedd Feb. 07, 2012 10:08 am

    Very Happy Rolling Eyes

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 22 Tumblrlyzpcidraf1qao4yo


    Ajánlott tartalom


    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 22 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Szomb. Május 18, 2024 10:25 pm