Sherlock, Benedict Cumberbatch Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sherlock Holmes Fórum Baker Street 221b Jeremy Brett


+2
Horpika
Sil
6 posters

    Találkozások

    Ryennin
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 310
    Csatlakozás dátuma : 2012. Feb. 19.
    Kor : 32
    Tartózkodási hely : Magyarország, Budapest

    Találkozások Empty Re: Találkozások

    Témanyitás by Ryennin Szer. Márc. 07, 2012 10:01 am

    Gyöngyvér írta:
    Ryennin írta:Természetesen megyek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Very Happy Már én is pedzegettem egy hasonló elgondolást, de mivel még egy hónapja sem vagyok tag, nem tudtam mennyire jött volna ki viccesen, ha nekiállok szervezkedni.Very Happy
    Hajaj! erről tudnék mit regélni! De nem teszem. Viszont jó olvasni, hogy nemcsak én vagyok ilyen hirtelen lelkesedő fajta.

    Ryennin írta:Sütit szintén viszek, nagymamám receptje alapján, ha van rá igény.Very Happy Meg palacsintát, ha arra is van.Very Happy Meg ha már Sherlock....van egy halomnyi speciális teám, mert gyűjtő vagyok.Very Happy Abból is vihetek, ha van, aki szereti.Very Happy
    Van hát, még jó hogy van! MIből áll az a speciális tea? énekel, mikor főzik? Razz

    Gyöngyvér, hallottam a dologról.Smile Szóval értem mire gondolsz. De hasonló kaliber vagyok ilyen téren, mint te.Very Happy

    Tea----nem, sajnos énekelni nem tud, csak az ízlelőbimbóidnak.Razz Hát hogy mitől speckó----nos úgy értettem, hogy ebben olyan vagyok, mint Gombóc Artúr a csokikkal, mindegyiket szeretem, és ezért nagyon sok van.Very Happy Van pl. eredetei skót breakfast teám....elég ütős.Very Happy Aztán van pl. japán cseresznyevirág tea, kínai gunpowder tea, szálas japán zöld tea, , több gyümölcstea keverék, rengeteg különböző fekete tea. Ilyesmire gondoltam.Very Happy
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Találkozások Empty Re: Találkozások

    Témanyitás by Gyöngyvér Szer. Márc. 07, 2012 6:23 am

    Ryennin írta:Természetesen megyek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Very Happy Már én is pedzegettem egy hasonló elgondolást, de mivel még egy hónapja sem vagyok tag, nem tudtam mennyire jött volna ki viccesen, ha nekiállok szervezkedni.Very Happy
    Hajaj! erről tudnék mit regélni! De nem teszem. Viszont jó olvasni, hogy nemcsak én vagyok ilyen hirtelen lelkesedő fajta.

    Ryennin írta:Sütit szintén viszek, nagymamám receptje alapján, ha van rá igény.Very Happy Meg palacsintát, ha arra is van.Very Happy Meg ha már Sherlock....van egy halomnyi speciális teám, mert gyűjtő vagyok.Very Happy Abból is vihetek, ha van, aki szereti.Very Happy
    Van hát, még jó hogy van! MIből áll az a speciális tea? énekel, mikor főzik? Razz
    Ryennin
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 310
    Csatlakozás dátuma : 2012. Feb. 19.
    Kor : 32
    Tartózkodási hely : Magyarország, Budapest

    Találkozások Empty Re: Találkozások

    Témanyitás by Ryennin Kedd Márc. 06, 2012 8:33 am

    Természetesen megyek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Very Happy Már én is pedzegettem egy hasonló elgondolást, de mivel még egy hónapja sem vagyok tag, nem tudtam mennyire jött volna ki viccesen, ha nekiállok szervezkedni.Very Happy Ráadásul nagyon hajéamos vagyok bepörögni ilyenkor...XD Szóval köszi Horpika!!! Hug Ha segíteni kell, nagyon szívesen segítek.Very Happy
    Sütit szintén viszek, nagymamám receptje alapján, ha van rá igény.Very Happy Meg palacsintát, ha arra is van.Very Happy Meg ha már Sherlock....van egy halomnyi speciális teám, mert gyűjtő vagyok.Very Happy Abból is vihetek, ha van, aki szereti.Very Happy

    Szállás témához annyit, hogy nálam is bárki bármikor megszállhat, ha Pesten jár, a Keletitől 20 percre, Nyugatitól kb. 35-40 percre, Kelenföldtől kb 45-50 percre, Népligettől meg kb. szintén 45-50 percre lakom... Szóval nem gáz.Very Happy Ha szól vki egy nappal előbb, de végülis még aznap is, szintén szívesen látok bárkit.Smile
    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 34

    Találkozások Empty Re: Találkozások

    Témanyitás by EdinaHolmes Kedd Márc. 06, 2012 7:18 am

    Akkor én meg bevállalom a chipset, ropit és az ezekhez hasonlókat. Smile
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Találkozások Empty Re: Találkozások

    Témanyitás by Gyöngyvér Kedd Márc. 06, 2012 7:16 am

    , hogy juttunk valamire.
    Én még azóta se jutotam oda a tulajhoz. Embarassed
    Sütit viszek!
    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 34

    Találkozások Empty Re: Találkozások

    Témanyitás by EdinaHolmes Kedd Márc. 06, 2012 7:14 am

    Horpika írta:
    EdinaHolmes írta:Én szívesen elmegyek. Mivel vidéki vagyok ezért egy szálláshelyre igényt tartanék. Smile
    A szeptember.október nekem jó. Akkor elvileg már keresni is fogok, úgyhogy remélem a pénz se lesz gond. Smile

    Rendben, akkor tali lesz! Smile Szállás meg főleg! Smile

    Smile
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Találkozások Empty Re: Találkozások

    Témanyitás by Horpika Kedd Márc. 06, 2012 6:48 am

    EdinaHolmes írta:Én szívesen elmegyek. Mivel vidéki vagyok ezért egy szálláshelyre igényt tartanék. Smile
    A szeptember.október nekem jó. Akkor elvileg már keresni is fogok, úgyhogy remélem a pénz se lesz gond. Smile

    Rendben, akkor tali lesz! Smile Szállás meg főleg! Smile
    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 34

    Találkozások Empty Re: Találkozások

    Témanyitás by EdinaHolmes Kedd Márc. 06, 2012 6:40 am

    Én szívesen elmegyek. Mivel vidéki vagyok ezért egy szálláshelyre igényt tartanék. Smile
    A szeptember.október nekem jó. Akkor elvileg már keresni is fogok, úgyhogy remélem a pénz se lesz gond. Smile
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Találkozások Empty Re: Találkozások

    Témanyitás by Horpika Kedd Márc. 06, 2012 3:07 am

    Nah, pár napja érlelődik bennem, és asszem elhárult pár akadály, így most közhírré teszem! Smile

    Szeretnék egy kis fórum talit, ennek a fórumnak, nem a klubnak, ami sajnos különvált ettől a fórumtól. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
    Igazából arra jutottam, (nem, nincs kőbe vésve, csak hangosan gondolkozom és ötletelek), hogy valamikor nyár végén kéne összefutni, vagy ősszel, szeptember-október tájékán. amikor még nincs rossz idő. Lenne téma, kinek hogy telt a nyara, esetleg milyen élmények érték, és volt-e ezeknek köze valahogy Sherlock Holmeshoz, bármilyen formában. A talira felajánlom helynek a csepeli lakásunkat. Batyus buli lenne, előtte megtárgyalnánk ki mit hoz. Egy szombati napot javasolnék, és ha valaki vidékről jönne, még szállás is megoldható nálunk. Bárkit szívesen látok. Azért gondoltam ennyire előre az időben, mert ugye semmi sincs ingyen, aki messzebről jön, annak pénz az utazás, egyebek.
    Ha tetszik az ötlet, írjátok már ide, mert feleslegesen nem készülök. Ha csak egy jelentkező akad, a bulit megtartom! Smile És persze még egy ötlet. Talitól függetlenül. Ha vidéki vagy, és épp valmi dolgod van pesten, és esetleg szállásgondod van, szólj nekem! Nálunk egy-két éjjel bárki elalhat. Komolyan mondom, elég rugalmasak vagyunk. Smile (és a kvártély mellé még vacsorát is kapsz!) Egy a kérés, két-három nappal előtte tudjak róla, bár ha baj van, akkor ez a kitétel nem érvényes! Smile
    Szóval várom a véleményeket!
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Találkozások Empty Re: Találkozások

    Témanyitás by Gyöngyvér Csüt. Feb. 16, 2012 1:21 am

    Marlene írta: Ha van valakinek egy körvonalazódott terve dobja fel, akit érdekel úgyis reagál rá (remélhetőleg).

    egyszer biztos Smile
    Marlene
    Marlene


    Hozzászólások száma : 38
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 05.
    Kor : 35
    Tartózkodási hely : Debrecen

    Találkozások Empty Re: Találkozások

    Témanyitás by Marlene Szer. Feb. 15, 2012 11:07 am

    Nekem van egy ismerősöm Győrben így ha valami időjárásilag és számomra is kedvező időben lenne valami közös társasjátékozás akár oda is lemegyek és akkor magánprogramként összekötöm egy esti színház nézéssel meg az ismerőssel való találkozással, ha meg nem lesz jó az idő pont hát annyi, lesznek még itt talik a jövőben Smile

    Ha van valakinek egy körvonalazódott terve dobja fel, akit érdekel úgyis reagál rá (remélhetőleg).
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Találkozások Empty Re: Találkozások

    Témanyitás by Gyöngyvér Szer. Feb. 15, 2012 4:12 am

    Horpika írta:Igazából nehéz, mert ugye nem hivatalos a tali, tehát ha körbemegy meghívó, akár annak is tünhet. Inkább arról kéne szavazás, hogy egyáltalán kit érdekel egy ilyen tali, és akit érdekel, annak menjen ki. Akár úgy is lehet, hogy több szavazás, pl Budapesti taliról kiket értesítsünk, mert nem mindenki tud elutazni vidékre. Szóval arra figyeljünk, hogy se harag ne legyen, se félreértés.
    A szavazásról meg kéne SherlockExtrát is kérdezni, mit gondol, ez belefér még a fórumba, vagy inkább priviben végigérdeklődni az emberkéket! Smile
    Igen, ez jónak tűnik, nem hiszem, hogy baj lenne belőle. Talán SherlockExtra is áldását adja. Valamelyikre.
    Horpika írta: Sil felvetette a pénzt, pont ezért kéne két-három alkalomra is szervezni, két-három hely. egyik feltétlen Budapest legyen. Ezt úgy kéne szervezni, hogy SherlockExtra is el tudjon jönni. Smile Márcsak azért is, mert annyira csodásat szervezett, most legyen kicsit Ő a vendég! Smile

    Mintha eredtileg is azt beszéltük volna, hogy különböző helyeken tartjuk Smile

    Horpika írta: Elnézést ha kicsit csapongok, kisfiam megint beteg, úgyhogy ha csak este reagálok legközelebb az miatta van! Smile Orrtörlés és mese, ezt ígényli most! Smile

    Semmi gond. Innen üzenem neki, hogy gyógyuljon meg!!!
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Találkozások Empty Re: Találkozások

    Témanyitás by Horpika Szer. Feb. 15, 2012 3:50 am

    Igazából nehéz, mert ugye nem hivatalos a tali, tehát ha körbemegy meghívó, akár annak is tünhet. Inkább arról kéne szavazás, hogy egyáltalán kit érdekel egy ilyen tali, és akit érdekel, annak menjen ki. Akár úgy is lehet, hogy több szavazás, pl Budapesti taliról kiket értesítsünk, mert nem mindenki tud elutazni vidékre. Szóval arra figyeljünk, hogy se harag ne legyen, se félreértés.
    A szavazásról meg kéne SherlockExtrát is kérdezni, mit gondol, ez belefér még a fórumba, vagy inkább priviben végigérdeklődni az emberkéket! Smile
    Sil felvetette a pénzt, pont ezért kéne két-három alkalomra is szervezni, két-három hely. egyik feltétlen Budapest legyen. Ezt úgy kéne szervezni, hogy SherlockExtra is el tudjon jönni. Smile Márcsak azért is, mert annyira csodásat szervezett, most legyen kicsit Ő a vendég! Smile

    Elnézést ha kicsit csapongok, kisfiam megint beteg, úgyhogy ha csak este reagálok legközelebb az miatta van! Smile Orrtörlés és mese, ezt ígényli most! Smile
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Találkozások Empty Re: Találkozások

    Témanyitás by Gyöngyvér Szer. Feb. 15, 2012 3:39 am

    Nah, már megérte felkelni. nem is gondoltam, hogy ennyire kiterjedt ez a dolog. Most már csak megnézem magamnak.

    A meghívó küldése jó ötlet, viszont ahhoz le kéne fektetni egy dátumot. Ahhoz viszont megint meg kéne kérdezni emberkéket. Bocsássuk szavazásra?
    (Én is sajnálom, hogy most nem tudtam ott lenni a Hagyományos talin, de szintén jövőre)

    Hát igen. Nekem meg speciel Pest van messze Surprised
    Ez a nehéz. Találni egy olyan helyet ami elérhető, és jó.
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Találkozások Empty Re: Találkozások

    Témanyitás by Sil Szer. Feb. 15, 2012 3:38 am

    Horpika írta:Na még egyszer, jól hangzik, mert elérhető és olcsó.
    Lehet, hogy maga a hely olcsó, de ha jól értem, ez Győrben van, és Győr csak nekem van közel, a pestieknek csak az utazás (IC nélkül) kb 5000Ft lenne teljesárú jeggyel, a máshonnan érkező vidékieknek meg még több. (SherlockExtra pl már jelezte a másik topicban, hogy ő nem tudna Győrbe eljönni.) Szóval én Pestet preferálnám.
    Jelenleg március végéig látom előre a szabadidőmet, nekem addig biztosan nem fér be egy tali.
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Találkozások Empty Re: Találkozások

    Témanyitás by Horpika Szer. Feb. 15, 2012 3:17 am

    Még valami eszembe jutott. Ha van tali, menjen ki minden tagnak meghívó. Ez figyelmesség, még ha valaki épp nem tud eljönni is, de érezze mindenki hogy gondolunk rá. Ez épp olyan, mint hogy egy fórumon vagyunk, nem aprózzuk el, csak mindenkinek meg van a szive csücske, és erre legyünk tekintettel. Egyébként ez pont jó kis hely, az ilyen kis talikra, a nagy , és lassan kezdjük megszokni hogy HAGYOMÁNYOS, éves bulinak meg ott a szalon, amit SherlockExtra szervez, amiért örök hála, egyszerűen még mindig annyira sajnálom, hogy azon nem lehettem végig. Majd a jövőévin! Smile (és be kell vallanom, sok helyen voltam már talin, de ennyire jól megszervezetten mint a szalonos, meg ennyire szép környezetben nem igazán volt részem)
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Találkozások Empty Re: Találkozások

    Témanyitás by Horpika Szer. Feb. 15, 2012 2:51 am

    Gyöngyvér írta:Érdeklődtem a hely után, és pontosítom az információmat.
    Nos a hely neve Kozi. Igen, ilyen egyszerű. Afféle diákkocsma, ami lényegében annyit tesz, hogy az árak maximum 500 Ft-ig mennek el. A tulaj rendkívül nyitott, és rendes, mindenre nyitott. Van táncház, szerepjátékos klub (tudjátok mikor saját kezüleg festett bábukat tologatnak ide-oda)
    Mit szóltok?
    Jól hangzik. (Szerepjátékba kicsit "belekötök". Smile Szal tényleg van kockás, de van kártya is, és van amit én is játszom, mesélős. Vampire, MAGUS. Én pl MAGUS-ozom versenyre is megyek! 8-12 óra is lehet, de akár három napos is!Smile Festett bábus meg pl a Warhammer40k.(Robin Williams a színész is játszik ilyet. Orkjai vannak) Ami azért vicces, mert előbb volt a játék, és aztán készültek hozzá a könyvek, és így bővült a világ. Szóval ez nem "csak" bábutologatás! )

    Na még egyszer, jól hangzik, mert elérhető és olcsó. Ha volna időpont, akkor jelezném hogy megyek vagy sem. Ez három dologtól függ. Pénz, gyerekem elhelyezése, és ne essen a fent említett MAGUS versenyre. Az első kettő megoldható valszeg, csak az időpont nem mindegy nekem! Smile
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Találkozások Empty Re: Találkozások

    Témanyitás by Gyöngyvér Szer. Feb. 15, 2012 2:09 am

    Érdeklődtem a hely után, és pontosítom az információmat.
    Nos a hely neve Kozi. Igen, ilyen egyszerű. Afféle diákkocsma, ami lényegében annyit tesz, hogy az árak maximum 500 Ft-ig mennek el. A tulaj rendkívül nyitott, és rendes, mindenre nyitott. Van táncház, szerepjátékos klub (tudjátok mikor saját kezüleg festett bábukat tologatnak ide-oda), és koncertek. Egyetlen kikötés van, hogy az érkezésünket egy héttel előre jelezzük.
    AMga a helység egy pince, de nem nő zuzmó a falakon. Plakátok, rendezett események hirdetései, egy nagy tehetséggel megáldott egyén rajzai, idénydekoráció (jelenleg papirmasék, és ilyenek, mert farsang van).
    Ja és van projektora is, tehát ha viszünk filmet, azt is nézhetünk.
    Szerintem meg lehet oldani, hogy kaját viszünk, süteményt meg ilyeneket, és csak az italt kell fizetnünk.
    Egy kellemes délutánt jól el lehet tölteni ott.
    Meglehet, hogy esetleg valami korhű dekorációt csináljon, vagy ha mást nem, hát zenét.
    Nagy előnye még, hogy egy kőhajításnyira van, mind a vasút, mind a buszállomástól. Ja és kezd szép idő lenni.
    Nos, hogy döntötök?
    Ha úgy, hogy ide szervezzük, akkor jó lenne tudnom, hogy várhatólag hány főre számítsak. Mert akkor úgy beszélek a sráccal.
    Mit szóltok?
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Találkozások Empty Re: Találkozások

    Témanyitás by Gyöngyvér Szer. Feb. 08, 2012 11:32 pm

    A Beugróval én csak nézés szinten találkoztam, de a haverok nagyot röhögtek közbe. meg én is, mint néző. Jónak tűnt.
    Ha Győre jövünk össze, előre jelzem, hogy panelban élek nagymamámmal, meg nagynénémmel, úgyhogy kizárólag valami helyre tudunk begyömöszölődni. Tudok egy jó helyet, mint mondtam.
    Gondoltam ezt azért jelzem.
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Találkozások Empty Re: Találkozások

    Témanyitás by Horpika Szer. Feb. 08, 2012 11:29 pm

    Gyöngyvér írta:Vizsgaidőszak ha jól tudom május környékén kezdődik. Az időjárás azt mondják javulni fog, bár ezt sosem lehet teljsen tudni.
    Részemről inkább valami házibuli lehetne, ismerkedhetnék meg efféle. Ráadásul a nagyim isteni sajtos tallért csinál, úgyhogy azt muszáj megkostólnotok Smile És akkor már lehetne társasozni, meg activitizny, vagy valami ehhez hasonlót.
    Többi vélemény?

    Társasjáték van dögivel, a helyi társasjáték klub oszlopos tagja vagyok, mindenfélét tudok szerezni. Aktivity és Beugró a javaslatom, tavaly nyáron táborban halára jól szórakoztunk velük! Smile
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Találkozások Empty Re: Találkozások

    Témanyitás by Gyöngyvér Szer. Feb. 08, 2012 11:10 pm

    Vizsgaidőszak ha jól tudom május környékén kezdődik. Az időjárás azt mondják javulni fog, bár ezt sosem lehet teljsen tudni.
    Részemről inkább valami házibuli lehetne, ismerkedhetnék meg efféle. Ráadásul a nagyim isteni sajtos tallért csinál, úgyhogy azt muszáj megkostólnotok Smile És akkor már lehetne társasozni, meg activitizny, vagy valami ehhez hasonlót.
    Többi vélemény?
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Találkozások Empty Re: Találkozások

    Témanyitás by Horpika Szer. Feb. 08, 2012 11:03 pm

    Mikor:

    Gondolom, hétvége. Ne legyen vizsgaidőszak. Ez engem pl nem érint, de sokakat igen! Smile
    Ne legyen se nagy hideg, se havazás. Nem ér meg egy heti nyavalyát a tali.
    Ha épp van pénz, elmegyek bármerre, nekem mind Budapest, mind Győr jó első körben! Smile

    Még egy kérdés felmerült bennem. Mozis tali legyen, vagy pl kisebb házibuli jellegű. (pl házi Sherlock Holmes nézés. egy délután meg lehet nézni 1-2 Bretteset, egy Sherlockot, vagy valamelyik ritkábban játszott filmet. Ilyesmit lehet nálunk is rendezni, ha tetszik az ötlet. Ez költségkímélő is, mindenki hoz egy zacskó rágcsát, meg valami kis üccsit. (és kényelmesen meg is lehet beszélni ugye a látottakat)
    És igen, mindent háromszor letárgyalni, mert jobb a biztonság! Smile
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Találkozások Empty Re: Találkozások

    Témanyitás by Gyöngyvér Szer. Feb. 08, 2012 9:53 pm

    Ezer meg egy hála!
    Nos, akkor vegyük használatba.
    Első napirendi pont: Kinek mikor lenne a legmegfelelőbb? Úgy vélem ezek a nagy havazások menjenek le, senki ne keljen útra, ha nem szükséges, mert a vonat-és buszjáratok igencsak cifrák tudnak lenni. Osztán nehogy ott ragadjatok valahol.Úgyhogy majd ha jobb idők jönnek.
    Második napirendi pont: Azt hiszem, azt nagyjából letisztáztuk, hogy valamelyik központi városban kéne tartani. Budapest elég központi, szerintem Győr is számításba jöhet, de ha még tudtok valamit, akkor közöljétek.
    Egyelőre ez a kettő jutott eszembe. Ha valamelyiket letárgyaltuk, akkor is pontosítsuk, mert inkább irjuk le háromszor és derüljön ki, hogy teljesen feleslegesen, mintsem ne szóljunk róla, mert hogy ez mindenki számára világos, oszt kiderüljön, hogy mégsem olyan nyilvánvaló.
    Nah, belelendültem, remélem elnézitek. De úgy megörültem, hogy mégiscsak lesz esély fedél alá hozni! flower
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Találkozások Empty Re: Találkozások

    Témanyitás by Horpika Szer. Feb. 08, 2012 9:51 am

    Sil írta:A kéréseknek megfelelően íme a topic a kisebb, pár fős, a Klubtól független talik számára.

    Köszönjük! Smile
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Találkozások Empty Találkozások

    Témanyitás by Sil Szer. Feb. 08, 2012 9:23 am

    A kéréseknek megfelelően íme a topic a kisebb, pár fős, a Klubtól független talik számára.

    Ajánlott tartalom


    Találkozások Empty Re: Találkozások

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Ápr. 26, 2024 3:41 pm