Sherlock, Benedict Cumberbatch Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sherlock Holmes Fórum Baker Street 221b Jeremy Brett


+14
Marlene
Gyöngyvér
marevi
Dexter87
radix pedis diaboli
shelockholmesfan
Eranett
esztertoth13
dancingman88
Admin
Revati
Sil
rizszsizsik
Horpika
18 posters

    Bemutatkozások

    Marlene
    Marlene


    Hozzászólások száma : 38
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 05.
    Kor : 35
    Tartózkodási hely : Debrecen

    Bemutatkozások - Page 2 Empty Re: Bemutatkozások

    Témanyitás by Marlene Szer. Jan. 18, 2012 12:19 pm

    Sziasztok!

    Mivel én is a közelmúltban regisztráltam és még nem volt érkezésem fórumos életet élni, a klubtalálkozó előtt bemutatkoznék.

    Debreceni, 23éves olyan művész tanonc féle volnék, legalábbis eddig végeztem egy tűzzománccal foglalkozó képzőművészeti iskolát, majd foglalkoztam építészettel de azt félbe hagyva festészetre jelentkeztem és végeztem majd fejest ugrottam egy gyógynövénytermesztés képzésbe az egyetemen amiről második évben elszólított néhány szomorú családi fordulat és az hogy közben díszlet- és jelmezetervezői képzésbe kezdetem. Itt tartok most és tértem végre vissza a színházhoz, amivel 12éve foglalkozom, ahol élem fél életem, tanulok is, meg dolgozok diákként.

    Érdeklődési köröm elsősorban a színház és az irodalom felé vonz, de nem vetem meg az új, tudományos felfedezések szakcikkeit a fizika, orvostudomány vagy csillagászat területeiről sem. A színészekért, színházért már előbb rajongtam 8éves koromban, mint hogy színházban jártam volna, 8 éves voltam ugyanis mikor az akkori tévéműsorokból (Sláger tv az M1-ről, Szeszélyes évszakok stb.) megismerkedtem egykori és akkori színészekkel, mint Besenyei, Márkus, Latinovits, Feleky és persze Tahi Tóth. Majd ugyanebben az évben láttam először a Jeremy Brett féle Sherlock adaptációt, ami után életem első saját könyvvásárlása a Sátán kutyája lett, így 8-9évesen kerültem Holmes bűvkörébe, aminek hatására anno egyik farsangkor be is öltöztem kedvencemnek, bár akkor a tanáraimon kívül a többiek nem igen tudták ki is lennék voltaképp.... Életem pár eslő portémunkái is Jeremy Brettről, illetve Holmesról készültek még az általános padjaiban. Ugyanakkor színházi és egyéb tévéfelvételeket kezdtem el gyűjteni, ami szenvedélyem kissé alábbhagyott majd az elmúlt 4évben újra gyűjtésbe kezdtem és már kissé szenvedélyemmé vált, ezt bizonyítja a kb 850magyar film és több száz színházi felvétel amivé kibővült a gyűjteményem.

    12évesen, bár hű maradtam Sherlock történeteihez, felvettem még kedvenceim közé Poirot alakját majd a Harry Potter könyvsorozatot, abból is kiemeleten Perselus Piton karakterét, akinek későbbi megformálója, Alan Rickman első számú angol kedvencemmé vált és külföldi kategóriában lassan 12éve ezt a címet bitorolja. S míg évente végignézem a Jeremy féle Holmes sorozatot és a Harry Potter filmeket, szerencsésnek érzem ezt a véletlent hogy régi kedvenceim is összhangban vannak, hisz kedvenc történeteim, kedvenc karaktereit, kedvenc angol színészek játszák amit ugyanaz a kedvenc szinkronhang kelt életre magyarul Very Happy így természetesen igyekeztem nyomonkövetni mindhárom színész munkásságát, bár az utóbbi évek tanulmányokban gazdag és tanulságos időszaka és főképp az aktuális hónapok kiállítás szervezési kavalkádja miatt kevesebb időm volt a régi kedvencekkel foglalkozni. Így alapításától számítva igencsak megkésve csatlakoztam az Alan Rickman rajongók hivatalos oldalához ahogy sajnos igencsak megkésve regisztráltam a magyar Holmes rajongók körébe is.

    Így mint Sherlock Holmes, Jeremy Brett, Tahi Tóth László és alapvetően fő színházi rajongó üdvözlöm a régi fórumozókat.

    Az előzőekhez hozzászólva, a rock zenét én sem vetem meg, tizes éveim elején én mondjuk Ozzy zenéjére pattogtam, ugyanakkor már korán bekerültem a helyi operarajongók színházi klubjába is, tehát nálam műfajokat tekintve néha nagy a szórás. Smile

    Üdvözletem mindenkinek!

    Edina
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Bemutatkozások - Page 2 Empty Re: Bemutatkozások

    Témanyitás by Gyöngyvér Kedd Jan. 17, 2012 8:36 am

    Köszönöm szépen a kedves soraitokat, és jókivánságaitokat, majd mindegyiket szívben tartom.
    Először is Sil. Kicsi a világ! Nah akkor majd ha lesz program, bemutató, és ilyesmi a Kard Rendjével, akkor majd léggyszives te is nézz oda, hogy meglássalak! És örülök, hogy te is bírod a metált!
    Aztán Adrienn. Ien, még csak az út elején járok, és fogalmam sincs hova lyukadok ki, de egész biztosan jól fogom érezni magamat. Pláne ha ilyen kedves mondattal adóznak nekem! És úgy egyébként majd egyszer lehet, hogy annak is eljön az ideje, hogy felnövök, de így is jó. És igen az akis figura tényleg Holmesra hajaz.
    Még egyszer köszönöm szépen a gondolatokat. Tudtam én, hogy ez egy jó kis közösség!
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Bemutatkozások - Page 2 Empty Re: Bemutatkozások

    Témanyitás by Admin Kedd Jan. 17, 2012 4:34 am

    Kedves Gyöngyvér!

    Tudtam, hogy Sil lecsap rád a rockerség miatt. Valamint - ő szerény és nem szokta reklámozni - de a Tolkien Társaság egyik alapítója. ( http://tolkien.hu - Ugye a lap alján a pipás író feje kissé Holmes-ra hajaz? ) Szóval Sil nagyon benne van ebben a témában. Very Happy Remélem ez is közös ismerkedési pont lesz köztetek.

    Szerintem mindegy hogyan nevezi apukád azt amit tanulsz, mert a becsületes tudásszerzés, és a tisztességes munka - még ha folyamatában piszokkal is jár - becsülendő. Nagyon sok kosz, méreganyag van a Földön és bár sokan elfelejtik, de beléjük is fulladnánk ha nem lennének emberek akik ezekkel foglalkoznak. Szerintem szép dolog, hogy tenni akarsz a környezetért, és bármely szakmában mindenki a létra alján kezdi a pályafutását. Szomorúan szoktam látni a munkahelyeken néha már-már agresszívek a takarítónők, ami szerintem abból adódik, hogy ellensúlyozni akarják mennyire lenézik őket. Pedig ők is csak emberek, nekik is kell a jó szó és valljuk be őszintén: kemény fizikai munkát végeznek. Pár éve már úgy ismerkedek velük, hogy a bemutatkozás után egy harmadik emberhez fordulok és közlöm: "Végre megjött a nő aki csillogást hoz az életünkbe." Egyszerű, szívből jövő mondat, de úgy örülnek neki, hogy a munkájuk elismert és mások előtt méltatott. Tudom Te többre viszed és bárhol helyezkedsz el a környezetvédelem területén kívánom, hogy szakmában boldog s elismert légy! Örömmel olvastam milyen sokoldalú vagy, mennyi minden érdekel. Kíváncsiságod sose vesszen ki belőled!

    Az, hogy még néha furcsa Neked ez a világ azt hiszem érthető. Fiatal vagy még most tanulod az élet dolgait, a realitás elfogadását meg a problémamegoldást. A legtöbb ember tényleg csak a 20-as, 30-as éveiben nő fel és kezdi elfogadni az élet kihívásokból áll, a gondokat meg képes kezelni. Bízz magadban meg fogod találni a boldogságot! És össze fog jönni az Ossián koncert is. Wink

    Üdvözlettel: Adrienn (SherlockExtra), http://sherlock.extra.hu






    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Bemutatkozások - Page 2 Empty Re: Bemutatkozások

    Témanyitás by Sil Pént. Jan. 13, 2012 11:07 am

    Üdv a fórumon, Gyöngyvér! Végre még egy rocker. Smile A Kard Rendjéből egyébként van pár ismerősöm (bár ők pestiek).
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Bemutatkozások - Page 2 Empty Re: Bemutatkozások

    Témanyitás by Gyöngyvér Pént. Jan. 13, 2012 7:31 am

    Úgy érzem ideje, hogy valamit csevegjek magamról, mert megbízom a többi erre csellengőben.
    Szóval az én nevem egyrészt fiú, másrészt lány: Márk Éva. Fogalmam sincs, hogy ez jelent e bármit is magasabb körökben, úgyhogy ne is vitassuk.
    18 éves vagyok, egyetemiste Mosonmagyaróváron. Hulladékgazdálkodási technológusnak tanulok, de apám szerint csak kukásnak. Én azért szeretnék többet is tenni a környezetért.
    Alkatilag jobb napjaimban teltkarcsú, vagy erős csontozatú, rosszabb napjaimon csak duci. Amúgy négy szemem van, vagyis szemüveges vagyok, de hát inkább a belcsin legyen jó, és a külcsin rossz, mint fordítva. Tehát nem vagyok világvége emós, bár néztek annak. Inkább a heavy metál és rock felé orientálódom, szívem vágya, hogy eljussak egy Ossián koncertre. Imádok olvasni, mert számomra a könyvek olyan fontosak, mint az éltető oxigén. Ha nem olvashatnák, valószínüleg meghalnék. Innen ered, hogy jómagam is irogatok, és van némi tehetségem ez irányba, bár nem elegendő, hogy kiadjam egy mnűvemet. De ez nem zavar, mert szeretek alkotni, és olyan jó érzés megteremteni valamit a semmiből. Ha megalomániás hajlamaim lennék, azt is képzelhetném, hogy félisten vagyok, mert képes vagyok teremteni.
    Ezenkívül középkori és reneszánsz kardvívást is tanulok a Kard Rendje köreiben belül. egész jól forgatom a hosszúkardot, bár a kedvenc fegyverem a messer. Ezt viszont nem fejtegetm tovább, mert még ennéél is hosszabb lennék.
    Kedvenc színem a zöld, a kék, a fekete és a fehér.
    Szeretem a Poirot filmeket, főleg a Szomorú szemű lányt, a Kisvárosi gyilkosságokat, valamint a Zimmer Ferit. Meg persze még egy rahedli mást is.
    Ja és néptáncolok is, bár inkább igyekvő vagyok, mint ügyes. De hát a szorgalom az eredményt is szül.
    Kedvenc Sherlock könyvem egyértelműen a Sátán kutyája, novellák közül kedvelem a Végső problémát, az Üres házat, Az ördög patáját, a Haldokló detektívet. Momentán több nem jut eszembe.
    Valamint egy gondolat, hogy pont legyen az i-.n:
    Néha azt hiszem, hogy álmodok. Hogy mindjárt felébredek egy különös másik világban, amely azonban az otthonom lesz, és majd nevetve fogok visszaemlékezni erre a furcsa, különös, de lenyűgőző álomra, amely megédesítette éjszakai nyugodalmam. Egyszer majd véglelg kinyitom a szemem, és majd csak az emlékeimben fog élni ez a kalnd. De addig is, míg eljön ez a perc megpróbálok remélni, szeretni, adni, mesélni, és néha álmodni azt, hogy álmodok.
    marevi
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Bemutatkozások - Page 2 Empty Re: Bemutatkozások

    Témanyitás by marevi Vas. Jan. 08, 2012 6:16 am

    Úgy gondoltam mivel elvileg megyek a talira, írok ide magamról, bár fogalmam sincs mit kéne Very Happy

    27 éves vagyok, Budapesten lakom. Jelenleg munkamániás, és nem saját elhatározásból...

    Imádok utazni, London jöhet minden mennyiségben Cool

    Zenemámiás vagyok, szeretek új albumokat, új előadókat megismerni, de zenetévéket, rádiókat nem szeretem. Más forrásokból tájékozódom Smile Jelenleg blues-os, jazzes vonal, Laura Marling (akit Ben-nek köszönhetek), Carbonfools, Warren Zevon, Johnny Flynn, Joni Mitchell, Noah and the Whale vannak a playlist-en Smile

    Sajnos az elmúlt években az olvasásra kevés időm jutott, de nemrég kaptam egy Kindle-t, szóval most minden üresjáratot (értsd tömegközlekedés) olvasással tölthetek ki végre Cool Kedvenc könyveim: Zabhegyező, Hemingway könyvei, Sophie választása, Papírsárkányok, A legyek ura, és végtelen sor következik még Smile

    Filmek: Fekete hattyú, Dr Strangelove, A nagy kékség, Amerikai História X, Távol Afrikától, plusz francia filmek (főleg amikben Vincent Cassel szerepel Razz )

    Én viszonylag későn lettem Sherlocked, alig pár hónapja néztem meg az első évadot, de szerelem volt első látásra (nem csak Ben-nel LOL)

    Előtte nem voltam Sherlock Holmes rajongó, és most sem mondhatnám, hogy minden Sherlock-kal kapcsolatos dologba beleástam volna magam, de mi volt ingyenes karácsonykor a Kindle Store-ban? Igen, Sherlock Holmes kalandjai, szóval hamarosan arra is sort kerítek Cool



    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Bemutatkozások - Page 2 Empty Re: Bemutatkozások

    Témanyitás by Admin Pént. Jan. 06, 2012 1:29 am

    Kedves Dexter!

    Nem zavarsz. Smile Ez a hely pont arra való, hogy pozitív értelemben a Sherlock Holmes mániánkkal "nyaggassuk" egymást. Igazság szerint megpróbáltam még tegnap utána nézni a könyv dolognak, de sajnos semmilyen nyomát nem leltem annak, hogy papír vagy e-book példány lenne belőle a cím alapján - pedig vagy fél órát nézegettem a Google-t. És mivel gyakori, hogy a játékosok elakadnak a rejtvényfejtésben ezért jutottam el a végigjátszásig. Nem Te fogalmaztál rosszul, elnézést, hogy rosszul következtettem. Már tisztázva a dolgot megértem miért kérdeztél rá, mert nagyon dicsérik mennyire fordulatokban gazdag és izgalmas a cselekménye - ezért is meg fogom ám venni ha odajutok. Nem tudom a lemezen nincsenek valahol feltüntetve a készítők? Nem nagy eséllyel, de hátha a név alapján többet lehetne megtudni a történet szerzőjéről Viszont a magyar forgalmazó, meg az angol készítő akik elérhetőségét megadtam talán illetékesebbek a témában.

    Amúgy talán egy-egy bizonyos témával kapcsolatos felkérésre szerintem legtöbbször a játéknak kreálnak egy történetet és utána készül el a játék. Ahogy sok könyvből később lesz a film. Igaz ez nem mindig törvényszerű, mert ott van például a BBC fantasztikus politikai szatírája "Az igenis miniszter úr" - a brit humor egyik gyöngyszeme - , amiből előbb készítettek tévésorozatot és utána írtak belőle szintén nagy sikerű könyvet meg színdarabot. Utóbbi művet még tavaly is telt házzal adták elő Angliában. Bocs, hogy elkalandoztam. Én ennyit tudok a témához hozzátenni, de bevallom már engem is izgat a kérdés. Wink

    Tisztelettel: SherlockExtra, http://sherlock.extra.hu
    Dexter87
    Dexter87


    Hozzászólások száma : 2
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 04.
    Kor : 36
    Tartózkodási hely : Győr

    Bemutatkozások - Page 2 Empty Re: Bemutatkozások

    Témanyitás by Dexter87 Pént. Jan. 06, 2012 12:43 am

    Szia!
    Köszönöm hogy gyorsan válaszoltál!
    Bocs de én fogalmaztam rosszul, ne haragudj érte.
    Nem erre gondoltam amit leírtál, hanem hogy létezett-e olyan könyv aminek ez volt a címe (A felébresztett, The Awakened)? Amiből ugye később csináltak játékot. Mert az gondolom hogy megvan könyvben egy történet és utána csinálnak egy játékot. Vagy inkább kitalálnak egy új történetet a készítők?
    Bocs hogy kérdéseimmel nyaggatlak! :-D
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Bemutatkozások - Page 2 Empty Re: Bemutatkozások

    Témanyitás by Admin Csüt. Jan. 05, 2012 8:36 am

    Kedves Dexter!

    Isten hozott! Nagyon örülünk Neked. Smile



    A helyzet az, hogy a "Sherlock Holmes PC játék" felelősünk magánéleti okok miatt egy ideje nem elérhető emailen. Ennél fogva be kell érned velem. Sajnos az én Sherlock Játék kollekciómból pont ez a darab hiányzik (, na, jó a Testament of Sherlock Holmes is), bár mindig elhatározom, hogy beszerzem, de mindig közbejön valami.

    Nem vagyok nagy játékos és Holmes barátunkkal ellentétben az intelligencia is elkerült, úgyhogy nem tudom az e-bookon nem a végigjátszást érted?

    Mert ha igen, akkor katt a spoiler feliratra:

    Spoiler:



    Amennyiben nem erre voltál kíváncsi elnézésed kérem. Talán segíthet a játék készítőjének oldala: http://www.sherlockholmes-thegame.com/



    Illetve egy magyar fórum, bár nem tudom mennyire aktív:

    http://adventuregames.hu/forum2/viewtopic.php?p=6333


    Esetleg a magyar fogalmazó honlapjánál lehet érdeklődni:http://www.evm.hu
    A kapcsolat menüpontnál van email.

    Üdvözlettel SherlockExtra, http://sherlock.extra.hu
    Dexter87
    Dexter87


    Hozzászólások száma : 2
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 04.
    Kor : 36
    Tartózkodási hely : Győr

    Bemutatkozások - Page 2 Empty Re: Bemutatkozások

    Témanyitás by Dexter87 Csüt. Jan. 05, 2012 7:50 am

    Sziasztok! Üdvözlök minden Kedves felhasználót! :-D
    Nem rég bukkantam erre az oldalra. Most bejelentkezem :-D
    Rolandnak hívnak, 24 éves srác vagyok, Győr mellett élek. Sherlock Holmes-t már nagyon rég óta szeretem. Most két nagy kötete van meg, ha jól tudom akkor tartalmazza minden írását amit S.A.C.Doyle írt. Abban kérném a segítségeteket ha már itt tartok :-), hogy most nem rég hozzá jutottam egy számítógépes játékhoz aminek a címe: Sherlock Holmes: A felébresztett, angol címe: The Awakened. A kérdésem csak annyi hogy ezt a című játékot kiadták-e könyvben és ha igen akkor ki az írója?
    Köszönöm a segítségeteket!
    Üdvözlök mindenkit!
    Dexter87
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Bemutatkozások - Page 2 Empty Re: Bemutatkozások

    Témanyitás by Admin Csüt. Dec. 29, 2011 4:33 am

    Kedves Radix!

    Igen, jót mosolyogtam mikor első ízben megláttam a képcserét.
    Jó, hogy ragaszkodsz hozzá, hogy - virtuálisan is - különálló egyéniség légy. Very Happy

    SherlockExtra, http://sherlock.extra.hu
    radix pedis diaboli
    radix pedis diaboli
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 311
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 12.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Bemutatkozások - Page 2 Empty nem gond! :)

    Témanyitás by radix pedis diaboli Szer. Dec. 28, 2011 9:40 pm

    SherlockExtra írta:Örülök, hogy ezt a képet tetted be bár Radix fórumozónk is ezt használja...

    Én már július óta használtam, így átengedem a kedves, új Fan-nak.
    Újat választottam: a radix pedis diaboli-t, használat közben Twisted Evil
    radix pedis diaboli
    radix pedis diaboli
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 311
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 12.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Bemutatkozások - Page 2 Empty SH Fan

    Témanyitás by radix pedis diaboli Vas. Dec. 25, 2011 9:11 pm

    Hi, sherlockholmesfan!

    Üdv köztünk, a Fórumon Twisted Evil


    RPD
    Revati
    Revati
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 212
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 27.
    Kor : 44

    Bemutatkozások - Page 2 Empty Re: Bemutatkozások

    Témanyitás by Revati Vas. Dec. 25, 2011 7:30 am

    Isten hozott a fórumon, shelockholmesfan!Kellemes időtöltést és persze kellemes ünnepeket is kívánok!
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Bemutatkozások - Page 2 Empty Re: Bemutatkozások

    Témanyitás by Admin Vas. Dec. 25, 2011 3:51 am

    Nincs mit. Van itt a Fórumon egy Tudnivalók rovat ott is sok mindent megtalálsz, ezenkívül Sil és esztertoth13 is bármikor szívesen segít. Sil a Fórumvezetőnk, Eszter pedig törzstagunkból lett kedves moderátor.

    Smile Örülök, hogy ezt a képet tetted be bár Radix fórumozónk is ezt használja. Nekem is a legkedvesebb képem Jeremy Brett-ről és klassz, hogy sikere van mert készítettem belőle pár tárgyat ajándékul a klubtalálkozóra. Smile
    shelockholmesfan
    shelockholmesfan


    Hozzászólások száma : 3
    Csatlakozás dátuma : 2011. Dec. 25.

    Bemutatkozások - Page 2 Empty Re: Bemutatkozások

    Témanyitás by shelockholmesfan Vas. Dec. 25, 2011 3:47 am

    köszi Very Happy
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Bemutatkozások - Page 2 Empty Re: Bemutatkozások

    Témanyitás by Admin Vas. Dec. 25, 2011 3:43 am

    Kedves shelockholmesfan!

    A felső menüsorban a Profil gombot kell megnyomni, és utána az Avatar feliratra kattintani. Smile

    Üdvözlettel: SherlockExtra, http://jeremybrett.eu
    shelockholmesfan
    shelockholmesfan


    Hozzászólások száma : 3
    Csatlakozás dátuma : 2011. Dec. 25.

    Bemutatkozások - Page 2 Empty Re: Bemutatkozások

    Témanyitás by shelockholmesfan Vas. Dec. 25, 2011 3:33 am

    bocsi új vagyok, hogy állíthatom át a képemet?
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Bemutatkozások - Page 2 Empty Re: Bemutatkozások

    Témanyitás by Admin Vas. Dec. 25, 2011 3:30 am

    Szia kedves shelockholmesfan!

    Nagy szeretettel üdvözlünk a klub után most már itt a Fórumon is. Smile Itt aztán igazán szabadon lehet engedni a Holmes-mániát, ezért remélem jól érzed majd magad köztünk.

    Üdvözlettel: SherlockExtra, http://sherlock.extra.hu
    shelockholmesfan
    shelockholmesfan


    Hozzászólások száma : 3
    Csatlakozás dátuma : 2011. Dec. 25.

    Bemutatkozások - Page 2 Empty Re: Bemutatkozások

    Témanyitás by shelockholmesfan Vas. Dec. 25, 2011 3:27 am

    lol!
    Revati
    Revati
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 212
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 27.
    Kor : 44

    Bemutatkozások - Page 2 Empty Re: Bemutatkozások

    Témanyitás by Revati Csüt. Aug. 18, 2011 7:07 pm

    Köszi szépen, és bocs, hogy elkeveredtünk...Very Happy
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Bemutatkozások - Page 2 Empty Re: Bemutatkozások

    Témanyitás by Sil Csüt. Aug. 18, 2011 7:04 pm

    Revati írta:Kedves Eranett:

    A SherlOff topikban szerintem nyugodtan megvitathatjuk a brit sorozatokat.Smile
    Csináltam is belőle külön témát. Szeretnék emlékeztetni mindenkit, hogy a SherlOff topicban bárki tud új témát nyitni, az azért van. Wink
    Revati
    Revati
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 212
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 27.
    Kor : 44

    Bemutatkozások - Page 2 Empty Re: Bemutatkozások

    Témanyitás by Revati Csüt. Aug. 18, 2011 6:51 pm

    Kedves Eranett:

    A SherlOff topikban szerintem nyugodtan megvitathatjuk a brit sorozatokat.Smile
    Eranett
    Eranett
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás dátuma : 2011. Aug. 16.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Bemutatkozások - Page 2 Empty Re: Bemutatkozások

    Témanyitás by Eranett Csüt. Aug. 18, 2011 9:29 am

    Kedves Revati!
    Lehet, hogy hasonló a lelki világunk?
    Kihagytam még a Halló, halló-t, persze az már nem abban a kórban játszódik, de szintén nagy kedvencem, vagy éppen a Waczak szálló, vagy még a Folytassa.. sorozatok. De nem akarok nagyon off lenni bocsánat. Embarassed
    Revati
    Revati
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 212
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 27.
    Kor : 44

    Bemutatkozások - Page 2 Empty Re: Bemutatkozások

    Témanyitás by Revati Szer. Aug. 17, 2011 7:59 pm

    Kedves Eranett!

    Nekem is nagyon tetszik a viktoriánus kor, viszont én sem tudnék konkrét okot mondani, hogy miért. Talán a lassúbb életritmus és több emberi kapcsolat miatt.



    A Csengetett, Mylord? nagy kedvencem, csak sajnos olyan tévécsatornám nincs, amelyiken most is megy. Fantasztikus sorozat, remek alakításokkal, jellegzetes angol humorral. És a fordítása is nagyon jó, a szinkronhangok is.



    A Poirot-sorozat szintén profin lett megcsinálva, a helyszínek, a berendezés, a hangulat telitalálat, mint ahogy a főszereplő is. A britek nagyon értenek a sorozatokhoz.

    Ajánlott tartalom


    Bemutatkozások - Page 2 Empty Re: Bemutatkozások

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Ápr. 26, 2024 11:25 am