Sherlock, Benedict Cumberbatch Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sherlock Holmes Fórum Baker Street 221b Jeremy Brett


+2
marevi
Sil
6 posters

    Frankenstein Prágában

    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Frankenstein Prágában - Page 3 Empty Re: Frankenstein Prágában

    Témanyitás by Sil Pént. Május 25, 2012 9:50 am

    marevi írta:Tök jó, hogy végül ennyien látni fogjuk Smile

    Kár, hogy én nem veletek... Sad
    Hát ez az, aki türelmetlen... Wink

    Jelentem, megvannak a jegyeink, és olcsóbbak lettek, mint ahogy számoltuk, mert attól függetlenül, hogy 3 külön foglalás volt, összepárosították őket és így a 9-ből 8 jegyre megkaptuk az 50 koronás kedvezményt (ami akkor jár, ha valaki mindkét előadásra vesz jegyet). Szóval úgy néz ki, fogunk visszakapni pénzt, méghozzá, mivel mindenki teljes árral számolt, összesen 400 koronát. Wink Azt találtam ki, hogy ne kelljen egyvalakit kiválasztani a 18-aiak közül, aki 250-et fizet a jegyéért, az a legigazságosabb, ha 200 koronát a 4db 25-ei tulajdonosa kap (tehát ők fejenként 50-50-et), a maradék 200-at pedig az 5db 18-ai jegy közt osztjuk fel, az pedig 40-40 korona fejenként.
    (Hacsak Petr-től le nem vonnak még valami bankköltséget devizafogadásért, de ez szerintem nem valószínű, hisz az ő bankja eleve koronában kapja már meg, 3. bank meg EU-n belül nem iktatódik közbe.)
    marevi
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Frankenstein Prágában - Page 3 Empty Re: Frankenstein Prágában

    Témanyitás by marevi Pént. Május 25, 2012 4:28 am

    Tök jó, hogy végül ennyien látni fogjuk Smile

    Kár, hogy én nem veletek... Sad
    Noondarkly
    Noondarkly
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 132
    Csatlakozás dátuma : 2012. May. 15.
    Kor : 46
    Tartózkodási hely : Gödöllő

    Frankenstein Prágában - Page 3 Empty Re: Frankenstein Prágában

    Témanyitás by Noondarkly Pént. Május 25, 2012 3:34 am

    Horpika írta:
    Noondarkly írta:

    UI: Ben már annyira hiányzik, hogy azt el sem mondhatom. Hat napja nem láttam őt sehol, semmiben, semmilyen alakban. Nyugtassatok meg, hogy ez a fajta "vágyódás" elmúlik! Shocked

    Nem, nem múlik, de kezelhető4 Rendszeres Ben-nézéssel! Smile

    Eddig én is ezt a módszert alkalmaztam, de így kicsit omlik körülöttem a háztartás, stb. Very Happy

    Közben utaltam pénzt Sil kedves ismerősének, Sil, itt is hálásan köszönöm a közreműködést/szervezést, most már nyugodtabban rohanok az állatorvoshoz és innentől beszállok az út szervezésébe én is.

    Kriszti
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Frankenstein Prágában - Page 3 Empty Re: Frankenstein Prágában

    Témanyitás by Horpika Pént. Május 25, 2012 2:48 am

    Noondarkly írta:

    UI: Ben már annyira hiányzik, hogy azt el sem mondhatom. Hat napja nem láttam őt sehol, semmiben, semmilyen alakban. Nyugtassatok meg, hogy ez a fajta "vágyódás" elmúlik! Shocked

    Nem, nem múlik, de kezelhető4 Rendszeres Ben-nézéssel! Smile
    Noondarkly
    Noondarkly
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 132
    Csatlakozás dátuma : 2012. May. 15.
    Kor : 46
    Tartózkodási hely : Gödöllő

    Frankenstein Prágában - Page 3 Empty Re: Frankenstein Prágában

    Témanyitás by Noondarkly Pént. Május 25, 2012 2:35 am

    Horpika írta:Nem tudom, hogy vagytok vele, de én már tűkön ülök, pediglen messze még a 18! Smile És annyira jó, hogy ilyen drága párom van, aki támogatja most épp nem olcsó hóbortom! Smile Prágából muszáj lesz pár üveg söröcskét vigyek neki ajándékba, meglepinek! Smile És nagyon örülök, hopgy "műértő" társasággal láthatom a darabot! Smile

    Nekem még le sem esett, hogy mit fogok látni 18-án. Ma tértem vissza Párizsból, ami szintén nem kis élmény (mázlim van, hogy idén elmehettem), és eközött, meg a valós élet között még egy ilyen Ben-csoda is vár rám... nem, nem tudom felfogni. Jövő hét elejére jut majd el az agyamig, szerintem.
    Semmit sem tudok rólatok, azon kívül, hogy szeretitek Ben-t, de nekem ez már biztosíték arra, hogy jó társaságba csöppentem! Igyekezni fogok nem csalódást okozni. Smile

    UI: Ben már annyira hiányzik, hogy azt el sem mondhatom. Hat napja nem láttam őt sehol, semmiben, semmilyen alakban. Nyugtassatok meg, hogy ez a fajta "vágyódás" elmúlik! Shocked
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Frankenstein Prágában - Page 3 Empty Re: Frankenstein Prágában

    Témanyitás by Horpika Pént. Május 25, 2012 2:29 am

    Nem tudom, hogy vagytok vele, de én már tűkön ülök, pediglen messze még a 18! Smile És annyira jó, hogy ilyen drága párom van, aki támogatja most épp nem olcsó hóbortom! Smile Prágából muszáj lesz pár üveg söröcskét vigyek neki ajándékba, meglepinek! Smile És nagyon örülök, hopgy "műértő" társasággal láthatom a darabot! Smile
    Noondarkly
    Noondarkly
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 132
    Csatlakozás dátuma : 2012. May. 15.
    Kor : 46
    Tartózkodási hely : Gödöllő

    Frankenstein Prágában - Page 3 Empty Re: Frankenstein Prágában

    Témanyitás by Noondarkly Pént. Május 25, 2012 2:21 am

    Sil írta:Megvan, átveszi. (Bocs, most be kell mennem a főnökhöz.)

    ANNYIRA ÖRÜLÖK ÉS ANNYIRA KÖSZÖNÖM.

    Amint kapok infókat, intézem az utalást.

    Kriszti
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Frankenstein Prágában - Page 3 Empty Re: Frankenstein Prágában

    Témanyitás by Sil Pént. Május 25, 2012 2:07 am

    Megvan, átveszi. (Bocs, most be kell mennem a főnökhöz.)
    Noondarkly
    Noondarkly
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 132
    Csatlakozás dátuma : 2012. May. 15.
    Kor : 46
    Tartózkodási hely : Gödöllő

    Frankenstein Prágában - Page 3 Empty Re: Frankenstein Prágában

    Témanyitás by Noondarkly Pént. Május 25, 2012 1:45 am

    Sil írta:
    Noondarkly írta:Akkor most hívjam a mozit, vagy sem??? Ugyan fogalmam sincs, hogyan intézném el a dolgot, de ha nincs más, addig könyörgök a fickónak amig elintézem valahogy, viszont a te megoldásod tisztább és biztosabb lenne (egyértelműen), és azonnal tudok utalni amennyit kell, magyar vagy külföldi számláról.
    Ne hívd még, van időnk még megoldani. Én egy órán belül indulok, de próbálok útközben majd a tesóméknál nethez jutni. Nézd meg addig a bankod hirdetményeit, melyik verzió lenne a legolcsóbb (én is segíthetek, az én bankomnál 2200Ft-ba kerül a devizaátutalás alapból).

    Rendben, nem hívom őket! Utalhatok OTPről vagy a párom utalhat finn bank euró számlájáról, de mindenképpen többet fogunk kicsivel, hogy ne legyen vesztesége az illetőnek, illetve utólag pótolni fogom, ha nem eleget küldtünk. Úgy fogom átszámolni az árfolyamot, hogy ne legyen vesztesége és a banki költséget is átvállalom persze. Ezen a ponton annyira nem érdekel, mennyi a banki költség, hogy csak na! Very Happy Ez a legkisebb gondom, emiatt ne aggódj te sem!!!

    Kriszti

    Ui: Én fél 5 körül indulok állatdokihoz, addig még l is indíthatom az utalást, mert még így is csak kedd után fog megérkezni hozzá... remélem, ez nem lesz túl késő! Szóval ha fél 5ig megkapom a banki adatokat, küldöm is a pénzt.
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Frankenstein Prágában - Page 3 Empty Re: Frankenstein Prágában

    Témanyitás by Sil Pént. Május 25, 2012 1:38 am

    Noondarkly írta:Akkor most hívjam a mozit, vagy sem??? Ugyan fogalmam sincs, hogyan intézném el a dolgot, de ha nincs más, addig könyörgök a fickónak amig elintézem valahogy, viszont a te megoldásod tisztább és biztosabb lenne (egyértelműen), és azonnal tudok utalni amennyit kell, magyar vagy külföldi számláról.
    Ne hívd még, van időnk még megoldani. Én egy órán belül indulok, de próbálok útközben majd a tesóméknál nethez jutni. Nézd meg addig a bankod hirdetményeit, melyik verzió lenne a legolcsóbb (én is segíthetek, az én bankomnál 2200Ft-ba kerül a devizaátutalás alapból).
    Noondarkly
    Noondarkly
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 132
    Csatlakozás dátuma : 2012. May. 15.
    Kor : 46
    Tartózkodási hely : Gödöllő

    Frankenstein Prágában - Page 3 Empty Re: Frankenstein Prágában

    Témanyitás by Noondarkly Pént. Május 25, 2012 1:29 am

    Sil írta:
    Noondarkly írta:
    Igazad van hülye vagyok!!! nagy a kapkodás... hívom őket vissza akkor és reménykedem a jószerencsémben!!!!! *nehezen veszi a levegőt*

    Kriszti
    Ne ess pánikba. Írtam az ismerősömnek, remélem, még nem indult el. Van még talonban Livejournal-on is ismerős (bár az kevésbé valószínű), ha ez nem jön össze.

    Kedves Sil,

    Akkor most hívjam a mozit, vagy sem??? Ugyan fogalmam sincs, hogyan intézném el a dolgot, de ha nincs más, addig könyörgök a fickónak amig elintézem valahogy, viszont a te megoldásod tisztább és biztosabb lenne (egyértelműen), és azonnal tudok utalni amennyit kell, magyar vagy külföldi számláról.

    Sajnos akinek én írtam az azóta sem válaszolt, FBra sem ment szerintem hónapok óta. Vagy csak simán nem akart segíteni, mert nem vagyunk közeli ismerősök...

    Bánt, hogy ilyen hebehurgya módon mutatkozom be nektek és nagyon hálás vagyok minden segítségért, cserébe szívesen foglalnék a Sir Tobey's-nál szobát, mert ott voltam már és konkrétan tudom, hogy jó minőség olcsó áron. Ha megbíztok vele, intézem én, ha mindenkinek jó az a szállás! És ha tudjuk, hány személy és hány éjszaka, és ha eldöntjük, hogy 1 szoba legyen vagy több... De ha nem jó ez a szállás akkor máshol is szívesen foglalok, mondom, bármit, hálából amiért ilyen kedves és segítőkész velem mindenki.

    És most el kell rohannom (megint) az állatorvoshoz mert az egyik cicánk nincs jól, de amint visszaérek illetve este fogok nézni netet, emailt, mindent. Illetve Sil most már tudod a mobilszámomat, én továbbra sem a te rendes nevedet mert amilyen lökött vagyok, a nagy izgalomban megint nem kérdeztem meg!!!! Őrület...

    Köszönöm, köszönöm, köszönöm, tényleg.

    Kriszti
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Frankenstein Prágában - Page 3 Empty Re: Frankenstein Prágában

    Témanyitás by Horpika Pént. Május 25, 2012 12:47 am

    Sil, ííírtam már mekkora kincs vagy?!
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Frankenstein Prágában - Page 3 Empty Re: Frankenstein Prágában

    Témanyitás by Sil Pént. Május 25, 2012 12:45 am

    Noondarkly írta:
    Igazad van hülye vagyok!!! nagy a kapkodás... hívom őket vissza akkor és reménykedem a jószerencsémben!!!!! *nehezen veszi a levegőt*

    Kriszti
    Ne ess pánikba. Írtam az ismerősömnek, remélem, még nem indult el. Van még talonban Livejournal-on is ismerős (bár az kevésbé valószínű), ha ez nem jön össze.
    Noondarkly
    Noondarkly
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 132
    Csatlakozás dátuma : 2012. May. 15.
    Kor : 46
    Tartózkodási hely : Gödöllő

    Frankenstein Prágában - Page 3 Empty Re: Frankenstein Prágában

    Témanyitás by Noondarkly Pént. Május 25, 2012 12:30 am

    Sil írta:
    Noondarkly írta:Vagy tudja valaki Sil mobilszámát???? Noondarkly kukac gmail pont com az emailcímem! valaki lécci küldje el...

    K.
    Még pont itt vagyok, küldök privit. Wink

    A foglaláshoz a név benne volt az utolsó emailemben.

    Igazad van hülye vagyok!!! nagy a kapkodás... hívom őket vissza akkor és reménykedem a jószerencsémben!!!!! *nehezen veszi a levegőt*

    Kriszti
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Frankenstein Prágában - Page 3 Empty Re: Frankenstein Prágában

    Témanyitás by Sil Pént. Május 25, 2012 12:28 am

    Noondarkly írta:Vagy tudja valaki Sil mobilszámát???? Noondarkly kukac gmail pont com az emailcímem! valaki lécci küldje el...

    K.
    Még pont itt vagyok, küldök privit. Wink

    A foglaláshoz a név benne volt az utolsó emailemben.
    Noondarkly
    Noondarkly
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 132
    Csatlakozás dátuma : 2012. May. 15.
    Kor : 46
    Tartózkodási hely : Gödöllő

    Frankenstein Prágában - Page 3 Empty Re: Frankenstein Prágában

    Témanyitás by Noondarkly Pént. Május 25, 2012 12:26 am

    Vagy tudja valaki Sil mobilszámát???? Noondarkly kukac gmail pont com az emailcímem! valaki lécci küldje el...

    K.
    Noondarkly
    Noondarkly
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 132
    Csatlakozás dátuma : 2012. May. 15.
    Kor : 46
    Tartózkodási hely : Gödöllő

    Frankenstein Prágában - Page 3 Empty Re: Frankenstein Prágában

    Témanyitás by Noondarkly Pént. Május 25, 2012 12:12 am

    Segítség!!!!

    Sil írta hogy foglalt nekem jegyet de nem fogom tudni átvenni Prágában.
    Hívtam a mozit könyörögve nekik hogy tegyék félre nekem későbbig mert 100% hogy kifizetem és átveszem. Kérdezi, milyen néven van a foglalás. MILYEN NÉVEN VAN A FOGLLAÁS??? Sil rendes nevét sem tudom!

    Félórája néztem mailt és pont lecsúsztam a válaszról, bakker!!!! megőrülök... áááááhhhhhh.

    Kriszti
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Frankenstein Prágában - Page 3 Empty Re: Frankenstein Prágában

    Témanyitás by Sil Csüt. Május 24, 2012 9:05 am

    LOL, most válaszolt mozi a két hete írt emailemre, hogy hogy lehet jegyet foglalni. Nagyon-nagyon gyenge angolsággal. Laughing
    (Plusz raktak ki angolul is infót a foglalásról a honlapjukra - a Google Translate segítségével, ahogy elnézem... Rolling Eyes )

    Horpika írta:Azt kérdezném, kb mennyi lesz a szállás, neked van tapasztalatod tavalyról!
    Én tavaly 3*-os szállodában laktam, az akkor kb 10 ezer Ft volt / éjszaka. (Egyágyas felárral, de nem főszezonban.) Ez volt amúgy a szálloda (ez a tavalyi mozitól volt kb 2 saroknyira):
    http://www.marys.cz/accommodation/prague/hotels-3/zizkov/myhotel-apollon-hotel/189/
    3 ágyas szobájuk 1785 koronáért lenne, az több mint 7 ezer Ft/fő. (Igaz, benne van a reggeli is, meg hát ez magasabb minőségi kategória, mint az ifjúsági szállók.)

    Noondarkly javasolta a Sir Toby's nevű ifjúsági szállót, az nyilván olcsóbb lenne. Néztem a honlapjukon, 3 ágyas (1 franciaágy + 1 normál ágy) fürdőszobás szoba 1491 korona / éjszaka, az kb 6 ezer Ft/fő.
    http://www.sirtobys.com/rooms/private-rooms

    Ja, és a tömegközlekedés: alap helyi busz/metró/stb-jegy 24 korona, ez fél óráig érvényes és át lehet vele szállni. Van viszont 24 órás jegy is 110 koronáért. (Külső zónákba meg nem megyünk úgyse.)
    http://www.dpp.cz/en/fares-in-prague/
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Frankenstein Prágában - Page 3 Empty Re: Frankenstein Prágában

    Témanyitás by Horpika Csüt. Május 24, 2012 8:01 am

    Sil írta:Buszos utazás: oda-vissza jelenleg kb 9 ezer Ft az Orangeways-nél, 26 éven felülieknek.


    Kedvcsinálónak a tavalyi prágai képeim (bár sajnos akkor végig esett az eső, remélem, most jobb idő lesz):
    https://s339.photobucket.com/albums/n466/sil_mtt/Prague%202011/

    Én a délutáni visszamenetelre szavaznék, nem voltam Prágában, úgyhogy nem lenne rossz. (pont ezért írtam a priviben, te hogy tervezed) Smile Azt kérdezném, kb mennyi lesz a szállás, neked van tapasztalatod tavalyról!

    Horpitekusz
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Frankenstein Prágában - Page 3 Empty Re: Frankenstein Prágában

    Témanyitás by Sil Csüt. Május 24, 2012 7:56 am

    Buszos utazás: oda-vissza jelenleg kb 9 ezer Ft az Orangeways-nél, 26 éven felülieknek.

    Odafelé indulás 8:00-kor, érkezés jó esetben 15:30. Az előadás 20:00-kor kezdődik, szóval még késés esetén is van idő lepakolni a szálláson (aki ott alszik) és némi városnézésre is. (Tavaly, amikor mentem, kb félórát késett a busz, mert a cseh határ után
    megállítottak a határőrök, átnézték az útleveleket és az egyik ázsiai
    utas vízumával gond volt, úgyhogy jó félórát álltunk valami
    kamionpihenőben.)

    Visszafelé: szerintem kétféle lehetőségünk is van, vagy a reggel 8:00-s busszal indulunk vissza és akkor délutánra hazaérünk, vagy a 13:30-assal, és akkor délelőtt még lehet nézelődni (Florencen van csomagmegőrző). Nem tudom, ki járt már Prágában közületek, de a várat is érdemes szerintem megnézni pl, és az nem fér bele a sima városnézésbe előző nap. Melyik legyen? A kérdés Horpikához és majd Noondarkly-hoz szól, ssilvanus-ék az éjjeli vonattal mennek haza.

    Kedvcsinálónak a tavalyi prágai képeim (bár sajnos akkor végig esett az eső, remélem, most jobb idő lesz):
    https://s339.photobucket.com/albums/n466/sil_mtt/Prague%202011/
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Frankenstein Prágában - Page 3 Empty Re: Frankenstein Prágában

    Témanyitás by Sil Szer. Május 23, 2012 11:08 pm

    Sil írta:
    Ez tök fura, mert ha rákeresel viszont konkrétan dátum alapján, ott a visszafelé útnál a legkésőbbi járatnál 23:00-s indulást és 6:00-s érkezést ír... Írtam nekik emailt, hogy akkor melyik a jó, de gyanítom, hogy a 23:00-s, az mégiscsak egy jegyvásárlási rendszer...
    Válaszolt az Orangeways, a 23:00 a helyes, módosítják a menetrendben is. Ez ottalvást jelent (hacsak nem jön valaki inkább haza vonattal, mert az indul éjfél után is, viszont még hosszabb az út - kb 8 és fél óra -, és drágább, mint a busz).
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Frankenstein Prágában - Page 3 Empty Re: Frankenstein Prágában

    Témanyitás by Sil Szer. Május 23, 2012 2:55 pm

    Ez tök fura, mert ha rákeresel viszont konkrétan dátum alapján, ott a visszafelé útnál a legkésőbbi járatnál 23:00-s indulást és 6:00-s érkezést ír... Írtam nekik emailt, hogy akkor melyik a jó, de gyanítom, hogy a 23:00-s, az mégiscsak egy jegyvásárlási rendszer...
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Frankenstein Prágában - Page 3 Empty Vonatlink, nekem 23 30, ha jól látom, pestre:)

    Témanyitás by Horpika Szer. Május 23, 2012 10:13 am

    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Frankenstein Prágában - Page 3 Empty Re: Frankenstein Prágában

    Témanyitás by Horpika Szer. Május 23, 2012 9:57 am

    Sil írta:Hát, ez jó gyorsan ment, már el is fogytak a jegyek. Shocked

    Nem meglepő! Az a meglepő, hogy nálunk senki nem jött rá, hogy egy előadással elég jól kaszálhatnának... De hát ez van. Biztos nem mi vagyunk az egyetlenek, akik utaznak is érte!
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Frankenstein Prágában - Page 3 Empty Re: Frankenstein Prágában

    Témanyitás by Sil Szer. Május 23, 2012 9:23 am

    Hát, ez jó gyorsan ment, már el is fogytak a jegyek. Shocked
    Jelenlegi állás:
    - Az én ismerősöm pénteken átveszi a mi eredeti 4 jegyünket (Horpika, ssilvanus + 1fő, én) plusz Horpika Facebook-os ismerőseiét.
    - Ryennin sajnos nem válaszolt, hogy jön-e, úgyhogy ő ebből most kimaradt. Sad
    - Noondarkly-éknak foglalva 1+2 jegy, pénteken jönnek haza, remélhetőleg akkor kiderül, szükségük van-e rá vagy foglaltak máshogy. Nekik elvileg van cseh ismerősük, akik át tudja venni.

    Ajánlott tartalom


    Frankenstein Prágában - Page 3 Empty Re: Frankenstein Prágában

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Szomb. Ápr. 27, 2024 9:44 pm