Sherlock, Benedict Cumberbatch Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sherlock Holmes Fórum Baker Street 221b Jeremy Brett


3 posters

    SVINDLEREK - (The Real Hustle) tévé sorozat

    dancingman88
    dancingman88
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 410
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 02.
    Kor : 36
    Tartózkodási hely : számítógép előtt

    SVINDLEREK - (The Real Hustle) tévé sorozat - Page 3 Empty Re: SVINDLEREK - (The Real Hustle) tévé sorozat

    Témanyitás by dancingman88 Vas. Júl. 03, 2011 1:56 am

    Doctor Who pedig azt mondja: szeretem az embereket mert mindent megakarnak magyarázni Very Happy
    Q pedig jó arc Very Happy
    A svilndlerekben volt egy rész amikor egy bárban voltak és Jess "elvesztette" a gyűrűjét és felhívta a csapost, 200 font jutalom de Pauléknak csak 20at mondott na ettől a résztől dobtam egy hátast.. könnyű pénz szerzés ennyi..
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    SVINDLEREK - (The Real Hustle) tévé sorozat - Page 3 Empty Re: SVINDLEREK - (The Real Hustle) tévé sorozat

    Témanyitás by esztertoth13 Vas. Júl. 03, 2011 1:51 am

    dancingman88 írta:Egyrészről undorító ahogy az emberek hiszékenységére alapoznak

    Igen, ez igaz. Először nem is értettem, mikor néztem, hogy ők most kicsodák, micsodák? Aztán mikor a neten az elejéről láttam, a kiírást is láthattam, hogy akiket átvertek, azok visszakaptak mindent, és beleegyeztek a felvételek leadásába.

    A hajtóerőkhöz még annyi: pénz, pénz pénz és pénz. ha lehet, gyorsan és egyszerűen. A fekete pénz átverés erre alapoz. A legtöbben szeretnének könnyen pénzhez jutni, kevés energia befektetésével. A segítőkészség pedig bennünk van: a törött váza trükk is erre megy. Meglöktél, és miattad eltört a vázám. És ezek után csak úgy elsétálnál? Hát, Jess elérte, hogy fizessenek neki Smile
    A Star Trekben Q, egy mindenható lény, az emberekről azt mondja, hogy a természetük része, ez a "megmentési kényszer". Q ugyebár nem viselkedett valami szépen az emberekkel, de ők mégis meg akarták menteni az életét. Erre mondta, hogy "a fajunk egyik hibája".
    dancingman88
    dancingman88
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 410
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 02.
    Kor : 36
    Tartózkodási hely : számítógép előtt

    SVINDLEREK - (The Real Hustle) tévé sorozat - Page 3 Empty Re: SVINDLEREK - (The Real Hustle) tévé sorozat

    Témanyitás by dancingman88 Vas. Júl. 03, 2011 12:32 am

    Egyrészről undorító ahogy az emberek hiszékenységére alapoznak ez tény ,másrészt a módszer ahogy teszik az érdekes.Három dolog van ami hat az emberekre :a mohóság , a félelem , és a segítőkészség legalább is ezeket figyeltem meg az eddigiekben.
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    SVINDLEREK - (The Real Hustle) tévé sorozat - Page 3 Empty Re: SVINDLEREK - (The Real Hustle) tévé sorozat

    Témanyitás by esztertoth13 Szomb. Júl. 02, 2011 9:19 am

    Erről egy másik műsor jut eszembe, ahol egy jó ötletet sütöttek el: Felhívtak egy lakatost, hogy egy irodából kizárta magát az egyik alkalmazott, és be akar jutni. Aztán kipakolták az irodát, mintha a cég költözne. Igaz, ez Kész átverés, de nem rossz ötlet. Csak jól kell eladni, hogy ez az én irodám.

    Szerintem nem "undorító", ha lenyűgöz, mert jó átverések. Tudják, hogyan kell félrevezetni az embereket.
    dancingman88
    dancingman88
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 410
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 02.
    Kor : 36
    Tartózkodási hely : számítógép előtt

    SVINDLEREK - (The Real Hustle) tévé sorozat - Page 3 Empty Re: SVINDLEREK - (The Real Hustle) tévé sorozat

    Témanyitás by dancingman88 Szomb. Júl. 02, 2011 8:34 am

    Hmm.. youtube-ra nem is gondoltam.. XD neeem baj jó ez nekem így egy két részt legalább újra tudok nézni XD igaz undorító dolog de mégis valahogy mindig lenyűgözött a szélhámosok trükkjei van egy angol sorozat a Hustle - öt sikkes sittes hasonló az is csak az egy normális vígjáték sorozat állítólag abból is sokat lehet tanulni
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    SVINDLEREK - (The Real Hustle) tévé sorozat - Page 3 Empty Re: SVINDLEREK - (The Real Hustle) tévé sorozat

    Témanyitás by esztertoth13 Szomb. Júl. 02, 2011 8:26 am

    dancingman88 írta:én is most szedtem le persze törvényes úton

    Ezt bizony meg kell jegyezni egy svindleres topikban Very Happy Én nem tudnám úgy leszedni, ezért megnézem youtube-on, valaki feltette magyarul. Szerencsére, mert a Spektrumon már nem megy, és későn találtam rá, hogy ez milyen jó.
    dancingman88
    dancingman88
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 410
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 02.
    Kor : 36
    Tartózkodási hely : számítógép előtt

    SVINDLEREK - (The Real Hustle) tévé sorozat - Page 3 Empty Re: SVINDLEREK - (The Real Hustle) tévé sorozat

    Témanyitás by dancingman88 Szomb. Júl. 02, 2011 7:51 am

    Ismét egy remek angol "sorozat" én is most szedtem le persze törvényes úton az első évadot és nekem is bejött főleg a fogadás trükkök tetszenek nagyon Very Happy érdemes odafigyelni
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    SVINDLEREK - (The Real Hustle) tévé sorozat - Page 3 Empty Re: SVINDLEREK - (The Real Hustle) tévé sorozat

    Témanyitás by esztertoth13 Kedd Május 17, 2011 1:56 am

    Én később kezdtem nézni, mikor lett Spektrumunk, de most majd pótolom a veszteséget kedvenc videómegosztó portálunkon. Smile. Azért az nem volt semmi, mikor Paul kipakolt egy szállodai szobát, úgy, hogy orvosnak adta ki magát. Viszont az a fekete pénz trükk, az azért elég átlátszó. Legalábbis én nem vennék fekete lapokat... De az is jó volt, mikor úgy tettek, mintha a "balek" elütötte volna Jesst, és eltörte volna a laptopját tolatás közben.
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    SVINDLEREK - (The Real Hustle) tévé sorozat - Page 3 Empty SVINDLEREK - (The Real Hustle) tévé sorozat

    Témanyitás by Admin Kedd Május 17, 2011 12:58 am

    Kedves Eszti!

    Igen, arról a sorozatról van szó. Nagyon szeretem, mindig sokat tanulok belőle. Jess szerintem is fekete hajjal a legszebb. Paul később forgatott egy olyan sorozatot, amiben kaszinók felkérésére a kaszinót próbálja becsapni. A biztonságiak persze figyelnek, de ha sikerül a csalás Paul utána elmagyarázza miként követte el a team és az őrök legközelebb talán megakadályozhatják a trükközőket. Abban Jesst, nem láttam Alexet pedig csak keveset és Paul új emberekkel dolgozik. (Igaz nem láttam minden részt, lehet, hogy Jess is szerepelt.) Az másik tévécsatornán (DoQ) megy Cinkelők címmel.

    Alexet nagyon szeretem. Smile Trükközhetne nálam is... Embarassed
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    SVINDLEREK - (The Real Hustle) tévé sorozat - Page 3 Empty Re: SVINDLEREK - (The Real Hustle) tévé sorozat

    Témanyitás by esztertoth13 Hétf. Május 16, 2011 7:42 am

    Ez arról a Svindrelekről szól, amit a Spektrumon megy? Amelyik rész most eszembe jut, az az örökséges, mikor valakivel elhitetik, hogy örökölt, de a pénzre az elhunyt felesége is igényt tart, ezért ő is ügyvédet fogad, és csomó adatát megszerzik, azt hiszem, bankszámlaszámot is, de nem emlékszek jól.

    Jessnek szerintem a fekete haj állt a legjobban, főként azokat a részeket néztem, mikor már fekete hajú. Nagyon jó, és ijesztően tanulságos sorozat. Az ijesztőt úgy értem, hogy nem jó érzés arra gondolni, milyen könnyen át lehet verni az embert. Persze, nem mindenkit Smile
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    SVINDLEREK - (The Real Hustle) tévé sorozat - Page 3 Empty SVINDLEREK - (The Real Hustle) tévé sorozat

    Témanyitás by Admin Kedd Okt. 12, 2010 8:29 pm

    Svindlerek, csalók, tolvajok. Itt lehet a tévé sorozatról illetve azon csalásokról elmélkedni amikkel a hétköznapi életben találkozhatunk.

    Ajánlott tartalom


    SVINDLEREK - (The Real Hustle) tévé sorozat - Page 3 Empty Re: SVINDLEREK - (The Real Hustle) tévé sorozat

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Ápr. 25, 2024 11:43 pm