Sherlock, Benedict Cumberbatch Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sherlock Holmes Fórum Baker Street 221b Jeremy Brett


+7
Revati
EdinaHolmes
Horpika
Ryennin
Wynter
Sil
marevi
11 posters

    Beszélgetések

    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 34

    Beszélgetések - Page 11 Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by EdinaHolmes Vas. Márc. 11, 2012 4:15 am

    Valaki fent van valamilyen Star Trekes oldalon, fórumon?
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Beszélgetések - Page 11 Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by Gyöngyvér Szomb. Márc. 10, 2012 4:48 am

    Ryennin írta:Gyöngyvér, ha még aktuális az árnyképes dolog: EdinaHolmes képei nagyon jók, viszont, ha konkrétan Benny-s Sherlockot akarsz esetleg, akkor ahhoz itt van egy kép:
    http://fc01.deviantart.net/fs71/i/2011/190/4/d/sherlock_silhouettes_by_girl_on_the_moon-d3lcve5.png
    Persze, hogy aktuális! És ezen ott van Watson! Ezer meg egy hála!
    Ja persze, majd elküldöm priviben.
    Ryennin
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 310
    Csatlakozás dátuma : 2012. Feb. 19.
    Kor : 32
    Tartózkodási hely : Magyarország, Budapest

    Beszélgetések - Page 11 Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by Ryennin Szomb. Márc. 10, 2012 4:21 am

    Gyöngyvér, ha még aktuális az árnyképes dolog: EdinaHolmes képei nagyon jók, viszont, ha konkrétan Benny-s Sherlockot akarsz esetleg, akkor ahhoz itt van egy kép:
    http://fc01.deviantart.net/fs71/i/2011/190/4/d/sherlock_silhouettes_by_girl_on_the_moon-d3lcve5.png


    EdinaHolmes, szerintem nem hasonlít Bublé hobbitra.Very Happy Ha elmaszkíroznák, akkor eljátszhatna egyet simán, de attól, még nem jutna eszembe első körben ez róla. De hozzá teszem, Martinról sem ez volt az első gondolatom, és egy kis sminkkel meg maszkkal nagyon jó. De akkor is kicsit erős túlzásnak tartom hobbithoz hasonlítani... Shocked Shocked Shocked
    Ryennin
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 310
    Csatlakozás dátuma : 2012. Feb. 19.
    Kor : 32
    Tartózkodási hely : Magyarország, Budapest

    Beszélgetések - Page 11 Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by Ryennin Szomb. Márc. 10, 2012 4:12 am

    Gyöngyvér írta:Jaj képzeljétek el!
    Elképzeltétek? Nagyon helyes.
    Szóval küldtem be a Napút folyóirat mghirdetett pályázatára néhány haikut, és most benne vagyok azok között akiktől megjelentetnek! Benne leszek egy folyóiratban! cheers
    Nyugi, mindenkinek elújságoltam, nemcsak ti jártatok "pórul" tongue

    Gratula!!!! És el lehet olvasni azokat a haikukat???Wink
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Beszélgetések - Page 11 Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by Gyöngyvér Szomb. Márc. 10, 2012 2:03 am

    Elvégeztem az átalakítást, kicsit nagy lett. De ez nem akadály Smile
    Ha ez egyszer elkészül!
    Mindenesetre megérné egy ilyenen is dolgozni, hogy minden szereplőt egybe. Felülre meg kerülhetne a felirat : Baker Street CSI.
    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 34

    Beszélgetések - Page 11 Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by EdinaHolmes Szomb. Márc. 10, 2012 1:51 am

    Igen, jól hangzott. Smile
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Beszélgetések - Page 11 Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by Gyöngyvér Szomb. Márc. 10, 2012 1:33 am

    Köszönöm!
    még válogatok, de valószínüleg, hogy vagy a második, vagy az utolsó viszi el a pálmát. Nem nem túl sötét, egészen kivitelethető. ezer meg egy hála!
    Majd ha készen lesz megoldom, hogy valahogy ti is lássátok. Smile
    nem fontos BBc-s Sherlock, mert csak úgy nagy általában szeretném.
    Halljátok, elkapott a gépszíj. még ez sincs meg de már azon filózok, hogy Watsonról is kéne egy, meg akkor már Lestrade is jöhet, és természetesen Miszisz Hudson se maradhat ki a sorból. Lehetne valami tablóképszerűt kihozni a dologból.
    Na jó, tényleg elkapott. Be is fejezem, mert már megint többet akarok, mint amit el tudok bírni.
    De azért jól hangzott Smile
    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 34

    Beszélgetések - Page 11 Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by EdinaHolmes Szomb. Márc. 10, 2012 1:29 am

    Tessék, itt van néhány kép. Remélem, jó lesz valamelyik. Sajnos, most hirtelenjében nem találtam BBC Sherlockosat. Az utolsó az egy szobor, gondolom, de elég sötét.


    Beszélgetések - Page 11 Sherlock2

    Beszélgetések - Page 11 Sherlock-Holmes-007

    http://recoverfromemotionalabuse.com/wp-content/uploads/2012/02/sherlock15.gif

    Beszélgetések - Page 11 SherlockSmall

    Beszélgetések - Page 11 Sh_profile7

    Beszélgetések - Page 11 Sherlock-holmes
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Beszélgetések - Page 11 Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by Gyöngyvér Szomb. Márc. 10, 2012 12:49 am

    Hát jó. "beletörődik"
    Viszont lenne egy kérésem. elgújabb mániám a keresztszemes és eldöntöttem, hogy kivarrom Sherlock árnyképét. Van hozzá olyan programom ami elkészíti a mintát bármilyen képből. Persze vadászhatnák a neten, de van egy olyan megérzésem, hogy biztos akad itt olyan akinek van ilyen képe.
    Fekete-fehér kéne, léehetőleg árnykép, de azt se bánom ha valamelyik színésztől kapok.
    Bármit is válaszoltok előre is köszönöm!
    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 34

    Beszélgetések - Page 11 Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by EdinaHolmes Szomb. Márc. 10, 2012 12:47 am

    Nem mondom meg. Smile Gyakorlok, hogy olyan jó legyek titkolózásban, mint Moffat, Gatiss vagy J.J. Abrams. Laughing

    Amúgy meg legyen meglepi nektek! Smile
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Beszélgetések - Page 11 Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by Gyöngyvér Szomb. Márc. 10, 2012 12:25 am

    Úristen! erről nem akartam volna tudni. Nah mindegy, ilen a showbiznisz.
    És szeretném megköszönni a gratulációt, jól esett Smile
    Na de visszatérve a fanfichez. Azonnal és most rögtön tudni akarom az alapötletet! Csak mert érdekel, és különben is szeretek kérdezősködni Smile
    Majdnem újságírónak mentem ám, úgy vigyázzatok! Laughing
    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 34

    Beszélgetések - Page 11 Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by EdinaHolmes Pént. Márc. 09, 2012 10:35 pm

    Jön a Gnómeó és Júlia folytatása, a Sherlock Gnomes

    Elton John Rocket Pictures nevű produkciós cége elkezdett gondolkodni a tavalyi év Gnómeó és Júlia (Gnomeo & Juliet) című animációs folytatásán, amely több mint $190 milliót fialt világviszonylatban.

    Az első rész írói, Andy Riley és Kevin Cecil jelenleg gőzerővel körmölik a folytatás forgatókönyvét, amely a Gnomeo and Juliet: Sherlock Gnomes címet viseli, Elton John pedig már készíti hozzá a zenét. James McAvoy és Emily Blunt is visszatérnek a címszereplők karaktereinek hangjaként, bár egyelőre hivatalos megegyezés még nem született.

    A történet Gnómeóról és Júliáról szól, akik felkérik a világ legnagyobb dísznövény detektívjét, Sherlock Gnomes-t, amikor a gnómok rejtélyes módon elkezdenek eltűnni a kertből.

    Az eredetit rendező Kelly Asbury rendezőként nem, de tanácsadóként jelen lesz. A munkálatokat ősszel kezdik.

    filmnews.hu
    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 34

    Beszélgetések - Page 11 Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by EdinaHolmes Pént. Márc. 09, 2012 8:08 pm

    Múltkor kiakadtam, mert egy zenés oldalon Michael Bublét hobbit külsejűnek hívták. Nem bántásból akarták írni szerintem.
    Mivel itt, a fórumon elég sokan látták és olvasták a Gyűrűk Urát, ezért kérdem én tényleg hasonlít a hobbitokra? Az oké, hogy a filmbéli hobbitokra nem hasonlít, legalábbis szerintem. Viszont a könyvet nem olvastam, ott hogy írják le a hobbitokat? Hasonlóan, mint a filmben, nem? Én úgy tudom Peter Jackson ebbe nem nyúlt bele.
    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 34

    Beszélgetések - Page 11 Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by EdinaHolmes Pént. Márc. 09, 2012 8:03 pm

    Gyöngyvér írta:Jaj képzeljétek el!
    Elképzeltétek? Nagyon helyes.
    Szóval küldtem be a Napút folyóirat mghirdetett pályázatára néhány haikut, és most benne vagyok azok között akiktől megjelentetnek! Benne leszek egy folyóiratban! cheers
    Nyugi, mindenkinek elújságoltam, nemcsak ti jártatok "pórul" tongue

    Gratulálok! Smile Még több ilyen sikert!
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Beszélgetések - Page 11 Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by Gyöngyvér Pént. Márc. 09, 2012 6:49 pm

    Jaj képzeljétek el!
    Elképzeltétek? Nagyon helyes.
    Szóval küldtem be a Napút folyóirat mghirdetett pályázatára néhány haikut, és most benne vagyok azok között akiktől megjelentetnek! Benne leszek egy folyóiratban! cheers
    Nyugi, mindenkinek elújságoltam, nemcsak ti jártatok "pórul" tongue
    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 34

    Beszélgetések - Page 11 Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by EdinaHolmes Pént. Márc. 09, 2012 3:27 am

    Beszélgetések - Page 11 428742_388069374554191_373135302714265_1467605_1144816167_n
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Beszélgetések - Page 11 Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by Gyöngyvér Pént. Márc. 09, 2012 2:37 am

    Kösz az infót Smile
    Szóval most elmondom, mivel tudom anyámat kiakasztani, mikor Farmeramázik. Smile
    - Szántasz? Össze-vagy széjjel? Vigyázz, hogy ne maradjon bakhát, amikor végeztél. Lejtős a terület? Azt a lejtőre merőlegesen szabad szántani, és az erózió elleni védelem, ha olyan növényeket ültetsz, amik gyorsan alkotnak jól záródó réteget. Most meg műtrágyázol? Megnézted, hogy öt holdnyi területen mennyi a foszfor- és káliumtartalom? Figyelni kell, nehogy túlhalmozódjon. Ja és ne felejtsd el pihentetni a földet. Ültess pillangósgyökerűeket, hogy legyen ami megköti a taljabn lévő nitritiket. MAúgy ez milyen talaj? Gondolom mezőségi vagyis csernzojom...
    Na itt szokta megkérdezni tőlem, hogy magamtól abbahagyom, vagy segítsen rá a dolgora. Valamiért nem tetszik neki Smile
    Ryennin
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 310
    Csatlakozás dátuma : 2012. Feb. 19.
    Kor : 32
    Tartózkodási hely : Magyarország, Budapest

    Beszélgetések - Page 11 Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by Ryennin Szer. Márc. 07, 2012 10:56 am

    Miről beszélünk??? Szerintem bármiről, ami szembe jön.Very Happy Ez az abszolúte off topic, azt is közölheted, hogy épp mi a véleményed az adott időjárásról.Very Happy
    Legutóbb a Trekk meg a Star Wars jött fel, de arra a postomra nem kaptam választ, úgyhogy most megint bármi jöhet.Very Happy

    A miről beszéltünk múlt idős dolgára meg, hát tényleg csak a rajongásról, meg az egymás facebookos elérhetőségéről eredetileg, meg az írásról, de azon itt voltál.Smile
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Beszélgetések - Page 11 Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by Gyöngyvér Szer. Márc. 07, 2012 6:11 am

    Először is általában: Miről beszéltetek? Pant Olvastam, de nem jutott el az agyamig. Tudom, ez a rajongás. Very Happy De én is tudok ám szépeket mondani!
    Másodszor pedig szerintem mindenki aki ir, írt, irni fog, küldje el a másiknak a műveit priviben, e-mailban aztán beszéljük meg. Na?
    Ryennin
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 310
    Csatlakozás dátuma : 2012. Feb. 19.
    Kor : 32
    Tartózkodási hely : Magyarország, Budapest

    Beszélgetések - Page 11 Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by Ryennin Kedd Márc. 06, 2012 9:31 am

    Horpika írta:
    Ryennin írta:Kjááá, bocsi, vacakol az internet.Sad nem akartam kétszer elküldeni az irományom, ami mégcsak nem is túl fontos.

    Azt akartam mondani, hogy pedig Edina szerintem a 3. Star Warsot leszámítva a régiek sokkal erősebbek.Smile

    Horpika, reméljük Nolcsi ilyen iy marad.Very Happy Csak így tovább.Very Happy

    igen, a harmadik már egész jó, csak a midihülyeségeket nem kellett volna belevinni, Jar-jart ki kellett volna hagyni, meg pár apróság. Viszont Palpatine pont jó volt, azt a karaktert szépen végigvitte egytől hatig! Bár a többi is így lett volna!

    Hát igen, Jarjar-...no vele kapcsolatban vannak kicsit ciki dolgok. Az elsőt egyértelműen Liam Neeson és Ewan miatt szerettem, de egyébként...Sad A másodikba csak az Ewanos Obi-vanos részeket csíptem, és a harmadikba viszont, nagyon meglepődtem Haydn játékán. Szerintem nagyon jól csinálta!!!!! Igaz, előtte már megkedveltem a srácot az Élet házában (apropó, ajánlom, jó kis film), de a második részben nyújtott csúfos szereplése után nem hittem volna, hogy képes egy jó Darth Vadert csinálni, de tudott......De Padmetől rosszul voltam, Natalie ide, Natalie oda....:S A régiek meg epikusan jók,.Very Happy Palpatine meg....no ő is ott van.Very Happy
    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 34

    Beszélgetések - Page 11 Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by EdinaHolmes Kedd Márc. 06, 2012 9:24 am

    Horpika írta:Hehhe, kisfiamnak apja énekel most. Klingon harci dalt! Smile Valamelyik nap meg néztem az Avengers trailerét, kisfiam meglátja Thort: Ott a szuperbácsi, aki repül. Kéééész! Ez a gyerek nem lesz semmi! Jah, és a vadászgépeket mind felismeri, ez is apja "bűne". Smile

    Örülj neki, hogy nem Barbie baba barátnőit sorolja. Laughing
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Beszélgetések - Page 11 Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by Horpika Kedd Márc. 06, 2012 9:22 am

    Ryennin írta:Kjááá, bocsi, vacakol az internet.Sad nem akartam kétszer elküldeni az irományom, ami mégcsak nem is túl fontos.

    Azt akartam mondani, hogy pedig Edina szerintem a 3. Star Warsot leszámítva a régiek sokkal erősebbek.Smile

    Horpika, reméljük Nolcsi ilyen iy marad.Very Happy Csak így tovább.Very Happy

    igen, a harmadik már egész jó, csak a midihülyeségeket nem kellett volna belevinni, Jar-jart ki kellett volna hagyni, meg pár apróság. Viszont Palpatine pont jó volt, azt a karaktert szépen végigvitte egytől hatig! Bár a többi is így lett volna!
    Ryennin
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 310
    Csatlakozás dátuma : 2012. Feb. 19.
    Kor : 32
    Tartózkodási hely : Magyarország, Budapest

    Beszélgetések - Page 11 Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by Ryennin Kedd Márc. 06, 2012 9:17 am

    Kjááá, bocsi, vacakol az internet.Sad nem akartam kétszer elküldeni az irományom, ami mégcsak nem is túl fontos.

    Azt akartam mondani, hogy pedig Edina szerintem a 3. Star Warsot leszámítva a régiek sokkal erősebbek.Smile

    Horpika, reméljük Nolcsi ilyen iy marad.Very Happy Csak így tovább.Very Happy
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Beszélgetések - Page 11 Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by Horpika Kedd Márc. 06, 2012 9:13 am

    EdinaHolmes írta:
    Horpika írta:
    EdinaHolmes írta:Hát nem. Szerintem, nem egy nagy szám. A Star Trek viszont annál nagyobb! Very Happy

    nananaaa! ezt ne emlegesd, párom kitér a hitáből! Smile debizony hogy nagy, főleg ami a trükkökben való újításai miatt, mérföldkő, bizony! Persze nem az új trilógiáról beszélek, hanem a régiekről, és jópár könyvről. Nekem semmi külömbség nincs a Trek és a Wars között, barátaim legtöbbje mindkettőt ismeri és szereti. Mindkettőhöz remekül kidolgozott háttérvilág van - persze a Wars némiképp meseszerűbb az Erő miatt, közelebb ál a fantasyhoz, mint a sci-fihez! Smile Na jó, nem áradozok tovább, csak szokás szerint megvédem a kedvencem. (múltkor pont fordítva volt, egy vérWars fan nézte le a Trekket. Az mit kapott! Laughing Laughing Laughing

    Én nem nézem le, csak nem szeretem. Egyébként csak az új SW filmeket láttam, a régieket nem, de nem is vagyok rájuk kiváncsi.
    Na látod, itt a baj, hogy a rossz végén kezdted! Smile Sajnos az újakkal (sztem) alaposan tönkrevágtak egy legendát.
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Beszélgetések - Page 11 Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by Horpika Kedd Márc. 06, 2012 9:11 am

    Hehhe, kisfiamnak apja énekel most. Klingon harci dalt! Smile Valamelyik nap meg néztem az Avengers trailerét, kisfiam meglátja Thort: Ott a szuperbácsi, aki repül. Kéééész! Ez a gyerek nem lesz semmi! Jah, és a vadászgépeket mind felismeri, ez is apja "bűne". Smile

    Ajánlott tartalom


    Beszélgetések - Page 11 Empty Re: Beszélgetések

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Ápr. 26, 2024 4:30 pm