Sherlock, Benedict Cumberbatch Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sherlock Holmes Fórum Baker Street 221b Jeremy Brett


+11
Marlene
EdinaHolmes
Wynter
larewen
Horpika
Eranett
marevi
radix pedis diaboli
Admin
Sil
Georgina
15 posters

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Wynter
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 20.
    Kor : 43

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 6 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Wynter Hétf. Feb. 27, 2012 8:26 pm

    Horpika írta:
    Jé, na látod, ez eszembe se jutott! Én azt hittem, legalább kicsit komolyan veszik. Nem baj, vágják csak a fát maguk alatt, vágják! azt hiszem, Sherlockunknak jó darabig nem lesz semmiféle konkurenciája, mert az Elementaryt nem nevezhetjük annak! Smile

    Nem szép tőlem, hogy látatlanban ítélek, de ez az egész az én szememben egy vicc...
    Vagy elindult a "Tegyünk erőszakot a Sherlock-sztorin"-verseny?
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 6 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Horpika Hétf. Feb. 27, 2012 8:26 pm

    anyechka, Sherlock hozott közénk! Smile
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 6 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Horpika Hétf. Feb. 27, 2012 8:24 pm

    Wynter írta:Jaaaaj, lányok!! Very Happy Very Happy Nem is tudtam, hogy az amerikai sorozat vígjáték lesz! Én már most nyerítek rajta!
    Jé, na látod, ez eszembe se jutott! Én azt hittem, legalább kicsit komolyan veszik. Nem baj, vágják csak a fát maguk alatt, vágják! azt hiszem, Sherlockunknak jó darabig nem lesz semmiféle konkurenciája, mert az Elementaryt nem nevezhetjük annak! Smile
    Wynter
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 20.
    Kor : 43

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 6 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Wynter Hétf. Feb. 27, 2012 8:21 pm

    Jaaaaj, lányok!! Very Happy Very Happy Nem is tudtam, hogy az amerikai sorozat vígjáték lesz! Én már most nyerítek rajta!

    A Trekes videó klassz!
    Anyechka, én is üdvözöllek!
    Ryennin, a póló és a bögre... cheers Eszméletlen!
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 6 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Horpika Hétf. Feb. 27, 2012 7:03 pm

    Sil írta:Ééés videófelvétel is szivárgott ki a Star Trek 2 forgatásról (spoiler):
    https://www.dailymotion.com/video/xp3f6p_exclusive-behind-the-scenes-of-star-trek-2_people

    Plusz egy hír az Elementary háza tájáról: megvan az ő Watsonuk. Kapaszkodjatok meg: Lucy Liu. Shocked
    http://www.beyondhollywood.com/cbs-sherlock-holmes-tv-show-casts-watson-to-be-played-by-lucy-liu/
    Holmes-t most engedték ki a rehabról, és kell valahol laknia, ezért beköltözik Watsonhoz Brooklynba. Joan(!) Watson egyébként egy sebész, aki elvesztette az engedélyét, amikor meghalt egy betege. Huhh... Evil or Very Mad

    hát a Sherlock Holmes téma miatt adtam volna esélyt, de azt hiszem, ez után olyan nagyon várom a buktát, hogy csak na! Igazából szavak nincsenek miket gondolok!


    A kiszivárgott felvétel viszont ígéretes! Smile
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 6 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Hétf. Feb. 27, 2012 4:48 pm

    Ééés videófelvétel is szivárgott ki a Star Trek 2 forgatásról (spoiler):
    https://www.dailymotion.com/video/xp3f6p_exclusive-behind-the-scenes-of-star-trek-2_people

    Plusz egy hír az Elementary háza tájáról: megvan az ő Watsonuk. Kapaszkodjatok meg: Lucy Liu. Shocked
    http://www.beyondhollywood.com/cbs-sherlock-holmes-tv-show-casts-watson-to-be-played-by-lucy-liu/
    Holmes-t most engedték ki a rehabról, és kell valahol laknia, ezért beköltözik Watsonhoz Brooklynba. Joan(!) Watson egyébként egy sebész, aki elvesztette az engedélyét, amikor meghalt egy betege. Huhh... Evil or Very Mad
    Ryennin
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 310
    Csatlakozás dátuma : 2012. Feb. 19.
    Kor : 32
    Tartózkodási hely : Magyarország, Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 6 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Ryennin Hétf. Feb. 27, 2012 10:28 am

    Ryennin
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 310
    Csatlakozás dátuma : 2012. Feb. 19.
    Kor : 32
    Tartózkodási hely : Magyarország, Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 6 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Ryennin Hétf. Feb. 27, 2012 9:51 am

    Anyechka85 írta:Üdv Mindenki! Ezennel csatlakozom a Benedek-rendetekhez, remélem nem zavarok. Smile
    Kár, hogy tegnap egyik filmje se kapott Oscart, viszont legalább nem nyalta le a haját... annyira. Very Happy

    Halihó!!!Very Happy Dehogy zavarsz.Smile Mindenki örömmel lát.Smile Én is most csatlakoztam 7 napja, és mindenki befogadott.Very Happy

    Jó kis avatar.Very Happy
    Ryennin
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 310
    Csatlakozás dátuma : 2012. Feb. 19.
    Kor : 32
    Tartózkodási hely : Magyarország, Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 6 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Ryennin Hétf. Feb. 27, 2012 9:48 am

    Sil írta:Benedict az Oscar-on:
    http://deareje.tumblr.com/tagged/Oscars
    Konkrétan a díjátadón nem volt ott, hanem Elton John AIDS-ellenes jótékonysági partyján követte, plusz a Vanity Fair partyján vett még részt.
    Videóinterjú, nagyon aranyos és nagyon szerény:
    https://www.youtube.com/watch?v=FrNGzFnxAKI

    Kissé már túl szerény is..Very Happy Nem annyira meglepő, hogy az emberek, legyenek híresek, avagy sem egy jó filmet megnéznek.Smile Mégis milyen meglepett Ben.Very Happy

    Sil írta:Még egy nagy kupac Star Trek 1 forgatási kép (ugyanaz a jelenet, továbbra is erősen spoileres):
    http://deareje.tumblr.com/post/18377678988/star-trek-2-even-more-photos

    Egyre jobbak lesznek ezek a fotók! És jól áll Bennek az ezüst.Wink

    Sil írta:És egy kis ízelítő a Sherlock 2. évad filmzenéből (az én CD-m is úton van már, csak pár nap...):
    http://deareje.tumblr.com/post/18375741875/akapine006-cumberqueen-sherlock-soundtrack

    WÍÍÍ,Sil, mikorra jön meg??? ha megkapod teszel fel róla képet??? Még csak az első évad zenéje van meg, és annyira várom a másodikat!!!!
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 6 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by esztertoth13 Hétf. Feb. 27, 2012 9:15 am

    Anyechka85 írta:Üdv Mindenki! Ezennel csatlakozom a Benedek-rendetekhez, remélem nem zavarok. Smile
    Kár, hogy tegnap egyik filmje se kapott Oscart, viszont legalább nem nyalta le a haját... annyira. Very Happy

    Tetszik az avatar-od Smile A legeslegjobb tanács Smile
    marevi
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 6 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by marevi Hétf. Feb. 27, 2012 9:14 am

    Anyechka85 írta:Üdv Mindenki! Ezennel csatlakozom a Benedek-rendetekhez, remélem nem zavarok. Smile
    Kár, hogy tegnap egyik filmje se kapott Oscart, viszont legalább nem nyalta le a haját... annyira. Very Happy

    Üdv itt Very Happy Benedek-rend, ez tetszik Wink lol!
    marevi
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 6 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by marevi Hétf. Feb. 27, 2012 9:10 am

    Sil írta:
    Videóinterjú, nagyon aranyos és nagyon szerény:
    https://www.youtube.com/watch?v=FrNGzFnxAKI

    Annyira helyes a brit szivecske a telefonján Love I love you
    Anyechka85
    Anyechka85


    Hozzászólások száma : 17
    Csatlakozás dátuma : 2012. Feb. 27.
    Kor : 38
    Tartózkodási hely : Siófok

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 6 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Anyechka85 Hétf. Feb. 27, 2012 8:58 am

    Üdv Mindenki! Ezennel csatlakozom a Benedek-rendetekhez, remélem nem zavarok. Smile
    Kár, hogy tegnap egyik filmje se kapott Oscart, viszont legalább nem nyalta le a haját... annyira. Very Happy
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 6 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Hétf. Feb. 27, 2012 8:39 am

    Benedict az Oscar-on:
    http://deareje.tumblr.com/tagged/Oscars
    Konkrétan a díjátadón nem volt ott, hanem Elton John AIDS-ellenes jótékonysági partyján követte, plusz a Vanity Fair partyján vett még részt.
    Videóinterjú, nagyon aranyos és nagyon szerény:
    https://www.youtube.com/watch?v=FrNGzFnxAKI

    Még egy nagy kupac Star Trek 1 forgatási kép (ugyanaz a jelenet, továbbra is erősen spoileres):
    http://deareje.tumblr.com/post/18377678988/star-trek-2-even-more-photos

    És egy kis ízelítő a Sherlock 2. évad filmzenéből (az én CD-m is úton van már, csak pár nap...):
    http://deareje.tumblr.com/post/18375741875/akapine006-cumberqueen-sherlock-soundtrack
    Ryennin
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 310
    Csatlakozás dátuma : 2012. Feb. 19.
    Kor : 32
    Tartózkodási hely : Magyarország, Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 6 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Ryennin Hétf. Feb. 27, 2012 8:02 am

    EdinaHolmes írta:
    Ryennin írta:Nagyon köszi!!!!!!!! Most megyek dokihoz, meg szurit kapni,aztán ha megjöttem megpróbálom.Very Happy Ha nagyon béna leszek, meg még kérdezek.Smile

    Szívesen és szívesen segítek! Smile

    Ryennin írta:Nem szeretjük egymást túlzottan a számítógépekkel.Smile

    Na ebben nem hasonlítunk! Smile

    KÖSZIIII.Very Happy Sikerült.Smile =>

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 6 Tumblr_lxygw6z7Ed1qj41xfo1_500

    És íg egy nap késéssel, de nagyon boldog neved napját.Smile

    És bocsi a kis offért.Smile Itt abba is hagyom.Smile

    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 34

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 6 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by EdinaHolmes Hétf. Feb. 27, 2012 5:09 am

    Ryennin írta:Nagyon köszi!!!!!!!! Most megyek dokihoz, meg szurit kapni,aztán ha megjöttem megpróbálom.Very Happy Ha nagyon béna leszek, meg még kérdezek.Smile

    Szívesen és szívesen segítek! Smile

    Ryennin írta:Nem szeretjük egymást túlzottan a számítógépekkel.Smile

    Na ebben nem hasonlítunk! Smile
    Ryennin
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 310
    Csatlakozás dátuma : 2012. Feb. 19.
    Kor : 32
    Tartózkodási hely : Magyarország, Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 6 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Ryennin Hétf. Feb. 27, 2012 5:05 am

    EdinaHolmes írta:
    Ryennin írta:ájjááá, nem mutatja...:S Mit csináltam rosszul?????

    Az a gond, hogy az oldal url címét próbáltad meg belinkelni képként, nem pedig a képet.

    Te ezt linkelted: http://cumberqueen.tumblr.com/post/5637757141/benedict-cumberbatch-drives-a-honda-motorcycle

    Pedig ezt kellett volna: http://media.tumblr.com/tumblr_llg5bgjHvf1qbw649.jpg

    Ha képet akarsz belinkelni, akkor mindig kattints a képre jobb egérgombbal utána pedig kép url-jának másolása vagy pedig kép megnyítása új lapon és onnan kimásolod a kép url címét.

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 6 Tumblr_llg5bgjHvf1qbw649

    Igen, megyek! Smile

    Nagyon köszi!!!!!!!! Most megyek dokihoz, meg szurit kapni,aztán ha megjöttem megpróbálom.Very Happy Ha nagyon béna leszek, meg még kérdezek.Smile Nem szeretjük egymást túlzottan a számítógépekkel.Smile Nagyon nagyon köszii
    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 34

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 6 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by EdinaHolmes Hétf. Feb. 27, 2012 4:50 am

    Ryennin írta:ájjááá, nem mutatja...:S Mit csináltam rosszul?????

    Az a gond, hogy az oldal url címét próbáltad meg belinkelni képként, nem pedig a képet.

    Te ezt linkelted: http://cumberqueen.tumblr.com/post/5637757141/benedict-cumberbatch-drives-a-honda-motorcycle

    Pedig ezt kellett volna: http://media.tumblr.com/tumblr_llg5bgjHvf1qbw649.jpg

    Ha képet akarsz belinkelni, akkor mindig kattints a képre jobb egérgombbal utána pedig kép url-jának másolása vagy pedig kép megnyítása új lapon és onnan kimásolod a kép url címét.

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 6 Tumblr_llg5bgjHvf1qbw649

    Igen, megyek! Smile
    Ryennin
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 310
    Csatlakozás dátuma : 2012. Feb. 19.
    Kor : 32
    Tartózkodási hely : Magyarország, Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 6 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Ryennin Hétf. Feb. 27, 2012 4:32 am

    ájjááá, nem mutatja...:S Mit csináltam rosszul?????
    Ryennin
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 310
    Csatlakozás dátuma : 2012. Feb. 19.
    Kor : 32
    Tartózkodási hely : Magyarország, Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 6 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Ryennin Hétf. Feb. 27, 2012 4:31 am

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 6 Benedict-cumberbatch-drives-a-honda-motorcycle

    "Elvihetlek egy körre?"
    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 34

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 6 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by EdinaHolmes Hétf. Feb. 27, 2012 4:21 am

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 6 Benedict-cumberbatch-john-watson-martin-freeman-sherlock-sherlock-holmes-Favim.com-152291
    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 34

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 6 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by EdinaHolmes Hétf. Feb. 27, 2012 4:20 am

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 6 Tumblr_leefk28NjR1qfdo6fo1_500
    Ryennin
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 310
    Csatlakozás dátuma : 2012. Feb. 19.
    Kor : 32
    Tartózkodási hely : Magyarország, Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 6 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Ryennin Hétf. Feb. 27, 2012 2:38 am

    Horpika írta:ez az az eset, mikor vérzik a szívem. Nagyon szerettem Simmet Mesterként, és pedzegették, hogy talán egy részig még visszatér. Szóval sajnálnám ha ez kimaradna. Ugyanakkor meg nem elégedek meg "csak" egy részig Benny-Mesterrel! Na melyik ujjamba harapjak??? Smile Tudom, telhetetlen vagyok! Smile

    Nekem az egy epizódos megoldás nagyon tetszik! Az nagyon speciális lenne, olyan különleges, egyszeri.Very Happy és pont ezért még felejthetetlenebb.Very Happy
    Ryennin
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 310
    Csatlakozás dátuma : 2012. Feb. 19.
    Kor : 32
    Tartózkodási hely : Magyarország, Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 6 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Ryennin Hétf. Feb. 27, 2012 2:35 am

    Horpika írta:
    EdinaHolmes írta:Na, biztos hogy ellenségek? Laughing

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 6 BCumberbatch_AScott_GQ_17SEP10_rex_b
    De aranyosak! Smile Hátha lesznek még más filmben közösen, és nem ellenségként!

    Az nagyon jó lenne.Smile Annyira jók együtt. És végülis van rá esély, mert mindketten tehetségesek.Very Happy
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 6 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Horpika Vas. Feb. 26, 2012 11:22 pm

    ez az az eset, mikor vérzik a szívem. Nagyon szerettem Simmet Mesterként, és pedzegették, hogy talán egy részig még visszatér. Szóval sajnálnám ha ez kimaradna. Ugyanakkor meg nem elégedek meg "csak" egy részig Benny-Mesterrel! Na melyik ujjamba harapjak??? Smile Tudom, telhetetlen vagyok! Smile

    Ajánlott tartalom


    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 6 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Május 09, 2024 3:44 pm