Sherlock, Benedict Cumberbatch Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sherlock Holmes Fórum Baker Street 221b Jeremy Brett


+11
Marlene
EdinaHolmes
Wynter
larewen
Horpika
Eranett
marevi
radix pedis diaboli
Admin
Sil
Georgina
15 posters

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Ryennin
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 310
    Csatlakozás dátuma : 2012. Feb. 19.
    Kor : 33
    Tartózkodási hely : Magyarország, Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 5 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Ryennin Kedd Feb. 28, 2012 11:21 am

    marevi írta:
    Ryennin írta:

    Úristen, én is-----de mikor, hogy, ?? More information, pleaseeeeeeeeeeeeee!!! (ez költői volt, de akkor is.....*_*)

    Mit tehetünk mást, mint várunk... *sóhaj* Íratkozzatok fel a hírlevélre, ha még nem tettétek volna meg Wink

    http://www.nationaltheatre.org.uk/45760/email-sign-up/nt-live-newsletter.html

    A link amit most adtál az a hírlevélre feliratkozás??? => közben rájöttem, hogy igen, és nagyon kösziii.Smile .Remélem kis hazánkig is eljut a dolog, mert ha már world wide, akkor legyünk benne mi is!!! De bárhova utána mászom, csak lássam!!! Mehetünk együtt is.Very Happy
    marevi
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 5 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by marevi Kedd Feb. 28, 2012 11:10 am

    Ryennin írta:

    Úristen, én is-----de mikor, hogy, ?? More information, pleaseeeeeeeeeeeeee!!! (ez költői volt, de akkor is.....*_*)

    Mit tehetünk mást, mint várunk... *sóhaj* Íratkozzatok fel a hírlevélre, ha még nem tettétek volna meg Wink

    http://www.nationaltheatre.org.uk/45760/email-sign-up/nt-live-newsletter.html
    Ryennin
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 310
    Csatlakozás dátuma : 2012. Feb. 19.
    Kor : 33
    Tartózkodási hely : Magyarország, Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 5 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Ryennin Kedd Feb. 28, 2012 11:01 am


    Úristen, én is-----de mikor, hogy, ?? More information, pleaseeeeeeeeeeeeee!!! (ez költői volt, de akkor is.....*_*)
    marevi
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 5 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by marevi Kedd Feb. 28, 2012 10:50 am

    Ryennin
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 310
    Csatlakozás dátuma : 2012. Feb. 19.
    Kor : 33
    Tartózkodási hely : Magyarország, Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 5 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Ryennin Kedd Feb. 28, 2012 10:18 am

    EdinaHolmes írta:Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 5 421476_382018041825991_373135302714265_1450293_89877974_n

    Ez a kép jelenleg a háttérképem.Very Happy Love Love Love Love
    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 34

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 5 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by EdinaHolmes Kedd Feb. 28, 2012 9:42 am

    Hihihi. Smile

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 5 418779_314048235318387_301450743244803_877895_1824604800_n
    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 34

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 5 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by EdinaHolmes Kedd Feb. 28, 2012 9:42 am

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 5 422897_315998135123397_301450743244803_884153_1328214309_n
    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 34

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 5 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by EdinaHolmes Kedd Feb. 28, 2012 9:42 am

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 5 64192_383074451720350_1404388491_n
    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 34

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 5 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by EdinaHolmes Kedd Feb. 28, 2012 9:42 am

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 5 421476_382018041825991_373135302714265_1450293_89877974_n
    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 34

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 5 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by EdinaHolmes Kedd Feb. 28, 2012 9:41 am

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 5 64379_383049845056144_373135302714265_1453357_728369019_n
    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 34

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 5 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by EdinaHolmes Kedd Feb. 28, 2012 9:41 am

    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 34

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 5 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by EdinaHolmes Kedd Feb. 28, 2012 9:40 am

    Igen! Very Happy

    De nem hiszem, hogy nyár előtt készen lesz, sőt lehet, hogy még később. Hát igen, ha két iskolába jár az ember, akkor nincs sok szabadideje. Sad
    Ryennin
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 310
    Csatlakozás dátuma : 2012. Feb. 19.
    Kor : 33
    Tartózkodási hely : Magyarország, Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 5 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Ryennin Kedd Feb. 28, 2012 9:27 am

    EdinaHolmes írta:Egyébként terveztem Sherlock fanfictiont írni, de már nem merem megírni, hátha kikeltek magatokból, mert nem követi hűen a történtet vagy egyéb dolgokat. És nem épp Doyle stílusába terveztem megírni. Laughing

    Drága, én nyitott a vagyok.Very Happy Írd csak meg azt a fanficet.Very Happy Közkívánatra, légyszi!!!: Wink Wink Wink Mostmát főleg érdekelne.Very Happy Jó, igen, egy pöppet vaskalaposnak tűnhettem, de egy fanfiction szerintem más, mint egy komplett tv-sorozat.Very Happy Meg attól lehet jó valami, hogy nem teljesen követi az eredetit.:)Meg ha már Doyle-bácsi, azért a Sherlock sem követi ám őt szó szerint.Razz Az a Granada változat.Very Happy UGE MEGÍROOOOOOOOOOOOOOOD?????????? *_* *_* *_* <= ez a szépen nézés akar lenni.Very Happy
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 5 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Horpika Kedd Feb. 28, 2012 8:54 am

    Na igen. Ez ízig-vérig brit sorozat. Emléxem, annak idején Spielberg is tervezte a HP könyveket megfilmesíteni. Csak pár apró eltérés lett volna. Potter amerikai, az iskola is amerikában van. Hát ezzel az alapjait vette volna el. Vagy ha a Vörös Pimpernek amerikai lenne. És egyetértek, Watson mint nő csak Sherlock lényegének nagy része veszik el. És egy férfi-férfi közötti barátság mégis más valahol mint egy férfi-nő közötti. És nem állítom, hogy ilyen nem létezik, nekem is a legrégebbi barátom fiú, de mégis más. És igen, más a humor forrása is ezáltal. De nekem épp elég az a humor, ami a Sherlockban van, vagy akár a Granadásban. Nem annyira harsány, de ott van. Kár lenne krimivígjáték - paródiává süllyeszteni.
    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 34

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 5 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by EdinaHolmes Kedd Feb. 28, 2012 8:34 am

    Egyébként terveztem Sherlock fanfictiont írni, de már nem merem megírni, hátha kikeltek magatokból, mert nem követi hűen a történtet vagy egyéb dolgokat. És nem épp Doyle stílusába terveztem megírni. Laughing
    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 34

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 5 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by EdinaHolmes Kedd Feb. 28, 2012 8:25 am

    A női-férfi kapcsolat dologban igazad van.

    De, ha más néven is próbálnák eladni az új amerikai sorozatot, akkor is mindenki azonnal rájött volna, hogy ez bizony koppintás és akkor is ez lenne kb. a helyzet, mint most.
    Ryennin
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 310
    Csatlakozás dátuma : 2012. Feb. 19.
    Kor : 33
    Tartózkodási hely : Magyarország, Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 5 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Ryennin Kedd Feb. 28, 2012 8:09 am

    Mmm...hát lehet, hogy kicsit pozitívabban kéne hozzáállni. Egyébként semmi bajom nem lenne a dologgal, ha nem Sherlock Holmes néven akarnák eladni.Sad Rengeteg minden van ezzel az egésszel kapcsolatban, ami engem azért zavar, mégha kicsit-nagyon antiszocnak is tűnök, és régimódinak. De nekem Sherlock pl. angol....Nem tehetek róla, de Baker Street 221./B nélkül már nem olyan....meg az idióta angol humor is szükséges.Very Happy De ezek csak apróságok. De Watson nővé tételével számomra az egyik legfontosabb dolog veszik oda, Holmes és Watson kapcsolata. Moffat mester tökéletesen megfogalmazta, negyvenedszerre nem rakom ide, mert legyilkoltok, főleg, hogy az aláírásom is ez.Very Happy De szerintem a köztük lévő kapcsolatot a különböző személyiségük, Sherlock különcsége, az összekerülésük előtti ráhatások, illetve a közös munka adta meg. Ezek közül persze némely megoldható, nem azt mondom, de ott bukik el a dolog, hogy egy férfi és egy nő kapcsolata SOSE ugyan olyan, mint két férfié. És szó sincs itt arról, hogy esetleg Johnny Lee-t és Lucyt összehozzák az Elementryban...nem ilyesmire gondolok, hanem arra, hogy másképp működik a dolog. És Doyle ezt remekeül megírta, a Sherlock zsniálisan modernítette, de megtartotta ezt a kapcsolatot, ami szerintem annyira érdekes és különleges. És ezt akárhogy próbálhatják, és legyen akár milyen jól megkomponált majd az elementary, semmiképp se tudják megcsinálni....Ha nem akarnák meglovagolni a Sherlock sikerét, lehet, hogy egy nagyon érdekes sorozatot tudtak volna összehozni Sherlock Holmes nélkül.
    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 34

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 5 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by EdinaHolmes Kedd Feb. 28, 2012 7:15 am

    Ryennin: köszönöm!

    Anyechka85: Üdv itt a fórumon!

    Az amerikai sorozatról:
    Szerintem, ez az új amerikai változat nem hangzik olyan rosszul, mint ahogy írjátok. Szerintem, jó kis sorozatot lehet belőle kihozni, még ha nem is lesz olyan jó, mint a BBC Sherlock. Persze nem is lesz olyan jó. Szerintem jobban rá fognak gyúrni a poénokra, mint a BBC Sherlockban, de nem baj, ilyen is kell. Az már más kérdés, hogy megint lenyúlnak egy európai ötletet, de ez Hollywoodban megszokott, látszik, hogy kezdenek kifogyni az ötletekből, de azért még mindig vannak remek amerikai sorozatok!

    Lucy Liu lehet, hogy elsőre meglepő választásnak hangzik, de ő igenis jó színésznő, nem cicababa és nemcsak a Charlie angyalaiból áll a filmográfiája! Ott van pl. a Kill Bill, nem lehet rá panasz! Ha mondjuk Cameron Diaz lenne helyette, na, akkor elkezdenék aggódni. Az meg, hogy olyan orvost fog alakítani, aki elvesztette az engedélyét az még mindig jobb, mintha azt próbálnák elhitetni, hogy katonaként megjárta Afganisztánt.

    Nekem ez a véleményem így látatlanban, de ki tudja mi lesz még...
    Anyechka85
    Anyechka85


    Hozzászólások száma : 17
    Csatlakozás dátuma : 2012. Feb. 27.
    Kor : 38
    Tartózkodási hely : Siófok

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 5 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Anyechka85 Kedd Feb. 28, 2012 2:18 am

    Köszönet a szívélyes fogadtatásért, nagyon jólesik! Örülök, hogy van egy ilyen hazai platform, ahol kicsevegheti magából az ember a felgyülemlett benaddikcióját, és értesülhet mindenféle érdekes dolgokról.

    Szerintem elementaryék tisztában vannak vele, hogy nehéz lenne überelni az angol verziót, úgyhogy inkább alaposan kifordítják önmagából a Sherlock Holmes jelenséget (nem tudom, merjem-e a szenzációhajhászás szót használni...? Majd meglátjuk, ha meglátjuk.). Biztos nem bírtak már mit kitalálni, hogy mitől nézzék az emberek ennyi friss feldolgozás után, mi újat fog tudni nyújtani. Ha Sherlockról kiderül félúton, hogy a Szíriusz bolygóról érkezett, én már ezen se fogok meglepődni. Mondjuk, ez a Reichenbach Fallt is megmagyarázná, hehehe, mint a Men in Blackben, Sherlock csak "hazament." De azért ez elég nyilvánvaló, hogy Lucy Liuval még nagyobb mód van a klasszikus, jól bevált szexuális feszültséges szappanoperás fíling megteremtéséhez (ld. Mulder-Scully, Bones-Booth, etc.), de én inkább nem adok nekik ötletet. Hátha pozitívan csalódunk...? Smile
    Ryennin
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 310
    Csatlakozás dátuma : 2012. Feb. 19.
    Kor : 33
    Tartózkodási hely : Magyarország, Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 5 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Ryennin Hétf. Feb. 27, 2012 10:20 pm

    Horpika írta:
    Wynter írta:
    Horpika írta:
    Körkérdés. Szerintetek Moftissék hogy fogják lereagálni? Én úúúúgy lennék ott, mikor olvassák a hírt! És fényképezném az arckifejezéseket! Smile

    Én vagy asztalverős- vonyítós röhögést tudok elképzelni, vagy zokogást...
    Jó lenne, ha valamelyikük elcsivitelné a véleményét.
    Hát asszem nem fogják véka alá rejteni a véleményüket. Nem azok a fajták! Wink

    XD Moftisség szerintem szétröhögték magukat.Very Happy De ha első reakció a sírás is volt, akkor is biztos, hogy valam nagyon ütős replikát majd remélhetünk.Wink Tudjátok milyenek...mondanak egyetlen mondatot, és azzal odaütnek, ahova kell.Very Happy
    Ryennin
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 310
    Csatlakozás dátuma : 2012. Feb. 19.
    Kor : 33
    Tartózkodási hely : Magyarország, Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 5 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Ryennin Hétf. Feb. 27, 2012 10:18 pm

    Wynter írta:
    Horpika írta:
    Jé, na látod, ez eszembe se jutott! Én azt hittem, legalább kicsit komolyan veszik. Nem baj, vágják csak a fát maguk alatt, vágják! azt hiszem, Sherlockunknak jó darabig nem lesz semmiféle konkurenciája, mert az Elementaryt nem nevezhetjük annak! Smile

    Nem szép tőlem, hogy látatlanban ítélek, de ez az egész az én szememben egy vicc...
    Vagy elindult a "Tegyünk erőszakot a Sherlock-sztorin"-verseny?

    Szerintem TUTI erről van szó---Ez a véleményem róla: 10 percig ültem teljes sokkban----ezek idióták...Lehet azért lesz a cím Elementary, mert akkora elementáris baromság....Basszus, szegény Doyle-....lehet, hogy nem csak forog, de ki is kel a sírjából, és lehenteli az idiótákat. Én nem vagyok ellene a modernizálásnak, ha azt jó alapokra helyezik, node Watson, mint nő???? Moffat ugye ezt mondta anno Sherlockról és Watsonról:

    "The story of Sherlock Holmes, on the surface, is about detection, but in reality, it's about the best of two men who save each other - a lost, washed-up war hero and a man who could end up committing murders instead of solving them. They come together. They become this perfect unit. They become the best friendship ever, and they become heroes." /Steven Moffat/

    No, ez a cucc ennek az egésznek a totális megcsúfolása.....Csak a kapcsolatuk lényegét vágják taccsra.:S

    De, mint Winter rávilágítottál, ha paródia név alatt futnának, akkor még elviselhető lenne a dolog...viszont az amcsik halálosan komolyan gondolják....áááá---kész, totál kiakadtam.... pale
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 5 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Horpika Hétf. Feb. 27, 2012 8:37 pm

    Wynter írta:
    Horpika írta:
    Körkérdés. Szerintetek Moftissék hogy fogják lereagálni? Én úúúúgy lennék ott, mikor olvassák a hírt! És fényképezném az arckifejezéseket! Smile

    Én vagy asztalverős- vonyítós röhögést tudok elképzelni, vagy zokogást...
    Jó lenne, ha valamelyikük elcsivitelné a véleményét.
    Hát asszem nem fogják véka alá rejteni a véleményüket. Nem azok a fajták! Wink
    Wynter
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 20.
    Kor : 43

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 5 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Wynter Hétf. Feb. 27, 2012 8:34 pm

    Horpika írta:
    Körkérdés. Szerintetek Moftissék hogy fogják lereagálni? Én úúúúgy lennék ott, mikor olvassák a hírt! És fényképezném az arckifejezéseket! Smile

    Én vagy asztalverős- vonyítós röhögést tudok elképzelni, vagy zokogást...
    Jó lenne, ha valamelyikük elcsivitelné a véleményét.
    Wynter
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 20.
    Kor : 43

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 5 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Wynter Hétf. Feb. 27, 2012 8:32 pm

    Szegény Spock, jól megkapja... De azért én Bennek szurkolok. Very Happy
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 5 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Horpika Hétf. Feb. 27, 2012 8:32 pm

    Wynter írta:
    Horpika írta:
    Jé, na látod, ez eszembe se jutott! Én azt hittem, legalább kicsit komolyan veszik. Nem baj, vágják csak a fát maguk alatt, vágják! azt hiszem, Sherlockunknak jó darabig nem lesz semmiféle konkurenciája, mert az Elementaryt nem nevezhetjük annak! Smile

    Nem szép tőlem, hogy látatlanban ítélek, de ez az egész az én szememben egy vicc...
    Vagy elindult a "Tegyünk erőszakot a Sherlock-sztorin"-verseny?
    Énnekem az nem tetszett, hogy megint meg akarják lovagolni más sikerét. De Sherlock Holmes rajongó lévén adtam volna esélyt, mit hoznak ki ebből. Na de Liu?! Szóval kérem, több tiszteletet kéne adni Holmesunknak! Még ha nőnemű is, akkor sem egy csinibabát kéne, szóval valahol most leírtam az Elementaryt. Ha véletlenül megnézem, nem lesznek nagy igényeim, komolyan!
    Körkérdés. Szerintetek Moftissék hogy fogják lereagálni? Én úúúúgy lennék ott, mikor olvassák a hírt! És fényképezném az arckifejezéseket! Smile

    Ajánlott tartalom


    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 5 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Vas. Május 19, 2024 11:22 am