Sherlock, Benedict Cumberbatch Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sherlock Holmes Fórum Baker Street 221b Jeremy Brett


+12
radix pedis diaboli
Ronnie
Eranett
Revati
Thriwien
dancingman88
3113391
esztertoth13
Horpika
hellapostor
Sil
Admin
16 posters

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 37 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by esztertoth13 Vas. Ápr. 17, 2011 7:58 pm

    A harmadik rész valóban zseniális. Viszont itt hagytak, idegeskedve a folytatás miatt. Az eredeti történetben Holmes nem halt meg, vagyis visszatért, kíváncsi vagyok, itt mi lesz. Nagyon kíváncsi. Annyira meglepett, mikor Watson lépett be. Egy tized másodpercig nem értettem, olyanra gondoltam, ami a történet szempontjából nem lenne jó, mert értelmetlen lenne. Aztán észrevettem (a következő másodpercben) a nagy kabátot.... Onnantól könnyű volt. Az viszont meglepett, hogy ki Moriarty, a főellenség.

    Tetszett a vita az elején, a naprendszerről. Napjainkban még furcsább, ha valaki ilyen úgymond alapvetést nem tud. A mai modern világban, mikor már a Mars utazást tervezik. Igaz, Holmesnak erre valóban nincs szüksége. És milyen igaza van. Sok olyat tanulunk meg, amire semmi szükségünk. De azért örülök, hogy nem körbe-körebe fogó Teddy macik vagyunk... A Hold körül forgást még elviselném, de Teddy macit ne.

    És pont itt kellett abbahagyni?
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 37 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Vas. Ápr. 17, 2011 8:41 am

    Paul McGuigan azt mondta Twitteren, hogy most ért véget a pre-produkció első hete a második évadhoz, és még 4 van hátra. Szóval ezekszerint utána már forgatnak... bounce (Gatiss meg mondta a héten, hogy forgatási helyszíneket néztek Wales-ben.)
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 37 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Horpika Vas. Ápr. 17, 2011 6:11 am

    Sil írta:
    Horpika: Youtube-ra kerültek fel vadiúj Frankenstein részletek, a másik szereposztásból. MicroGabs a felhasználó neve, és van több mint 10 perces videó is köztük. Wink
    cheers cheers cheers THX!
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 37 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Vas. Ápr. 17, 2011 6:07 am

    esztertoth13 írta:Most, hogy említed, tényleg hiányoznak a feliratok. Pedig az is nagyon jó megoldás. Mikor az sms szövege látszik, és az, amit Holmes megfigyel. Ez is tetszett benne.
    Vannak itt is, de tulajdonképpen az első részre érik el a csúcspontjukat, addigra jöttek rá, hogy mi mindent is lehet kezdeni velük. A három részt ugyanis fordított sorrendben forgatták. Wink (De odafigyeltek, hogy legyenek összekötő elemek, úgyhogy a harmadik részben is lesz, ami visszautal a másodikra, pl a festék. Watson haját meg egyre rövidebbre vágták, amíg el nem érték az első rész katonásan rövid frizuráját.)

    esztertoth13 írta:Jól játssza a kint rekedt szomszédot, az pedig csak dob rajta, mikor megkérdezi, hogy használhatja-e a balkonját.
    Az angol anyanyelvű nézők szerint ráadásul még valami nagyon yuppie-s kiejtést is felvesz ennél a résznél, hogy elhitesse, hogy tényleg ott lakik. De én sose hallom az ilyen finom akcentusbeli különbségeket.


    Horpika: Youtube-ra kerültek fel vadiúj Frankenstein részletek, a másik szereposztásból. MicroGabs a felhasználó neve, és van több mint 10 perces videó is köztük. Wink
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 37 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by esztertoth13 Vas. Ápr. 17, 2011 3:59 am

    Sil írta:Tulajdonképpen a második rész a leggyengébb a háromból: ez az, amit nem Moffat vagy Gatiss írt, más a rendező is, alig használják a feliratokat, és nekem a mellékszereplők közül is hiányzik pl Mycroft és Lestrade (bár ugyanakkor nagyon szórakoztató látni, ahogy Sherlock "betöri" az új felügyelőt).

    Most, hogy említed, tényleg hiányoznak a feliratok. Pedig az is nagyon jó megoldás. Mikor az sms szövege látszik, és az, amit Holmes megfigyel. Ez is tetszett benne.

    Sil írta:Egyébként az a kedvenc pillanatom benne, amikor Sebastian mondja, hogy mennyire utálták Sherlockot az egyetemen, és Sherlocknak ott egy pillanatra félrecsúszik a "szociopata" maszkja. Meg amikor a vége felé meglátja az ablakon a festéket. Meg amikor Mollyt manipulálja. Meg a bankos "tánc".

    Igen, akkor valóban emberibb. Tökéletes megfogalmazás, erre is gondoltam, csak nem tudtam szavakba önteni. Jól játssza a kint rekedt szomszédot, az pedig csak dob rajta, mikor megkérdezi, hogy használhatja-e a balkonját. Nem minden nap kérdeznek ilyet az embertől. Smile

    Sil írta:A kora meg... hát, tulajdonképpen Sherlock még nincs is egészen 30 az elején

    Horpika írta:Esztertoth, Holmes mikor "kezdte" Watsonnal, harminc körül volt ha jól tudom, de közelebb volt a harmichoz, mint a negyvenhez szerintem.

    Félreértés ne essék, én tudom, hány éves Holmes a novellákban, illetve a regény elején. Ezzel csak arra gondoltam, hogy a Granada sorozat vége felé, nagy részében idősebbnek tűnik, mint itt, ez volt a fura. Az elején még Jeremy Brett is "fiatalnak" tűnik, legalábbis én úgy látom.

    Horpika írta:Akkor már csak a harmadik rész van neked hátra, amihez jó szórakozást kívánok!

    Köszönöm, már alig várom, hogy megnézhessem, akkor végre teljes képem lesz.
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 37 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Vas. Ápr. 17, 2011 2:09 am

    Tulajdonképpen a második rész a leggyengébb a háromból: ez az, amit nem Moffat vagy Gatiss írt, más a rendező is, alig használják a feliratokat, és nekem a mellékszereplők közül is hiányzik pl Mycroft és Lestrade (bár ugyanakkor nagyon szórakoztató látni, ahogy Sherlock "betöri" az új felügyelőt). Egyszerűen nem annyira zseniális, mint a másik kettő. Nem rossz, megvannak a maga pillanatai, de túlságosan magasra került a mérce az első résszel.

    Egyébként az a kedvenc pillanatom benne, amikor Sebastian mondja, hogy mennyire utálták Sherlockot az egyetemen, és Sherlocknak ott egy pillanatra félrecsúszik a "szociopata" maszkja. Meg amikor a vége felé meglátja az ablakon a festéket. Meg amikor Mollyt manipulálja. Meg a bankos "tánc". Meg a harc az elején. Meg még sorolhatnám, szóval tulajdonképpen imádom ezt is. Wink Egyébként érdekesség, hogy ebben az epizódban szerepel Benedict barátnője, Olivia Poulet is, ő játssza a titkárnőt (még az egyetemen találkoztak, úgyhogy ez egy nagyon hosszú kapcsolat volt, de nemrég véget ért).

    A kora meg... hát, tulajdonképpen Sherlock még nincs is egészen 30 az elején. Ha azzal számolunk, hogy az utolsó sztori, a His Last Bow 1914-ben játszódik és ott 60 évesnek írja le Doyle, akkor 1854-ben született. Watsonnal meg kb 1881-ben találkozik, szóval... De Doyle elég nagyvonalúan bánik a részletekkel (lásd pl Watson "vándorló" sérülése, amit szintén beépítettek a BBC-s sorozatba)...

    A pilotban egyébként még ennél is fiatalabbnak nézett ki Benedict, szinte mint egy egyetemista. Ott nem volt ennyire sötét a haja, meg szűk farmert viselt, és sokkal többet mosolygott. De a végleges verzió Holmes-a nekem jobban tetszik.

    A zenéjét meg imádom, a főcímzene pl a csengőhangom. Wink


    A negyedik X-et én is múlt héten vettem meg (persze letöltve már megvolt mindkét nyelven), abban nagyon cuki Benedict (és valahogy sokkal fiatalabbnak néz ki, mint valójában). És hihetetlenül hasonlít Hugh Laurie-ra, lehetne tényleg a fia. Ez az a sorozat egyébként, aminek azért nem lett második évada, mert Hugh átugrott Amerikába valami orvosos sorozatot forgatni, aztán valahogy ott ragadt. Wink És van benne "bónusz" Siobhan Hewlett is, ő játssza Lucy-t, a Sherlockban meg az első epizód elején az üzletember titkárnőjét, aki sír.
    Ezenkívül friss szerzemény még az Amazing Grace DVD és a Sherlock Holmes visszatér, és végre megjött a Frankenstein szövegkönyvem is. Smile
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 37 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Horpika Szomb. Ápr. 16, 2011 6:18 pm

    Háhá, tegnap hozzájutottam A negyedik X-hez! Smile Benedict micsoda kölök még itt, nagyon aranyos! :)Az apuját játszó Hugh Laurie-t amúgy is ezer éve kedvelem, ebben a filmben is tuti hozza a szokásos formáját! Very Happy (és extra bónusz a Michael Caines Holmes. Este filmnézééés! )
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 37 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Horpika Szomb. Ápr. 16, 2011 6:15 pm

    Esztertoth, Holmes mikor "kezdte" Watsonnal, harminc körül volt ha jól tudom, de közelebb volt a harmichoz, mint a negyvenhez szerintem. Persze én is hozzászoktam a némileg idősebb Holmes alakításokhoz, de itt kimondottan tetszett, hogy bevállaltak egy némileg fiatalabb "zsenipalántát"
    A három részből nekem a második tetszik legkevésbé, de ez nem azt jelenti, hogy nem szeretem, sőőőt!
    Igen, amikor elrejti a fotel alatt, az nagyon aranyos, és szerintem nagyon is jellemző lehet Holmesra. Akkor már csak a harmadik rész van neked hátra, amihez jó szórakozást kívánok!
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 37 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by esztertoth13 Szomb. Ápr. 16, 2011 9:53 am

    Most néztem meg a második részt... Ez is nagyon jó! Az eleje nagyon tetszett, ahogy azt a tea szertartást végezte a nő. Amúgy is szeretem a kínai mondavilággal, vagy bármi Kínálva kapcsolatos dolgot. Érdekesek, mint ez a szervezet.

    Na és mikor a bankban rohangált Smile Holmesról el tudom képzelni, hogy hasonló dolgokat csinál. Gyakran tesz olyat, ami mások számára meglepő. És a megszállottságot is jól átvették. Látszott rajta, hogy idegesíti a nő jelenléte, míg nem segített neki.

    Az egyik ok a sok közül, amiért tetszik, az hogy nagyon poénos. A másik, ami bejön, az a sok harci jelenet, ha fogalmazhatok így. Az elejét nagyon bírtam, Watson azt hitte, végig ott ült a fotelben. Ő meg gyorsan a fotel alá rejtette a kardot.

    A főcím pedig lenyűgöz. Írtam, hogy tetszik a zene, most már egyre jobban!

    Örülök, hogy a BBC készíti el a feldolgozást. Arra számítottam, hogy valamikor a jövőben fel fogják dolgozni ezt a témát, de nem hitem, hogy így. Úgy értem, modernizálva. Egy zseni, fura detektív, és egy katonaorvos. Jó kis sztorikat lehet kihozni belőle. És jól választottak színészeket is. Még meg kell szoknom az új Holmest, ami fura az, hogy oylan fiatal, de ebben a környezetben azt hiszem ez jobb is így. Sőt, a legjobb.
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 37 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Horpika Pént. Ápr. 15, 2011 6:18 pm

    Sil írta:]Ha tudnád, mi már hányszor újranéztük (én főleg az első és a harmadik részt, nem tudom, Horpika hogy van vele)... Nagyon messze vannak még az új részek.
    Szerintem nyugodtan írjál még, nem haragszunk meg érte... Wink

    Pontosan ugyanígy, még a részek is stimmelnek! Azzal is egyetértek, hogy Mycroft rettenetesen hiányozna!
    Én is örülök, hogy tetszett neked a sorozat, esztertoth, nálam bizony szerelem volt az első 10 perc után!
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 37 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Pént. Ápr. 15, 2011 11:45 am

    Örülök, hogy tetszett. Smile

    esztertoth13 írta:Ami fura volt, az a sápadtsága, komolyan, szinte falfehér! / De ez nem negatív kritika. Sherlock amúgy is sápadt./
    Igen, de ez szándékos, pont úgy, mint a Granada sorozatnál, ahol Jeremy ragaszkodott hozzá, hogy minél sápadtabbra sminkeljék. Benedictnek alapból nagyon világos bőre van, és az, hogy ilyen sötétre festették a haját, még jobban kiemeli.

    esztertoth13 írta:Tehát, ez egy indulófélben lévő sorozat? Eddig csak három része van? (Azzal sajnos hamar végzek.) Mindig azt hittem, hogy már van vagy 30 része, én meg lemaradtam erről az új feldolgozásról.
    Igen, egyelőre csak három rész van, meg egy pilot epizód, amit nem mutattak be (csak a DVD-re került rá). És májusban kezdik forgatni a következő, szintén 3 epizódból álló évadot, amit majd ősszel mutatnak be. Brit sorozatoknál nem ritka, hogy 6 részből álljanak (ezek meg ugye dupla hosszúságúak), mert messze nincs akkora költségvetésük, mint az amerikaiaknak. (Plusz Gatiss és Moffat elég elfoglalt a másik sorozatuk, a Doctor Who miatt.) Eredetileg egyébként 60 perces epizódokból állt volna, de a pilot alapján annyira megtetszett a BBC-nek, hogy berendeltek 3 db 90 perces részt, úgyhogy a pilot mehetett is a kukába, újra kellett forgatni és írni az egészet. Ezért csúszott is az egész egy évet (a pilotot még 2009 év elején forgatták, úgyhogy eredetileg előbb lett volna bemutatva, mint a Guy Ritchie-féle film), és kaptak egy csomó támadást a sajtótól, mert a BBC közszolgálati adó, és gyakorlatilag kidobtak 800 ezer fontot az adófizetők pénzéből. De milyen jól tették, mert így kaptunk egy igazán zseniális sorozatot. A pilot sem volt rossz, de a kész verzió fényévekkel jobb nála. (Mindkettő a Study in Scarlet-re épül, de a pilot egy sokkal kezdetlegesebb, kidolgozatlanabb, olcsóbbnak kinéző dolog, és bár ott hamarabb rájön Sherlock a megoldásra, rengeteg apróság hiányzik belőle, hogy Mycroftról ne is beszéljünk).

    esztertoth13 írta:Kár, hogy csak három van, túl hamar elfogynak.

    De máris túl sokat írtam. A lényeg, hogy nagyon nagyon tetszett az első rész, és csak azért nem lépek tovább egyelőre, nehogy elfogyjon.
    Ha tudnád, mi már hányszor újranéztük (én főleg az első és a harmadik részt, nem tudom, Horpika hogy van vele)... Nagyon messze vannak még az új részek.
    Szerintem nyugodtan írjál még, nem haragszunk meg érte... Wink
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 37 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by esztertoth13 Pént. Ápr. 15, 2011 8:57 am

    Most néztem meg az első részt. Vélemény: jó. Egyszerű jelző, mégis minden benne van. Nem is ragozom, csak annyit teszek még hozzá, hogy nagyon jó. Ez se több, de szerintem sokat elárul.

    Bővebben is kifejtem a véleményem: Tetszett a zene, és a vizsgálódást is jól ábrázolja. Az nagyon jó volt, mikor a sajtótájékoztatón mindenki SMS-t kapott. Ezen kívül tetszett még az a futkározás, mikor fél Londonon át követték a taxit. A befejezés is érdekes volt, és az is jó, hogy a Study in Scarlet c. regényhez nagyon hasonlít a történet. Sokkal mozgalmasabb, igazi modern Sherlock. Ami fura volt, az a sápadtsága, komolyan, szinte falfehér! / De ez nem negatív kritika. Sherlock amúgy is sápadt./

    Tehát, ez egy indulófélben lévő sorozat? Eddig csak három része van? (Azzal sajnos hamar végzek.) Mindig azt hittem, hogy már van vagy 30 része, én meg lemaradtam erről az új feldolgozásról. Annyira nem követem a híreket, hogy ha a fórum nem lenne, lemaradok az Aranyifjúról is. Majd utólag bosszankodtam volta. Igazából tanulnom kéne, azért is ültem gép elé, hogy kinyomtassak pár feladatlapot. Viszont töltök le torrenten egy sorozatot, ami elég lassan megy, szóval minél tovább marad bekapcsolva a gép, annál több jön le, ezért maradtam, aztán eszembe jutott, hogy akár meg is nézhetném az első részt.

    Kár, hogy csak három van, túl hamar elfogynak.

    De máris túl sokat írtam. A lényeg, hogy nagyon nagyon tetszett az első rész, és csak azért nem lépek tovább egyelőre, nehogy elfogyjon.
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 37 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Horpika Kedd Ápr. 12, 2011 6:57 am

    Remélem elvisz párat, igazán megérdemli! Mindkét csoportban! Smile

    Egyetértek, Moffat és Gatiss istenek! Smile
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 37 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Kedd Ápr. 12, 2011 3:50 am

    Ma közzétették az idei tévés BAFTA technikai jellegű kategóriáinak (BAFTA Television Crafts Awards) jelöltjeit, a Sherlock 4 jelölést kapott, mindet az első epizódért: legjobb rendezés, vágás, eredeti zene és díszlettervezés. A díjátadó május 8-án lesz.
    http://www.bafta.org/awards/television-craft/nominations,1081,BA.html
    A nem-technikai kategóriák jelöltjeinek bejelentése és díjátadója 2 héttel később lesz (04.26-án ill. 05.22-én).
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 37 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Hétf. Ápr. 11, 2011 9:20 am

    Ez meg itt a My Cultural Life c. interjú a Harper's Bazaar fotózásról, HD minőségben (pici bővítéssel ráadásul):
    http://vimeo.com/22232933
    (Regisztráció után le is lehet tölteni, de ha kell, fel is pakolhatom valahova.)
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 37 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Vas. Ápr. 10, 2011 7:54 pm

    Mark Gatiss elárulta, hogy ki melyik epizódot írja majd:
    http://uk.movies.ign.com/articles/116/1160905p1.html

    Spoiler:
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 37 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Vas. Ápr. 10, 2011 5:55 am

    Horpika írta:Én nem aggódom annyira, kabát nélkül is jó lesz, bár igaz ami igaz, szokatlan.
    Hát, végülis ott van a Lila Ing is, azzal ki tudnék békülni... Laughing

    Horpika írta:Azzal tudlak csak vígasztalni, amivel te engem: Lassan itt a május, és majdcsak szállíngóznak majd a képek! Smile
    Ahogy elnéztem a legfrissebb képeket, a haját már növeszti... Wink

    Horpika írta:Jó lenne remélni egy harmadik szezont is.
    Jó lenne, de ha most ellövik a három legnagyobb sztorit, mi marad? (Bár Moffat és Gatiss istenek, szóval én igazán bízok bennük...)
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 37 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Horpika Vas. Ápr. 10, 2011 5:35 am

    Sil írta:Ezt a képet most muszáj beraknom, Sherlock Holmes és Dr Watson Very Happy :
    https://img.photobucket.com/albums/v127/sil02/sherlock_watson.jpg
    De messze van még az ősz... Ennek a nyári forgatásnak azért lesz egy nagy hátránya: a Kabátnak búcsút mondhatunk egy időre... Sad
    Én nem aggódom annyira, kabát nélkül is jó lesz, bár igaz ami igaz, szokatlan. Azzal tudlak csak vígasztalni, amivel te engem: Lassan itt a május, és majdcsak szállíngóznak majd a képek! Smile

    És igen, én is régebbi képeket nézegetek, meg a kedvenc jeleneteket, míg az ínséges időknek vége. Kár hogy a mennyország majdcsak 3 hét lesz. Jó lenne remélni egy harmadik szezont is.
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 37 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Szomb. Ápr. 09, 2011 11:44 am

    Ezt a képet most muszáj beraknom, Sherlock Holmes és Dr Watson Very Happy :
    https://img.photobucket.com/albums/v127/sil02/sherlock_watson.jpg
    De messze van még az ősz... Ennek a nyári forgatásnak azért lesz egy nagy hátránya: a Kabátnak búcsút mondhatunk egy időre... Sad
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 37 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Csüt. Ápr. 07, 2011 6:37 am

    Horpika írta:A hír jó. Még Keira ellenére is meg fogom nézni! Very Happy
    Akkor ez egy újabb közös pont, mert Keirát én sem kedvelem éppen... Wink
    Egyébként utánanéztem a sztorinak, szerintem Benedict tökéletes lenne Levin szerepére. (Persze feltéve, hogy azt nem McAvoy-nak adják, mert ezt már nem egyszer megcsinálták. Bár azt nem egészen értem, hogy miért tartják McAvoy-t alkalmasabbnak a nagy szerepekre, mint Benedictet, hisz színészileg meg sem közelíti, és szerintem az sem egy jó érv, hogy jobban néz ki - mert nem.)
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 37 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Horpika Csüt. Ápr. 07, 2011 4:13 am

    A hír jó. Még Keira ellenére is meg fogom nézni! Very Happy
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 37 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Szer. Ápr. 06, 2011 7:48 pm

    Friss hír, hogy Benedict szerepelni fog az Anna Karenina című filmben is, aminek legalább annyira figyelemreméltó szereplőgárdája lesz, mint a Tinker, Tailor-nak. A főszereplő Keira Knightley, a férjét Jude Law játssza majd, Vronsky-t pedig Aaron Johnson. Benedict mellett még Kelly Macdonald is biztos szereplő (de hogy kit fognak játszani, azt nem lehet még tudni), és lehet, hogy csatlakozik hozzájuk Saoirse Ronan és James McAvoy is.
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 37 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Vas. Ápr. 03, 2011 7:57 pm

    Ne spoilerezz, van, aki még egyben sem látta azt a medencét... Wink
    A forgatást azt sajnos csak májusban kezdik, de már az is hip-hopp itt lesz ám. Május 2-ig még színpadon van a Frankenstein. (Egyébként egy Aggrazia nevű felhasználó felrakott Youtube-ra két nagyon pocsék minőségű felvételt a másik szereposztással. Azt, amikor Victor megmutatja a Menyasszonyt a Teremtménynek, meg az utolsó jelenetet.)
    Jövő héten meg legalább Benedictről lesznek képek, akkor veszik fel a Cabin Pressure következő évadát (ez egy nagyon vicces rádiójáték egy kis légitársaság életéről, és Benedict a kapitány).
    Plusz még valahová besuvaszt a naptárába egy dokumentumfilmet is Terence Rattigan-ről (neves brit drámaíró, pont idén 100 éve született). Mondjuk erre nem találhattak volna jobb narrátort, Benedict nemcsak az After the Dance által kapcsolódik hozzá, hanem pl ugyanabba a házba járt a Harrow-ban, ahova Rattigan, és tagja volt az ottani Rattigan-társaságnak is.
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 37 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Horpika Vas. Ápr. 03, 2011 4:52 pm

    Sil írta: a másik kettőt pedig ismét Paul McGuigan. Paul egyébként azt is twittelte, hogy jövő hétvégén hazautazik, hogy megkezdje a munkát a Sherlock-on. Smile
    Utólag javítva! Kicsit spoileres!
    Hehhe, ő rendezte az Alvilági játékokat és aAz őrdögi színjáték - a pap, a várúr és a boszorkány című filmeket! (is) Itt csücsülnek a polcomon.
    Egy hét és kezd dolgozni rajta. Hmm, kééépeket szeretnék már! Smile (nem, nem felrobbant medencéről! Very Happy


    A hozzászólást Horpika összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Ápr. 07, 2011 4:11 am-kor.
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 37 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Vas. Ápr. 03, 2011 10:33 am

    Megvan a következő három rész rendezője: egy részt Toby Haynes rendez majd (ő rendezett pár elég népszerű részt a Doctor Who-ból), a másik kettőt pedig ismét Paul McGuigan. Paul egyébként azt is twittelte, hogy jövő hétvégén hazautazik, hogy megkezdje a munkát a Sherlock-on. Smile

    Ajánlott tartalom


    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 37 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Május 10, 2024 8:47 am