Sherlock, Benedict Cumberbatch Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sherlock Holmes Fórum Baker Street 221b Jeremy Brett


+12
radix pedis diaboli
Ronnie
Eranett
Revati
Thriwien
dancingman88
3113391
esztertoth13
Horpika
hellapostor
Sil
Admin
16 posters

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 38 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Pént. Ápr. 01, 2011 8:11 am

    Mark Gatiss twittelt nekünk tegnap egy képet, ami a kedvenc Paget-képemre utal... Very Happy
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 38 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Hétf. Márc. 28, 2011 7:58 pm

    Horpika írta:Nemm, kisfiamat nem hagyhatnám otthon, mert őt várják a legjobban. Ennek röviden annyi a története, hogy játszunk a hölggyel egy szerepjátékban - írkálós - és a csaj karakterének a neve Noel. Én meg azt mondtam, hogy ez a név ollan szép, hogy ha fiam lesz, így fogom neveznim és a férjecském is egyetértett. Bnőm meg röhögött, hogy na persze! Nolcsi azóta három és fél éves
    A főnököm egyik fia is Noel, igaz, csak második névként. Csak az a vicces, hogy júliusban született, nem karácsonykor, mint ami a név jelentése...
    Láttad már a hároméves Benedictet? Wink
    https://img.photobucket.com/albums/v127/sil02/littlebenny.jpg

    Horpika írta:Sil, találkozhattam veled esetleg Trekklubb rendezvényen? Az elmúlt 10-15 évben? Very Happy
    Hát, egyszer, esetleg. Mivel vidéki vagyok (ráadásul jó messziről, és nem Pestre jártam egyetemre), egyetlen egyszer voltam csak Trek Klubon, 1997-98 körül, a PeCsában. Még a TrektorBeam-en fórumoztam, de az később megszűnt. Aztán meg belépett az életembe az MTT, és a Trek háttérbe szorult.
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 38 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Horpika Hétf. Márc. 28, 2011 5:14 pm

    Sil írta:
    Meg hát, gondolom, a kisfiadat sem lenne könnyű itthon hagyni... Martinnak is ez volt az egyik fő gondja (az időbeosztáson kívül), aztán végül felpakolta az egész családot...

    Spock régi nagy kedvencem, de ez sajnos még csak pletyka, nincs megerősítve.

    Nemm, kisfiamat nem hagyhatnám otthon, mert őt várják a legjobban. Ennek röviden annyi a története, hogy játszunk a hölggyel egy szerepjátékban - írkálós - és a csaj karakterének a neve Noel. Én meg azt mondtam, hogy ez a név ollan szép, hogy ha fiam lesz, így fogom neveznim és a férjecském is egyetértett. Bnőm meg röhögött, hogy na persze! Nolcsi azóta három és fél éves Very Happy Vagyis ha megyek, úgy teszek, mint Martin , felpakolom a családot!
    Hát remélem, több lesz mint pletyka. Smile Smile
    Sil, találkozhattam veled esetleg Trekklubb rendezvényen? Az elmúlt 10-15 évben? Very Happy
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 38 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Hétf. Márc. 28, 2011 1:05 pm

    Horpika írta:Nekem meghívásom van Zélandra, a csajnál bármeddig ellehetek, ha akarok, csak hát a repjegy!
    Meg hát, gondolom, a kisfiadat sem lenne könnyű itthon hagyni... Martinnak is ez volt az egyik fő gondja (az időbeosztáson kívül), aztán végül felpakolta az egész családot...

    Horpika írta:Smaug hangja meg Leonard Nimoy, vagyis Spock! Jeee!
    Spock régi nagy kedvencem, de ez sajnos még csak pletyka, nincs megerősítve.
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 38 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Horpika Hétf. Márc. 28, 2011 10:47 am

    Nekem meghívásom van Zélandra, a csajnál bármeddig ellehetek, ha akarok, csak hát a repjegy!
    Igen, én is tartottam Bilbó karakterétől Sherlockig, de annyi hasonlóság van a két karakterben, persze csak ha figyel az ember. Mindkettő retteg valahol az élet unalmas oldalától, aztán belecseppennek a kalandok kellős közepébe! Smile
    Akinek még örültem, az Richard Armitage Thorinja. Bár lennének már onnét is képek! Smaug hangja meg Leonard Nimoy, vagyis Spock! Jeee!
    Jah, barátnőm járt annál a bizonyos vulkánnál, ami elnyelte az Egy gyűrűt! Cool

    Brad Dourif azóta kedvencem, és iggen, a Voyagerbeli karaktere nem kicsit lett jó. Sajnáltam is a végén! De a Babylon5-ben sem volt rossz! Ott sem egészen volt normális. Neki jól állnak ezek a többé-kevésbé hibbant alakok. Alien 4-ben sem kicsit volt őrült!
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 38 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Hétf. Márc. 28, 2011 10:07 am

    Horpika írta:Prága csodaszép! Szeretek utazni - bár ritkán tehetem - de ide el szeretnék jutni egyszer.
    Barátnőm irigylem, ő Új-zélandi, és amilyen képeket küld néha!
    Én sem utazok annyit, mint szeretném (a tengernél pl még nem is voltam). De Prága igazi kis ékszerdoboz, nagyon tetszett. És tulajdonképpen nem is olyan vészesen drága, a buszjegyet pl oda-vissza meg lehet úszni 8-9000 Ft-ból.
    Új-Zéland meg nekem is szerepel a "ha majd egyszer megnyerem a lottóötöst" listámon, már csak azért is, mert nagy Tolkien-rajongó vagyok. (Ezért is örülök különösen, hogy sikerült olyan megoldást találni, hogy Martinnak ne kelljen lemondania a Hobbitról a Sherlock 2. évadért. Mert Bilbó szerepe pont neki való, olyan, mintha ráöntötték volna - de ezt én is csak azóta látom, hogy eljátszotta Watsont, mert általában csak az egyik oldalát, az átlagembert láthatjuk. De mindkét karakterben több van, mint ami első ránézésre látszik...)

    Horpika írta:Frankensteinesek meg remekek, sosem fogom felfogni, hogy hogy lehet hosszú távon fenntartani azokat a kéztartásokat például, mint amiket ez a szerep kívánt a színészektől.
    Egy filben láttam hasonlót, és némiképpen durvábbat. Brad Dourif a Bilincstáncban. Hihetetlen volt, mint itt "mindkét" creatura.
    Benedictnek minden bizonnyal segít ebben, hogy rendszeresen jógázik, JLM meg állítólag kevesebb ideig tartja ezeket a gesztusokat, az ő Teremtménye gyorsabban tanul. A mozgás mellett a beszéd az, ami még nagyon nehéz lehet, az ember állkapcsa elég hamar el tud fáradni, ha ilyen mereven tartja. És a darab 2 órás, nincs benne szünet, és a Teremtmény szinte végig színen van...
    Brad Dourifnak ezt a filmjét nem láttam, de tudom, hogy képes elég durva dolgokra egy szerepért. (Az, amikor a Gyűrűk Urához leborotválta a szemöldökét, az még az enyhébbek közé tartozik. Egyébként a Voyagerben is az egyik kedvenc mellékszereplőm volt, de valahogy mindig elég zakkant karaktereket játszik...)
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 38 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Horpika Vas. Márc. 27, 2011 10:50 pm

    Ohh, képek, kééépek!

    Prága csodaszép! Szeretek utazni - bár ritkán tehetem - de ide el szeretnék jutni egyszer. Barátnőm irigylem, ő Új-zélandi, és amilyen képeket küld néha!

    Frankensteinesek meg remekek, sosem fogom felfogni, hogy hogy lehet hosszú távon fenntartani azokat a kéztartásokat például, mint amiket ez a szerep kívánt a színészektől.
    Egy filben láttam hasonlót, és némiképpen durvábbat. Brad Dourif a Bilincstáncban. Hihetetlen volt, mint itt "mindkét" creatura.
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 38 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Vas. Márc. 27, 2011 7:50 pm

    Na, itt vannak a képeim Prágáról, ha valakit érdekel:
    https://s339.photobucket.com/albums/n466/sil_mtt/Prague%202011/
    De persze nem a város volt a lényeg (az csak bónusz), hanem a Frankenstein... Wink

    Egy Geraint Lewis nevű színházi fotós képei a darabról:
    http://geraint-lewis.photoshelter.com/gallery/FRANKENSTEIN/G00001l05vyhfXFk
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 38 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Szomb. Márc. 26, 2011 11:10 am

    Horpika írta:Néha díjátadáskor azt hiszem, hogy akik osztják, azok vakok. Vagy nem tudom...
    Na igen, ott volt pl a National Television Awards, ahol jelölve volt a Dr Who és a Sherlock is, aztán egy harmadik, teljesen középszerű sorozat kapta a díjat... (Igaz, a Dr Who és a Sherlock rajongótábora közt van egy jelentős átfedés, lehet, hogy megoszlottak a szavazatok.) Benedict helyett meg egy olyan színész, aki ugyan nemzeti kincsnek számít, de azért a szerepért pont nem érdemelte volna meg... De végülis ott a közönség szavazott, és az átlagnéző nem értékeli a minőséget (minden kategóriában olyan eredmények születtek, hogy volt, aki csak a fejét csóválta). De Ben ott is nagyon aranyos volt, előtte a vörös szőnyegen elmondta, hogy ha megnyerné a díjat, az lenne a hab a tortán, de egyelőre örül magának a tortának is, hogy egyáltalán jelölték, és tetszett, amit csinál. (És nagyon aranyosan integetett, és a szülei ott ültek mellette, mutatta is őket a kamera.)

    Horpika írta:Azt láttam, hogy szerény, volt az a Crime Thriller díjátadás, ahol a Sherlockal nyert, és tök aranyos volt, mikor kihirdették, hogy övé a díj.
    Ott nyert külön a Sherlock is, és Benedict is. (Volt még egy People's Detective nevű kategória is, amiben maguk a karakterek versenyeztek, közönségszavazásos alapon, de ott sajnos nem Sherlock Holmes lett a befutó, hanem ha jól emlékszem, Foyle.)
    Igen, nagyon aranyos volt az "oh, crumpets", meg ahogy Olivia összeborzolta a haját... (Szép pár voltak, és milyen sokáig... Kár, hogy vége.)

    Most a legutóbbi díjátadókon viszont egész jól szerepeltek, a Broadcasting Press Guild Awards-on (ez egy filmes újságírók által adott díj) ugyan a Sherlock alulmaradt a Downtown Abbey c. sorozattal szemben (az legalább méltó ellenfél volt), de Benedict nyert (a Sherlock-ért és a Van Gogh-ért volt jelölve), a Royal Television Society-nél pedig a Sherlock győzőtt a kategóriájában (szintén erős mezőnyben, a Downtown Abbey és a Misfits volt a két másik jelölt) és Steven Moffat kapott egy különdíjat (ott viszont Ben nem volt jelölve).

    És már csak egy hónap van a tévés BAFTA jelöléseinek a bejelentéséig... bounce
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 38 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Horpika Szomb. Márc. 26, 2011 10:23 am

    Köszönöm ,azt hiszem jövőhéten új desszert kerül az asztalra. Párom tutira értékelni fogja, remélem, gyerek is - bár ő édesség tekintetében válogatós.
    Néha díjátadáskor azt hiszem, hogy akik osztják, azok vakok. Vagy nem tudom... Azt láttam, hogy szerény, volt az a Crime Thriller díjátadás, ahol a Sherlockal nyert, és tök aranyos volt, mikor kihirdették, hogy övé a díj.
    Hát a Frankensteinért minimum a jelölés jár, bár én már adnám is a díjat! Embarassed
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 38 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Szomb. Márc. 26, 2011 10:09 am

    Horpika írta:Amúgy jól hangzik ahogy olvastam, fene az édes számat! Banán és karamell. Nyamm. Nincs rossz ízlése! Laughing Laughing Laughing
    Bizony, nagyon illenek egymáshoz. De tulajdonképpen nem karamell van benne, hanem dulce de leche (ami nagyon finom, nagyon tömény és édes, és függőséget tud okozni), azt én úgy szoktam csinálni, hogy fogok pár (mondjuk 3) tubus cukrozott sűrített tejet, belenyomom egy kislábosba, lefedem alufóliával, beleállítom egy mélyebb tepsibe és forró vizet töltök köré. Ezt az egészet berakom a sütőbe úgy 2-2,5 (max 3) órára 220 fokon, és időnként pótolom a vizet. Ha már elég barna, akkor kész van. A süti tésztája egy omlós tészta, én ezt a receptet szoktam használni, mert a mogyoró is jól megy ehhez a sütihez. Erre jön a karamellkrém, aztán banánkarikák, megint a karamell (esetleg még egy réteg), és a tejszínhab. Díszítésnek meg csokireszelék. Nem éppen egy fogyókúrás süti, de Ben lemozogja. (Én nem. Embarassed )

    Horpika írta:Páromnak ma mutattam meg azt a pár kis Frankensteines videót, tetszett, mikor megkérdezte: Az a Sherlock?! Azt mondta, ha jövőre is játszik valahol így ilyentájt, bármiben, elvisz! Smile Hát nem gáláns ajándék?
    De, nagyon gáláns. De a pletykák szerint jövőre lehet, hogy a Broadway-re kell utánamenni, mert állítólag az After the Dance-t ott is be akarják mutatni, méghozzá az eredeti színészekkel. (Igaz, hogy a forrás a Daily Mail, szóval... Rolling Eyes ) És ugye annak Ben a főszereplője...
    Tök rossz volt látni, hogy az idei Olivier Award-on az After the Dance elvitt négy díjat is (legjobb női főszereplő, legjobb férfi mellékszereplő, legjobb felújítás, meg a jelmezekért), és Benedictet még csak nem is jelölték, pedig a kritikusok is odáig voltak érte. De az aranyos volt, amikor Ben és Jonny Lee Miller adták át a díjakat a mellékszereplőknek, és az egyikük, aki Bennel játszott együtt az After the Dance-ben, őt is dicséni kezdte a köszönőbeszédében, Ben meg szokás szerint zavarba jött ettől (nagyon szerény), és JLM belebokszolt a vállába. (Van egy olyan érzésem, hogy jövőre ők is jelöltek lesznek...)
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 38 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Horpika Szomb. Márc. 26, 2011 9:46 am

    Hmm, még az jutott az eszembe, hogy mennyivel jobban jártunk így, mintha a DrWho-t játsza el. Nem kétlem, hogy remek lett volna, de hogy mi Holmes rajongók sokat vesztettünk volna, az tuti!
    Most megyek, és megnézem azt a videót még vagy háromszor! Laughing Embarassed
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 38 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Horpika Szomb. Márc. 26, 2011 9:26 am

    Sil írta:Így szombatra hoztam egy kis videót, ez az egyik kedvencem, sok-sok nevetős Benedicttel:

    Ma egyébként banoffee pie-t sütöttem (mini verzióban), ami Benedict kedvenc sütije... Razz

    Hmm, ez most este így jólesett! A zene is remek, és tényleg édes mikor bólogat ott. (közben benyammogtam egy fahéjas palacsintát, mert én meg azt sütöttem)
    Recipe is van ahoz a finomsághoz? - megnéztem, van neten is recept, de ha a tied már ki is lett próbálva... - Egyébként ilyesmiket is lehetne talira! Amúgy is gyűjtögetem az ötleteket, elég sok rendezvényen részt vettem aktívan, vagyis szervezőként, itt majd lehet ezt kamatoztatni.
    Amúgy jól hangzik ahogy olvastam, fene az édes számat! Banán és karamell. Nyamm. Nincs rossz ízlése! Laughing Laughing Laughing
    Páromnak ma mutattam meg azt a pár kis Frankensteines videót, tetszett, mikor megkérdezte: Az a Sherlock?! Azt mondta, ha jövőre is játszik valahol így ilyentájt, bármiben, elvisz! Smile Hát nem gáláns ajándék?
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 38 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Szomb. Márc. 26, 2011 9:03 am

    Így szombatra hoztam egy kis videót, ez az egyik kedvencem, sok-sok nevetős Benedicttel:
    https://www.youtube.com/watch?v=XVu1ZK4Nheg
    (Benne van a kedvenc részem is a Sherlock forgatásáról 1:36-nál, amikor valaki magyaráz neki valamit, ő meg felnéz és bólogat. Annyira szép ott is a szeme, és az a fókuszálás... Embarassed )

    Ma egyébként banoffee pie-t sütöttem (mini verzióban), ami Benedict kedvenc sütije... Razz
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 38 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Pént. Márc. 25, 2011 9:34 am

    Horpika írta:Megnéztem az interjút, és jót szórakoztam a Hogwartos poénon! Smile
    A Hogwarts-os poén onnan jött, hogy a Sherlock forgatásán Martin ugratta folyton azzal, hogy a Hogwartsba járt. (Egyébként az iskolában forgatták a HP toll-lebegtetős jelenetét, szóval van is benne valami azon kívül is, hogy bentlakásos és házakba vannak osztva a diákok.)
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 38 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Horpika Pént. Márc. 25, 2011 9:09 am

    Sil, köszönet, már be is raktam az egyiket! Mind jó lett! Smile
    Megnéztem az interjút, és jót szórakoztam a Hogwartos poénon! Smile Tényleg sokat mosolyog, jól áll neki! Smile
    Egyetértek, kár hogy a Granada nem csinálta meg a megismerkedést is. Már csak azért is, mert az sem rossz páros, még ha két Watson is volt.
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 38 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Pént. Márc. 25, 2011 8:41 am

    SherlockExtra írta:Ne már! Ilyen klassz vizuális látványtól megfosztani az embert. Na, talán majd a folytatásban. Mindjárt írok a BBC-nek. Very Happy
    Azért ez sem egy rossz vizuális látvány ám... Laughing (Egyébként az egész sorozat hihetetlenül szépen van fényképezve, mintha nem is tévésorozat lenne.)
    Először nézd meg. Lehet, hogy utána a Granadának (illetve most már ITV) támad kedved írni, hogy hogy hagyhatták ki Holmes és Watson megismerkedését, a barátságuk kezdetét. Wink

    Horpika: gyártottam pár Connie Prince-es avatárt, ha kell, nagyítóval és anélkül:
    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 38 Connie1 Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 38 Connie2

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 38 Connie3 Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 38 Connie4
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 38 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Csüt. Márc. 24, 2011 9:14 pm

    Horpika írta:Hidd el, a vizuális élményektől azért nem leszel megfosztva!
    Hát végülis jó a fantáziám, majd odaképzelem. Embarassed

    Izgatottan várom a clubkártyádat. Smile
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 38 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Horpika Csüt. Márc. 24, 2011 9:00 pm

    SherlockExtra írta:Ne már! Ilyen klassz vizuális látványtól megfosztani az embert. Na, talán majd a folytatásban. Mindjárt írok a BBC-nek. Very Happy
    Hidd el, a vizuális élményektől azért nem leszel megfosztva!
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 38 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Horpika Csüt. Márc. 24, 2011 8:59 pm

    Sil írta:


    Igen, a szürke szem eleve ritka (nem véletlenül adott Doyle ilyet Holmesnak sem), de még ráadásul színváltós is, hol kékesebb, hol meg szinte zöld. De akkor a kedvencem, amikor olyan világítós ezüst lesz. Embarassed Hát igen, nekem is a három legfontosabb a szem, a kéz meg a hang. (És ez a három kedvenc színészemen is megfigyelhető, Hugo-nak pl igazán szép kék szemei vannak, Alané is ritka szín, az ún. hazel, ami egy zöldes-barnás színváltós árnyalat, de Bené a csúcs.)

    Na jó, egyre jobban vigyorgok, mikor ide felnézek, mert rettentő hasonló bizonyos tekintetben az ízlésünk! Very Happy
    Most megyek, és csinálom a clubbkártyámat! Smile

    Azt meg csak offban jelzem, hogy kisfiamnak hatalmas világosszürke szeme van, és egy édes forgója elöl, kicsit jobb oldalt.( Dédmamiktól kapta) Barátnőim mind azt mondták, lenne csak 17-18 évvel idősebb a kis fickó, nem néznének másfele! Embarassed
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 38 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Csüt. Márc. 24, 2011 8:50 pm

    Ne már! Ilyen klassz vizuális látványtól megfosztani az embert. Na, talán majd a folytatásban. Mindjárt írok a BBC-nek. Very Happy
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 38 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Csüt. Márc. 24, 2011 8:47 pm

    SherlockExtra írta:Smile Óh, a lovaglópálca. Az egyik Conan Doyle novellában is használja Holmes, hogy elzavarjon egy gazembert és milyen erőteljes monológ robban ki belőle akkor. Imádom. De megnéztem volna Brettel! Nem baj, azért gondolom Benedict kezében sem áll rosszul. Wink
    Ez nem az a jelenet, hanem az A Study in Scarlet-ből egy olyan, amit ott Stamford csak megemlít, hogy Holmes milyen fura dolgokat csinál. De nem akarok spoilerezni, nézd meg. Wink
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 38 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Csüt. Márc. 24, 2011 8:32 pm

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 38 Sherlock-holmes-klub-kartya3



    Smile Óh, a lovaglópálca. Az egyik Conan Doyle novellában is használja Holmes, hogy elzavarjon egy gazembert és milyen erőteljes monológ robban ki belőle akkor. Imádom. De megnéztem volna Brettel! Nem baj, azért gondolom Benedict kezében sem áll rosszul. Wink

    A fenti kép egy szerény próbálkozás a klubkártyára. Ha készítetek Ti is természetesen örömmel kiteszem. Very Happy
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 38 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Csüt. Márc. 24, 2011 8:02 pm

    Horpika írta:Köszönöm, akkor megnézem. Így már tudom, csak ezt nem néztem végig, mert ez a Carr hihetetlenül idegesített!
    Viszont jó hosszú interjú, és Benedict sokat nevet benne, az plusz pont. Wink

    Horpika írta:Hihhi, lovaglópálca. Laughing A rajongóknak hihetetlen ötleteik támadnak ajándékokra.
    A Sherlock-beli első jelenete alapján azért ez nem csoda... Very Happy

    Horpika írta:És igen, tényleg mindenött, igazából ez az, amit először megnézek az embereken, és az az árnyalat ami neki van, hihhetetlen!
    Igen, a szürke szem eleve ritka (nem véletlenül adott Doyle ilyet Holmesnak sem), de még ráadásul színváltós is, hol kékesebb, hol meg szinte zöld. De akkor a kedvencem, amikor olyan világítós ezüst lesz. Embarassed Hát igen, nekem is a három legfontosabb a szem, a kéz meg a hang. (És ez a három kedvenc színészemen is megfigyelhető, Hugo-nak pl igazán szép kék szemei vannak, Alané is ritka szín, az ún. hazel, ami egy zöldes-barnás színváltós árnyalat, de Bené a csúcs.)
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 38 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Horpika Csüt. Márc. 24, 2011 6:36 pm

    Köszönöm, akkor megnézem. Így már tudom, csak ezt nem néztem végig, mert ez a Carr hihetetlenül idegesített!
    Bezzeg a My Cultural Life! Na azt végignéztem nem egyszer. Imádtam a Many or sex kérdésnél! Laughing
    Hihhi, lovaglópálca. Laughing A rajongóknak hihetetlen ötleteik támadnak ajándékokra.
    Okk, megkísérlem megcsinálni, egyszer ilyet is kell. Úgyis kéne majd egy Clubkártya is! Smile És igen, tényleg mindenött, igazából ez az, amit először megnézek az embereken, és az az árnyalat ami neki van, hihhetetlen!
    Azt költöm ilyesmikre, amit mások cigire meg kávéra! Wink

    Ajánlott tartalom


    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 38 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Szomb. Ápr. 27, 2024 4:30 am