Sherlock, Benedict Cumberbatch Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sherlock Holmes Fórum Baker Street 221b Jeremy Brett


+11
Marlene
EdinaHolmes
Wynter
larewen
Horpika
Eranett
marevi
radix pedis diaboli
Admin
Sil
Georgina
15 posters

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 34

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 9 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by EdinaHolmes Szomb. Feb. 25, 2012 11:10 pm

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 9 Tumblr_lzm1i7XxRG1r2rz65o1_500
    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 34

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 9 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by EdinaHolmes Szomb. Feb. 25, 2012 11:10 pm

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 9 Tumblr_lzyhru9P7o1rpl70no1_500
    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 34

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 9 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by EdinaHolmes Szomb. Feb. 25, 2012 11:08 pm

    Nem tudom. Szerintem csak berakták a fejét, mert pont oda illet. Smile egyébként ez egy olyan oldalon van fenn, ahol Moriarty képe az avatar. Smile
    Wynter
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 20.
    Kor : 43

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 9 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Wynter Szomb. Feb. 25, 2012 10:51 pm

    EdinaHolmes írta:Hihihi! Very Happy lol!

    Jaj, de fájdalmas... Faint2

    Ezek szerint Benedict nagy sütifüggő, vagy rosszul következtetek?
    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 34

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 9 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by EdinaHolmes Szomb. Feb. 25, 2012 10:40 pm

    Hihihi! Very Happy lol!

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 9 Tumblr_lzzpzhm6EB1qcvvubo1_250 Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 9 Tumblr_lzzpzhm6EB1qcvvubo2_250
    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 34

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 9 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by EdinaHolmes Szomb. Feb. 25, 2012 9:44 pm

    Wynter írta:
    marevi írta:A haj, a dzseki, a mosoly, a haj Love A haj!!!!!

    http://iburnyourheart.tumblr.com/post/18254735759


    SIKÍÍÍÍT!!! De cukiiii!!!! bounce Mint aki most mászott elő az ágyból!

    Tényleg olyan! Very Happy Cuki. Smile
    Ryennin
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 310
    Csatlakozás dátuma : 2012. Feb. 19.
    Kor : 33
    Tartózkodási hely : Magyarország, Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 9 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Ryennin Szomb. Feb. 25, 2012 8:59 am

    marevi írta:A haj, a dzseki, a mosoly, a haj Love A haj!!!!!



    Úristen, de hihetetlenül aranyoooos!!! *-* Embarassed Embarassed Embarassed Love Love Love
    Tényleg, mintha most kelt volna az ágyból....Hazaviszeeeeem, vagyis csak szeretné..... Love
    Wynter
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 20.
    Kor : 43

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 9 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Wynter Szomb. Feb. 25, 2012 8:45 am

    marevi írta:A haj, a dzseki, a mosoly, a haj Love A haj!!!!!

    http://iburnyourheart.tumblr.com/post/18254735759


    SIKÍÍÍÍT!!! De cukiiii!!!! bounce Mint aki most mászott elő az ágyból!
    marevi
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 9 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by marevi Szomb. Feb. 25, 2012 8:41 am

    A haj, a dzseki, a mosoly, a haj Love A haj!!!!!

    http://iburnyourheart.tumblr.com/post/18254735759

    marevi
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 9 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by marevi Szomb. Feb. 25, 2012 8:37 am

    Ryennin írta:
    Wynter írta:
    Jaaaaaaj, Benedict állati cuki a Negyedik x-ben!!! Love Mushy flower

    Jaj, nagyon!!!! Pont nemrég néztem, és meg kell zabálni.Smile Love Love Love

    Hugh Laurie és Benedict "csomagajánlat" Cool Love
    Ryennin
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 310
    Csatlakozás dátuma : 2012. Feb. 19.
    Kor : 33
    Tartózkodási hely : Magyarország, Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 9 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Ryennin Szomb. Feb. 25, 2012 6:52 am

    Wynter írta:
    Jaaaaaaj, Benedict állati cuki a Negyedik x-ben!!! Love Mushy flower

    Jaj, nagyon!!!! Pont nemrég néztem, és meg kell zabálni.Smile Love Love Love
    Wynter
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 20.
    Kor : 43

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 9 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Wynter Szomb. Feb. 25, 2012 6:47 am


    Jaaaaaaj, Benedict állati cuki a Negyedik x-ben!!! Love Mushy flower
    Wynter
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 20.
    Kor : 43

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 9 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Wynter Szomb. Feb. 25, 2012 6:39 am


    Nem véletlenül készült az a Gaytimes-os címlapkép róluk. I love you
    Ryennin
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 310
    Csatlakozás dátuma : 2012. Feb. 19.
    Kor : 33
    Tartózkodási hely : Magyarország, Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 9 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Ryennin Szomb. Feb. 25, 2012 6:31 am

    Wynter írta:
    Horpika írta:Na rájöttem, mi a baja shelocknak a párkapcsolataival! Az ideális jelölt(ek): Adler megeg, Watson meg nem az! Smile Embarassed Embarassed Embarassed

    Tényleg!! lol! Megoldottad a rejtélyt!


    Kövezzetek meg, de szerintem Adler nem ideális Sherlocknak!!! Ugyan itt meg van az intellektus, meg Sherlock is elismeri Irene-t, de két ilyen elme nem fér meg egymás mellett hosszú távon. Az ideális jelölt Watson lenne, ha vagy meleg lenne, vagy pedig nő lenne.Very Happy Mert Sherlock Johnt elismeri, persze nem az esze miatt, de más dolgokban viszont tiszteli, és elismeri, plusz mégsincsenek ugyan azon az intellektuson, ami Sherlocknak kell, mert imád villogni valaki előtt, és szerintem az ideális nő ezt elviseli, és szereti is benne, vagyis egyféle képpen csodálja Sherlockot, de amikor kell, akkor képes vele társként viselkedni, visszabeszélni neki, és igenis megmondani neki, ha marha tapintatlan, vagy hülyeséget csinál. => ez mind Johnba megvan....XD Vagy nem???? Very Happy
    Ryennin
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 310
    Csatlakozás dátuma : 2012. Feb. 19.
    Kor : 33
    Tartózkodási hely : Magyarország, Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 9 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Ryennin Szomb. Feb. 25, 2012 6:26 am

    Horpika írta:
    Ryennin írta:
    Wynter írta:
    Szerintetek milyen lenne, ha Sherlock és Molly egybekelnének? Milyen házasság lenne az? És vajon meddig bírnák ki együtt? Very Happy
    Molly inkább Johnhoz való.Smile Ő keres olyan nőt, mint amit Molly tudna nyújtani. Legalábbis szerény véleményem szerint.Very Happy

    Na ez viszont érdekes lenne. Mármint ha eltávozik Molly elől a rózsaszín felhő. Sherlock örülne, mert végre nem kéne folyton - nem épp finoman - leállítania Mollyt, Watson végre nem lenne bajban a kapcsolataival, és Molly is szerethetne valakit. Mindenki Happy! Smile És Watson eredetileg is megnősül, bár a hölgy neve Mary. Smile Sherlock szegény meg úgy járt, mint a mai nők többsége: A megfelelő jelölt vagy nős, vagy halott, vagy meleg! Smile

    Igen! Végre happy lenne mindenki.Very Happy Egyébként szerintem azért alkotnának jó párt Mollyval (mármint John meg Molly), mert engem nagyon emlékeztet Molly karaktere Mary-jére. Nyilván vannak alapvető különbségek, (mert pl Marynek eszébe se jut Sherlockért rajongani), de szintén elviseli Holmes csapongásait, meg hogy Watson bármikor rohan Sherlocknak segíteni. nekem valahogy hasonlítanak jellemileg.Very Happy Nem tudom miért.Smile
    Wynter
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 20.
    Kor : 43

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 9 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Wynter Szomb. Feb. 25, 2012 6:11 am

    Horpika írta:Na rájöttem, mi a baja shelocknak a párkapcsolataival! Az ideális jelölt(ek): Adler megeg, Watson meg nem az! Smile Embarassed Embarassed Embarassed

    Tényleg!! lol! Megoldottad a rejtélyt!

    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 9 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Horpika Szomb. Feb. 25, 2012 6:09 am

    Na rájöttem, mi a baja shelocknak a párkapcsolataival! Az ideális jelölt(ek): Adler meleg, Watson meg nem az! Smile Embarassed Embarassed Embarassed


    A hozzászólást Horpika összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 25, 2012 6:12 am-kor.
    Wynter
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 20.
    Kor : 43

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 9 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Wynter Szomb. Feb. 25, 2012 6:07 am

    Horpika írta:
    Na ez viszont érdekes lenne. Mármint ha eltávozik Molly elől a rózsaszín felhő. Sherlock örülne, mert végre nem kéne folyton - nem épp finoman - leállítania Mollyt, Watson végre nem lenne bajban a kapcsolataival, és Molly is szerethetne valakit. Mindenki Happy! Smile

    És még egy fontos dolog: Sherlock végre emlékezne John barátnőjének a nevére. Very Happy
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 9 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Horpika Szomb. Feb. 25, 2012 6:02 am

    Ryennin írta:
    Wynter írta:
    Szerintetek milyen lenne, ha Sherlock és Molly egybekelnének? Milyen házasság lenne az? És vajon meddig bírnák ki együtt? Very Happy
    Molly inkább Johnhoz való.Smile Ő keres olyan nőt, mint amit Molly tudna nyújtani. Legalábbis szerény véleményem szerint.Very Happy

    Na ez viszont érdekes lenne. Mármint ha eltávozik Molly elől a rózsaszín felhő. Sherlock örülne, mert végre nem kéne folyton - nem épp finoman - leállítania Mollyt, Watson végre nem lenne bajban a kapcsolataival, és Molly is szerethetne valakit. Mindenki Happy! Smile És Watson eredetileg is megnősül, bár a hölgy neve Mary. Smile Sherlock szegény meg úgy járt, mint a mai nők többsége: A megfelelő jelölt vagy nős, vagy halott, vagy meleg! Smile
    Ryennin
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 310
    Csatlakozás dátuma : 2012. Feb. 19.
    Kor : 33
    Tartózkodási hely : Magyarország, Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 9 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Ryennin Szomb. Feb. 25, 2012 5:57 am

    Wynter írta:
    Szerintetek milyen lenne, ha Sherlock és Molly egybekelnének? Milyen házasság lenne az? És vajon meddig bírnák ki együtt? Very Happy

    Huha, hát nagyon érekes lenne, az biztos.Very Happy Azért szerintem Molly bírná egy darabig. Végülis elég sok mindent elviselt már Sherlocktól, amit más valószínűleg nem tenne.Smile De, sajnos fenn áll egy alapvető probléma....persze azon kívül, hogy ez a házasság sose jönne létre, Sherlock részéről. Az pedig az, hogy Sherlock nem ismeri el és nem is tiszteli oly módon Mollyt, ahogy ez egy egészséges kapcsolathoz kellene. Mert Molly képtelen lenyűgözni őt. Hiányzik belőle Sherlock számára az intellektuális kihívás. Pedig neki olyan nő kell, aki gondolkodóba ejti, és sajnos Molly nem ilyen. Pedig okos,csinos és szereti Sherlockot,de egy ilyen típusú férfinak nem erre van szüksége. És egy idő után nincs olyan ember a földön, aki ne sokallna be egy ilyen kapcsolatban. Mert kell az, hogy elismerjék egymást, és hogy mindketten szeressék, ne pedig az legyen, mint ami náluk is fenn áll, hogy Molly rajong Sherlockért, ő pedig ezt észre sem veszi, és simán csak egy segítőként tekint rá. Molly inkább Johnhoz való.Smile Ő keres olyan nőt, mint amit Molly tudna nyújtani. Legalábbis szerény véleményem szerint.Very Happy
    Wynter
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 20.
    Kor : 43

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 9 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Wynter Szomb. Feb. 25, 2012 5:53 am

    Horpika írta:
    Más messziről rajongani, és más mellette élni. Én egy hónapot sem adnék nekik. De eleve esélyét sem látom az összejövetelnek, egyszerűen ez nem működne. Sherlock változhat annyit, hogy kialakuljon egyféle barátság, de nem hiszem hogy önmagából ki tudna fordulni! Smile

    Én is csak mint elméleti lehetőséget említettem, mint viccforrást. Az egyetlen asszony, akit el tudok képzelni Sherlock mellett, az John. Laughing
    Bááár, Miss Adlerrel jól kiegészítették egymást...
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 9 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Horpika Szomb. Feb. 25, 2012 5:50 am

    Wynter írta:
    EdinaHolmes írta:
    Wynter írta:
    Szerintetek milyen lenne, ha Sherlock és Molly egybekelnének? Milyen házasság lenne az? És vajon meddig bírnák ki együtt? Very Happy

    Szerintem, ez sosem fog megtörténni. De, szerintem Molly nem bírná sokáig. Max. 1 hónap.

    Gondolod, hogy olyan hamar kifulladna a rajongása? Molly elég elszántnak tűnik...
    Más messziről rajongani, és más mellette élni. Én egy hónapot sem adnék nekik. De eleve esélyét sem látom az összejövetelnek, egyszerűen ez nem működne. Sherlock változhat annyit, hogy kialakuljon egyféle barátság, de nem hiszem hogy önmagából ki tudna fordulni! Smile
    Wynter
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 20.
    Kor : 43

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 9 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Wynter Szomb. Feb. 25, 2012 5:46 am

    EdinaHolmes írta:
    Wynter írta:
    Szerintetek milyen lenne, ha Sherlock és Molly egybekelnének? Milyen házasság lenne az? És vajon meddig bírnák ki együtt? Very Happy

    Szerintem, ez sosem fog megtörténni. De, szerintem Molly nem bírná sokáig. Max. 1 hónap.

    Gondolod, hogy olyan hamar kifulladna a rajongása? Molly elég elszántnak tűnik...
    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 34

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 9 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by EdinaHolmes Szomb. Feb. 25, 2012 5:35 am

    Wynter írta:
    Szerintetek milyen lenne, ha Sherlock és Molly egybekelnének? Milyen házasság lenne az? És vajon meddig bírnák ki együtt? Very Happy

    Szerintem, ez sosem fog megtörténni. De, szerintem Molly nem bírná sokáig. Max. 1 hónap.
    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 34

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 9 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by EdinaHolmes Szomb. Feb. 25, 2012 5:34 am

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 9 431312_380910218603440_373135302714265_1446261_2099800084_n

    Ajánlott tartalom


    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 9 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Kedd Május 14, 2024 10:58 am