Sherlock, Benedict Cumberbatch Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sherlock Holmes Fórum Baker Street 221b Jeremy Brett


+11
Marlene
EdinaHolmes
Wynter
larewen
Horpika
Eranett
marevi
radix pedis diaboli
Admin
Sil
Georgina
15 posters

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Wynter
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 20.
    Kor : 43

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 24 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Wynter Kedd Feb. 07, 2012 6:00 am


    Valamelyik ősrégi hozzászólásban volt egy link azzal a légitársaságos rádiójátékkal kapcsolatban, amiben Ben játssza a kapitányt.
    Képtelen vagyok végignyálazni a topicot, valakinek nincs meg az a link véletlenül?
    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 34

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 24 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by EdinaHolmes Hétf. Feb. 06, 2012 10:02 pm

    Wynter írta:
    Azon derülök nagyokat a sherlockology.com-ot nézegetve, hogy Sherlock több ezer font értékű ruhákat visel, miközben a lakbér kifizetéséhez lakótársra van szüksége... Very Happy
    Jah kérem, aki minden fillérjét márkás cuccokra szórja el...

    Ez az én fejembe is szöget ütött már. Very Happy Ha így folytatja a végén még Mycrofttól kell kölcsönkérnie. Laughing De biztos ez lenne a legutolsó választása...

    (CSI: Baker Street tényleg nagyon lol!
    Laughing )
    Wynter
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 20.
    Kor : 43

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 24 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Wynter Hétf. Feb. 06, 2012 9:28 pm


    Azon derülök nagyokat a sherlockology.com-ot nézegetve, hogy Sherlock több ezer font értékű ruhákat visel, miközben a lakbér kifizetéséhez lakótársra van szüksége... Very Happy
    Jah kérem, aki minden fillérjét márkás cuccokra szórja el...
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 24 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Hétf. Feb. 06, 2012 8:55 am

    Ha érdekel valakit az első évad filmzenéje, írjon privit. Wink
    marevi
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 24 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by marevi Hétf. Feb. 06, 2012 8:38 am

    Sil írta:A bendy-dick come-on-my-baps? Hát, elég trágár... Embarassed

    De most már könnyen szótárazhatóvá tetted LOL
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 24 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Hétf. Feb. 06, 2012 7:39 am

    Érdemes nézelődni Tumblr-en (pl deareje-nél), mert van egy halom új promókép (forrás egyelőre ismeretlen). Ez a kedvencem Very Happy :
    http://deareje.tumblr.com/post/17149149751

    EdinaHolmes írta:Valaki megmondaná, hogy pontosan mi volt Benedict beceneve/gúnyneve az iskolában, mert nem értem. Bár, ahogy elnézem a műsorvezetőt... x'D
    A bendy-dick come-on-my-baps? Hát, elég trágár... Embarassed
    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 34

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 24 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by EdinaHolmes Hétf. Feb. 06, 2012 5:35 am

    A Suszter, Szabó, Baka, Kém 11 BAFTA jelölést kapott, köztük a legjobb film, a legjobb brit film, a legjobb főszereplő, és a legjobb rendező kategóriákban is nominálták.
    A Kontrollt alakító John Hurt életműdíjat vehet majd át a február 12-ei díjátadón.

    A jelöltek teljes listája:

    http://www.filmnews.hu/2012/01/bafta-2012-jeloltek.html
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 24 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Horpika Hétf. Feb. 06, 2012 5:27 am

    EdinaHolmes írta:Én ki nem állhatom Irene Adlert! Akármelyik filmben vagy sorozatban jelenik meg a karaktere utálom. Ne térjen vissza! De Lara Pulver amúgy nagyon szimpatikus.

    Spoiler:
    Pedig hihetetlen jó karakter. Az a lény, akit sherlock Holmes úgy emleget:A NŐ, az nem akárki. Az eredeti történetben sem volt gonosz, egyszerűen megvédte magát. Tényleg nem volt rossz szándéka. a mozifilmest sajnáltam, az a másik csajszi nem jött be. Lara Pulvert meg már a Robin Hoodban is szerettem! Smile
    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 34

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 24 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by EdinaHolmes Hétf. Feb. 06, 2012 4:06 am

    Én ki nem állhatom Irene Adlert! Akármelyik filmben vagy sorozatban jelenik meg a karaktere utálom. Ne térjen vissza! De Lara Pulver amúgy nagyon szimpatikus.

    Spoiler:
    Wynter
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 20.
    Kor : 43

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 24 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Wynter Hétf. Feb. 06, 2012 4:00 am


    Szerintetek láthatjuk még Irene Adlert a következő részekben? Én szívesen venném, jó párost alkotnak Sherlockkal. Very Happy
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 24 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Gyöngyvér Hétf. Feb. 06, 2012 12:12 am

    Szegény ember. Őszinte részvétem. "megy és kiröhögi magát"
    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 34

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 24 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by EdinaHolmes Vas. Feb. 05, 2012 8:52 pm

    Gyöngyvér írta:Gyors kérdés. Hogy kell kiejteni a családnevét? Ugyanis elég hülyén hangzik amikor fonetikusan ejtem. Úgyhogy ha valaki leírná, hogy miképp kell kimondani ezerszer megköszönném.

    kámböbecs

    A lenti videókban ki is ejtik párszor.



    Valaki megmondaná, hogy pontosan mi volt Benedict beceneve/gúnyneve az iskolában, mert nem értem. Bár, ahogy elnézem a műsorvezetőt... x'D
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 24 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Gyöngyvér Vas. Feb. 05, 2012 8:12 pm

    Gyors kérdés. Hogy kell kiejteni a családnevét? Ugyanis elég hülyén hangzik amikor fonetikusan ejtem. Úgyhogy ha valaki leírná, hogy miképp kell kimondani ezerszer megköszönném.
    Wynter
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 20.
    Kor : 43

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 24 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Wynter Vas. Feb. 05, 2012 7:59 am


    Horpika, Sil, meggyőztetek. Very Happy
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 24 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Vas. Feb. 05, 2012 7:50 am

    Wynter írta:Viszont a Suszter, szabó...-ról elég rossz véleményeket olvastam. Érdemes nekilátni?
    Szerintem jó film, sőt, zseniális. Azt hiszem, a gond inkább a nézőkkel van, akik az utóbbi években teljesen elszoktak az ilyen jellegű filmektől, és azt várják, hogy minden percben történjen valami, mondjuk egy jó kis akciójelenet vagy legalább robbanjon fel valami, és nekik még véletlenül se kelljen gondolkodni. Nos, ez nem ilyen film, lassan bontakozik ki a történet (a főszereplő pl az első kb 20 percben meg sem szólal), és nem fognak semmit az ember szájába rágni, úgyhogy oda kell figyelni rá (érdemes lehet elolvasni a könyvet is előtte, szerintem letehetetlen, pedig általában nem szeretem a hidegháborús-kémes témát). De szerintem olyan valakinek, aki kedveli Sherlock Holmes-t, nem okozhat gondot.
    Benedict amúgy hozza benne a szokásos formáját, és szinte végig a vásznon van (mivel ő a főszereplő "Watsonja"), ami külön pozitívum. Wink
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 24 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Horpika Vas. Feb. 05, 2012 7:35 am

    Wynter írta:

    Viszont a Suszter, szabó...-ról elég rossz véleményeket olvastam. Érdemes nekilátni?
    Hali!

    Szerintem nézd meg nyugodtan. Én is olvastam rosszat róla, de jót is. Biztos nem akciódús a film, inkább lassúbb a menete ahogy olvastam, de egy film minősége nem nő a benne lévő akciók számától! A végén majd úgyis te döntöd el, hogy tetszett vagy sem!
    Wynter
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 20.
    Kor : 43

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 24 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Wynter Vas. Feb. 05, 2012 7:06 am


    Szívesen elbeszélgetnék azzal a bloggerrel... Evil or Very Mad
    De Bennel is. Nézzen már tükörbe!

    Third star és bőgés letudva. Sad

    Viszont a Suszter, szabó...-ról elég rossz véleményeket olvastam. Érdemes nekilátni?
    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 34

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 24 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by EdinaHolmes Vas. Feb. 05, 2012 4:25 am

    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 34

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 24 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by EdinaHolmes Vas. Feb. 05, 2012 3:43 am

    Tinker Tailor Soldier Spy-t mindenképp nézzétek meg, mert nagyon jó! Very Happy
    Wynter
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 20.
    Kor : 43

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 24 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Wynter Vas. Feb. 05, 2012 1:36 am


    Részemről elvonulok Third start nézni, természetesen angol hanggal.
    Süti, tea, zsepi bekészítve.
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 24 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Gyöngyvér Vas. Feb. 05, 2012 12:54 am

    Wynter írta:
    Gyöngyvér, az öcséd jó fej lehet... Laughing

    Még szép, hogy az! Razz Csask kiesett a gyakorlatból, mert amúgy hihetetlen dumája és ötletei vannak. Tudnék mit mesélni. Majd klubtalin! Feltéve, hogy lesz.
    Wynter
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 20.
    Kor : 43

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 24 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Wynter Vas. Feb. 05, 2012 12:46 am

    Sziasztok!

    Spoiler:

    Gyöngyvér, az öcséd jó fej lehet... Laughing
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 24 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Gyöngyvér Vas. Feb. 05, 2012 12:44 am

    Megoldottam! Idea Halhatatlan.
    Tesómnak is megpróbáltam elmagyarázni a helyzetet, mert kiváncsi voltam a véleményére, de miután filmes szempontból adta csak elő a verzióját, és a többi próbálkozásomat elütötte a következő kijelentéssel: A fejével tompította az ütést, hagytam a francba. Tanulság: az öccsök marhákok jocolor
    marevi
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 24 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by marevi Szomb. Feb. 04, 2012 9:18 pm

    Eranett írta:Marevi ha erre jársz, légyszi nézz már át a régi törzshelyünkre, törölnöd kellene valamit. Mad

    Előre is köszi Smile Embarassed

    Törölve Wink
    marevi
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 24 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by marevi Szomb. Feb. 04, 2012 9:17 pm

    Sil írta:LOL, Sorozatjunkie-n bekerült Ben az Eyecandy kategóriában az első 20-ba úgy, hogy nem is lehetett rá szavazni (mert nem volt 2011-ben sorozata - jövőre remélem, jóval előrébb végez). És mennyi rajongója bukkant fel a kommentekben... Very Happy :
    http://www.sorozatjunkie.hu/2012/02/03/jaws-2011-2-0-eyecandy-fiuk-%E2%80%93-akik-lemaradtak/

    Hehe, én is azt néztem, hogy tulajdonképpen a kommentek 90 %-a róla szól <3 cheers

    Ajánlott tartalom


    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 24 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Hétf. Május 13, 2024 11:04 am