Sherlock, Benedict Cumberbatch Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sherlock Holmes Fórum Baker Street 221b Jeremy Brett


+11
Marlene
EdinaHolmes
Wynter
larewen
Horpika
Eranett
marevi
radix pedis diaboli
Admin
Sil
Georgina
15 posters

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 25 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Horpika Szomb. Feb. 04, 2012 7:51 pm

    Sil írta:LOL, Sorozatjunkie-n bekerült Ben az Eyecandy kategóriában az első 20-ba úgy, hogy nem is lehetett rá szavazni (mert nem volt 2011-ben sorozata - jövőre remélem, jóval előrébb végez). És mennyi rajongója bukkant fel a kommentekben... Very Happy :
    http://www.sorozatjunkie.hu/2012/02/03/jaws-2011-2-0-eyecandy-fiuk-%E2%80%93-akik-lemaradtak/
    Erősitettem is a "vonalat" Smile
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 25 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Szomb. Feb. 04, 2012 3:29 pm

    LOL, Sorozatjunkie-n bekerült Ben az Eyecandy kategóriában az első 20-ba úgy, hogy nem is lehetett rá szavazni (mert nem volt 2011-ben sorozata - jövőre remélem, jóval előrébb végez). És mennyi rajongója bukkant fel a kommentekben... Very Happy :
    http://www.sorozatjunkie.hu/2012/02/03/jaws-2011-2-0-eyecandy-fiuk-%E2%80%93-akik-lemaradtak/
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 25 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Gyöngyvér Szomb. Feb. 04, 2012 11:43 am

    Horpika írta:Na még nem tudok aludni. Akkor Mycroft! Smile
    Spoiler:
    Látom nemcsak én nem tudok aludni Smile De lassan muszáéj lesz.
    Szóval ez korrektnek tűnik. Útközben én is gondolkodtam, de juszt azért se irom le. Max nem ide.
    Szóval van benne ráció. De úgyis kiderül a harmadik évadból.
    Nem tudtam megállni újra néztem a medencés, meg a fürdőköpenyes jelenetet. Mindkettőt imádom. AMúgy Benny kicsit nagyon hasonlít Cézárra nem? Legalábbis innen nézve Smile
    megnéztem a Hobbit előzetesét. Kiváncsi vagyok. A Gyűrük urát sosem láttam végig filmbe. A végét is csak úgy, hogy direkt odapörgettem Smile
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 25 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Horpika Szomb. Feb. 04, 2012 11:30 am

    Na még nem tudok aludni. Akkor Mycroft! Smile
    Spoiler:
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 25 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Gyöngyvér Szomb. Feb. 04, 2012 10:41 am

    Georgina írta:
    Spoiler:
    Hozzáfűzök. Lehet, hogy a válasz ott rejlik, amit a jó értelemben vett galád rendezők sosem mondanak el. Vagyis, hogy miért is veszekednek, miért állnak szemben egymással. Talán ez is kiedrül. Amúgy, hogy a történetnél maradjak. Sherlock kinél húzza meg magát, ha nem a bátyjánál? Hm...? ezen is lehetne filózni.
    Georgina
    Georgina


    Hozzászólások száma : 22
    Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 23.
    Kor : 37
    Tartózkodási hely : Veszprém

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 25 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Georgina Szomb. Feb. 04, 2012 10:37 am

    Spoiler:
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 25 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Horpika Szomb. Feb. 04, 2012 10:19 am

    Gyöngyvér írta:Mindegy. Már maga a tény is megnyugtatólag hangzik, hogy egyáltalán lesz. A világvége meg várjon csak Cool
    Star Trek, Az jó, bár én csak a legelső évadokat, az Enterprise-osakat szerettem. A többi, valahogy nem jött be. A legújabb se. A látvány ott volt, de a történet! Hagyjuk is. Bár ezért megérné megnézni a másodikat.
    A Hobbit, azt nem tudom hová tenni. Még csak említés szintjén talákoztam vele. De nem lehet rossz.
    Nah megyek, nézek valamit. De mit? Bőség zavara. De ez már az én gondom. További szép hétvégét!

    Hihi, Start trek 11 a történet (szigorúan az én véleményem) szerintem zseniális. Úgy nyúlt a rendező a történethez, hogy semmivel nem rombolta az eredetit, nem gyalázta meg, egyszerűen csak adott egy másik lehetőséget úgy, hogy az eredet azért megmaradt. A Trek mindig is tele volt időutazással, időkavarással, ez pont így volt jó! Smile Én amúgy TOS és DS9 rajongó lennék, mozifilm nagyon kedvelt a kettes, négyes, hatos és a tizenegyes. Abszolut nem jött be az ötös és a tizes. Hobbir. Menjél fel Youtube-ra, és nézd meg a trailert. A Gyűrűk urát ugye láttad? Ez az előzménye, mondhatni. A trailer engem abszolut megfogott és lehengerelt. Sokat várok tőle! Smile
    Neked is szép hétvégét! (majd holnap írok valamit a Mycroftos spoileres írásodra! Smile Csak most fájok, megyek aludni! Smile
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 25 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Gyöngyvér Szomb. Feb. 04, 2012 10:10 am

    Mindegy. Már maga a tény is megnyugtatólag hangzik, hogy egyáltalán lesz. A világvége meg várjon csak Cool
    Star Trek, Az jó, bár én csak a legelső évadokat, az Enterprise-osakat szerettem. A többi, valahogy nem jött be. A legújabb se. A látvány ott volt, de a történet! Hagyjuk is. Bár ezért megérné megnézni a másodikat.
    A Hobbit, azt nem tudom hová tenni. Még csak említés szintjén talákoztam vele. De nem lehet rossz.
    Nah megyek, nézek valamit. De mit? Bőség zavara. De ez már az én gondom. További szép hétvégét!
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 25 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Szomb. Feb. 04, 2012 9:21 am

    Gyöngyvér írta:Mikor várható az újabb évad, feliratosan? Nem vagyok jó angolos, sőt ilyen szempontból a nyelvérzékem is nulla. (Nem félreérteni!)
    Maga a felirat most is megvolt 1-1 hét múlva, szóval az a legkevesebb. De hogy mikor lesz 3. évad... Hát, talán jövő év elején, de elég bizonytalan. Lehet, hogy már megvan a háttérben az időbeosztás, csak még mi nem tudunk róla (végülis tudták már, hogy be van rendelve még egy évad, figyelembe vehették a különböző más filmek bevállalásánál)... De Benedict most Star Treket forgat, aztán megy a Hobbitba (és van még filmje betervezve), Martin is még mindig Hobbitozik, szóval... A 2. évadot májusban kezdték forgatni, augusztusban fejezték be, és november végén lettek kész az utómunkákkal (és ugye most januárban adták le). Elég esélytelennek tűnik, hogy most elkezdhessék a forgatást májusban...
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 25 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Gyöngyvér Szomb. Feb. 04, 2012 8:17 am

    Spoiler:
    Na ennyit sirtam ma. Lehet újra kezdem a szériákat. A tesómnak úgyis említettem. eddig az első részt látta, és el van ájulva. Bár azon ledöbbentem mikor az első öt másodpercben hozzámvágja a kérdést: Irak vagy Afganisztán? Lestem rá, aztán rájöttem, hogy ezeknek a lövöldözős játékoknak enyhe fokú megszálotja, úgyhogy meg lettem világosodva.Nah ennyi mára a sirámom, gondolom szerettek érte. Smile
    Jah és a feliratozóknak üzenem, hogy szép munka volt! Csak így tovább!
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 25 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Gyöngyvér Szomb. Feb. 04, 2012 3:40 am

    Ez...ez.. Úristen!
    Most komolyan nem találok szavakat.Vagyis mégis, rögtön ketőt: Következő évadot!
    De ez most mi?
    Hogyan? Vagy nem? Vagy mi?
    Eh! Úgyis értitek.
    Kell az a zsebkendő...
    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 34

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 25 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by EdinaHolmes Szomb. Feb. 04, 2012 12:00 am

    Sil írta:Sherlock és a Harry Potter Laughing :
    http://kearabell.tumblr.com/post/16950856665

    A többi is jó! Smile
    http://kearabell.tumblr.com/post/16999033368/click-here-for-more-x-bonus-anderson

    Ki melyik házhoz csatlakozna ezután?
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 25 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Pént. Feb. 03, 2012 10:51 am

    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 25 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Pént. Feb. 03, 2012 10:39 am

    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 25 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Pént. Feb. 03, 2012 10:14 am

    Gyöngyvér írta:Milyen? Nagyon szeretném tudni! Razz
    Némi segítség Wink :
    http://deareje.tumblr.com/post/16697123848/utterly-enjoyed-the-soundtrack-of-sherlock-series

    Gyöngyvér írta:Nem merem megnézni a harmadik részt. Belenéztem az elejébe, és tényleg könnyhullató gyanús.
    És az még csak az eleje, várd csak ki az utolsó félórát... Razz Mondtuk, hogy szerelkezzél fel csokival és zsepivel, meg persze egy "shock blanket" sem árt... Wink
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 25 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Gyöngyvér Pént. Feb. 03, 2012 10:02 am

    Sil írta:Na, milyen CD jött nekem a mai postával? Wink
    Milyen? Nagyon szeretném tudni! Razz
    Nem merem megnézni a harmadik részt. Belenéztem az elejébe, és tényleg könnyhullató gyanús.
    Eranett
    Eranett
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás dátuma : 2011. Aug. 16.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 25 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Eranett Pént. Feb. 03, 2012 9:17 am

    Marevi ha erre jársz, légyszi nézz már át a régi törzshelyünkre, törölnöd kellene valamit. Mad

    Előre is köszi Smile Embarassed
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 25 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Pént. Feb. 03, 2012 7:12 am

    Na, milyen CD jött nekem a mai postával? Wink
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 25 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Gyöngyvér Pént. Feb. 03, 2012 12:10 am

    Megjegyzés a második évad második részéhez: ezek nem hallottak még a Gyalogg-galoppról. Smile
    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 34

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 25 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by EdinaHolmes Csüt. Feb. 02, 2012 10:15 am

    A februári filmvilágban van egy SH cikk és Suszter, Szabó, bak, kém kritika is. Illetve bővebben tárgyalják a kémek filmes világát és még van benne SH nevében értékelés is.

    Benedictről két kép van az újságban, fekete-fehérek.
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 25 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Csüt. Feb. 02, 2012 8:18 am

    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 34

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 25 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by EdinaHolmes Szer. Feb. 01, 2012 8:17 pm

    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 25 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Szer. Feb. 01, 2012 10:07 am

    marevi írta:Remélem feliratosan nézitek Wink
    Sajnos nem, de úgy már láttam a gépen. Wink

    LOL, Martin üzent a rajongóknak Laughing :
    https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150528968002636&set=o.328278483849895&type=1&ref=nf
    marevi
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 25 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by marevi Szer. Feb. 01, 2012 10:03 am

    Sil írta:
    marevi írta:Érdemes moziban is megnézni, Benedict szélesvásznon áááá Cool Wink
    Megyek is hétvégén SherlockExtrával, mit nekem havazás... Razz

    Remélem feliratosan nézitek Wink
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 25 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Horpika Szer. Feb. 01, 2012 9:52 am

    Sil írta:
    marevi írta:Érdemes moziban is megnézni, Benedict szélesvásznon áááá Cool Wink
    Megyek is hétvégén SherlockExtrával, mit nekem havazás... Razz

    Vigyázzatok magatokra! (meg egymásra! Wink )

    Ajánlott tartalom


    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 25 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Május 16, 2024 3:46 pm