Sherlock, Benedict Cumberbatch Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sherlock Holmes Fórum Baker Street 221b Jeremy Brett


+11
Marlene
EdinaHolmes
Wynter
larewen
Horpika
Eranett
marevi
radix pedis diaboli
Admin
Sil
Georgina
15 posters

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Wynter
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 20.
    Kor : 43

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Wynter Szomb. Jan. 28, 2012 12:36 am

    marevi írta:
    Amazon-ról Smile Most indítom a maratont Cool

    A magyar megjelenésről nincs valami híred?
    marevi
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by marevi Pént. Jan. 27, 2012 10:43 pm

    Wynter írta:Óóóó, nyüszíííít!!! Mázlista!
    Honnét rendelted egyébként?

    Amazon-ról Smile Most indítom a maratont Cool
    Wynter
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 20.
    Kor : 43

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Wynter Csüt. Jan. 26, 2012 12:10 pm

    marevi írta:Na mi várt rám ma a postaládában? Cool Cool Cool

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 29 Photorkf


    Óóóó, nyüszíííít!!! Mázlista!
    Honnét rendelted egyébként?
    Wynter
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 20.
    Kor : 43

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Wynter Csüt. Jan. 26, 2012 12:09 pm

    Sil írta:
    Az enyém még úton van (általában kb 6 nap kell neki, de volt olyan is, hogy a feladás után már az első munkanap megérkezett), de este körülnézek, lehet, hogy már készült belőle transcript, és akkor neki lehet állni. De milyen üres óráinkban? Wink

    Azokban, amikben nem a nyálatokat csorgatjátok. Very Happy (Tréfálok, tudom, hogy mindenkinek van élete ezen kívül is.)
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Csüt. Jan. 26, 2012 10:06 am

    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Csüt. Jan. 26, 2012 8:32 am

    marevi írta:Na mi várt rám ma a postaládában? Cool Cool Cool
    :irigykedik: Holnap fel is hívom a kollégákat, hátha nekem is odaért már Bajára, és akkor be tudnék érte menni a hétvégén...
    A kedvenc részeim az audiokommentárból:
    http://deareje.tumblr.com/post/16374132822/a-scandal-in-belgravia-commentary
    http://lornasp.tumblr.com/post/16362976366
    És a behind-the-scenes videóból:
    http://lornasp.tumblr.com/post/16281575786
    marevi
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by marevi Csüt. Jan. 26, 2012 8:13 am

    Wynter írta:Sziasztok!
    Azok az őrült mázlisták, akik hozzájutottak a Sherlock DVD-hez és még angolul is tudnak, üres óráikban nem készítenének fordítást az audiokommentárokról...? Surprised

    Bárcsak azt csinálhatnám inkább, mint a melót lol!
    marevi
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by marevi Csüt. Jan. 26, 2012 8:11 am

    Na mi várt rám ma a postaládában? Cool Cool Cool

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 29 Photorkf

    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 34

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by EdinaHolmes Csüt. Jan. 26, 2012 6:39 am

    Georgina
    Georgina


    Hozzászólások száma : 22
    Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 23.
    Kor : 37
    Tartózkodási hely : Veszprém

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 29 Empty ...

    Témanyitás by Georgina Csüt. Jan. 26, 2012 4:57 am

    A magam nevében a műsor felvételét visszavonom... megtaláltam ncore-n.

    Jó szórakozást hozzá!
    Georgina
    Georgina


    Hozzászólások száma : 22
    Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 23.
    Kor : 37
    Tartózkodási hely : Veszprém

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Georgina Csüt. Jan. 26, 2012 4:23 am

    Sziasztok!

    Ajánlok a figyelmetekbe egy dokumentumfilmet Sherlock Holmesról, ami ma éjfélkor lesz látható a Viasat History-n.

    Sherlock Holmes keresése
    Ő minden idők legtöbbször megformált filmkaraktere, több mint hetven színész játszotta el kétszáznál is több filmben. Ebben a dokumentumfilmben az ismert skót színész, David Hayman vezeti saját nyomozását a Sherlock Holmes-jelenség ügyében. Találkozik írókkal, történészekkel és rajongókkal, mint Stephen Fry vagy Lynda La Plante, és felteszi nekik a kérdést: miért olyan népszerű a nagy detektív?

    Szerintem jó kis műsor. Ha valaki tudja vegye fel dvd-re légyszi. Nekem nem felvevős a dvd-m, és sajna anya szobájában van a Tv, így még ha fenn is tudnék maradni, megnézni nem tudom.

    Jó szorakozást hozzá!

    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Csüt. Jan. 26, 2012 2:44 am

    Wynter írta:Sziasztok!
    Azok az őrült mázlisták, akik hozzájutottak a Sherlock DVD-hez és még angolul is tudnak, üres óráikban nem készítenének fordítást az audiokommentárokról...? Surprised
    Az enyém még úton van (általában kb 6 nap kell neki, de volt olyan is, hogy a feladás után már az első munkanap megérkezett), de este körülnézek, lehet, hogy már készült belőle transcript, és akkor neki lehet állni. De milyen üres óráinkban? Wink
    Wynter
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 20.
    Kor : 43

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Wynter Szer. Jan. 25, 2012 11:23 pm

    Sziasztok!
    Azok az őrült mázlisták, akik hozzájutottak a Sherlock DVD-hez és még angolul is tudnak, üres óráikban nem készítenének fordítást az audiokommentárokról...? Surprised
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Szer. Jan. 25, 2012 1:59 pm

    Horpika írta:A másik meg filózok, hogy nekem nincs kedvenc részem. Az egyetlen, amit picit kevésbé csípek, az az 1/2. A többi rész között nem tudok választani. Kedvenc jeleneteim vannak viszont. Az eslő tali John és Sherlock között, az első tali John és Mycroft között, és a lepedős jelenet a palotában!
    Igen, most én is úgy vagyok vele, hogy van öt kedvenc epizódom... Az első évadnál még egy paraszthajszállal az első epizód vezetett (végülis ott találkoztak, és az volt az első szerelem), most talán a legutolsó a hatása miatt, vagy a Belgravia. De nem tudok választani, mindet imádom.
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Szer. Jan. 25, 2012 1:54 pm

    marevi írta:
    Sil írta:A National Theatre ma bejelentette, hogy nyáron lesznek ismétlések a Frankensteinből az idei NT Live keretében. (Bár jobban örülnék, ha végre kiadnák DVD-n.)

    Lehetne valami megközelíthető helyen is egy Cool Jól emlékszem Sil, hogy te a prágaira tavaly elmentél? Very Happy
    Bizony, és milyen jó döntés volt... Ha visszaolvasol március végéig (a másik Benedictes topicban, amelyik betelt), írtam is róla élménybeszámolót. Wink

    Itt van néhány részlet a darabból (Benedict a Teremtmény szerepében), illetve nekem van lementve pár részlet a másik verzióból is, amit rég törölt a YouTube (csak fel kéne töltenem valahova, mert a MegaUpload-ot ugye bezárták):
    https://www.youtube.com/playlist?list=PL09810F3F5DB825CA
    Wynter
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 20.
    Kor : 43

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Wynter Szer. Jan. 25, 2012 12:39 pm

    Sziasztok, szép éjszakát mindenkinek! Végre megszabadultam a dolgozóból...

    Olyan rendesek vagytok! Köszönöm a sok figyelmeztetést, nem fogom átküldeni Bent senkinek. Very Happy

    Nekem van kedvenc részem, a 2/1. Lehet überelni a lepedős jelenetet? Vagy azt, amikor Adler benyugtatózza és elveri a lovaglópálcával? Laughing A karácsonyi beszólogatásokat? És a végén a "fogtam a pulzusát"-részt, amiben Ben úgy de úúúgy dorombol...? ( Imádom a hangját...)
    De a többit is nagyon szeretem, egyedül az 1/2 lóg ki a sorból, mint oly sokaknál. Azt nézve többször is meglepett az unalom, nem tudta végig lekötni a figyelmemet, de ez nem a színészek hibája. Ők mindent kihoztak a történetből amit lehetett.

    Martin Freemant is nagyon megkedveltem, már nem is tudnék elképzelni mást Sherlockunk mellé. Szegény olyan állhatatosan igyekszik megnevelni a barátját... Laughing

    A hobbitot eddig is vártam, de amikor megtudtam, hogy mindketten játszanak benne, ez csak hatványozódott. Remélem, elmarad a világvége...

    Nem tudom, ki hogy van vele, de a 2/3. rész egész napra meghatározta a hangulatomat. Olyan borongós volt, olyan...furcsa. Valahogy Sherlock is szokatlannak tűnt számomra ebben a részben.
    Sokat fejtegették már, hogy vajon miként maradt életben, de engem az is érdekelne,
    Spoiler:
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Szer. Jan. 25, 2012 11:23 am

    Horpika írta:
    marevi írta:Jesszus, csillagok kerültek a nevem alá Cool cheers cheers cheers

    Ez itt kikerülhetetlen! Smile mindenki grafomán! Very Happy Laughing Laughing Laughing

    Drága marevi!

    Bizony már törzstag vagy. Smile

    Örülök, hogy ilyen aktív volt ma a csevej.



    Kedves Horpika!

    Ez nagyon tetszett. Very Happy Very Happy Very Happy

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 29 Tumblr_ly6mtfwqU41qf93l9o11_r1_250

    - Jó éjt!

    Üdvözlettel: SherlockExtra, http://sherlock.extra.hu
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Horpika Szer. Jan. 25, 2012 10:43 am

    marevi írta:Jesszus, csillagok kerültek a nevem alá Cool cheers cheers cheers

    Ez itt kikerülhetetlen! Smile mindenki grafomán! Very Happy Laughing Laughing Laughing
    marevi
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by marevi Szer. Jan. 25, 2012 10:24 am

    Jesszus, csillagok kerültek a nevem alá Cool cheers cheers cheers
    marevi
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by marevi Szer. Jan. 25, 2012 10:22 am

    Georgina írta:Az átküldött Benny már foglalt lenne... :-)
    De ha még a földrajzi és egyébiránt más fellelhető problémáktól el is tekintek, sajnos nem beszélem a nyelvet... (hacsak nem tud magyarul vagy olaszul) úgyhogy a randi eléggé egyhangú lenne... tudom hogy van amihez nem kell a közös nyelv...de vele azért beszélgetni is jó lenne. Wink lol!

    Gondolj erre úgy, mint motiváció az angoltanuláshoz Cool
    marevi
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by marevi Szer. Jan. 25, 2012 10:20 am

    Georgina
    Georgina


    Hozzászólások száma : 22
    Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 23.
    Kor : 37
    Tartózkodási hely : Veszprém

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 29 Empty ...

    Témanyitás by Georgina Szer. Jan. 25, 2012 9:18 am

    Az átküldött Benny már foglalt lenne... :-)
    De ha még a földrajzi és egyébiránt más fellelhető problémáktól el is tekintek, sajnos nem beszélem a nyelvet... (hacsak nem tud magyarul vagy olaszul) úgyhogy a randi eléggé egyhangú lenne... tudom hogy van amihez nem kell a közös nyelv...de vele azért beszélgetni is jó lenne. Wink lol!

    Egyébként tök jó erről fantáziálni... főleg amíg nincs érdekelt fél akit sért(ene) a "Benny"-és... flower



    SherlockExtra írta:
    Igen kedves Wynter! Martin is imádnivaló azzal a hű kutyus pofijával és a szomorú kiskutya tekintetével. Smile Megnézném egy Beugró jellegű műsorban én is.

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 29 P0095dvk

    Benedict-et ha elmegy hozzád óvatosan küldözgesd! Nem vagyok benne biztos, hogy a három gráciánk (Horpika, Sil, marevi) visszaadnák. Very Happy (Örültem, hogy mind ott voltak a klubtalálkozón. Szuperek voltak együtt élőben is.) És a visszaadás kapcsán én sem vállalhatok garanciát, meg Georgina is huncutnak tűnik. Inkább klónozd! Wink

    Üdvözlettel: SherlockExtra, http://sherlock.extra.hu
    marevi
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by marevi Szer. Jan. 25, 2012 8:28 am

    Sil írta:A National Theatre ma bejelentette, hogy nyáron lesznek ismétlések a Frankensteinből az idei NT Live keretében. (Bár jobban örülnék, ha végre kiadnák DVD-n.)

    Lehetne valami megközelíthető helyen is egy Cool Jól emlékszem Sil, hogy te a prágaira tavaly elmentél? Very Happy
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Szer. Jan. 25, 2012 7:18 am

    Georgina: most éppen nem foglalt (úgyhogy gyorsan stipi-stopi... Razz). Wink

    Láttátok már, a belga rajongók milyen piszok mázlisták? Én is akarok ilyen újságot:
    http://thedailymailwarnedyouaboutme.tumblr.com/post/16458805705/i-love-wednesdays-and-heres-why
    http://drawingismydrug.tumblr.com/post/16465651003/i-saw-this-on-the-internet-and-recognized-the

    A National Theatre ma bejelentette, hogy nyáron lesznek ismétlések a Frankensteinből az idei NT Live keretében. (Bár jobban örülnék, ha végre kiadnák DVD-n.)

    Mellesleg Benedict elnyerte a Critics' Circle Theatre Award-ot is a Frankenstein-beli szerepeiért. Mivel épp Star Treket forgat Kanadában, Danny Boyle vette át helyette a díjat, és felolvasta Ben köszönőbeszédét (amiből Benedict írt hosszú és rövid verziót is, lehetett választani).
    Georgina
    Georgina


    Hozzászólások száma : 22
    Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 23.
    Kor : 37
    Tartózkodási hely : Veszprém

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 29 Empty ...

    Témanyitás by Georgina Szer. Jan. 25, 2012 4:34 am

    Sziasztok!

    Először is, ha már bele lettem véve a csapatba, megerősítem, én se adnám vissza Bennyt, úgyhogy inkább ne küldd át... bár nem eseteim a foglalt pasik, ez esetben kivétel erősítené a szabályt. Smile

    Már akartam írni, sajnálom, hogy kihagytam a találkozót, de egész hétvégén, meg múlt héten egy álláspályázaton dolgoztam... )sajnos nem jött össze), így nem lettem volna jó társaság!

    Legközelebb viszont igyekszem én is megmutatni magam személyesen.

    Spoiler:

    Már várom a Hobbitot, főleg mert utána véégre lesz Sherlock 3. évad Very Happy



    Ajánlott tartalom


    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Május 16, 2024 7:20 pm