Sherlock, Benedict Cumberbatch Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sherlock Holmes Fórum Baker Street 221b Jeremy Brett


+11
Marlene
EdinaHolmes
Wynter
larewen
Horpika
Eranett
marevi
radix pedis diaboli
Admin
Sil
Georgina
15 posters

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 30 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Horpika Szer. Jan. 25, 2012 4:06 am

    Hali!

    Jó látni, hogy ennyire megy a téma még mindíg! Smile Igazából én is mintha két helyen léteznék január egy óta! Smile Ami még izgat engem a hogy csinálta témában:
    Spoiler:

    Hihi, Facebookon van egy csapat(12) Sherlockőrült, mi is mind Martint ölelgettük volna! Smile (nem, maradjon ekkora, nekem épp jó! Laughing
    Benny meg, nos. Hát a hálószobám már(hál istennek) foglalt, (tesóm is megjegyezte, mit Bennyzek folyton!?). De egyszer őt is jól megölelném, mert az jár! Smile
    A másik meg filózok, hogy nekem nincs kedvenc részem. Az egyetlen, amit picit kevésbé csípek, az az 1/2. A többi rész között nem tudok választani. Kedvenc jeleneteim vannak viszont. Az eslő tali John és Sherlock között, az első tali John és Mycroft között, és a lepedős jelenet a palotában!
    Ez azt mutatja, hogy a színvonal szép és egyenletes, sőt, kicsit emelkedett is ha lehet ilyet mondani. Ami persze nem teszi egyszerübbé a következő szűkös időket. De jó lesz majd ha jönnek az első képek a harmadik szezonból! Smile
    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 34

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 30 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by EdinaHolmes Szer. Jan. 25, 2012 3:58 am

    Gondolom az Anonymus csoportot nem kell bemutatni senkinek. Két ember kidondolta, hogy milyen is lenne egy Anonymusról szóló film és, hogy kik filmesíthetnék meg és kik lennének a színészek:

    Az egyik producer lenne Steven Moffat.
    Az Anonymus csapat tagjai között pedig ott lenne Benedict Cumberbatch és Andrew Scott is. (RDJ-t is beválasztották a stábba.)

    http://spiderbambi.tumblr.com/post/16455864933/screenplay-aaron-sorkin-director-david-fincher
    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 34

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 30 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by EdinaHolmes Szer. Jan. 25, 2012 3:42 am

    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 34

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 30 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by EdinaHolmes Szer. Jan. 25, 2012 3:15 am

    Sziasztok!

    Benedictet én se rugdosnám ki az ágyamból. Martin is nyugodtan jöhetne, de jobb lenne, ha nőne addig kb. 10 centit, mert nem szeretném véletlenül lefejelni. Laughing xD

    Egyébként, láttátok már azt a videót, amiben Benedict Michael Jackson Thriller című dalára táncol? (Lusta voltam a régebbi hozzászólásokat elolvasni.)

    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 30 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Szer. Jan. 25, 2012 12:00 am

    Igen kedves Wynter! Martin is imádnivaló azzal a hű kutyus pofijával és a szomorú kiskutya tekintetével. Smile Megnézném egy Beugró jellegű műsorban én is.

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 30 P0095dvk

    Benedict-et ha elmegy hozzád óvatosan küldözgesd! Nem vagyok benne biztos, hogy a három gráciánk (Horpika, Sil, marevi) visszaadnák. Very Happy (Örültem, hogy mind ott voltak a klubtalálkozón. Szuperek voltak együtt élőben is.) És a visszaadás kapcsán én sem vállalhatok garanciát, meg Georgina is huncutnak tűnik. Inkább klónozd! Wink

    Üdvözlettel: SherlockExtra, http://sherlock.extra.hu
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 30 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Kedd Jan. 24, 2012 11:54 pm

    Új rovatunk: "Gondolkodom tehát vagyok"

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 30 Tumblr_ly9zbj9a9Y1qfzqy8o1_400
    Wynter
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 20.
    Kor : 43

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 30 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Wynter Kedd Jan. 24, 2012 11:35 pm

    SherlockExtra írta:
    Jó napot Wynter! Smile

    Milyen szép a Benny-d. Smile Írjál csak sokat, hogy a soraid mellett őt is nézegessük!

    Az utolsó utazás érdekes film. Én nem sírtam rajta, de sokakat megríkat.

    OFF: csak úgy a trükkökről általában



    Szeretem "A tökéletes trükk" című filmet. Imádtam a tévében "A mágusok nagy kulisszatitkai" sorozatot és a "Svindlerek"-et. Ezenkívül olvastam könyveket Houdini életéről. Annyira okos nem lettem, hogy mindig minden trükköt értsek, de alapvető rafinériákat megtanul így az ember. És ahogy Sherlock Holmes mondta "Amit az egyik ember kitalál, arra a másik rájöhet." Szerintem izgi, hogy már több elmélet van Sherlock haláltrükkje kapcsán.

    Üdvözlettel: SherlockExtra,

    Szia, szép napot neked is!
    Szerintem is nagyon jó, hogy a rajongók agyát ennyire megmozgatta a dolog, és valóságos nyomozásba kezdtek a "hogyan úszhatta meg"-témában. Very Happy Jó, hogy ennyire népszerű a sorozat.

    Ami az avataromat illeti, szép-szép, de azért élőben a szobámban még ennél is jobban tetszene... Laughing Nem lennék irigy, átküldeném látogatóba hozzátok is. Very Happy
    Egyébként őt és Martint simán el tudom képzelni egy Beugró jellegű műsorban, szerintem nagyon vicces lenne.
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 30 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Kedd Jan. 24, 2012 11:21 pm

    Jó napot Wynter! Smile

    Milyen szép a Benny-d. Smile Írjál csak sokat, hogy a soraid mellett őt is nézegessük!

    Az utolsó utazás érdekes film. Én nem sírtam rajta, de sokakat megríkat.

    OFF: csak úgy a trükkökről általában

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 30 A-t%C3%B6k%C3%A9letes-tr%C3%BCkk

    Szeretem "A tökéletes trükk" című filmet. Imádtam a tévében "A mágusok nagy kulisszatitkai" sorozatot és a "Svindlerek"-et. Ezenkívül olvastam könyveket Houdini életéről. Annyira okos nem lettem, hogy mindig minden trükköt értsek, de alapvető rafinériákat megtanul így az ember. És ahogy Sherlock Holmes mondta "Amit az egyik ember kitalál, arra a másik rájöhet." Szerintem izgi, hogy már több elmélet van Sherlock haláltrükkje kapcsán.

    Üdvözlettel: SherlockExtra, http://sherlock.extra.hu
    Wynter
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 20.
    Kor : 43

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 30 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Wynter Kedd Jan. 24, 2012 10:22 pm

    Sil írta:
    Igen, most egészségesebben néz ki, a sztoriban ez már John hatása. Wink Valójában belejátszhatott az is, hogy az 1. évad forgatása előtt pár hónappal volt a Third Star c. film forgatása, ahol egy rákos beteget játszott, és ott még ennél is sokkal soványabb volt, a 2. évadnál viszont a Frankensteinben szerepelt előtte, ami viszont fizikailag is egy megterhelő szerep volt, izmosabb is lett miatta. Wink
    Így már érthető... Néhány nappal ezelőtt már hozzájutottam a Third starhoz, de még nem láttam neki. El sem tudom képzelni, milyen amikor még ennél is sovibb...
    Talán hétvégén -ha a munkahelyem is úgy akarja...- sort tudok keríteni rá.
    Valaki látta már? Jó film?
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 30 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Kedd Jan. 24, 2012 3:31 pm

    Wynter írta:Jól láttam, hogy ebben a részben Benedict arca mintha nem lenne olyan sovány? És a haja is rövidebb.
    Igen, most egészségesebben néz ki, a sztoriban ez már John hatása. Wink Valójában belejátszhatott az is, hogy az 1. évad forgatása előtt pár hónappal volt a Third Star c. film forgatása, ahol egy rákos beteget játszott, és ott még ennél is sokkal soványabb volt, a 2. évadnál viszont a Frankensteinben szerepelt előtte, ami viszont fizikailag is egy megterhelő szerep volt, izmosabb is lett miatta. Wink

    Wynter írta:UI: Az 1. évadot forgatták le fordított sorrendben, vagy a 2.-at?
    Az elsőt. Az volt 3-2-1, a második pedig 2-3-1 sorrendben forgatva.
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 30 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Kedd Jan. 24, 2012 3:24 pm

    SherlockExtra írta:
    Spoiler:
    Spoiler:
    Wynter
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 20.
    Kor : 43

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 30 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Wynter Kedd Jan. 24, 2012 3:13 pm

    Az árgyélusát, ez jó rész volt! Ez is.
    Bár a végén igencsak ott volt a gombóc a torkomban... Meg kell hagyni, Martin Freeman is érti a dolgát.
    Sil, nagyon köszönöm az infókat! Érdekelnek a forgatással és a kedvenc színészekkel kapcsolatos apróságok, bármi legyen is az.
    Jól láttam, hogy ebben a részben Benedict arca mintha nem lenne olyan sovány? És a haja is rövidebb.
    A Sherlock megmenekülésével kapcsolatos találgatások igencsak elgondolkodtatóak... Kíváncsi vagyok, hogy mivel rukkolnak elő az írók, de szerintem az általad felsoroltak nagy része megállja a helyét.
    Olimpia...? Az olimpia elégséges ok arra, hogy csússzon a harmadik évad?! Szerintem nem. Very Happy
    Very Happy
    Most elköszönök, mert nemsokára mennem kell a dolgozóba, de sűrűn vissza fogok térni hozzátok. Jó éjt!
    UI: Az 1. évadot forgatták le fordított sorrendben, vagy a 2.-at?
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 30 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Kedd Jan. 24, 2012 2:53 pm

    Kedves Sil!

    Ez nagyon érdekes volt Benny és a haláltrükk kapcsán egyaránt. Köszönöm szépen.

    Spoiler:


    Most viszont húzok aludni, hogy képes legyek pár mondatot kibökni a nap során.

    Mindenkinek szép álmokat!

    Köszönettel: SherlockExtra, http://sherlock.extra.hu
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 30 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Kedd Jan. 24, 2012 2:43 pm

    Üdv, Wynter! (SherlockExtrához hasonlóan én is mindig lesem, hogy az újak mikor - és hol - fognak vajon végre hozzászólni... Razz ) Remélhetőleg ezúttal nem kell másfél évet várnunk egy újabb évadra, Steven Moffat azt nyilatkozta, hogy előbb visszajön a Sherlock, mint gondolnánk. De sajnos elég valószínűtlen, hogy még idén láthatnánk újra, amilyen elfoglalt Benedict és Martin. (Ráadásul ugyan július vége körül befejeződik a Hobbit forgatása, de utána még lesz Londonban ugyebár egy olimpia is, jókora felfordulással...)

    Igen, Benedict bizony összeszedett egy tüdőgyuszit 39 fok feletti lázzal, mert hajlamos túlhajtani magát, és eleve az egy nagyon kemény tél volt, amikor az első évadot forgatták. Ez a forgatás eleje felé volt, szóval a 3. epizód környékén. Ben mesélte, hogy az első nap, amikor visszatért forgatni, pont valami verekedős jelenetet forgattak, és ő olyan gyenge volt, hogy alig állt a lábán. Martin sem úszta meg, ő meg balesetet szenvedett, megcsúszott a lakókocsija jeges lépcsőjén, be is kellett gipszelni a csuklóját. Ez a forgatás első napjaiban történt, ha jól emlékszem, pl a 3. epizódban amikor a cipőt vizsgálják a laborban, ott azért mutatják Sherlockot és Johnt felváltva, mert azt a jelenetet nagyrészt külön vették fel, aznap Martin nem volt ott a balesete miatt. És volt olyan is, hogy majdnem behavazódtak Merthyr Tydfil-ben, amikor épp a hullaházban forgattak.

    Georgina: bocs, hogy kicsit átszerkesztettem a hozzászólásodat, de légyszi, spoilerekhez használjátok a spoiler taget, azért van. A hozzászólás szerkesztésénél fent a gombok közt a második sorban található, az "Others"-t kell hozzá lenyitni. Wink

    SherlockExtra pár hozzászólással lejjebb már belinkelte a főbb elméleteket, amiket összeszedtem, próbáltam olyan verziót keresni, ami képekkel van illusztrálva, hogy nyelvtudás nélkül is érthető legyen.
    De menjünk sorba:
    Spoiler:
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 30 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Kedd Jan. 24, 2012 2:10 pm

    "Hogyan halt meg és támadt fel Sherlock?"
    - ötletek, nem (biztos) megoldás, de aki nem akar a kérdésre választ kérem ne olvassa, nehogy kitalálja a leírt sorok alapján.

    Spoiler:

    Üdvözlettel: SherlockExtra, http://sherlock.extra.hu


    A hozzászólást SherlockExtra összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jan. 24, 2012 2:46 pm-kor.
    Wynter
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 20.
    Kor : 43

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 30 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Wynter Kedd Jan. 24, 2012 1:16 pm

    SherlockExtra írta:Kedves Wynter!

    Avi Recomp.
    Ingyenes, könnyen használható és van magyar verziója.
    Keress rá a keresőben és letöltheted.

    Very Happy Nézd meg mert szenzációs rész! Kellemes időtöltést!

    Tisztelettel: SherlockExtra,

    Nagyon köszönöm. :-)
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 30 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Kedd Jan. 24, 2012 1:11 pm

    Kedves Wynter!

    Avi Recomp.
    Ingyenes, könnyen használható és van magyar verziója.
    Keress rá a keresőben és letöltheted.

    Very Happy Nézd meg mert szenzációs rész! Kellemes időtöltést!

    Tisztelettel: SherlockExtra, http://sherlock.extra.hu
    Wynter
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 20.
    Kor : 43

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 30 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Wynter Kedd Jan. 24, 2012 12:14 pm

    SherlockExtra írta:Kedves Wynter!

    Szeretettel üdvözöllek! Láttam már, hogy olvasgatni feljársz és izgatottan vártam mikor szólsz végre a beszélgetéshez. Örülök, hogy végül megtört a jég. Very Happy Isten hozott! Érezd jól magad!

    Benedict Cumberbatch egészségi állapotáról szerintem kedves fórumvezetőnk Sil tud majd felvilágosítást adni, de az biztos, hogy "Benny minket is megkaphatna". Wink Bocs, de huncut vagyok.

    Legyen szép napod!

    Üdvözlettel: SherlockExtra,

    Nagyon köszönöm a szíves fogadtatást, igazán kedves vagy. :-) Örülök, hogy rátok találtam.
    Ami a "minket is megkaphatna" megjegyzésedet illeti, ahhoz széles vigyorral tudok csatlakozni. Very Happy

    Végre elkészült Cooper?! Hurrá! cheersÚgy látom, nem csak én ragaszkodom az ő felirataihoz.
    És bár holnap illik dolgozni menni, ez a csekélység nem akadályoz meg abban, hogy megnézzem a harmadik részt.
    Szeretek mániákus lenni. Laughing

    Kérlek, áruld el, milyen programmal égeted rá a feliratot a filmre!
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 30 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Kedd Jan. 24, 2012 11:06 am

    Még pár perc mire felégeti a program a feliratot, de már olyan fáradt vagyok, majd elalszom és holnap dokihoz kell mennem. Very Happy De a rosseb egye meg nem bírom megállni, hogy ne nézzem meg az utolsó részt. Veszélyes ez a Sherlock-mánia, de egy kedvelt betegség. Very Happy
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 30 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Kedd Jan. 24, 2012 6:07 am

    Kedves Gina!

    Sil szakértőnk már foglalkozott a kérdéssel egy korábbi üzenetében. Talán ez valamennyit segít:


    Bocs, ha mégsem. Még nem láttam a 3. részt.
    A hozzám hasonlóknak jelzem, hogy a hosszúpuskán megjelent Cooper19 magyar felirata. cheers

    Üdvözlettel: SherlockExtra, http://sherlock.extra.hu
    Georgina
    Georgina


    Hozzászólások száma : 22
    Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 23.
    Kor : 37
    Tartózkodási hely : Veszprém

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 30 Empty sherlock 3. rész- ha még nem láttad ne olvassd el!!!

    Témanyitás by Georgina Kedd Jan. 24, 2012 2:52 am

    SPOILER!!!!!!!!!




    Spoiler:
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 30 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Kedd Jan. 24, 2012 12:26 am

    Kedves Wynter!

    Szeretettel üdvözöllek! Láttam már, hogy olvasgatni feljársz és izgatottan vártam mikor szólsz végre a beszélgetéshez. Örülök, hogy végül megtört a jég. Very Happy Isten hozott! Érezd jól magad!

    Benedict Cumberbatch egészségi állapotáról szerintem kedves fórumvezetőnk Sil tud majd felvilágosítást adni, de az biztos, hogy "Benny minket is megkaphatna". Wink Bocs, de huncut vagyok.

    Legyen szép napod!

    Üdvözlettel: SherlockExtra, http://sherlock.extra.hu
    Wynter
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 20.
    Kor : 43

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 30 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Wynter Hétf. Jan. 23, 2012 10:26 pm

    Horpika írta:
    Hát idén már volt Sherlock! Smile Sajnos a JÓ dolgokra mindig várni kell! Smile És igen, tessék írkálni, itt senki nem szeret magában beszélni! Smile

    Jogos. Smile Módosítok: Idén nem lesz Sherlock 3. évad!! Crying or Very sad
    A biztatást köszi, élni is fogok a lehetőséggel, mert ahogy elnézem, ez egy nagyon jó társaság.

    (Benedict tényleg tüdőgyuszit kapott a forgatás alatt? Melyik résznél?)
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 30 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Horpika Hétf. Jan. 23, 2012 7:59 pm

    Wynter írta:Sziasztok!
    Eddig csak olvasgattalak titeket, és nagyon sok információhoz illetve képhez jutottam általatok. A poénokról már nem is beszélve... Very Happy
    Most viszont vettem a bátorságot, hogy magam is hozzászóljak a témához, és rögtön egy hatalmas jajkiáltással:
    Idén nem lesz Sherlock??!! Sad (Kár, hogy nincs suicid smiley, mert azt illeszteném be...)


    Hát idén már volt Sherlock! Smile Sajnos a JÓ dolgokra mindig várni kell! Smile És igen, tessék írkálni, itt senki nem szeret magában beszélni! Smile
    Wynter
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 20.
    Kor : 43

    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 30 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Wynter Hétf. Jan. 23, 2012 1:01 pm

    Sziasztok!
    Eddig csak olvasgattalak titeket, és nagyon sok információhoz illetve képhez jutottam általatok. A poénokról már nem is beszélve... Very Happy
    Most viszont vettem a bátorságot, hogy magam is hozzászóljak a témához, és rögtön egy hatalmas jajkiáltással:
    Idén nem lesz Sherlock??!! Sad (Kár, hogy nincs suicid smiley, mert azt illeszteném be...)

    Ajánlott tartalom


    Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma - Page 30 Empty Re: Benedict Cumberbatch 2 - lezárt téma

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Szer. Május 01, 2024 3:35 pm