Sherlock, Benedict Cumberbatch Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sherlock Holmes Fórum Baker Street 221b Jeremy Brett


+7
Wynter
Anyechka85
marevi
esztertoth13
Horpika
Ryennin
EdinaHolmes
11 posters

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 34

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 11 Empty Re: Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

    Témanyitás by EdinaHolmes Csüt. Ápr. 19, 2012 7:14 am

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 11 532711_419356014758860_373135302714265_1562706_2120003955_n
    Wynter
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 20.
    Kor : 43

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 11 Empty Re: Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

    Témanyitás by Wynter Csüt. Ápr. 19, 2012 6:37 am

    [quote="marevi"]
    Wynter írta:
    Ezt is meg lehet nézni archívumban, csakúgy mint a Frankenstein-t Very Happy bounce (csak egy másik archívumban hehe)

    Ó, szuper!! Klassz, hogy legalább ez összejön!! cheers Érezd jól magad!
    marevi
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 11 Empty Re: Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

    Témanyitás by marevi Csüt. Ápr. 19, 2012 6:31 am

    Wynter írta:
    marevi írta:Juhúúúú, Hedda Gabler viszont összejött holnapra!!! Cool cheers cheers

    Juhúúú, gratulálok! Miről van szó...? Question

    http://www.benedictcumberbatch.co.uk/hedda-gabler.html

    Ezt is meg lehet nézni archívumban, csakúgy mint a Frankenstein-t Very Happy bounce (csak egy másik archívumban hehe)
    Wynter
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 20.
    Kor : 43

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 11 Empty Re: Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

    Témanyitás by Wynter Csüt. Ápr. 19, 2012 6:21 am

    marevi írta:Juhúúúú, Hedda Gabler viszont összejött holnapra!!! Cool cheers cheers

    Juhúúú, gratulálok! Miről van szó...? Question
    marevi
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 11 Empty Re: Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

    Témanyitás by marevi Csüt. Ápr. 19, 2012 6:19 am

    Juhúúúú, Hedda Gabler viszont összejött holnapra!!! Cool cheers cheers
    Wynter
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 20.
    Kor : 43

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 11 Empty Re: Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

    Témanyitás by Wynter Csüt. Ápr. 19, 2012 5:32 am


    Én már lecsaptam rá, és bosszankodva konstatáltam, hogy nem vagyok Nagy-Britanniában... Crying or Very sad
    Szegény Martin milyen fejet vág... Remélem, idén lesz oka majd örülni.
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 11 Empty Re: Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Csüt. Ápr. 19, 2012 5:29 am

    A Sherlockot idén is jelölték a BAFTA Youtube-os közönségdíjára, de sajnos csak Nagy-Britanniából lehet szavazni. Sad
    http://ladyt220.tumblr.com/post/21382804641/isntithateful-ladyt220-voting-is-now-live
    marevi
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 11 Empty Re: Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

    Témanyitás by marevi Szer. Ápr. 18, 2012 5:49 am

    Köszi, aranyosak vagytok Smile Smile Smile

    Igazából már nem bánkódom, úgyis megyek még, majd megnézem akkor Cool Nem szalad el sehova Very Happy
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 11 Empty Re: Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

    Témanyitás by Gyöngyvér Szer. Ápr. 18, 2012 4:42 am

    Szerintem ezzel mindenki így van Sad Az Élet szereti az ilyen dolgokat, hogy néha enné meg a fene! Sajnálom, hogy nem jött össze.
    Wynter
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 20.
    Kor : 43

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 11 Empty Re: Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

    Témanyitás by Wynter Szer. Ápr. 18, 2012 4:09 am

    Sil írta:Megjelent a Time 100-as listája, de Benedict sajnos nem került rá... Sad
    http://www.time.com/time/specials/packages/completelist/0,29569,2111975,00.html

    Rihanna viszont igen... Előre is elnézést kérek a Rihanna rajongóktól, de mennyivel több vagy jobb ő, mint Ben...? Mad

    Marevi, nagyon sajnálom, hogy nem jön össze... Crying or Very sad Pont olyan peches helyzet állt elő, mintha én akartam volna megnézni. Velem történnek hasonló "épp-most-nem-lehet-de-egyébként-bármikor"- dolgok.
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 11 Empty Re: Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Szer. Ápr. 18, 2012 12:40 am

    Megjelent a Time 100-as listája, de Benedict sajnos nem került rá... Sad
    http://www.time.com/time/specials/packages/completelist/0,29569,2111975,00.html
    marevi
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 11 Empty Re: Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

    Témanyitás by marevi Kedd Ápr. 17, 2012 9:18 am

    Sil írta:
    Az Almeidának is van ilyen látogatható archívuma? Shocked


    Szombaton amúgy lesz egy rajongói találkozó is Londonban (nemcsak a BBC verzióval kapcsolatban), jelmezes sétával (Undershaw megmentéséért), flashmobbal, kvízzel meg hasonlókkal:
    http://bakerstreetbabes.tumblr.com/post/21025114340/oy-sherlock-april-21st-meet-up-update-we-are

    Majd megírom a részleteket ha többet tudok, de igen, meg lehet nézni azt is


    Láttam, és gondolkoztunk is rajta, de aztán közbejött vmi amit nem lehet áttenni, szóval ezt ki kell hagynunk.
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 11 Empty Re: Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Kedd Ápr. 17, 2012 9:14 am

    marevi írta:Na mindegy, most bepróbálkozunk egy Hedda Gabler-rel Very Happy
    Az Almeidának is van ilyen látogatható archívuma? Shocked

    Szombaton amúgy lesz egy rajongói találkozó is Londonban (nemcsak a BBC verzióval kapcsolatban), jelmezes sétával (Undershaw megmentéséért), flashmobbal, kvízzel meg hasonlókkal:
    http://bakerstreetbabes.tumblr.com/post/21025114340/oy-sherlock-april-21st-meet-up-update-we-are
    marevi
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 11 Empty Re: Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

    Témanyitás by marevi Kedd Ápr. 17, 2012 8:53 am

    Sil írta:
    marevi írta:Na, nem megyek Frankenstein-t nézni, mert mikor máskor lennének zárva audit miatt, mint pont most áááááá

    Mérges vagyok Mad Mad Mad
    Ó... a mozikban meg csak júniustól lesz, szóval az is kiesik... Sad

    Na mindegy, most bepróbálkozunk egy Hedda Gabler-rel Very Happy
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 11 Empty Re: Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Kedd Ápr. 17, 2012 7:39 am

    marevi írta:Na, nem megyek Frankenstein-t nézni, mert mikor máskor lennének zárva audit miatt, mint pont most áááááá

    Mérges vagyok Mad Mad Mad
    Ó... a mozikban meg csak júniustól lesz, szóval az is kiesik... Sad
    marevi
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 11 Empty Re: Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

    Témanyitás by marevi Kedd Ápr. 17, 2012 7:13 am

    Na, nem megyek Frankenstein-t nézni, mert mikor máskor lennének zárva audit miatt, mint pont most áááááá

    Mérges vagyok Mad Mad Mad
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 11 Empty Re: Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Hétf. Ápr. 16, 2012 1:25 pm

    A Sherlockology rajongói előzetese a Blind Banker-hez:
    https://www.youtube.com/watch?v=y_GGbRkqqFg&feature=player_embedded
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 11 Empty Re: Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Hétf. Ápr. 16, 2012 1:19 pm

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 11 Tumblr_m2lied11aH1qmxffto1_500
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 11 Empty Re: Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Hétf. Ápr. 16, 2012 12:33 pm

    Gyöngyvér: az Olivier Awards-ról volt szó, ami a legrangosabb brit színházi díj. Benedict és Jonny Lee Miller kapták meg közösen a Legjobb Színésznek járó díjat, a Frankensteinbeli szerepükért.
    Magyar cikk (amiben persze a Matilda tarolása a fő téma):
    http://index.hu/kultur/2012/04/16/a_matilda_het_laurence_olivier-dijat_kapott/
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 11 Empty Re: Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

    Témanyitás by Gyöngyvér Hétf. Ápr. 16, 2012 8:55 am

    Nah miután figyelemmel kísértem a bejegyzéseket, azt hiszem, hogy ti mostan örvendeztek. Azt hiszem csatlakozom az ünepléshez, bár nem igazán tudom, hogy ez mi volt.
    De azért jól hangzott Smile
    ssilvanus
    ssilvanus


    Hozzászólások száma : 75
    Csatlakozás dátuma : 2012. Mar. 08.

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 11 Empty Re: Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

    Témanyitás by ssilvanus Hétf. Ápr. 16, 2012 12:24 am

    A Team Baker Street-es nagyon tetszik.
    Prága: Igen, autóval gondoltam. Ha az autóval rendelkező barátném benne van. Smile Akinek egyébként lövése sincs, hogy ki BC. Very Happy De anglomán! Smile
    Elkeserítő, hogy nálunk nem adja senki a NT előadásait. A MET vetítések innen nézve csodának számítanak. :S
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 11 Empty Re: Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Hétf. Ápr. 16, 2012 12:00 am

    ssilvanus írta:Sil: Wow, én is ezeket a pólókat néztem ki (plusz még egyet). Csak aztán nem fért be a büdzsébe...Talán májusban. A múlt héten majdnem rendeltem (nem redbubble), de nem fogadta el a paypal az új kártyámat. :S
    Gondolkozom egy "odarohanok Prágába, aztán este vissza" útban, persze ahhoz pontos időpont is kéne...
    LOL, melyik a "plusz még egy"? Én is már hónapok óta csak nézegetem...
    Prágába meg hacsak nem kocsival mész, nem fog működni az "odarohanok, aztán este vissza" - pláne ha este van az előadás. De reméljük, hogy egyáltalán lesz előadás (a MET-es előadások pl már rég fent vannak a mozi honlapján).
    ssilvanus
    ssilvanus


    Hozzászólások száma : 75
    Csatlakozás dátuma : 2012. Mar. 08.

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 11 Empty Re: Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

    Témanyitás by ssilvanus Vas. Ápr. 15, 2012 11:11 pm

    Sil: Wow, én is ezeket a pólókat néztem ki (plusz még egyet). Csak aztán nem fért be a büdzsébe...Talán májusban. A múlt héten majdnem rendeltem (nem redbubble), de nem fogadta el a paypal az új kártyámat. :S
    Gondolkozom egy "odarohanok Prágába, aztán este vissza" útban, persze ahhoz pontos időpont is kéne...
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 11 Empty Re: Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Vas. Ápr. 15, 2012 9:40 pm

    Tehát a Sherlock jelölései: Legjobb Forgatókönyv (Steven Moffat), Vágás és Hang. (Azaz 3 db, mind a Scandal in Belgraviáért.)
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 11 Empty Re: Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Vas. Ápr. 15, 2012 12:48 pm

    Egyébként ma fogják nyilvánosságra hozni a tévés BAFTA technikai kategóriáinak jelöltjeit (a többit meg egy hét múlva), és a szokásos vágás, hang, operatőri munka meg hasonlók mellett pl a rendezés is ide tartozik. Szóval reméljük, a Sherlock jó pár jelölést begyűjt majd...

    Ajánlott tartalom


    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 11 Empty Re: Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Vas. Ápr. 28, 2024 5:04 am