Sherlock, Benedict Cumberbatch Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sherlock Holmes Fórum Baker Street 221b Jeremy Brett


+7
Wynter
Anyechka85
marevi
esztertoth13
Horpika
Ryennin
EdinaHolmes
11 posters

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 34

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 16 Empty Re: Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

    Témanyitás by EdinaHolmes Kedd Ápr. 10, 2012 8:09 am

    Ki tudjátok rakni? Én igen! Smile

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 16 292119_333940973336488_282914698439116_961296_1985117753_n
    marevi
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 16 Empty Re: Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

    Témanyitás by marevi Kedd Ápr. 10, 2012 6:54 am

    Sil írta:Az Olivier Awards-ról lesz live streaming közvetítés is vasárnap Very Happy :
    http://www.olivierawards.com/news/view/item140012/oliviers-reach-online-audience/

    És a Radio Times címlapja:
    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 16 Tumblr_m299mjGo0I1qdyete

    És már vár a példányom Londonban jippiiiiiii!!!
    Wynter
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 20.
    Kor : 43

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 16 Empty Re: Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

    Témanyitás by Wynter Kedd Ápr. 10, 2012 3:40 am

    Sil írta:És a Radio Times címlapja:

    Ó, de nagyon szeretem én a járomcsontját... Is.
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 16 Empty Re: Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Hétf. Ápr. 09, 2012 11:47 pm

    Az Olivier Awards-ról lesz live streaming közvetítés is vasárnap Very Happy :
    http://www.olivierawards.com/news/view/item140012/oliviers-reach-online-audience/

    És a Radio Times címlapja:
    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 16 Tumblr_m299mjGo0I1qdyete
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 16 Empty Re: Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Hétf. Ápr. 09, 2012 11:06 am

    marevi írta:Danny Boyle Benedict-ről Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 16 2774444739 Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 16 2774444739 Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 16 2774444739

    http://lornasp.tumblr.com/post/20793684887
    Plusz a Radio Times címlapján is Benedict lesz, szóval még egy beszereznivaló, nemcsak a cikk miatt... Wink
    marevi
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 16 Empty Re: Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

    Témanyitás by marevi Hétf. Ápr. 09, 2012 9:34 am

    Plusz, Ben ott lesz a The Avengers premierjén április 11-én.

    Ha valaki nem tud majd aludni épp, ezen a linken lehet vöröszőnyeget nézni Wink

    http://new.livestream.com/marveluniverse/avengersredcarpet
    marevi
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 16 Empty Re: Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

    Témanyitás by marevi Hétf. Ápr. 09, 2012 9:15 am

    Ryennin
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 310
    Csatlakozás dátuma : 2012. Feb. 19.
    Kor : 32
    Tartózkodási hely : Magyarország, Budapest

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 16 Empty Re: Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

    Témanyitás by Ryennin Hétf. Ápr. 09, 2012 6:52 am

    Wynter írta:
    Sil írta:
    Wynter írta:Lehet tudni, hogy Sherlock milyen egyetemet végzett?
    Azt lehet tudni, hogy nem végezte el, csak két évet töltött egyetemi tanulmányokkal.

    És az kiderül, hogy miért hagyta abba két év után?
    (Gondolom, az oktatók örömtüzet gyújtottak, amikor elhagyta a sulit. Very Happy )

    Szerény emlékeim szerint nem, de Sil-mester ezt biztosra tudja,én csak homáyképeimet üldözgetem.Very Happy De ahogy így visszaemlékszem az olvasmányaimra erről nincs benne szó. Persze több kísérletet is tettek a Doyle-mániások arra, hogy megírják Sherlock egyfelől fiatalkorát, másfelől iskolás korát, és abban gyártanak elméletet arra, hogy miért i kellett abbahygania (általában valamilyen olyan okra hivatkozva, hogy belekzd vmi esetbe, vagy a szülei halálát adják meg oknak), de ezeket csak utólag a rajongó írók kreálták meg. Persze van köztük amelyik kifejezetten izgalmas.Smile

    Valaki kérdezte Mollyt, 100 %-ban mondhatom, hogy nincs hozzá hasonló karakter a könyvekben.Smile
    Wynter
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 20.
    Kor : 43

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 16 Empty Re: Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

    Témanyitás by Wynter Hétf. Ápr. 09, 2012 5:06 am

    Sil írta:
    Wynter írta:Lehet tudni, hogy Sherlock milyen egyetemet végzett?
    Azt lehet tudni, hogy nem végezte el, csak két évet töltött egyetemi tanulmányokkal.

    És az kiderül, hogy miért hagyta abba két év után?
    (Gondolom, az oktatók örömtüzet gyújtottak, amikor elhagyta a sulit. Very Happy )
    Wynter
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 20.
    Kor : 43

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 16 Empty Re: Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

    Témanyitás by Wynter Hétf. Ápr. 09, 2012 2:32 am

    Gyöngyvér írta:Ajánlom, hogy valamelyiktek nyerje meg! What a Face Very Happy

    Én mindenesetre megpróbálkozom vele, de nincsenek illúzióim. Smile
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 16 Empty Re: Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

    Témanyitás by Gyöngyvér Hétf. Ápr. 09, 2012 2:25 am

    Ajánlom, hogy valamelyiktek nyerje meg! What a Face Very Happy
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 16 Empty Re: Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Hétf. Ápr. 09, 2012 2:06 am

    Felkerült az utolsó rész is a Sherlockology húsvéti játékából. A végén a tojásra kattintva csak meg kell adni a választ egy egyszerű kérdésre (mi volt elrejtve a Hat Napóleon c. történetben az utolsó szoborban), megadni néhány adatot (név, emailcím, város+ország), és meg lehet nyerni az első epizód (A Study in Pink) dedikált forgatókönyvét. A játék április 28-ig tart, a nyertest május 1-jén hozzák nyilvánosságra.
    http://www.sherlockology.com/share/easter-2012
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 16 Empty Re: Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

    Témanyitás by Gyöngyvér Hétf. Ápr. 09, 2012 1:50 am

    Wynter írta: Hát persze, nehogy az ember véletlenül tisztán lásson... Rolling Eyes

    Hova vezetne ez! Rolling Eyes Még véletlenül se...
    Wynter
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 20.
    Kor : 43

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 16 Empty Re: Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

    Témanyitás by Wynter Hétf. Ápr. 09, 2012 1:41 am

    Sil írta:
    (megint egy utalás a gyerekkorukra, de megint nem sok minden derül ki a családjuk háttérsztorijáról - az első epizódban is csak pár mondat maradt benne a végén, pedig lett volna egy kicsit hosszabb magyarázat is, csak kivágták...).

    Hát persze, nehogy az ember véletlenül tisztán lásson... Rolling Eyes
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 16 Empty Re: Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

    Témanyitás by esztertoth13 Vas. Ápr. 08, 2012 8:15 pm

    Köszi Sil, így már értem! Azért remélem, később egyre többet tudunk meg róluk.
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 16 Empty Re: Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Vas. Ápr. 08, 2012 12:12 pm

    esztertoth13 írta: A 2. évadban, Mycroft azt mondja, "És anya leszek" A palotában. Erre Sherlock mond valamit.... Miről is van szó itt?
    - I'll be mother.
    - And there is a whole childhood in a nutshell.

    A magyar felirat:
    - Anya leszek.
    - És igen, dióhéjban egy egész gyermekkor.

    Ez egy eléggé lefordíthatatlan kifejezés, Mycroft tulajdonképpen azt közli, hogy ő veszi át a házigazda szerepét, ő fog tölteni mindenkinek teát. Sherlock meg a szó szerinti jelentésére reagál, mintha Mycroft már akkor is folyton őt akarta volna nevelni (megint egy utalás a gyerekkorukra, de megint nem sok minden derül ki a családjuk háttérsztorijáról - az első epizódban is csak pár mondat maradt benne a végén, pedig lett volna egy kicsit hosszabb magyarázat is, csak kivágták...).
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 16 Empty Re: Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

    Témanyitás by esztertoth13 Vas. Ápr. 08, 2012 10:51 am

    Sil írta:Kíváncsi leszek, Victor Trevor felbukkan-e majd valamikor a sorozatban...)

    Én nagyon szeretném megismerni Sherlock egyik barátját. Azt, akit barátnak tartott.

    Kérdezhetek valamit? Mármint, gondolom, mindenki érti, csak én nem., és talán nem kapok választ, de megkérdezem, mert egyszerűen nem jövök rá, mi az értelme... A 2. évadban, Mycroft azt mondja, "És anya leszek" A palotában. Erre Sherlock mond valamit.... Miről is van szó itt?
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 16 Empty Re: Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Vas. Ápr. 08, 2012 6:38 am

    Wynter írta:Lehet tudni, hogy Sherlock milyen egyetemet végzett?
    Azt lehet tudni, hogy nem végezte el, csak két évet töltött egyetemi tanulmányokkal. (Ezt a Gloria Scott-ban említi, amikor a Victor Trevorral való megismerkedéséről mesél. Kíváncsi leszek, Victor Trevor felbukkan-e majd valamikor a sorozatban...)

    Wynter írta:És a sorozatban az utalgatásoknak Mycroft hízására illetve emésztésére van alapjuk? Doyle Holmesa is szekálta vele Mycroftot, vagy ez egy kikacsintás a filmből, és valójában Gatissre utalnak vele?
    Ez fordítva van, arra utalnak vele, hogy Gatiss nem olyan kövér, mint az eredeti Mycroft a novellákban, és hogy a sorozatbeli karakternél ez egyfajta jojó-effektus eredménye.

    Wynter írta:A novellákban van Mollyhoz hasonló figura, vagy az ő karaktere teljesen Moffaték agyszüleménye?
    Szerintem nincs, ő Moffaték karaktere.
    Wynter
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 20.
    Kor : 43

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 16 Empty Re: Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

    Témanyitás by Wynter Vas. Ápr. 08, 2012 5:17 am

    Lehet tudni, hogy Sherlock milyen egyetemet végzett?

    És a sorozatban az utalgatásoknak Mycroft hízására illetve emésztésére van alapjuk? Doyle Holmesa is szekálta vele Mycroftot, vagy ez egy kikacsintás a filmből, és valójában Gatissre utalnak vele?

    A novellákban van Mollyhoz hasonló figura, vagy az ő karaktere teljesen Moffaték agyszüleménye?
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 16 Empty Re: Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

    Témanyitás by Gyöngyvér Vas. Ápr. 08, 2012 4:51 am

    Belegondoltam ebbe a kezeslábas dologba, meg felvételesdibe. Nem volt jó ötlet, mert elfogott a öhincsélés. Sajnos templomban tartózkodtam, így aztán ez nem volt annyira jó ötlet.
    Azért ott lennék mikor szerep szerint tüzet hány. Fej hátravet, aztán nyak előre vág, csak úgy technikai segítség nélkül, a mozgás végett.
    Na ezen még elröhincsélek még egy darabig.
    Wynter
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 20.
    Kor : 43

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 16 Empty Re: Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

    Témanyitás by Wynter Vas. Ápr. 08, 2012 4:39 am

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 16 Vlcsnap-00032
    Wynter
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 20.
    Kor : 43

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 16 Empty Re: Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

    Témanyitás by Wynter Vas. Ápr. 08, 2012 3:31 am

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 16 Tumblr_m24gkoJrnY1qdojd4o1_500

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 16 Tumblr_m24jmvehbu1qdojd4o2_500
    Wynter
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 20.
    Kor : 43

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 16 Empty Re: Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

    Témanyitás by Wynter Vas. Ápr. 08, 2012 2:24 am

    Anyechka85 írta:
    Bevallom férfiasan, én tettem egy gyámoltalan próbát valamikor, hogy megtudakoljam az AXN-től, hogy lehet-e reménykedni DVD-ben, vagy kit kell ezért nyaggatni, de eddig választ nem nagyon kaptam. Mindenesetre ha valami csoda folytán válaszolnának, megosztom az evangéliumot.

    Köszönjük! Reménykedem a DVD kiadásban, de már elég sok idő eltelt... Ha szándékukban állt volna kiadni, már itt állna a polcomon...

    Sil írta:
    Pontosan, szóval várhatóak vicces forgatási videók pingponglabdákkal tarkított, testhezálló ruhában, amint éppen hason csúszkál a földön. Wink Razz Plusz ő lesz a Necromancer (magyarul Feketemágus) hangja is.

    Anyechka: köszi, várjuk az infót. Igaz, én amikor terjesztem az "igét", mindenkinek a lelkére kötöm, hogy inkább feliratosan nézzék meg...

    A testhezálló kezeslábast már nagyon várom. cheers
    És ha már szóba került a Sherlock DVD, igazán hozzácsaphatnának bakiparádét is.
    A sorozatot én is angol hanggal ajánlgatom mindenkinek, mert Simon Kornél ide vagy oda, Benedict hangját mindenképp hallani kell.
    (Szegény Watson doki szinkronjával nem vagyok kibékülve, köze sincs a saját hangjához.)
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 16 Empty Re: Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Szomb. Ápr. 07, 2012 11:25 am

    Rajongói előzetes a legelső epizódhoz:
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 16 Empty Re: Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Szomb. Ápr. 07, 2012 10:41 am


    Ajánlott tartalom


    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 16 Empty Re: Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Szomb. Május 11, 2024 3:31 pm