Sherlock, Benedict Cumberbatch Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sherlock Holmes Fórum Baker Street 221b Jeremy Brett


+7
EdinaHolmes
Wynter
marevi
Horpika
ssilvanus
Noondarkly
Sil
11 posters

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 31 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Gyöngyvér Vas. Jún. 24, 2012 10:50 pm

    Lepadlóztam.
    Áramszünet.
    Az információ feldolgozás alatt.
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 31 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Vas. Jún. 24, 2012 10:46 pm

    Gyöngyvér írta:Valószínűnek tartom, hogy nyakkendő, de ez semmit nem von le abból, hogy szörnyű. Legalábbis számomra érthetetlen, hogy józan, normális férfiember, hogy vehet fel ilyet.
    Csokornyakkendő, kibontott állapotban.
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 31 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Gyöngyvér Vas. Jún. 24, 2012 10:45 pm

    Na, Sil ez határozottan jobb és előnyöseb és normálisabb. csak egyet kérdeznék. mi az a nyakában? Mintha valaki painttal odakopírozott volna néhány kezdetleges hullámot.
    Valószínűnek tartom, hogy nyakkendő, de ez semmit nem von le abból, hogy szörnyű. Legalábbis számomra érthetetlen, hogy józan, normális férfiember, hogy vehet fel ilyet.
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 31 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Vas. Jún. 24, 2012 10:40 pm

    Horpika írta:
    Gyöngyvér írta:Egen, ez határozottan az. főleg és elsőszámúlag a haja miatt. Egész egyszerűen borzalmas.

    Hát igen, az első képe amitől nem ájulok el! Smile
    Az eredetitől sem? Pedig ott még igazi BabyBatch... Razz
    http://benedictcumberbatch.co.uk/marie-claire-photoshoot/0D82B2D532E24FE7B84C.html

    Ez meg itt a videó:
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 31 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Horpika Vas. Jún. 24, 2012 10:29 pm

    Gyöngyvér írta:Egen, ez határozottan az. főleg és elsőszámúlag a haja miatt. Egész egyszerűen borzalmas.

    Hát igen, az első képe amitől nem ájulok el! Smile
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 31 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Vas. Jún. 24, 2012 10:27 pm

    Noondarkly írta:Izé, ez ugye Photoshop? Very Happy
    Persze, az eredeti kép az első Marie Claire-es fotózásból van (amelyikhez volt egy ki behind-the-scenes videó is):
    http://benedictcumberbatch.co.uk/marie-claire-photoshoot/
    A photoshopos verzió meg egy Cowboy Bebop karakter akar lenni.
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 31 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Gyöngyvér Vas. Jún. 24, 2012 10:13 pm

    Egen, ez határozottan az. főleg és elsőszámúlag a haja miatt. Egész egyszerűen borzalmas.
    Noondarkly
    Noondarkly
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 132
    Csatlakozás dátuma : 2012. May. 15.
    Kor : 46
    Tartózkodási hely : Gödöllő

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 31 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Noondarkly Vas. Jún. 24, 2012 9:40 pm

    Izé, ez ugye Photoshop? Very Happy

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 31 Tumblr_lzvqb1B6YB1qlvxm2o4_r12_250
    Noondarkly
    Noondarkly
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 132
    Csatlakozás dátuma : 2012. May. 15.
    Kor : 46
    Tartózkodási hely : Gödöllő

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 31 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Noondarkly Vas. Jún. 24, 2012 9:35 pm

    Ez az egyik kedvencem a Red bubble-nál, szerintem zseniális ötlet Very Happy

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 31 Fig,navy,mens,ffffff
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 31 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Gyöngyvér Vas. Jún. 24, 2012 9:35 pm

    Hát ez igaz. Meghajlok érveid igazsága előtt. De, sajnos, ettől még mindig nem jön rendbe a rendszer.
    No de addig is itt egy kép, mert csak. (nem tudom hogy lehet kicsinyíteni, bocs)

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 31 Benedict-cumberbatch-image


    A hozzászólást Gyöngyvér összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jún. 24, 2012 9:35 pm-kor.
    Noondarkly
    Noondarkly
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 132
    Csatlakozás dátuma : 2012. May. 15.
    Kor : 46
    Tartózkodási hely : Gödöllő

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 31 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Noondarkly Vas. Jún. 24, 2012 9:23 pm

    Gyöngyvér írta:Nehogy azt hidd! Very Happy A varázslat, vagy a sors szeszélye, vagy bármi természetfölötti, bizarr humorérzékkel rendelkező valaki, olykor a legkisebb porszemet is viharrá bűvöli. Pl: egyik oldalon beszélgettem egy illetővel, majd félkomolyan megemlítettem, hogyha nem küld frisset, elintézem, hogy egy hétig ne legyen nete. Nem is lett.
    Erről ennyit.
    Na de ez egy másik topic.
    Szóval hajrá, szerezzé infót!

    Nekem nem kell bemutatni a gondolat teremtő erejét, rengeteg tapasztalatom van e téren. Wink
    Csak arra hívtam fel a figyelmet, hogy néha a vágyaink és a realitás együtt járnak - de ahogy a lottós viccben is elmondják, hiába fohászkodunk Istenhez főnyereményért, ha nem veszünk lottószelvényt... a gondolat egy dolog, a gyakorlati lépések kettő. Smile
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 31 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Vas. Jún. 24, 2012 9:20 pm

    Noondarkly írta: (postaköltséget meg se mertem nézni!)
    Kb 7,5 dollárnyi ÁFA és postaköltség jön még rá a kiírt árakra, az annyira nem vészes. (Van, ahol több a postaköltség Európába, mint a póló ára...)
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 31 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Gyöngyvér Vas. Jún. 24, 2012 9:17 pm

    Nehogy azt hidd! Very Happy A varázslat, vagy a sors szeszélye, vagy bármi természetfölötti, bizarr humorérzékkel rendelkező valaki, olykor a legkisebb porszemet is viharrá bűvöli. Pl: egyik oldalon beszélgettem egy illetővel, majd félkomolyan megemlítettem, hogyha nem küld frisset, elintézem, hogy egy hétig ne legyen nete. Nem is lett.
    Erről ennyit.
    Na de ez egy másik topic.
    Szóval hajrá, szerezzé infót!
    Noondarkly
    Noondarkly
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 132
    Csatlakozás dátuma : 2012. May. 15.
    Kor : 46
    Tartózkodási hely : Gödöllő

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 31 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Noondarkly Vas. Jún. 24, 2012 9:15 pm

    Póló ügyben:

    Kipécéztem magamnak pár design-t a Red Bubble oldalon. Nagyon jók, de mivel átkozottul drágák, kevésbé vagyok elájulva tőlük, mint ha mondjuk 10 dolcsiba kerülnének... Very Happy (postaköltséget meg se mertem nézni!)
    Komolyan azon gondolkodom, hogy tervezek magamnak pólót. Még nem tudom, milyen legyen, de lesz, az már tuti, sőt, szerintem le is fogom adni a Red bubble-on vagy a Qweertee-n, mert úgy látom bárki leadhat design-t, aki regisztrálva van.
    Úgyis régen foglalkoztam Photoshoppal komolyabban... ez legalább kihívás. Smile
    Noondarkly
    Noondarkly
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 132
    Csatlakozás dátuma : 2012. May. 15.
    Kor : 46
    Tartózkodási hely : Gödöllő

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 31 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Noondarkly Vas. Jún. 24, 2012 9:11 pm

    Amint válaszol a hölgy, izibe megkérdem majd azt is, hogy mikor melyik szereposztás várható.

    Gyöngyvér: hidd el nem te bűvölted meg a foglalási rendszert, ahhoz picit több ember kell, mint egy. Rászabadultunk "páran"... Very Happy Ami pedig a magyar vetítéseket illeti, te bűvölted, de én írtam a levelet. :p Kétlem, hogy sima boszorkánysággal szugerálni lehet az Uránia vezetőségét, hogy hozzanak be egy színdarabot, aminek a létezéséről sem tudtak... Wink
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 31 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Gyöngyvér Vas. Jún. 24, 2012 9:05 pm

    Jah, aki megteheti ugyebár! Én annak is nagyon fogok örülni, ha az egyiket végignézhetem.
    Majd rákérdezek, mihelyst az előző problémára kielégítő választ kaptam. (erről eszembe jutott valami, amit inkább nem irok, mert egyrészt arcpirulós, másrészt meg még mindig munkál bennem a mézsör-gyümölcsös sör-bor kombinációja)
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 31 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Vas. Jún. 24, 2012 8:53 pm

    Noondarkly írta:Írtam levelet annak a személynek, aki az eredeti levelemre kedvesen válaszolt (hogy igen, felveszik a kapcsolatot a NT-el és megpróbálják elintézni, legyen nálunk is vetítés), rákérdeztem a magyar feliratra. Remélem erre a levelemre is pozitív lesz a visszajelzés. Very Happy
    Arra is rákérdezhetnél esetleg, hogy melyik előadás melyik szereposztással lesz.

    (Én arra tippelnék, hogy az első a Ben-mint-Creature verzió, mert általában abban a sorrendben adják, az számít az "eredeti szereposztásnak".)

    Gyöngyvér: én mind a kettőre megyek. Wink
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 31 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Gyöngyvér Vas. Jún. 24, 2012 8:52 pm

    Bízzunk a legjobban. Már ez is pozitívum.
    Nah ez gyönyörű. Nekem még sikerült helyet foglaltatnom, de nem bűvöltem el, beccsszó.
    Noondarkly
    Noondarkly
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 132
    Csatlakozás dátuma : 2012. May. 15.
    Kor : 46
    Tartózkodási hely : Gödöllő

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 31 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Noondarkly Vas. Jún. 24, 2012 8:35 pm

    Írtam levelet annak a személynek, aki az eredeti levelemre kedvesen válaszolt (hogy igen, felveszik a kapcsolatot a NT-el és megpróbálják elintézni, legyen nálunk is vetítés), rákérdeztem a magyar feliratra. Remélem erre a levelemre is pozitív lesz a visszajelzés. Very Happy

    A teljes Uránia foglalási rendszer be van halva azóta is. :-/
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 31 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Gyöngyvér Vas. Jún. 24, 2012 6:07 pm

    Valakinek sikerült már kideríteni, hogy van-e magyar felirat a vetítéshez? Mert ha nincs akkor kiművelem magam testbeszéd-elemzésből és annak segítségével élvezem majd. Ugyan Sherlock az emberek jellemzésére használta, de erre is beválhat. Smile
    Na szóval akkor melyikre megyünk majd, mert én is szeretnék találkozni veletek, meg beszélgetni és a találkába szintén benne vagyok, de hogy melyiket mondjam le.
    marevi
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 31 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by marevi Szomb. Jún. 23, 2012 10:56 pm

    marevi
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 31 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by marevi Szomb. Jún. 23, 2012 10:44 pm

    Sil írta:
    marevi írta:Okkkk a talira is!

    Kérdés a prágaiakhoz: Angol felirat volt?
    Angol felirat alapból van rajta. De volt kis külön vásznon cseh felirat is.

    Azért kérdeztem, mert Hollandiában csak angol volt, és filóztam, hogy ott elég az is, de mondjuk nálunk... Köszi Smile
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 31 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Szomb. Jún. 23, 2012 10:32 pm

    marevi írta:Okkkk a talira is!

    Kérdés a prágaiakhoz: Angol felirat volt?
    Angol felirat alapból van rajta. De volt kis külön vásznon cseh felirat is.
    marevi
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 31 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by marevi Szomb. Jún. 23, 2012 9:43 pm

    Okkkk a talira is!

    Kérdés a prágaiakhoz: Angol felirat volt?
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 31 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Horpika Szomb. Jún. 23, 2012 9:49 am

    Sil írta:Egyébként a Frankenstein este 7-kor kezdődik, szóval kb fél 10-kor vége is van, ha gondoljátok, összeköthetjük egy talival és beülhetünk utána valahová...

    Remek ötlet, Nolcsim úgyis nyaral akkor mááár:) Kis nyári tali! Smile (pont ilyesmire gondoltam anno, mikor a talikról kezdtem írni... Wink

    Ajánlott tartalom


    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 31 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Hétf. Május 06, 2024 4:37 pm