Sherlock, Benedict Cumberbatch Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sherlock Holmes Fórum Baker Street 221b Jeremy Brett


+7
EdinaHolmes
Wynter
marevi
Horpika
ssilvanus
Noondarkly
Sil
11 posters

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 32 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Szomb. Jún. 23, 2012 1:14 am

    Egyébként a Frankenstein este 7-kor kezdődik, szóval kb fél 10-kor vége is van, ha gondoljátok, összeköthetjük egy talival és beülhetünk utána valahová...
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 32 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Pént. Jún. 22, 2012 11:09 am

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 32 Tumblr_m613m9yRRB1rw54cwo1_1280
    ssilvanus
    ssilvanus


    Hozzászólások száma : 75
    Csatlakozás dátuma : 2012. Mar. 08.

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 32 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by ssilvanus Pént. Jún. 22, 2012 10:58 am

    Újabb szavazási lehetőség, de ez magyar:

    http://hu.axn.com/news/sherlock-jokepu-vagy-sem

    (pont @fruskánál olvastam)
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 32 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Horpika Pént. Jún. 22, 2012 10:41 am

    Sil írta:
    Ha van valaki Twitteren vagy Facebook-on, az szólhatna Fruzsina Hobor-nak (Twitteren fruska) is, hogy lesz magyar vetítés, úgy láttam, ő pont lemaradt a prágairól a jegyátvétel nehézségei miatt, mert nem prágai

    Még meggondolom. Írtam neki tök normális levelet, tud-e segíteni, még te mondtad Sil a nevét. Egy szót nem volt képes válaszolni... Az ilyet nem csípázom.


    Nah, írtam neki, lehet csak nem vette észre az üzit... Wink


    A hozzászólást Horpika összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jún. 22, 2012 11:32 am-kor.
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 32 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Pént. Jún. 22, 2012 10:16 am

    LOL, az Atlas mozinak meg nagyon bejött ez a múltkori vetítés Prágában, mert ők is adtak hozzá +2 előadást, nemcsak a Bio Oko.
    https://www.facebook.com/pages/NT-Live-p%C5%99%C3%ADm%C3%A9-p%C5%99enosy-z-Lond%C3%BDna/128866697170901
    Ha van valaki Twitteren vagy Facebook-on, az szólhatna Fruzsina Hobor-nak (Twitteren fruska) is, hogy lesz magyar vetítés, úgy láttam, ő pont lemaradt a prágairól a jegyátvétel nehézségei miatt, mert nem prágai (bár Csehország és Magyarország közt ingázik).
    (Vagy twitteljétek meg cumberbatchweb-nek, hogy mindenki tudja.)
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 32 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Pént. Jún. 22, 2012 9:58 am

    A Sherlockology beszámolója a Frankenstein: A Modern Myth c. dokumentumfilmről:
    http://sherlockology.tumblr.com/post/25664901720/a-modern-myth-review
    Ez az, amit eredetileg tavaly ősszel adott volna le a 4-es csatorna, most állítólag idén nyáron fogják. Plusz ebből lesz DVD-verzió is, a darabbal ellentétben.
    marevi
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 32 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by marevi Pént. Jún. 22, 2012 6:52 am

    Ááááááá yessssss!!!! Már foglalom is!

    EDIT:
    Lefoglalva, mindkét előadásra!!!! cheers cheers cheers

    Én amúgy végül a másik verziót láttam kint (Victorbatch), és lenyűgöző volt az is, nem tudtam betelni vele, és annyira akarom máris újra látni!!!



    ssilvanus
    ssilvanus


    Hozzászólások száma : 75
    Csatlakozás dátuma : 2012. Mar. 08.

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 32 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by ssilvanus Pént. Jún. 22, 2012 3:52 am

    Ben, összeomlott miattad a mozi honlapja!( vagy nem...) Elérhetetlen a jegyvásárlás! Very Happy
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 32 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Gyöngyvér Csüt. Jún. 21, 2012 11:06 pm

    Nah akkor én is mindkettőre, két helyet foglalok, aztán lesz ami lesz. Mert anyámmal három után találkozunkés hétvégén nem leszek netközelbe. addig meg elhapolják.
    Köszönöm Horpika!
    Viszem a gumicuclit!
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 32 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Horpika Csüt. Jún. 21, 2012 11:01 pm

    Gyöngyvér írta:Énkéremszépennagyonszeretnémhogyengemfogadjbeegyéjszakáralégysziii! bounce

    Okés! Smile Gyere! Smile
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 32 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Csüt. Jún. 21, 2012 10:58 pm

    Sziasztok!
    Gyorsan foglaltam én is mindkettőre, és mozgósítom az ismerősöket. Smile
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 32 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Gyöngyvér Csüt. Jún. 21, 2012 10:53 pm

    Énkéremszépennagyonszeretnémhogyengemfogadjbeegyéjszakáralégysziii! bounce
    Még nem tudom melyikre, mert anyámmal a "megbeszéljük"stádiumában van a dolog, de innentől kezdve nagyon hathatós érvelést fogok bemutatni. Még a végén belemegy és találkozhatom veletek, plusz Benedictet is láthatom "élőben".
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 32 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Horpika Csüt. Jún. 21, 2012 10:35 pm

    Szállást azt tudnék ajánlani! Smile Akár 16.-ára is, akinek kell! Szóljatok, és egyeztetünk! (Fizetség, egy zacsi gumicukor a gyereknek! Smile
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 32 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Gyöngyvér Csüt. Jún. 21, 2012 10:29 pm

    Most nézem csak, hogy ez este lesz és nekem szállás, vagy fuvar vagy valami ilyen kéne, mert Pesten aztán abszolájte nem vagyok ismerős.
    Anyám elenged, talán, de ahhoz kéne valamelyik a fent említettek közül. Benzinpénzt is kifizetem ha azon múlik. és igazán nem akarok senki terhére lenni.
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 32 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Horpika Csüt. Jún. 21, 2012 10:22 pm

    Én kilencre foglaltam hármat. Ha a JLM-es lesz, így jártam! Smile Ennyi sanszot hagyok neki! Smile
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 32 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Gyöngyvér Csüt. Jún. 21, 2012 10:12 pm

    Nah akkor én is foglalok le egy jegyet, oszt max visszamondom. Nehogy úgy járjak, mint a Hajmeresztővel. Arra se lehet jegyet venni, pedig az nem is akkora horderejű, mint ez.
    Én viszotn továbbra is annak örülök a legjobban, hogyha minden jól megy, találkozhatok veletek!
    Amúgy melyik időpontra is?
    Noondarkly
    Noondarkly
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 132
    Csatlakozás dátuma : 2012. May. 15.
    Kor : 46
    Tartózkodási hely : Gödöllő

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 32 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Noondarkly Csüt. Jún. 21, 2012 10:06 pm

    ssilvanus írta:
    Horpika írta:Igazából valójában egyre inkább örülök, mert így még többen nézhetjük innét! Smile Legfeljebb pár hétig visszafogom a fagyizást! Smile

    Yes-Yes, örüljünk! Carpe diem! Én meg a kávézást fogom vissza!Smile

    Párom félve kérdezte meg, "drágám, és a nyaralásunk...?" (mert akkoriban készültünk) mire én, "szívem, ne haragudj, de nekem ez most... ez most... KELL" Twisted Evil Razz Laughing Very Happy rabbit
    ssilvanus
    ssilvanus


    Hozzászólások száma : 75
    Csatlakozás dátuma : 2012. Mar. 08.

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 32 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by ssilvanus Csüt. Jún. 21, 2012 10:05 pm

    Gyöngyvér írta:echte boszorkány vagyok, nem tudtátok? Very Happy
    Na akkor ez eddig sinen van. Most már csak azt kell kideríteni, hogy adnak e föiratot, nekem meg anyámat is be kell fűznöm.

    Írtam FB-n az Urániának, hátha válaszolnak szereposztásról meg feliratról.
    Noondarkly
    Noondarkly
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 132
    Csatlakozás dátuma : 2012. May. 15.
    Kor : 46
    Tartózkodási hely : Gödöllő

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 32 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Noondarkly Csüt. Jún. 21, 2012 10:04 pm

    Horpika írta:Igazából valójában egyre inkább örülök, mert így még többen nézhetjük innét! Smile Legfeljebb pár hétig visszafogom a fagyizást! Smile

    Én már a fél ismerősi körömet mozgósítottam, ki angolos BTKs volt, ki Jonny Miller fan, ki csak szimplán anglofil... vagy színházbarát. Foglalgatnak az emberek! Ti is foglaljatok, nem kell kifizetni most, de foglaljatok, legfeljebb lemondjátok aznap félórával a kezdés előtt. Smile
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 32 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Gyöngyvér Csüt. Jún. 21, 2012 10:00 pm

    echte boszorkány vagyok, nem tudtátok? Very Happy
    Na akkor ez eddig sinen van. Most már csak azt kell kideríteni, hogy adnak e föiratot, nekem meg anyámat is be kell fűznöm.
    ssilvanus
    ssilvanus


    Hozzászólások száma : 75
    Csatlakozás dátuma : 2012. Mar. 08.

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 32 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by ssilvanus Csüt. Jún. 21, 2012 9:58 pm

    Horpika írta:Igazából valójában egyre inkább örülök, mert így még többen nézhetjük innét! Smile Legfeljebb pár hétig visszafogom a fagyizást! Smile

    Yes-Yes, örüljünk! Carpe diem! Én meg a kávézást fogom vissza!Smile
    Noondarkly
    Noondarkly
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 132
    Csatlakozás dátuma : 2012. May. 15.
    Kor : 46
    Tartózkodási hely : Gödöllő

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 32 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Noondarkly Csüt. Jún. 21, 2012 9:57 pm

    Gyöngyvér írta:Emberek rájöttem.
    Én tehetek róla.
    Mivel én is szerettem volna megnézni, és ezzel együtt megismerni az elvetemült társaságot, valaki odafent tuti meghallotta. Van ez így néha, hogy a szónak hatalma van. Pláne akkor, hogyha megfelelő időben megfelelő hangsúllyal mondja, bármi megtörténhet (ezt Terry Pratchett bizonyította be a Gördülő kövek regényében).
    Elnézést. Neutral

    Nagy szereped lehetett benne, az biztos Very Happy
    Meg jól szugeráltál engem, hogy írjak az Urániának (miért nem írtatok egyből, amikor ez kiderült?! nem is értem, nekem annyira egyértelmű volt, hogy meg kell őket piszkálni!).
    Nehogy elnézést kérj. Very Happy
    Összehoztuk Very Happy
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 32 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Horpika Csüt. Jún. 21, 2012 9:55 pm

    Igazából valójában egyre inkább örülök, mert így még többen nézhetjük innét! Smile Legfeljebb pár hétig visszafogom a fagyizást! Smile
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 32 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Gyöngyvér Csüt. Jún. 21, 2012 9:49 pm

    Emberek rájöttem.
    Én tehetek róla.
    Mivel én is szerettem volna megnézni, és ezzel együtt megismerni az elvetemült társaságot, valaki odafent tuti meghallotta. Van ez így néha, hogy a szónak hatalma van. Pláne akkor, hogyha megfelelő időben megfelelő hangsúllyal mondja, bármi megtörténhet (ezt Terry Pratchett bizonyította be a Gördülő kövek regényében).
    Elnézést. Neutral
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 32 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Horpika Csüt. Jún. 21, 2012 9:48 pm

    Nem mondom hogy nem érte meg, ha meg nem adják le, és arra várok, rosszabb lenne. A közös talizás is szuper volt! Smile Így annyi, hogy a Bennyset kétszer látom, mert kellll! Smile

    Ajánlott tartalom


    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 32 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Szomb. Május 18, 2024 11:30 pm