Sherlock, Benedict Cumberbatch Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sherlock Holmes Fórum Baker Street 221b Jeremy Brett


+7
EdinaHolmes
Wynter
marevi
Horpika
ssilvanus
Noondarkly
Sil
11 posters

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 34 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Vas. Jún. 17, 2012 8:36 am

    Ha valaki szeretne nyerni olyan nagyítót, mint amilyen Sherlocknak van a sorozatban, a Sherlockology játékán megteheti: meg kell keresni a képen a 10 elrejtett nagyítót, aztán megadni a szokásos adatokat (név, emailcím, hely) és beküldeni. 10db-ot sorsolnak ki a helyes megfejtők közt, a játék június 30-ig tart.
    http://www.sherlockology.com/share/i-spy-magnify
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 34 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Vas. Jún. 17, 2012 6:14 am

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 34 Tumblr_m5ruofHwgE1qdojd4o1_1280
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 34 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Vas. Jún. 17, 2012 4:02 am

    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 34 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Pént. Jún. 15, 2012 1:31 pm

    Backstage:
    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 34 Tumblr_m5opa2JaHZ1r2dwumo1_1280
    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 34 Tumblr_m5opa2JaHZ1r2dwumo2_1280
    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 34 Tumblr_m5opa2JaHZ1r2dwumo3_1280

    (A világ legjobb melója, nemde? Razz )
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 34 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Horpika Pént. Jún. 15, 2012 11:44 am

    Sil írta:A Sherlock 7 jelölést kapott a PAAFTJ (több mint 500 filmes és tévés újságírót tömörítő, frissen alakult pánamerikai szervezet) díjára:
    Hihi, legalább van szemük és jó ízlésük! Smile Remélem a jelölésekből jó sok díj lesz! Smile
    marevi
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 34 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by marevi Pént. Jún. 15, 2012 10:12 am

    Videó! Cool Pant Pant Faint1

    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 34 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Pént. Jún. 15, 2012 8:19 am

    A Sherlock 7 jelölést kapott a PAAFTJ (több mint 500 filmes és tévés újságírót tömörítő, frissen alakult pánamerikai szervezet) díjára:
    - Legjobb minisorozat vagy tévéfilm
    - Legjobb férfi főszereplő minisorozatban vagy tévéfilmben (Benedict)
    - Legjobb férfi mellékszereplő minisorozatban vagy tévéfilmben (Martin Freeman)
    - Legjobb női mellékszereplő minisorozatban vagy tévéfilmben (Lara Pulver)
    - Legjobb szereplőgárda minisorozatban vagy tévéfilmben
    - Legjobb forgatókönyv minisorozatban vagy tévéfilmben (mindhárom író jelölt)
    - Legjobb vágás minisorozatban vagy tévéfilmben (Charlie Phillips)
    A győzteseket július 8-án teszik közzé.
    http://sherlockology.tumblr.com/post/25159508697/paaftj-noms
    Wynter
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 20.
    Kor : 43

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 34 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Wynter Pént. Jún. 15, 2012 6:37 am


    Húúú, nagyon maffiózós! lol!
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 34 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Pént. Jún. 15, 2012 6:25 am

    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 34 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Pént. Jún. 15, 2012 5:52 am

    Wynter
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 20.
    Kor : 43

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 34 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Wynter Pént. Jún. 15, 2012 3:13 am

    Noondarkly írta:

    Ja és miért nem szóltatok hogy nem Smart is the new sexy hanem Brainy...????????? affraid

    Nekem ott van az aláírásomban... tongue
    Noondarkly
    Noondarkly
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 132
    Csatlakozás dátuma : 2012. May. 15.
    Kor : 46
    Tartózkodási hely : Gödöllő

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 34 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Noondarkly Pént. Jún. 15, 2012 12:22 am

    Wynter írta:
    Noondarkly írta:Na, végre befejeztem a Van Gogh feliratot. Még nem volt időm a filmmel együtt is leellenőrizni végig, de időben biztosan passzol, azt lecsekkoltam. Mármint azzal a verzióval, amit nekem sikerült letölteni annó a netről...

    Ha kell valakinek, itt megtaláljátok:

    http://www.opensubtitles.org/en/subtitles/4576621/van-gogh-painted-with-words-hu

    Kriszti, én mindenképp vevő vagyok a magyar feliratokra, részemről nagyon köszönöm!

    Szívesen Smile biztosan nem tökéletes, de már két hete nyúzom szünetekkel, nem volt türelmem abszolút mindent átnézni, megint...

    Hanem a Wreckers-zel szenvedek... egyszerűen van, amit nem értek, érteném, ha hallanám a kiejtést tisztán, de ez a fajta angol, ez a halálom... Sad apróságok, de úgy örülnék neki, ha mindent megértenék, angolos lévén. Grrrrr.

    Ja és miért nem szóltatok hogy nem Smart is the new sexy hanem Brainy...????????? affraid
    Noondarkly
    Noondarkly
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 132
    Csatlakozás dátuma : 2012. May. 15.
    Kor : 46
    Tartózkodási hely : Gödöllő

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 34 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Noondarkly Pént. Jún. 15, 2012 12:16 am

    ......oh........................

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 34 1184087676 Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 34 2709354155 Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 34 1184087676 Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 34 2709354155 Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 34 2774444739 Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 34 328784062 Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 34 1184087676 Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 34 2709354155

    bocsánat de nekem még ilyen szinten jönnek ki a reakcióim... *vihog*

    elképzeltem azt a magas sudár alakját az elegáns holmikban, ahogy a jellegzetes mozdulataival végigsétál.................... ómami... ez gyilkos merénylet a szívünk ellen...
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 34 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Csüt. Jún. 14, 2012 11:51 pm

    Benedict belekóstol kicsit a modellkedésbe, ma este Spencer Hart-ban fog vonulni a kifutón... Faint1
    http://www.gq-magazine.co.uk/style/articles/2012-06/15/london-collections-benedict-cumberbatch-at-spencer-hart
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 34 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Csüt. Jún. 14, 2012 5:59 am

    Wynter
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 20.
    Kor : 43

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 34 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Wynter Csüt. Jún. 14, 2012 4:48 am

    Noondarkly írta:Na, végre befejeztem a Van Gogh feliratot. Még nem volt időm a filmmel együtt is leellenőrizni végig, de időben biztosan passzol, azt lecsekkoltam. Mármint azzal a verzióval, amit nekem sikerült letölteni annó a netről...

    Ha kell valakinek, itt megtaláljátok:

    http://www.opensubtitles.org/en/subtitles/4576621/van-gogh-painted-with-words-hu

    Kriszti, én mindenképp vevő vagyok a magyar feliratokra, részemről nagyon köszönöm!
    Noondarkly
    Noondarkly
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 132
    Csatlakozás dátuma : 2012. May. 15.
    Kor : 46
    Tartózkodási hely : Gödöllő

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 34 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Noondarkly Csüt. Jún. 14, 2012 3:25 am

    Na, végre befejeztem a Van Gogh feliratot. Még nem volt időm a filmmel együtt is leellenőrizni végig, de időben biztosan passzol, azt lecsekkoltam. Mármint azzal a verzióval, amit nekem sikerült letölteni annó a netről...

    Ha kell valakinek, itt megtaláljátok:

    http://www.opensubtitles.org/en/subtitles/4576621/van-gogh-painted-with-words-hu
    Noondarkly
    Noondarkly
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 132
    Csatlakozás dátuma : 2012. May. 15.
    Kor : 46
    Tartózkodási hely : Gödöllő

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 34 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Noondarkly Csüt. Jún. 14, 2012 1:25 am

    A "To the ends of the earth"-ben annyi szöveg van!!!!! Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 34 1184087676 Benny miért nem bír kevesebb szövegű filmekben játszani?! Very Happy
    De ami még rosszabb, hogy 2 file-os az angol felirat, ami nekem megvan sorozat letöltve, az meg 3 részes. Vagyis csak az első másfél óra fog (jó esetben) stimmelni, ami az időzítést illeti... ááááááááá *rinya*
    Noondarkly
    Noondarkly
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 132
    Csatlakozás dátuma : 2012. May. 15.
    Kor : 46
    Tartózkodási hely : Gödöllő

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 34 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Noondarkly Szer. Jún. 13, 2012 7:49 pm

    OH, EZ A KÉP.................
    Noondarkly
    Noondarkly
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 132
    Csatlakozás dátuma : 2012. May. 15.
    Kor : 46
    Tartózkodási hely : Gödöllő

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 34 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Noondarkly Szer. Jún. 13, 2012 7:48 pm

    A "Hawking"-tól a férfjem is megdöbbent, vagyis, előzőleg nem győzte meg a Sherlock-ban, de a Hawking-ban abszolút. A "Third star" pedig jelenleg a kedvenc filmem Bennyvel. Nem hiszem el, hogy ilyen film elkészülhet és nincs kiemelve sehol, nem tüntetik ki, nincs hírverése, nem értem!!! Csodálatos, emberközeli, életszagú, szívettépő. A jelenlegi kedvenc zenészemet is a filmnek köszönhetem...

    Köszönöm a feliratot (Van Gogh), de módszeresen fordítom le, a filmklubos vetítésre is gondolnom kell, alapos munkát szeretnék végezni, nem csak Benny miatt, hanem mert Van Gogh mint festő az évek során nagyon közel került hozzám, jelenleg az öccsének, Theo-nak írt leveleit olvasom, és emberként is nagyon megszerettem őt. A festményei pedig... gondolom, nem kell őket bemutatni. Smile De köszönöm a felajánlást Smile Megyek is fordítani mindjárt.

    UI: HÉTFŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ bounce bounce bounce
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 34 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Gyöngyvér Szer. Jún. 13, 2012 5:57 pm

    Emberek egy szó: színészmesterség. What a Face
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 34 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Horpika Szer. Jún. 13, 2012 5:35 pm

    Ohh, én is el vagyok alélva attól amit tud művelni, vásznon és színpadon egyaránt. A Frankensteinből amit láttam az teljesen döbbenetes, egyszerűen hihetetlen! Egyvalaki jut eszembe, akitől ilyesmit láttam, márami a "testet" illeti. Brad Dourif (láthattátok Kígyónyelvű Grimaként) játszott jó pár éve a Bilincstánc című filmben, tolókocsiban, erősen fogyatékos srácot. Aki nem volt igazán ura a testének, bár agyilag ép volt. Na én attól lehidaltam. Ez valami hasonló. Egyszerűen döbbenet.
    Most nagyon várom már vele a Trekket is, Spockal fog bunyózni, hááát kíváncsi leszek. Smile
    És persze közeledik a hétfő, közeledik. A bvaj, hogy haaamar vége lesz! Sad Legalábbis tuti így fogom érezni!
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 34 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Szer. Jún. 13, 2012 12:59 pm

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 34 BC_the_half
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 34 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Szer. Jún. 13, 2012 12:38 pm

    Noondarkly: LOL, látom, haladsz, nagyon helyes. Very Happy Na igen, ő nagyon tudatos színész, és számomra hihetetlen mértékben ura a testének is. De ha most azt hiszed, hogy jó színész, várd csak meg a Frankensteint, attól végképp le fogsz hidalni. Wink A Third Star-t láttad már? És a Hawking-ot?

    Felirat meg persze hogy érdekel, engem is, de a többieket meg pláne. (A Van Gogh-hoz én már gyártottam anno egy hevenyészett feliratot az angol felirat alapján, de én nem voltam angolos, szóval a tied biztos jobb lesz. De ha gondolod, elküldöm.)

    És igen, sajnos ez egy ilyen fórum, hogy 50 oldalanként automatikusan archiválódnak a topicok (de valamiért csak akkor, amikor az új topicra is jut már 6-7 oldal).
    Noondarkly
    Noondarkly
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 132
    Csatlakozás dátuma : 2012. May. 15.
    Kor : 46
    Tartózkodási hely : Gödöllő

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 34 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Noondarkly Szer. Jún. 13, 2012 9:42 am

    Amúgy szépen módszeresen nézegetem, pótolgatom a filmeket, sorozatokat.

    Nemrég valaki belinkelte nekem az "Inseparable" c. rövidfilmet. Tizenegy percben haltam meg vagy négyszer... elképesztő.

    Előtte a "To the ends of the earth"-t néztem végig, ami nagyon tetszett, angolos voltam egyetemen, így eléggé szeretem az ilyen kosztümös nagy monumentalitásokat, kiváltképp, ha van bennük társadalomkritika, meg karakterfejlődés. Na ebben van. Benny figurája ritka összetett, csak kapkodtam a fejemet. (A túlfűtött kis jelenetecske az első epizódban nálam is rendesen befűtött.............................)

    Ma pedig a "Small island"-ot néztem meg... áruljátok el, van olyan szerepe, AMIBEN NEM TÖKÉLETES????? mármint színészként. Megdöbbentően hiteles minden, amit eljátszik. Tudom, hogy ez nála rutin, vagy felkészülés, vagy nem tudom, szóval nem annyira zsigeri dolog, mint alapos rákészülés, de bakker, valami hihetetlen szintre fejlesztette a tudását. Mindent elhiszek neki. Kevés ilyen színész van...

    Közben pedig fordítom a Van Gogh-ot és a Wreckers-nek gyártom a feliratát. Utána, ha addig nem csinálja meg más, jöhet a To the ends... és a Small island. Nem fogok unatkozni... Ha majd kellenek ezek valakinek, szóljatok, megosztom örömmel. A Van Gogh lesz kész leghamarabb. Utóbbit rábeszéltem a művészfilmklubos ismerősömre, be fogjuk mutatni Budapesten hangbemondással, remélem hamarosan. Smile

    UI: És mindezek tetejébe kezdek bepörögni a hétfő miatt!!!!!

    Ajánlott tartalom


    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 34 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Hétf. Május 13, 2024 5:48 am