Sherlock, Benedict Cumberbatch Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sherlock Holmes Fórum Baker Street 221b Jeremy Brett


+7
EdinaHolmes
Wynter
marevi
Horpika
ssilvanus
Noondarkly
Sil
11 posters

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 18 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Vas. Szept. 16, 2012 2:24 am

    Sajnos a Sherlock csapata most nem nyert, de 5 jelölés még maradt a 13-ból, reméljük, jövő hétvégén fordul a kocka... Sad
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 18 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Szomb. Szept. 15, 2012 10:28 am

    Ma van az Emmy-díjak technikai jellegű kategóriáinak díjátadója (elvileg magyar idő szerint 0:45-kor kezdődik, és kb 5 órás, nincs róla közvetítés), drukkoljatok a Sherlock csapatának!
    Emlékeztetőül az összes jelölés (a Primetime Emmy-kkel együtt, aminek jövő hétvégén lesz a díjátadója):
    http://www.sherlockology.com/news/2012/7/19/emmy-nominations-2012-19072012
    Ifj.Rákoczi
    Ifj.Rákoczi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 141
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jul. 27.
    Kor : 23
    Tartózkodási hely : Kisvarsány

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 18 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Ifj.Rákoczi Szomb. Szept. 15, 2012 7:24 am

    Kössz az infót! Very Happy
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 18 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Szomb. Szept. 15, 2012 5:57 am

    Noondarkly írta:Nagyon édes a plüss Sherlock, Sil Smile
    Köszi, már John is készülőben van... Razz (Holnap szerintem tudom már mutatni őt is...)

    Noondarkly írta:Esssssszméletken jó ez a sorozat, de néha nehezen tudom követni a szofisztikált párbeszédeket, pedig jó angolos vagyok. Lehet, angol felirattal fogom legközelebb nézni, tán DVD-ről Very Happy
    Van hozzá felirat pl. hosszupuskasub.com-on, a harmadik részig már magyar is. Wink

    Noondarkly írta:Ti tudtatok arról, hogy Benny meg Ewan McGregor, Meryl Streep, Julia Roberts, Sam Shepard és még pár nagy név együtt fog játszani egy filmben?! Én ma értesültem erről és jó nagyot dobbant a szívem, Ewan Mc nagy kedvencem, szuperjó film lesz, színdarab alapján készült. Biztos tudtok róla, mondom, nekem új volt. Benny nem unatkozik. Mi sem. Very Happy
    Persze, az August: Osage County. Linkeltem már valamikor a hírt. Ráadásul a Weinstein testvérek filmje (akik nagyon jók szoktak lenni az Oscar-kampányban), és Clooney is a producerek közé tartozik, szóval Benny nem kispályázik... Wink

    Noondarkly írta:(amikor elalszik a levéllel a kezében és a félhomályban csak a mellkasa lágy domborulata látszik az ing alatt....................................................... szentségesatyaúristen)
    És nem ébred fel a bombázásra, de a halk kopogásra igen... Sad
    Noondarkly
    Noondarkly
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 132
    Csatlakozás dátuma : 2012. May. 15.
    Kor : 46
    Tartózkodási hely : Gödöllő

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 18 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Noondarkly Szomb. Szept. 15, 2012 3:14 am

    Sziasztok Smile

    Nagyon édes a plüss Sherlock, Sil Smile

    Most jutottam el a 4-ik részhez.
    Már megint voltak részek, amikor lélegzet visszatart, gombóc a gyomorban és torokban... jaj, de tudja az a nő, hogyan kell ezt az összetett angol gentleman-t bemutatni a maga összes gyengeségével... nem csodálom, hogy Sylvia gebed meg érte, BÁR most úgy tűnik, hogy elérte, amit akart, és kikopik a színről, ami ugye azt jelenti, hogy jöhet a kis Valentine...... Smile
    Esssssszméletken jó ez a sorozat, de néha nehezen tudom követni a szofisztikált párbeszédeket, pedig jó angolos vagyok. Lehet, angol felirattal fogom legközelebb nézni, tán DVD-ről Very Happy

    Ti tudtatok arról, hogy Benny meg Ewan McGregor, Meryl Streep, Julia Roberts, Sam Shepard és még pár nagy név együtt fog játszani egy filmben?! Én ma értesültem erről és jó nagyot dobbant a szívem, Ewan Mc nagy kedvencem, szuperjó film lesz, színdarab alapján készült. Biztos tudtok róla, mondom, nekem új volt. Benny nem unatkozik. Mi sem. Very Happy

    K.

    (amikor elalszik a levéllel a kezében és a félhomályban csak a mellkasa lágy domborulata látszik az ing alatt....................................................... szentségesatyaúristen)
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 18 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Szomb. Szept. 15, 2012 1:01 am

    Egy jótékonysági célú Moby Dick-felolvasás, amiben Benedict is részt fog venni:
    http://lornasp.tumblr.com/post/31551494958
    135 fejezet 135 nap alatt, az első fejezet (Tilda Swintonnal) már fent van.

    Én szerintem majd csak Benedictet fogom meghallgatni, ugyanis ez a könyv az egyetlen, amit képtelen voltam kiolvasni, annyira unalmas. Embarassed
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 18 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Pént. Szept. 14, 2012 11:52 am

    Parade's End, előzetes az utolsó epizódhoz:


    És egy részlet az utolsó epizódból:
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 18 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Pént. Szept. 14, 2012 8:34 am

    Szeptember 28-án a kanadai History Channel-en lesz egy The Real Sherlock Holmes c. dokumentumfilm, aminek az alkotói jártak a Sherlock forgatásán is, és lesz benne interjú Mark Gatisszel is:
    http://deareje.tumblr.com/post/31534260050/that-sherlock-holmes-documentary-finally-gets-an

    És egy kis "kedvcsináló" a Parade's End-hez Embarassed Razz :
    http://cumberbatchweb.tumblr.com/post/31524897367/parades-end-airs-tonight-at-9-00-p-m-on-bbc-2
    Ifj.Rákoczi
    Ifj.Rákoczi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 141
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jul. 27.
    Kor : 23
    Tartózkodási hely : Kisvarsány

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 18 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Ifj.Rákoczi Kedd Szept. 11, 2012 1:07 am

    Sil írta:Loo Brealey, Rupert Graves és Sue Vertue a TV Choice Awards-on:
    https://twitter.com/louisebrealey/status/245262672210300928/photo/1

    A Sherlock nyert a Legjobb drámasorozat kategóriában, és Benedict lett a Legjobb színész. Smile
    Nagy gratula! :DAz biztos hogy megdolgoztak érte!
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 18 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Horpika Hétf. Szept. 10, 2012 11:19 am

    Nagy gratula! Smile Megérdemelték!
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 18 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Hétf. Szept. 10, 2012 10:35 am

    Loo Brealey, Rupert Graves és Sue Vertue a TV Choice Awards-on:
    https://twitter.com/louisebrealey/status/245262672210300928/photo/1

    A Sherlock nyert a Legjobb drámasorozat kategóriában, és Benedict lett a Legjobb színész. Smile
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 18 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Vas. Szept. 09, 2012 11:31 pm

    Ma lesz a TV Choice Awards eredményhirdetése, drukkoljatok Benedictnek és a Sherlocknak!
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 18 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Vas. Szept. 09, 2012 9:32 pm

    Benny a paralimpia záróünnepségén:
    http://deareje.tumblr.com/tagged/paralympics
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 18 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Horpika Vas. Szept. 09, 2012 12:44 pm

    Sil írta:Engedjétek meg, hogy bemutassam Sherlockot, az én kis plushie-met Wink :
    Éééééédes! Smile
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 18 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Vas. Szept. 09, 2012 9:44 am

    Engedjétek meg, hogy bemutassam Sherlockot, az én kis plushie-met Wink :

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 18 Plushie1

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 18 Plushie2

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 18 Plushie3
    marevi
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 18 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by marevi Szomb. Szept. 08, 2012 10:09 am

    Magyar Narancs-ban van cikk a Parade's End-ről Wink (bocsi a rossz minőségért, scanner-t nem tudtam működésre bírni)

    "a főszerepben a sokoldalú tehetséget bizonyító Benedict Cumberbatch" Sajna Ben-ről ennyire futotta, de a kép legalább róla van!!!


    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 18 73B86932-5BD0-4427-A88E-FD5707CD530D-3282-000004D7186F344F
    marevi
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 18 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by marevi Szomb. Szept. 08, 2012 10:06 am

    Noondarkly írta:Nem nézte senki a Parade's end-et?
    Vagy mindenki olyan frusztrált mint én?!
    Ezek kicsinálnak minket... szépen módszeresen......................... affraid

    Valentine hülye bátyja Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Evil or Very Mad
    Noondarkly
    Noondarkly
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 132
    Csatlakozás dátuma : 2012. May. 15.
    Kor : 46
    Tartózkodási hely : Gödöllő

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 18 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Noondarkly Szomb. Szept. 08, 2012 9:31 am

    Nem nézte senki a Parade's end-et?
    Vagy mindenki olyan frusztrált mint én?!
    Ezek kicsinálnak minket... szépen módszeresen......................... affraid
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 18 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Szomb. Szept. 08, 2012 12:16 am

    A Star Trek 2 végre kapott hivatalos címet: Star Trek into Darkness
    http://trekmovie.com/2012/09/07/exclusive-star-trek-sequel-title-confirmed/
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 18 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Pént. Szept. 07, 2012 9:04 am

    A Sherlockology közzétett néhány oldalt a Casebook-ból:
    http://www.sherlockology.com/news/2012/9/7/sherlock-the-casebook-pages-07092012
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 18 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Pént. Szept. 07, 2012 7:54 am

    A Sherlockot még nem itt néztem, az akadozott is rendesen. Ezt Marevi ajánlotta a Parade's End előtt.
    Noondarkly
    Noondarkly
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 132
    Csatlakozás dátuma : 2012. May. 15.
    Kor : 46
    Tartózkodási hely : Gödöllő

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 18 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Noondarkly Pént. Szept. 07, 2012 7:46 am

    Döntöttem, muszáj aludnom, nem reszkírozom a holnapot, majd holnap este megnézem torrentről... amúgy a stream link isteni, tényleg, azonnal bejött. Hihetetlen. A Sherlock-ot is így tudtátok nézni élőben?! Wow. Smile
    Mindenkinek jó nyálcsorgatást, kellemes tévézést későbbre Smile
    Noondarkly
    Noondarkly
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 132
    Csatlakozás dátuma : 2012. May. 15.
    Kor : 46
    Tartózkodási hely : Gödöllő

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 18 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Noondarkly Pént. Szept. 07, 2012 7:32 am

    Szilvi írja, hogy nálunk 10.30.
    jesszus...
    a holnapi tanfolyamom érdekes lesz...
    Noondarkly
    Noondarkly
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 132
    Csatlakozás dátuma : 2012. May. 15.
    Kor : 46
    Tartózkodási hely : Gödöllő

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 18 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Noondarkly Pént. Szept. 07, 2012 7:30 am

    istenien bejön Smile köszi Smile már csak az a kérdés, mikor kezdik?!
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 18 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Pént. Szept. 07, 2012 7:25 am

    Noondarkly írta:Sziasztok Smile

    Ha van itt valaki, megadnátok a stream linket a mai Parade's endhez? :p Köszi!

    K.
    A filmon.com (és ott a BBC2) eddig nekem remekül bevált. Marevi szerint regisztráció nélkül van valami nagy felugró reklám, ezért muszáj regisztrálni, de én nem regeltem és nekem eddig semmi nem ugrált sehova.

    Ajánlott tartalom


    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 18 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Május 09, 2024 5:31 pm