Sherlock, Benedict Cumberbatch Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sherlock Holmes Fórum Baker Street 221b Jeremy Brett


+7
EdinaHolmes
Wynter
marevi
Horpika
ssilvanus
Noondarkly
Sil
11 posters

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Noondarkly
    Noondarkly
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 132
    Csatlakozás dátuma : 2012. May. 15.
    Kor : 46
    Tartózkodási hely : Gödöllő

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Noondarkly Szer. Jún. 27, 2012 9:31 pm

    Gyöngyvér írta:Gyorsan és időben kell reagálni, nehogy lecsapják a kezedről a jegyeket! Aporpó ha felhívom őket telefonon, úgy vissza tudom mondani a foglalást?

    Igen.
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Gyöngyvér Szer. Jún. 27, 2012 9:27 pm

    Gyorsan és időben kell reagálni, nehogy lecsapják a kezedről a jegyeket! Aporpó ha felhívom őket telefonon, úgy vissza tudom mondani a foglalást?
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Horpika Szer. Jún. 27, 2012 9:24 pm

    Noondarkly írta:Igen, gondolom, vagyis remélem. Azért hittem neki ott helyben, mert reggel még a net szerint eléggé tele voltak a termek, gondoltam azóta tényleg betelt. No nem baj, így van esélye mindenkinek, aki picit később eszmél. Wink
    Megvígasztallak, tegnap nekem is azt mondta, alig van hely. Persze lehet, hogy felszabadul pár a foglalások miatt is, én is foglaltam kilencre, azt hittem, Babby-kreatúra akkor van. Aztán változtattam, mert ugye mégis 16 a Bennys.
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Horpika Szer. Jún. 27, 2012 9:22 pm

    Noondarkly írta:

    Horpika, ha jól sejtem Nolcsi a... hozzátartozód? nem ismerek senkit rendesen, bocsánat Sad mindenesetre jobbulást neki!!!

    Jáá, abszolute! Az 5 éves kisfiam! Smile
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Gyöngyvér Szer. Jún. 27, 2012 8:53 pm

    Értem én, hogyne, hogy hasznosabb, meg minden, de valahogy mégse tudom elfogadni.
    És nem arról van szó, hogy olvasónapló, hanem konkrétan a szöveget nyírbálják meg, alakítják át, hogy tömörebb legyen. Ezt pedig akárhogy igyekszem, nem tudom megemészteni.
    de belátom, hogy hasznos is lehet.
    Noondarkly
    Noondarkly
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 132
    Csatlakozás dátuma : 2012. May. 15.
    Kor : 46
    Tartózkodási hely : Gödöllő

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Noondarkly Szer. Jún. 27, 2012 8:46 pm

    Igen, gondolom, vagyis remélem. Azért hittem neki ott helyben, mert reggel még a net szerint eléggé tele voltak a termek, gondoltam azóta tényleg betelt. No nem baj, így van esélye mindenkinek, aki picit később eszmél. Wink

    A rövidített művek a nyelvtanulást segítik elő. Én most pl. vadul keresek valami orosz rövidített vagy egszerűsített irodalmi szöveget, de oroszból nincs. Angolban rengeteg van, és milyen hasznosak! aztán ha valaki el akarja olvasni az eredetit, annál jobb, bepótolhatja. Smile
    Különben én is el akarm olvasni a Frankensteint, valamikor be is iktatom...
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Gyöngyvér Szer. Jún. 27, 2012 8:33 pm

    Egész biztosan. Szerintem csak azért hazudott, hogy fejvesztve próbáld meg beszerezni a jegyeket. Fogd fel reklámfogásként.
    Szerintem lesznek páran. Amúgy most akkor hogy van a szereposztás?
    Képzeld el múltkor nézdegélek a könyvtárban, látom ám: Frankeinsten! No mondom, ezt már úgyis el szerettem volna olvasni, hát vegyük ki. Igen ám, de rövidített változat volt. Én nem tudom melyik erkölcstelen senkiházi csonkítja meg a történeteket, de remélem, hogy sűrün kísértik a lerövídített művek írói.
    Noondarkly
    Noondarkly
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 132
    Csatlakozás dátuma : 2012. May. 15.
    Kor : 46
    Tartózkodási hely : Gödöllő

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Noondarkly Szer. Jún. 27, 2012 8:27 pm

    Úgy látom, hazudott nekem a jegyárus, ugyanis mindkét vetítésre jócskán van még hely, első 3 sorban és hátul is, meg oldalt.
    Csak megtelik a vetítések idejére?!
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Gyöngyvér Szer. Jún. 27, 2012 8:17 pm

    Terjeszd csak terjeszd (az igét)! Én is úgy cselekszem vala.
    Noondarkly
    Noondarkly
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 132
    Csatlakozás dátuma : 2012. May. 15.
    Kor : 46
    Tartózkodási hely : Gödöllő

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Noondarkly Szer. Jún. 27, 2012 8:06 pm

    Gyöngyvér írta:Megkerestem.
    Ez most úgy kellett. Egyből felébredtem .)
    az m1 adja július 14, 21 és 22 este.

    Jó reggelt Very Happy

    Köszi az infót, azonnal szólok mindenkinek aki él, mozog, nem beszél angolul és jól akar szórakozni Very Happy Very Happy Very Happy
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Gyöngyvér Szer. Jún. 27, 2012 8:01 pm

    Megkerestem.
    Ez most úgy kellett. Egyből felébredtem .)
    az m1 adja július 14, 21 és 22 este.
    Noondarkly
    Noondarkly
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 132
    Csatlakozás dátuma : 2012. May. 15.
    Kor : 46
    Tartózkodási hely : Gödöllő

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Noondarkly Szer. Jún. 27, 2012 7:54 pm

    Gyöngyvér írta:Jaja a Sherlockra. Bekészítem a rágcsát, üccsit, odarángatom anyumat, oszt lessük Smile
    Útközben döntöttem. 9-ire megyek, már amennyiben áment mondanak rája (elektromos. szóvicc, bocsi)
    Vannak képek? Shocked Hun járok már megint?

    Lentebb keresd Sil linkjét.
    Véleményem szerint Benny szívdöglesztő a képeken. *nyel*

    Én meg a Sherlockkal vagyok lemaradva, MIKOR adják le??????? bounce
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Gyöngyvér Szer. Jún. 27, 2012 7:47 pm

    Jaja a Sherlockra. Bekészítem a rágcsát, üccsit, odarángatom anyumat, oszt lessük Smile
    Útközben döntöttem. 9-ire megyek, már amennyiben áment mondanak rája (elektromos. szóvicc, bocsi)
    Vannak képek? Shocked Hun járok már megint?
    Noondarkly
    Noondarkly
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 132
    Csatlakozás dátuma : 2012. May. 15.
    Kor : 46
    Tartózkodási hely : Gödöllő

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Noondarkly Szer. Jún. 27, 2012 7:40 pm

    *köhécsel* Ezek szerint csak az én szívem torpant meg az új képek láttán.....................................
    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 29 2774444739 Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 29 2774444739

    Tegnap vacak napom volt de végre eljutottam az Urániáig és átvettem a jegyeinket. Na az egy kicsit helyrebillentett.
    Kérdeztem a jegyeladót, van-e még hely, azt felelte, alig egy-kettő az első sorokban...

    Csalódás, hogy a kisfilmet nem vették meg, nem is értem, hiszen hozzá tartozik az előadáshoz!!!! Sad

    És persze örülök a Parade's End híreknek, Gyönygvér te pedig a Sherlock-ra értetted ugye, hogy leadja az m1...? vagy...?

    Horpika, ha jól sejtem Nolcsi a... hozzátartozód? nem ismerek senkit rendesen, bocsánat Sad mindenesetre jobbulást neki!!!
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Gyöngyvér Szer. Jún. 27, 2012 6:00 pm

    De eddig bármelyik időpont jó lenne, csak arra a akarok menni, amelyiken többen jönnek közületek. egyrészt az erősen elnyomott csordaszellem tör a felszínre, másrészt bárhol és bármikor képes vagyok eltévedni, de ha navigáltok, akkor talán mégse, harmadrészt pedig személyesen is találkoznák veletek. Ja és nem szempont, hogy Ben melyik szerepet játsza. Csak egy kicsit.
    Horpika együttérzek. Mondanám, hogy részvétem, de az hülyén venné ki magát. Remélem gyorsan rendbejön és elkerülik a további gondok-bajok. Jókívánságok özöne!
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Horpika Szer. Jún. 27, 2012 5:46 pm

    Na megvannak a jegyek 16-ra végül. Harmadik sor, de én állva is megnéztem volna! Smile
    Viszont itthon életem rémálma fogadott fél tizenkettőkor. Nolcsit baleset érte az oviban, kórház, gipsz a bal karon hónaaljig, alkartörés. Szerencsére műteni nem kellett, csak altatásban helyretenni! Ma átkötik, remélem idén több baj nem éri!
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Szer. Jún. 27, 2012 5:16 am

    Hmm, ez fura, rákérdeztem, hogy ugye lesz-e előtte az a kisfilm a próbákról, és azt írták, azt nem kapták meg sajnos vetítésre. Shocked Pedig az elvileg hozzátartozik, hisz még új felkonferáló szöveget is csináltak hozzá idénre.

    Gyöngyvér: miért pont a kilencedikeire? Ha csak egyet nézel, szerintem érdemesebb azt, amelyikben Ben a Creature, sokkal nagyobb szerep és ott mutathatja meg igazán, mit tud. Vagy nem jó a másik időpont?
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Gyöngyvér Kedd Jún. 26, 2012 6:03 pm

    Hogyazöregördögtomporánlovagolóvasorrrúboszorkányfogaiköztkilogóbúbánatosbékalábarúgdossaottőketaholalegjobbanfájnekik!
    Nah, kiadtam a dühömet, viszont még mindig ideges vagyok. Vázolom a problémámat. Először is szeretnék lemondani három helyfoglalást. Kettőt a másik előadásra szólna, de az csak biztonsági tartalék, egy meg a 9.-eire, mert egyedül megyek, úgy néz ki. Plusz én nem tudok felmenni Pestre csak azért, hogy megvegyem!
    Telefonon ezt el lehet intézni? Majd megpróbálom.
    Amúgy éljen az m1, végre leadják! Anyám végre láthatja, mi az az egyik dolog amiről ódákat tudok szavalni.
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Horpika Kedd Jún. 26, 2012 5:24 pm

    Hát ma bemegyek, és megveszem. Párom is a Benny-kreatúrásat szerené, úgyhogy akkor 16:) Ha még van jegy rá... Smile
    Az ajánlatom fennáll, akinek nincs szállása, bármellik nap... Egy jelentkező ugye már van! Smile
    Jah, a két csajszi, akinek a 25.-ét intéztem, köszönik a matricákat (Silnek), és nagyon tetszett nekik is! Smile
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Kedd Jún. 26, 2012 11:40 am

    Wow, friss képek Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 29 1184087676 :
    http://deareje.tumblr.com/tagged/Serpentine

    Plusz a Parade's End-et 17 közép- és kelet-európai országba adták el (reméljük, mi is közte vagyunk):
    http://www.broadcastnow.co.uk/news/international/bbcw-sends-parades-end-to-cee/5043731.article?blocktitle=LATEST-NEWS&contentID=870
    marevi
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by marevi Kedd Jún. 26, 2012 6:29 am

    Elszaladtam értük ma a biztonság kedvéért Very Happy Úgyhogy hurrááááá

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 29 C73ce12b
    Noondarkly
    Noondarkly
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 132
    Csatlakozás dátuma : 2012. May. 15.
    Kor : 46
    Tartózkodási hely : Gödöllő

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Noondarkly Kedd Jún. 26, 2012 1:42 am

    barátnőm rakta fel a FB falamra Smile

    http://www.szinhazkolonia.hu/blog/jatekok/frankenstein-londonbol

    szerintem mire észbekapnak az emberek, már el is adtak minden jegyet...
    ha kis esze van az Urániának, megduplázzák az előadásokat :p
    Noondarkly
    Noondarkly
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 132
    Csatlakozás dátuma : 2012. May. 15.
    Kor : 46
    Tartózkodási hely : Gödöllő

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Noondarkly Hétf. Jún. 25, 2012 11:47 pm

    Sil írta:
    Noondarkly írta:mondjuk most már ideges vagyok mert a 9-ei előadásra látom a 4 db piros jegyet, amit foglaltam
    a 16-aira viszont csak narancsban van minden
    ez nem azt jelenti hogy eladták a jegyeinket igaz????????? van írásos visszaigazolásom bakker...
    Biztos jó sort nézel? A narancs a lefoglalt, a piros a már átvett jegyeket jelenti szerintem.

    ez esetben még rosszabb lenne Very Happy mert a piros jegyek 9-én nem lettek még átvéve Very Happy
    de azóta telefonnal elintéztem. csak így vagyok nyugodt...
    Noondarkly
    Noondarkly
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 132
    Csatlakozás dátuma : 2012. May. 15.
    Kor : 46
    Tartózkodási hely : Gödöllő

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Noondarkly Hétf. Jún. 25, 2012 11:46 pm

    *kifúj*
    felhívtam őket, megvannak a jegyek.
    bakker. túl öreg vagyok már ezekhez az izgalmakhoz.

    amúgy meg tisztességesen fogynak ám a jegyek Smile
    gondolom belátta az Uránia is, hogy érdemes volt behozni Wink
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Hétf. Jún. 25, 2012 11:46 pm

    Noondarkly írta:mondjuk most már ideges vagyok mert a 9-ei előadásra látom a 4 db piros jegyet, amit foglaltam
    a 16-aira viszont csak narancsban van minden
    ez nem azt jelenti hogy eladták a jegyeinket igaz????????? van írásos visszaigazolásom bakker...
    Biztos jó sort nézel? A narancs a lefoglalt, a piros a már átvett jegyeket jelenti szerintem.

    Ajánlott tartalom


    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Május 09, 2024 10:16 pm