Sherlock, Benedict Cumberbatch Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sherlock Holmes Fórum Baker Street 221b Jeremy Brett


+7
EdinaHolmes
Wynter
marevi
Horpika
ssilvanus
Noondarkly
Sil
11 posters

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 28 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Hétf. Júl. 02, 2012 9:20 am

    A Sherlockology játékán sajnos nem nyert nagyítót egy magyar sem:
    http://www.sherlockology.com/news/2012/7/2/i-spy-magnify-winners-02072012
    marevi
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 28 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by marevi Hétf. Júl. 02, 2012 8:46 am

    Wynter
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 20.
    Kor : 43

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 28 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Wynter Vas. Júl. 01, 2012 11:31 pm

    Sil írta:Sherlock az m1-en: 1. rész július 14. szombat, 21:10
    http://port.hu/sherlock/pls/fi/films.film_page?i_perf_id=18835432&i_topic_id=1
    Rózsaszín dolgozószoba?! WTF? Shocked

    Összekombinálták. Smile Ezek után nem tartom kizártnak, hogy lecserélték az AXN -féle szinkront.
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 28 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Vas. Júl. 01, 2012 10:22 pm

    Sherlock az m1-en: 1. rész július 14. szombat, 21:10
    http://port.hu/sherlock/pls/fi/films.film_page?i_perf_id=18835432&i_topic_id=1
    Rózsaszín dolgozószoba?! WTF? Shocked
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 28 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Gyöngyvér Vas. Júl. 01, 2012 8:56 pm

    Úgy érzem, hogy ezt el kell mondanom. Most néztem meg a Suszter, szabó, baka, kém filmet és HŰHA! NAgyon hűha! Egész egyszerűen nem tudok mást mondani rá. Igaz, hogy néha le kellett állítanom, hogy megrághassam a történetet, de akkor is!
    Egész végig érezni lehetett a feszültséget, a ki nem mondoitt szavak súlyát, a titkokat, és az egész annyira... annyira...nem találok szavakat, na.
    A lényeg annyi, hogy ütött mint az ipari áram.
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 28 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Vas. Júl. 01, 2012 8:24 am

    A Sherlockology-ra felkerült ám a júliusi naptár-feladvány:
    http://www.sherlockology.com/share/2012-calendar
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 28 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Gyöngyvér Csüt. Jún. 28, 2012 9:34 pm

    Kinéztem az ablakon és határozottan SÜT A NAP!
    Most aztán én is felpörögtem, ami jó, mert nem alszok be. És nem kell bocsánatot kérned, élvezem ezt a kis csevejt Smile
    VIsmered a Dilizsarukat? Nagyon beteg, de abban szereplet egy remek kis párbeszéd:
    Férfi: A Sherlock Holmes történetek remek példái a bátorságnak, a hősiességnek, a logikának..
    Nő:... a homoszexualitásnak.
    Férfi: Ők csak barátok! Beszélgetnek, szívják a pipájukat és piszkálják a parazsat!
    Nem volt nagyon pontos, de nagyjából így volt. Remélem érted a finom utalást Smile
    Hát Irene, igen, ő egy meglehetősen impulzív karakterre sikeredett. Vegyes érzéseim vanak vele kapcsolatban, még nem tudom, hogy szeressem-e vagy sem.
    Amúgy Molly szerepéhez illene az, hogy kicsit jobban elengedi magát, vagy többet iszik egy pohárnál (bár házipálinkából az az egy is odavág), és bevallja Sherlocknak, hogy szereti. Talán még egy puszit is ad a szájára, aztán elrohan. Sherlock meg nem tudna mit kezdeni vele. Vagy esetleg azt is hozzáfűzhetné, hogy tudja, hogy Irenet szereti, és ő nem akar láb alatt lenni.
    John pedig folyamatosan próbálkozik a csajozással, de nem jön neki össze. Smile
    Noondarkly
    Noondarkly
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 132
    Csatlakozás dátuma : 2012. May. 15.
    Kor : 46
    Tartózkodási hely : Gödöllő

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 28 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Noondarkly Csüt. Jún. 28, 2012 9:19 pm

    Az én vizuális fantáziámnak sem sok kell, elhiheted. :p
    És számomra akkor is a John-Sherlock párosítás lesz az egyetlen, amikor Watson már rég nős és gyerekeket tol a kocsiban. Very Happy *rosszvagyok*

    Moriarty 150505050500% hogy nem halt meg. Tutira nem. Annyira jó karakter hogy BIZTOSAN visszahozzák.

    Brr, nem akarom Irene-t.
    Vagyis jöjjenek össze de utána Sherlock döbbenjen rá hogy Molly az igazi.
    Vagy John nőzzön be, és akkor Sherlock is dacból Irene-nal.

    Telihold van, kicsit túltengenek a hormonjaim. Bocsi.
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 28 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Gyöngyvér Csüt. Jún. 28, 2012 9:07 pm

    Buuutaaaa! jocolor
    Sirvaröhögök, ugyanis a vizuális fantáziám akcióba lépett. Nem kellett volna Embarassed
    Amúgy egyetértek, bár remélem ezzel kapcsolatban is meglepnek. Szerintem Irenevel fog összejönni, már amennyiben egy Sherlock összejöhet bárkivel is, Molly meg marad a reménytelenségnél, így továbbra is fájhat a szivünk.
    de ha már nőügyek. Watson vajh megtalálja Maryét? Mert ugye ő házas vala. asszem a Négyek jelében ismerte meg, és jajistenemdearanyosvolt! Az is kedvenc, de pusztán azért, mert képes volt erkölcsi kérdést faragni a kincsről. értsd ha megtalálják a nő gazdag lesz és rá se fog nézni.
    Meg az is nem semmi húzás lenne, ha Moriartyt valahogy visszaírnánk. Ő rázósabb sztori, mert fejbelőtte magát, de hát egy Moffatnak ez nem lehet akadály, szóval ő meg összejönne a riporternővel.
    Noondarkly
    Noondarkly
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 132
    Csatlakozás dátuma : 2012. May. 15.
    Kor : 46
    Tartózkodási hely : Gödöllő

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 28 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Noondarkly Csüt. Jún. 28, 2012 9:00 pm

    Jaj, hát persze, tudom hogy rengeteg mindent megváltoztattak, DE az eredeti szál/gondolat/felépítés megmaradt, így értettem. Smile
    Valamikor régen olvastam pár Sherlock Holmes sztorit, arra emlékszem hogy a Sátán kutyája alatt rendkívül módon féltem... kicsi voltam. Smile
    A Molly-s szálra én is kíváncsi vagyok Wink de nagyon eltalálták a lányzót, és azt, ahogyan imádja Sherlock-ot Smile
    És amikor Sherlock mondja neki, hogy igaza van, átlátott rajta, és hogy meg fog halni, és Molly kérdi tőle, mire van szüksége, ő meg azt feleli, MAGÁRA és közelebb lép, na ott az én pici szívem kihagyott pár dobbanást... Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 28 2774444739
    És ha választanom kell Irene és Molly közül, persze hogy Irene intellektuális szinten jobban passzol Sherlock-hoz, de szívem szerint Molly-nak drukkolok, mert benne jobban magamra ismerek... *vihog* És mert nagyon szereti Sherlock-ot.
    De, mint tudjuk, John és Sherlock az igazi párosítás, tehát egyik nőnek sincs esélye.
    lol!
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 28 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Gyöngyvér Csüt. Jún. 28, 2012 8:13 pm

    Szerintem tettek bele sajátot. Nem tudom mennyire vagy otthon a novellákban, regényekben, de az 1.évad 2. része (amely egy kicsit gyengébben sikerült), na az egy az egyben eredeti ötlet. Az első rész inkább átültetés, mert a regényben, amely a Bíborvörös dolgozószoba címet viseli (legalábbis az egyik fordítás szerint), na az átültetés a modern környezetbe.
    A harmadik rész így hirtelen nem ugrik be, hogy melyik, és amásodik évad sorrendjébe sem vagyok biztos.
    Na a lényeg, hogy ez már több, mint fanfic, mert az eredeti Viktória királynőbeli korszakot lecserélték a modern környezetre, ahol ő az eredeti és egyetlen Sherlock, aztán rengeteg ötlet, és szereplő van benne ami a novellákban nem szerepel (pl: Molly. nagyon kiváncsi vagyok, hogy mi lesz azal a szállal!)), ráadásul a megoldások is egyediek. ( a Sátán kutyájába Stapleton a gyilkos. ha nem olvastad a könyvet, akkor ez a sor kimaradt). Plusz Moriartynak is több szerepet adtak.
    Noondarkly
    Noondarkly
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 132
    Csatlakozás dátuma : 2012. May. 15.
    Kor : 46
    Tartózkodási hely : Gödöllő

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 28 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Noondarkly Csüt. Jún. 28, 2012 7:54 pm

    Én meg azon filózom, hogy csak a Doyle novellák, írások alapján lesz felépítve a sorozat, vagy pedig merészelnek majd sajátot is beleírni? Mármint alapsztorit. Látod, az ilyen feldolgozások is valamilyen szinten fanficek, csak minőségiek Smile ha valami történet ihletet gyújt valakiben, van, hogy néha érdemes hozzátenni az eredetihez.
    Vajon hány évados lesz? Gondolom ez attól függ, amit fentebb taglaltam...
    Az mindenképpen pozitívum, hogy Benny szereti a szerepét játszani, nem akarja otthagyni a sorozatot egyelőre.
    Elviselnék mondjuk 10 évadot... *álmodozik, reménykedik*
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 28 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Gyöngyvér Csüt. Jún. 28, 2012 7:48 pm

    Gyönyörűen megfogalmaztad vala.
    Remélem még jópár évadot lehúznak, hogy legyen minek örülnünk.
    Tudod min filóztam? Van két novella Doyle írásai között, ami különösen megfogta a képzeletemet: az ördög patája, meg a haldokló detektív. Arra vagyok nagyon kíváncsi, hogy bekerül-e valamelyik legalább említés szintjén a sorozatba. Bár ha azt vesszük, hogy a Sátán kutyáiba, gyakorlatilag megmérgezte csóri Watsont, akkor az ördög patája ki van húzva.
    Mondjuk ha már említéseknél tartunk, atopp az volt, mikor beállítot talpig véresen egy szigonnyal, vagy valamivel, és közölte, hogy egy taxis sem akarta felvenni. Azon szakadtam. Smile
    Noondarkly
    Noondarkly
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 132
    Csatlakozás dátuma : 2012. May. 15.
    Kor : 46
    Tartózkodási hely : Gödöllő

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 28 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Noondarkly Csüt. Jún. 28, 2012 7:37 pm

    Én is úgy írtam meg, hogy benne van a felpofozás lehetősége Very Happy mindenképpen jogos reakció lenne, az ember első gondolata, amikor nagyon megkönnyebbül, hogy a rohadt életbe, te szemétláda hogy tehetted?! Aztán persze öröm... Jó kis jelenet van a fejemben, biztosan másképpen lesz a valóságban, de nem félek mert a Sherlock írói nagyon, nagyon jók, náluk jobbakkal kevéssel találkoztam, értenek a feszültséghez, drámához, sokatmondó szavakhoz, célzásokhoz. Ezért is ennyire népszerű a sorozat. Kevés van konkrétumban elmondva, mégis nagyon sok, miközben az ember fantáziája is dolgoztatva van 100%-os kapacitáson. Smile
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 28 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Gyöngyvér Csüt. Jún. 28, 2012 7:30 pm

    Pfff.... Hát ez az. Már ráálltam a projektre, hogy angolt sürgősen magamévá tenni, de még az elején állok.
    Szerintem Watson első dühében alaposan felpofozza Sherlockot. Ez annyira illene hozzá! De hát a jövő év még messze van, addig várni kell. de ősszel már érkeznek a Doctor who új évados részei, szóval vigasztalom magam.
    Fanficba én csak addig jutottam el, hogy elképzeltem mi lenne ha én is ot lennék. Meg most van egy pályázat, aminek egyik választható kategóriája, hogy levelet lehet irni az imádott személynek, tárgynak, bárminek. sokkal nehezebb, mint gondolná az ember.
    Hát igen, az az utolsó rész. én is napokig háborogtam, hogy ez most mi, és miért, és egyáltalán galládság. Az összes ehhez kapcsolódó fórumon ment az ötletelés aminek a két fő irányvonala: hogyan találkoznak újra, illetve hogyan oldották meg a zuhanást.
    Noondarkly
    Noondarkly
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 132
    Csatlakozás dátuma : 2012. May. 15.
    Kor : 46
    Tartózkodási hely : Gödöllő

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 28 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Noondarkly Csüt. Jún. 28, 2012 7:14 pm

    Eeegen, a fanfic-kérdés örök erkölcsi dilemmája... Smile hidd el, átrágtam magam rajta sokszor.
    Írok sajátot is, de egyes "kapott" sztorik olyan erősek, hogy egyszerűen addig zakatol a fejemben egy "toldalék", amit szerintem "kihagytak", vagy inkább, "ahogy én akarom látni" Very Happy, amig leírom, nem hagy békén. A Sherlock utsó része után teljesen ki voltam ütve, hápogtam napokig, és egyből az fogalmazódott meg bennem, milyen lesz, amikor Sherlock újra találkozik Watsonnal. Smile Csak ez a találkozás tulajdonképpen az egész, rövid, 4 oldal. De angolul van... azt hiszem ez neked gond lesz...
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 28 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Gyöngyvér Csüt. Jún. 28, 2012 7:04 pm

    akkor neked is szép volt az éjszakád. Én szimplán örültem annak, hogy kialudtam magamat Smile
    Van ficet? Bár alapvetően nem vagyok híve ennek, de találkoztam pár jó sztorival, ahol nem tudtam megemészteni, hogy miért nem saját ötlet a háttér is. Bár adott alapanyagból könnyebb dolgozni. szóval küldd át légyszí!!! Már ha le van gépelve, és nem vagyok pofátlan.
    Noondarkly
    Noondarkly
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 132
    Csatlakozás dátuma : 2012. May. 15.
    Kor : 46
    Tartózkodási hely : Gödöllő

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 28 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Noondarkly Csüt. Jún. 28, 2012 6:56 pm

    Én ma éjjel azt álmodtam, hogy az egész családdal a Frankenstein-t nézem az Urániában.

    sunny

    Mondjuk lefekvés előtt megnéztem Sherlock utolsó részét, ismét kiütött, és utána elolvastam a fanfic-emet Sherlock visszatéréséről, szóval az elalvás előtti alapanyag megvolt. :p

    MÉG KÉT ELŐADÁS??? Szenzációs. Smile
    A miskolci barátnőm örülni fog, mert valamelyik dátumra biztosan el tud akkor jönni ő is. Smile Smile Smile Uránia sikerének, illetve a darab sikerének pedig természetesen őszintén örülök, több előadás=több Benny-népszerűsítés Wink
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 28 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Gyöngyvér Csüt. Jún. 28, 2012 6:02 pm

    esküszöm, háromszor is azt olvastam a kisfilm helyett, hogy kisfiam. Hiába no, utolsó nap.
    Én csak egy előadásra mehetek mindenképp. Nem kedv, hanem pénz kérdése, és még nem nyertük meg az ötöslottót. Ja és cserébe el kell mennem a fogorvoshoz is. "nyüszít" De megéri, ha láthatom Bent!
    Amúgy megint elővett a "farok csóválja a kutyát" effektus. Ezúttal egy P.g. Wodehose regény miatt. Olvassatok ti is, garantáltan megéri. Igen, ez itt a reklám helye
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 28 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Csüt. Jún. 28, 2012 8:12 am

    A kisfilm a Frankenstein készítéséről, amit állítólag nem kapott meg az Uránia vetíteni (bár remélem, csak összekeverték a hosszabbik változatával):
    http://deareje.tumblr.com/post/26084281878/frankenstein-intro-that-many-of-you-were-asking
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 28 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Csüt. Jún. 28, 2012 7:50 am

    Horpika írta:Részben félreérthető voltam, természetesen nem még két Benny-kratúrás... Elnézést, csak lelkesedtem. Bár én már többre nem megyek, mert akkor nyaralok! Smile
    Nem voltál félreérthető, csak azt kerestem, honnan vetted ezt a szöveget, mert nem találtam pont ilyen megfogalmazásban.

    Egyébként én meg átszámoltam közben a vonatjegyekkel együtt, szóval azt hiszem, én is inkább kihagyom már ezeket, bár nehéz szívvel... Sad
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 28 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Horpika Csüt. Jún. 28, 2012 7:13 am

    Sil írta:
    Horpika írta:Sil linkelj majd légyszíves!
    OK, de honnan? Az Uránia oldalán még nem látom, se cikket se a műsorban.
    Itt említik a fejleményeket, de ez nem ugyanaz, mint amit beírtál...:
    http://www.origo.hu/filmklub/20120625-danny-boyle-frankenstein-je-az-urania-moziban-benedict-cumberbatch-jonny.html
    23-án Ben lesz Frankenstein, 30-án pedig a Creature.
    (Még jó, hogy lesz tizenharmadik havi fizu fele jövő héten...)

    Részben félreérthető voltam, természetesen nem még két Benny-kratúrás... Elnézést, csak lelkesedtem. Bár én már többre nem megyek, mert akkor nyaralok! Smile
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 28 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Csüt. Jún. 28, 2012 5:18 am

    Horpika írta:Sil linkelj majd légyszíves!
    OK, de honnan? Az Uránia oldalán még nem látom, se cikket se a műsorban.
    Itt említik a fejleményeket, de ez nem ugyanaz, mint amit beírtál...:
    http://www.origo.hu/filmklub/20120625-danny-boyle-frankenstein-je-az-urania-moziban-benedict-cumberbatch-jonny.html
    23-án Ben lesz Frankenstein, 30-án pedig a Creature.
    (Még jó, hogy lesz tizenharmadik havi fizu fele jövő héten...)
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 28 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Horpika Csüt. Jún. 28, 2012 4:16 am

    Sil linkelj majd légyszíves!

    "Danny
    Boyle Frankensteinjére olyan sokan foglaltak jegyet, hogy meghirdettek
    még két előadást: júli. 23-án és 30-án is nyomják majd."



    jáááááá, még kétszeeeer! Smile
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 28 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Gyöngyvér Szer. Jún. 27, 2012 9:53 pm

    Akkó jó.
    Megnyugodtam.
    felétek is olyan pöpec meleg van, mint erre? Unatkozom és olvadozok, bár korántsem azért mert Bennys képeket lestem. Nem mintha azoktól nem tudnék pocsolya lenni.
    Nem magyarázom, mert csak rosszabb lesz.

    Ajánlott tartalom


    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 28 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Hétf. Május 20, 2024 9:34 am