Sherlock, Benedict Cumberbatch Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sherlock Holmes Fórum Baker Street 221b Jeremy Brett


+7
EdinaHolmes
Wynter
marevi
Horpika
ssilvanus
Noondarkly
Sil
11 posters

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Noondarkly
    Noondarkly
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 132
    Csatlakozás dátuma : 2012. May. 15.
    Kor : 46
    Tartózkodási hely : Gödöllő

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 19 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Noondarkly Pént. Szept. 07, 2012 6:49 am

    Sziasztok Smile

    Ha van itt valaki, megadnátok a stream linket a mai Parade's endhez? :p Köszi!

    K.
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 19 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Csüt. Szept. 06, 2012 6:57 am

    Benny ismét a hangját adta Stephen Hawking egy ismeretterjesztő műsorához, a Grand Design-hoz:
    http://www.radiotimes.com/news/2012-09-06/benedict-cumberbatch-joins-stephen-hawking-at-the-premiere-of-his-new-documentary-series
    ssilvanus
    ssilvanus


    Hozzászólások száma : 75
    Csatlakozás dátuma : 2012. Mar. 08.

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 19 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by ssilvanus Szer. Szept. 05, 2012 8:32 am

    Noondarkly írta:Mi van a címlapon, vagy melyik szám ez? szólok hubbynak, vegyen egyet a reptéren nekem. *kuncog*

    http://www.harpersbazaar.co.uk/latest-news/laetitia-casta-joan-smalls-october-issue-cover-310812

    LAETITIA CASTA van a címlapon. A UK issue-t vegye. Mert van amcsi is asszem.
    Noondarkly
    Noondarkly
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 132
    Csatlakozás dátuma : 2012. May. 15.
    Kor : 46
    Tartózkodási hely : Gödöllő

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 19 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Noondarkly Szer. Szept. 05, 2012 8:03 am

    Mi van a címlapon, vagy melyik szám ez? szólok hubbynak, vegyen egyet a reptéren nekem. *kuncog*
    ssilvanus
    ssilvanus


    Hozzászólások száma : 75
    Csatlakozás dátuma : 2012. Mar. 08.

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 19 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by ssilvanus Szer. Szept. 05, 2012 7:58 am

    Sil írta:
    ssilvanus írta:Kapható a magazin már nálunk is ( rabbit ), 2460Ft ( Shocked ).
    Hol? Shocked Énisénis... (Olcsóbb, mint külföldről postaköltséggel...)

    Relay/Inmedio http://www.lapker.hu/index.php?mid=39 (felsorolják a boltok címeit)

    Én konkrétan a Váci utcában vettem, ott van általában minden. Vagy a reptéren... A HungaroPress oldalán szoktam megnézni, h milyen külföldi lapok kaphatók nálunk. http://www.hungaropress.hu/index.php
    Noondarkly
    Noondarkly
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 132
    Csatlakozás dátuma : 2012. May. 15.
    Kor : 46
    Tartózkodási hely : Gödöllő

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 19 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Noondarkly Szer. Szept. 05, 2012 7:53 am

    Igen Szilvi, hol vetted? :p

    Sil, igazad van, lehet, megnézem élőben, csak ezzel az a gond, hogy a flrjem aznap este jön haza, én meg későn este Benedict-tel leszek és nem vele, érted... :-/ a másik, hogy ha későn lesz, akkor későn fekszem, valszeg a fejem tele lesz mindenféle khm gondolattal, nehezen alszom el, másnap pedig korán kell kelnem és 10 órán keresztül tanfolyam... Muszáj kivárnom a szombat estét valahogy, amikor nyugiban és az én saját tempómban időmben stílusomban meg tudom nézni torrentről. Sad

    Hát, Szegeden még nem jártam... Very Happy
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 19 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Szer. Szept. 05, 2012 6:44 am

    ssilvanus írta:Kapható a magazin már nálunk is ( rabbit ), 2460Ft ( Shocked ).
    Hol? Shocked Énisénis... (Olcsóbb, mint külföldről postaköltséggel...)
    ssilvanus
    ssilvanus


    Hozzászólások száma : 75
    Csatlakozás dátuma : 2012. Mar. 08.

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 19 Empty bazaar

    Témanyitás by ssilvanus Szer. Szept. 05, 2012 6:31 am

    Kapható a magazin már nálunk is ( rabbit ), 2460Ft ( Shocked ).
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 19 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Szer. Szept. 05, 2012 5:31 am

    Noondarkly írta:Sil!!!
    Tegnap 2 ismerősöm volt velem, két ismeretségi körből, egyikük sietett, váltani akartam vele pár szót. Ne haragudj, hogy csak úgy otthagytalak Sad Sad Sad
    Semmi baj, láttam már előtte is, hogy nagyon el vagy foglalva velük, azért is nem mentem oda.

    Noondarkly írta:Nekem a tegnapi utolsó előadás nagyon fájdalmas volt. Lassan az életem részévé vált a darab és a két főszereplő...
    Én is így vagyok vele, és most még talán fájdalmasabb az elválás, mint tavaly, amikor úgy volt, hogy azt az egy előadást láthatom csak, és kész...

    Noondarkly írta:Szombat reggeltől estig Pesten leszek, agykontroll tanfolyamon. MIKOR LÁTOM ÍGY A PARADE'S ENDET????? Sad
    A Parade's End péntek este megy (igaz, az eheti epizód a szokásosnál fél órával később kezdődik, gondolom, a háborús jelenetek miatt), szóval mi a baj az élőben való nézéssel? Wink
    Noondarkly
    Noondarkly
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 132
    Csatlakozás dátuma : 2012. May. 15.
    Kor : 46
    Tartózkodási hely : Gödöllő

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 19 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Noondarkly Szer. Szept. 05, 2012 1:45 am

    Sil!!!
    Tegnap 2 ismerősöm volt velem, két ismeretségi körből, egyikük sietett, váltani akartam vele pár szót. Ne haragudj, hogy csak úgy otthagytalak Sad Sad Sad
    Nekem a tegnapi utolsó előadás nagyon fájdalmas volt. Lassan az életem részévé vált a darab és a két főszereplő...
    A barátnőm, akit elvittem magammal, teljesen odavolt. Meg vissza. Sokáig beszélgettünk a darabról.
    A másik ismerősöm (Baricz Gergő :p) is totálisan odavolt, azzal fogadott kint hogy "de szívesen ott lettem volna élőben!". Az ő ismerőse is nagyon, nagyon pozitívan reagált.
    Ez a darab egy csoda, tényleg az. Iszonyú hálás vagyok Ben-nek hogy elvezetett a darabhoz és nektek, hogy magatokkal vittetek Prágába, hiszen végső soron ott láttam először, meghatározó élmény marad, és a fórum miatt írtam az Urániának, akik végül behozták a darabot.
    Emésztenem kell, hogy nincs többé Frankenstein... ;(

    A Harper's Bazaar képektől beájultam.

    Szombat reggeltől estig Pesten leszek, agykontroll tanfolyamon. MIKOR LÁTOM ÍGY A PARADE'S ENDET????? Sad
    marevi
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 19 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by marevi Kedd Szept. 04, 2012 8:40 am

    marevi
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 19 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by marevi Kedd Szept. 04, 2012 8:37 am

    Sil írta:
    marevi írta:Felkerült a netre az Elementary pilot, még csak beletekertem, de holnap adok neki egy esélyt. Első blikkre teljesen más...
    Hmm, holnap ránézek, ha hazaértem a Frankenstein után. De most épp Once Upon a Time maratont tartok, attól tartok, Mr Gold ellen nincs esélye... Razz

    Oh én is imádom OUAT-ot Very Happy

    Ben ott van az Anna Karenina premierjén Cool

    http://clock-watcher.tumblr.com/post/30882566027/hi-res-pic-benedict-cumberbatch-at-the-premiere

    http://londonphile.tumblr.com/post/30880059436/benedict-cumberbatch-the-world-premiere-of-anna
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 19 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Hétf. Szept. 03, 2012 11:17 am

    marevi írta:Felkerült a netre az Elementary pilot, még csak beletekertem, de holnap adok neki egy esélyt. Első blikkre teljesen más...
    Hmm, holnap ránézek, ha hazaértem a Frankenstein után. De most épp Once Upon a Time maratont tartok, attól tartok, Mr Gold ellen nincs esélye... Razz
    marevi
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 19 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by marevi Hétf. Szept. 03, 2012 9:20 am

    Felkerült a netre az Elementary pilot, még csak beletekertem, de holnap adok neki egy esélyt. Első blikkre teljesen más...
    Wynter
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 20.
    Kor : 43

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 19 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Wynter Vas. Szept. 02, 2012 9:22 pm


    Kriszta, neked nem volt véletlenül feliratod a Wreckershez?
    Noondarkly
    Noondarkly
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 132
    Csatlakozás dátuma : 2012. May. 15.
    Kor : 46
    Tartózkodási hely : Gödöllő

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 19 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Noondarkly Vas. Szept. 02, 2012 9:19 pm

    Sziasztok!

    Szilvi!!! kerestelek, nem voltál sehol Sad fél héttől ott dekkoltam ismerősökkel, 50 körül mentünk be...

    Van Gogh vetítés. Hát, ez az én saram! A filmklubunkban felajánlottam, hogy ugyan vetítsük már le, hiszen Van Gogh, és dokumentumfilm... én tolmácsoltam volna, de mivel Frankensteint nézek, kapóra jött a feliratom, így azzal mutatjuk be. Sil írt levelet, hogy tudok-e a vetítésről, én meg akkor döbbentem rá, hogy talán érdekelhetett volna néhány embert a dolog - de én végig azzal voltam, hogy ezer éve láttátok, meg a feliratot is megadtam annak idején, senki sem jönne el úgyse. Erről ennyit. Sad

    Parade's End, második rész. Teliholdon néztem, most mit mondjak... a végén Chris-szel sírtam. ;( ;( ;(
    Csodálatos, nem számítottam ilyen nívós sorozatra, kivitelezésre, történetre. Benedict meg fantasztikus, még önmagához képest is...
    A következő epizódra nem is tudom, mit kéne bekészítsek, pézsét, csokit, avagy nyálvödröt... Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 19 1184087676 Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 19 2709354155 Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 19 2774444739

    Holnap lesz az utsó Frankenstein, viszek ismerőst, nem is egyet, és fájó szívvel elbúcsúzom a darabtól...

    ISTENI lenne egy Pratchett feldolgozás Benny-vel. Very Happy
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 19 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Vas. Szept. 02, 2012 12:21 am

    Egy Alan Yentob-féle dokumentumfilm Ford Madox Fordról, részletekkel a Parade's Endből (4 részben van, ez az első videó):
    https://www.youtube.com/watch?v=J_oY7VfIVso

    Benedictet hírbe hozták egy orosz modellel, csak mert beszélgetett vele egy partyn...
    http://www.telegraph.co.uk/news/celebritynews/9514539/Sherlock-star-Benedict-Cumberbatch-enjoys-role-in-passionate-Russian-romance.html
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 19 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Szomb. Szept. 01, 2012 1:22 am

    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 34

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 19 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by EdinaHolmes Pént. Aug. 31, 2012 9:08 pm

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 19 526298_494920970535697_1649194392_n
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 19 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Pént. Aug. 31, 2012 12:41 pm

    ssilvanus írta:Hány részes lesz a PE?
    Könyvben 4 (illetve az új filmes borítós 1 kötetes lesz), a sorozat viszont 5 epizódos.
    ssilvanus
    ssilvanus


    Hozzászólások száma : 75
    Csatlakozás dátuma : 2012. Mar. 08.

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 19 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by ssilvanus Pént. Aug. 31, 2012 11:36 am

    Sil írta:

    Egyébként azt láttátok, hogy BookDepository-n jóval olcsóbb a Parade's End és a Casebook is, mint Amazonon? (Csak náluk nem érdemes nagyon előre rendelni könyveket, mert ők rögtön levonják az árát, nem csak a postázás előtt.)

    Igen, be is raktam mindent kívánságlistára! Smile

    Hány részes lesz a PE?
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 19 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Pént. Aug. 31, 2012 11:19 am

    Részlet a Parade's End 3. epizódból:


    Na, megyek is, megnézem még egyszer az eheti epizódot, felirattal, végre leért... Smile

    Hopp, de előbb egy link: Benny ejtőernyős tandemugrása vicces fejfedőben Új-Zélandon:
    http://deareje.tumblr.com/post/30606506182/benedict-cumberbatch-skydiving-in-queenstown-new
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 19 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Pént. Aug. 31, 2012 11:13 am

    marevi írta:Na hát ez még jobb volt mint a múlt heti Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 19 2774444739 Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 19 2774444739

    "Will you be my mistress for tonight?" Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 19 1184087676 Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 19 1184087676 Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 19 1184087676
    Ugye? Smile És ahogy elnézem, jövő héten még jobban beindulnak a dolgok...

    Egyébként azt láttátok, hogy BookDepository-n jóval olcsóbb a Parade's End és a Casebook is, mint Amazonon? (Csak náluk nem érdemes nagyon előre rendelni könyveket, mert ők rögtön levonják az árát, nem csak a postázás előtt.)
    marevi
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 19 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by marevi Pént. Aug. 31, 2012 10:11 am

    Na hát ez még jobb volt mint a múlt heti Love Love

    "Will you be my mistress for tonight?" Faint1 Faint1 Faint1
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 19 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Pént. Aug. 31, 2012 6:11 am

    Parade's End forgatási képek:
    Ben és a fiát játszó Misha Handley (aki egyébként Daniel Radcliffe keresztfia és a Woman in Black-ben is szerepelt):
    http://cumberbatchweb.tumblr.com/post/30577102389/benedict-cumberbatch-and-misha-handley-in-a-scene
    És a piknikjelenet, amiről mesélte, hogy az apukájának a 72. születésnapján forgatták, és akkora szél volt, hogy folyton az arcukba fújta a kaját:
    http://cumberbatchweb.tumblr.com/post/30582964990/benedict-cumberbatch-behind-the-scenes-on-parades

    Ajánlott tartalom


    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 19 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Szomb. Ápr. 27, 2024 7:02 am