Sherlock, Benedict Cumberbatch Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sherlock Holmes Fórum Baker Street 221b Jeremy Brett


+7
Wynter
Anyechka85
marevi
esztertoth13
Horpika
Ryennin
EdinaHolmes
11 posters

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

    Wynter
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 20.
    Kor : 43

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

    Témanyitás by Wynter Hétf. Márc. 19, 2012 5:47 am


    Én eddig el voltam tájolva...?
    Azt hittem, a mozdulatokat megtanulta, de nem az ő hegedűjátékát hallhatjuk a filmben, hanem egy profi zenészét.
    Ryennin
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 310
    Csatlakozás dátuma : 2012. Feb. 19.
    Kor : 32
    Tartózkodási hely : Magyarország, Budapest

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

    Témanyitás by Ryennin Hétf. Márc. 19, 2012 5:42 am

    esztertoth13 írta:
    Sil írta:- Sosem inzultálnám azzal a zenészek hivatását, hogy azt mondjam, megtanultam hegedülni. Kétségbeesetten próbálom meggyőzni arról az embereket, hogy amit játszok, az valósághűnek néz ki. De valóban vettem néhány leckét.

    Ez nagyon bejött, hogy Sherlock lényegesen többet zenélt/hegedült. Nem vagyok nagy zenei kritikus, hogy véleményt mondjak, (nekem tetszett, ennyi elég.) de jó volt látni és hallani is, hiszen ez hozzá tartozik Holmes-hoz.

    Ez nekem is nagyon tetszett.Smile Egyébként aranyos, hogy at mondja, hogy nem inzultálná a zenészi hivatást azzal, hogy azt mondja megtanult játszani....Nem is jó szó, hogy aranyos, hanem nagyon tetszik, ez a válasz, mert rendesen megtanulni zenélni....nos ahhoz tényleg évek kellenek....11 évig fuvoláztam és még mot se mondhatom azt, hogy tudok.Very Happy
    Szerintem nagyon kis korrekt volt, amit játszott a filmben.Smile Nem hallatszott rajta az, hogy most kezdte.Smile Persze én is csak amatör vagyok, de nekem tetszett.Very Happy Meg ahogy írtad Eszter, sokszor hangot adván a gondolataimnak, még mielőtt én kimondhatnám, vagy leírhatnám, nagyon nagyon jó, hogy egyáltalában bekerült a hegedű a képbe, hiszen Holmes-hoz annyira hozzátartozik.Smile
    Benny meg kihozta belőle, amit lehet.Very Happy Amikor morcin ül, és csak nyiszálja meg pengeti a húrokat....nah, az pl. nagyon találó.Very Happy Persze Benny mindenben az, csak az annyira jó volt.Very Happy

    Sil, ismét köszi a munkádat!!!Smile Hug Mire mennénk a te tudásod nélkül??? Embarassed
    Wynter
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 20.
    Kor : 43

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

    Témanyitás by Wynter Hétf. Márc. 19, 2012 5:02 am

    Sil írta:És a nap képei: vidrák, akik hasonlítanak Benedictre Laughing :
    http://redscharlach.tumblr.com/post/19565284869/otters-who-look-like-benedict-cumberbatch-a
    (Ez trend is lett ma Twitteren, és még Louise Brealey - azaz Molly - is megemlítette...)

    Ez nagyon jóóó!!! Very Happy Very Happy Very Happy

    Főleg felülről a harmadik páros!
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Hétf. Márc. 19, 2012 5:00 am

    És a nap képei: vidrák, akik hasonlítanak Benedictre Laughing :
    http://redscharlach.tumblr.com/post/19565284869/otters-who-look-like-benedict-cumberbatch-a
    (Ez trend is lett ma Twitteren, és még Louise Brealey - azaz Molly - is megemlítette...)
    Wynter
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 20.
    Kor : 43

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

    Témanyitás by Wynter Hétf. Márc. 19, 2012 4:58 am

    Sil írta:
    Erről (a 2. évados hegedűs jelenetek felvételéről) írt egyébként anno blogbejegyzést a hegedűtanára, szerintem majd előkeresem és lefordítom az is, mert nagyon érdekes. Wink

    Klassz lenne! Very Happy
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Hétf. Márc. 19, 2012 4:55 am

    esztertoth13 írta:
    Ez nagyon bejött, hogy Sherlock lényegesen többet zenélt/hegedült. Nem vagyok nagy zenei kritikus, hogy véleményt mondjak, (nekem tetszett, ennyi elég.) de jó volt látni és hallani is, hiszen ez hozzá tartozik Holmes-hoz.
    Erről (a 2. évados hegedűs jelenetek felvételéről) írt egyébként anno blogbejegyzést a hegedűtanára, szerintem majd előkeresem és lefordítom az is, mert nagyon érdekes. Wink
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

    Témanyitás by esztertoth13 Hétf. Márc. 19, 2012 4:18 am

    Sil írta:- Sosem inzultálnám azzal a zenészek hivatását, hogy azt mondjam, megtanultam hegedülni. Kétségbeesetten próbálom meggyőzni arról az embereket, hogy amit játszok, az valósághűnek néz ki. De valóban vettem néhány leckét.

    Ez nagyon bejött, hogy Sherlock lényegesen többet zenélt/hegedült. Nem vagyok nagy zenei kritikus, hogy véleményt mondjak, (nekem tetszett, ennyi elég.) de jó volt látni és hallani is, hiszen ez hozzá tartozik Holmes-hoz.
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Hétf. Márc. 19, 2012 3:20 am

    Wynter írta:
    Sil, tudsz valamit a Ben szája jobb sarkában lévő sérülésről? Hol szerezte?
    (Azért téged kérdezlek, mert te egy afféle két lábon járó Benedict-lexikon vagy, de bárki válaszolhat. Smile )
    Azt nem tudom sajnos, csak a felső ajka szélén levő elszíneződést (ami miatt olyan, mintha ki lenne húzva a szája kontúrceruzával), az napkárosodás és a dél-afrikai forgatáson szerezte.
    Wynter
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 20.
    Kor : 43

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

    Témanyitás by Wynter Hétf. Márc. 19, 2012 2:55 am


    Sil, tudsz valamit a Ben szája jobb sarkában lévő sérülésről? Hol szerezte?
    (Azért téged kérdezlek, mert te egy afféle két lábon járó Benedict-lexikon vagy, de bárki válaszolhat. Smile )
    Wynter
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 20.
    Kor : 43

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

    Témanyitás by Wynter Hétf. Márc. 19, 2012 2:16 am

    Gyöngyvér írta:
    Az ösztönző erő, hogy miért bírjam ki az infó órát. Ugyanis tudom nézni fülessel a sorozatot Smile

    Ez igen! Jól megy egyeseknek! Very Happy

    De ha adhatok egy tanácsot: kérlek, töröld ki a képeket a hozzászólásodból.

    Edina, köszi. Smile


    A hozzászólást Wynter összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Márc. 19, 2012 3:16 am-kor.
    EdinaHolmes
    EdinaHolmes
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 966
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 17.
    Kor : 34

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

    Témanyitás by EdinaHolmes Hétf. Márc. 19, 2012 2:14 am

    Én már nem is kellek ide. Laughing Jók a képek, Wynter!
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

    Témanyitás by Gyöngyvér Hétf. Márc. 19, 2012 1:56 am

    Wynter írta:Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 29 Scandal-2

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 29 2-2

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 29 Tumblr_lyysdwwze21rp3u6m-2

    Az ösztönző erő, hogy miért bírjam ki az infó órát. Ugyanis tudom nézni fülessel a sorozatot Smile
    Wynter
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 20.
    Kor : 43

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

    Témanyitás by Wynter Hétf. Márc. 19, 2012 1:25 am

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 29 Scandal-2

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 29 2-2

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 29 Tumblr_lyysdwwze21rp3u6m-2
    Wynter
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 20.
    Kor : 43

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

    Témanyitás by Wynter Hétf. Márc. 19, 2012 12:53 am


    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 29 B00lmcyc_640_360

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 29 Third_star_4-3

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 29 176166_10150109321649357_-3

    Wynter
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 20.
    Kor : 43

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

    Témanyitás by Wynter Hétf. Márc. 19, 2012 12:45 am


    Nem tudom eldönteni, hogy mennyivel jobb például ez a nagypapis kardigán, mint az iskolai ing... Suspect
    Kellene neki egy jó ízlésű barátnő...
    Sil, köszönjük a fordítást.
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

    Témanyitás by Gyöngyvér Vas. Márc. 18, 2012 8:38 pm

    Köszönöm a fordítást, lényegesen élvezhetőbb volt így Smile
    amúgy én mindig sejtettem, hogy Martinnak van izlése (még ha fura is). Fürdőköpenyben, meg pizsomában is aranyos. Smile
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Vas. Márc. 18, 2012 10:45 am

    Wynter írta:Nincs több kérdésem...
    De, mégis. EZ KOMOLY?!
    Persze. Martin imád öltözködni (Benedict pl teljesen el volt tőle ájulva, hogy Martin csináltat magának ruhákat), csak hát neki is ilyen fura ízlése van. De az ő hatására kezdett el Benedict érdeklődni a divat iránt, előtte képes volt interjúra is régi iskolai ingben menni (amiből kilógott a címke a nevével), csak mert az volt tiszta... Csak meg kell nézni a régi, Sherlock előtti képeket, ott tényleg olyan időnként, mintha ráborult volna a ruhásszekrény. Wink


    Hoztam egy nyersfordítást a tegnapi cikkből:

    5 perc Benedict Cumberbatch-csel

    Benedict Cumberbatch leginkább a BBC Sherlock c. sorozatából ismert, de szintén szerepelt William Golding Utazás a világ végére c. művének feldolgozásában mint Edmund Talbot. A színpadon játszott a Frankensteinben és filmes szerepei közt ott van a Suszter, szabó, baka, kém is. Peter Jackson A hobbit c. filmjében ő fogja megszólaltatni Smaug-ot, a sárkányt.

    - Egy Golding-feldolgozás főszerepe mellett most feltűnsz egy róla szóló
    dokumentumfilmben is. Mi az, ami vonz Goldingban?


    - Részben hogy annyiféle életet élt, mint tengerész, tanár és mint író. És ő egy fantasztikus író. Szellemesen ír és nagyon őszintén mutatja be az emberek egymás közti brutalitását.

    - Egy tibeti kolostorban tanítottál az egyetem előtti lyukas évedben.
    Élvezted?


    - Szerzeteseket tanítottam, de nem voltam valami jó tanár. Nagyon kielégítő, de hihetetlenül kemény munka.

    - A Sherlock megváltoztatta az életedet?

    - A külvilág számára úgy látszik, mintha minden egyik napról a másikra
    változott volna meg, de én már 10 éve dolgoztam. És még mindig bizonyítanom kell.

    - A Frankensteinben meztelenül játszottál. Ez riasztó volt?

    - Úgy is lehet mondani. De ezen túl kell lépned. Rengeteg mindenre kell
    koncentrálni.

    - Az egyik kritikus eléggé aggódott a szálkák miatt.

    - Nekem nem volt gondom a szálkákkal. De (a próbák során) eredetileg egy szülőmedencénk volt, és bár ez egy jó ötlet volt, a víz miatt nem volt fogása az embernek a színpadon. Szóval kicsusszantam és átrepültem a színpadon és több helyen megvágtam magam. Nem azon a bizonyos helyen. De van pár hegem abból a darabból, amikre nagyon büszke vagyok.

    - Bejelentették, hogy szerepelni fogsz az új Star Trek filmben – kit játszol?

    - Egy meg nem nevezett szerepet.

    - Ez egy élvezetes meg nem nevezett szerep?

    - Nagyon élvezetes.

    - Megtanultál hegedülni, hogy eljátszhasd Sherlockot. Élvezted vagy
    szenvedtél vele?


    - Sosem inzultálnám azzal a zenészek hivatását, hogy azt mondjam, megtanultam hegedülni. Kétségbeesetten próbálom meggyőzni arról az embereket, hogy amit játszok, az valósághűnek néz ki. De valóban vettem néhány leckét.

    - Caitlin Moran úgy írt le a Times-ban, hogy porcelánfehér bőröd van
    és egy szexi lajhárszerű arcod.


    - Kaptam pár nagyon fura és érdekes hasonlatot az arcomra – szurikáta, pörölycápa... ezek mind egybefolynak. Nem sértődök meg rajta.

    - Állítólag hasonlítasz Sherlockra. Igaz ez?

    - Minden karakterre hasonlítok, amit valaha eljátszottam. Rettentő sok minden van bennem, ami nem olyan, mint Sherlock, de ez az az énem, amit azokkal osztok meg, akiket ismerek és szeretek.
    Wynter
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 20.
    Kor : 43

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

    Témanyitás by Wynter Vas. Márc. 18, 2012 9:51 am

    Sil írta:
    Mit vársz tőle? Martin Freeman-től tanult öltözködni... Razz

    Nincs több kérdésem...
    De, mégis. EZ KOMOLY?!
    Inkább a volt barátnőjére kellett volna hallgatnia...
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Vas. Márc. 18, 2012 9:47 am

    Wynter írta:Aú, ez roppant kínos... Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 29 1841229247
    De legalább normális ruhadarabokat vásárolna...
    Mit vársz tőle? Martin Freeman-től tanult öltözködni... Razz
    Wynter
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 20.
    Kor : 43

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

    Témanyitás by Wynter Vas. Márc. 18, 2012 9:37 am

    Sil írta:
    Hát, nem véletlen, hogy tavaly egy shoppingolás alkalmával eljutott odáig, hogy visszautasították a hitelkártyáját, mert nem volt rajta fedezet... Wink

    Aú, ez roppant kínos... Faint2
    De legalább normális ruhadarabokat vásárolna...
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Vas. Márc. 18, 2012 9:35 am

    Hát, nem véletlen, hogy tavaly egy shoppingolás alkalmával eljutott odáig, hogy visszautasították a hitelkártyáját, mert nem volt rajta fedezet... Wink
    Ryennin
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 310
    Csatlakozás dátuma : 2012. Feb. 19.
    Kor : 32
    Tartózkodási hely : Magyarország, Budapest

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

    Témanyitás by Ryennin Vas. Márc. 18, 2012 8:19 am

    Wynter írta:

    Ezzel most kiütöttél, Marevi.
    Rendben, hogy márkás. Rendben, hogy merinói gyapjú. De ennyi pénzért egyetlen kardigánt...! És még ronda is...
    Kövezzetek meg, akkor is rusnya, a nagyapámra sem adnám rá...

    Simán, Wynter...mellényzsebből kifizetjük...Most mondd, hogy nem.Razz

    Hát nem egy szépség ez a darab. Én egy-két dolot változtatnék rajta, akkor nem lenne vele bajom. A színe az okés, legyen, nem a kedvencem, de nem attól nem tetszik a dolog, és a féloldalas gombolás kifejezetten tetszik, meg a nyakrész is, de a z ujja, meg az a félig lelógó, húdemilyenlazavagyok izé, no az tisztára röhejes, azt pl teljesen átszabnám, meg az ujját kardigán ellenére megcsinálnám úg, hogy felhajtan, nem ilyen összeszűkítetten nyilván, és két- két gomb mindkét oldalra, és máris lenne egy kardigán, ami mégsem az teljesen.Very Happy
    Wynter
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 20.
    Kor : 43

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

    Témanyitás by Wynter Vas. Márc. 18, 2012 7:52 am


    Ezzel most kiütöttél, Marevi.
    Rendben, hogy márkás. Rendben, hogy merinói gyapjú. De ennyi pénzért egyetlen kardigánt...! És még ronda is...
    Kövezzetek meg, akkor is rusnya, a nagyapámra sem adnám rá...
    marevi
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

    Témanyitás by marevi Vas. Márc. 18, 2012 7:34 am

    Ryennin
    Ryennin
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 310
    Csatlakozás dátuma : 2012. Feb. 19.
    Kor : 32
    Tartózkodási hely : Magyarország, Budapest

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

    Témanyitás by Ryennin Vas. Márc. 18, 2012 3:38 am

    EdinaHolmes írta:Hölgyeim! Benny 10 nappal lekéste a nőnapot, de csak ide ért. Very Happy

    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 29 Tumblr_m0w9c06Fje1qk74y3o1_500

    Jajjjistenem... Love Love Love Olyan jó lenne, ha most itt teremne valóban....Épp most nézettem meg a bnőmmel a Sherlock első részét, é most meg végképp rá vagyok kattanva....

    Ajánlott tartalom


    Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch 3 - lezárt téma

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Szomb. Május 11, 2024 11:28 am