Sherlock, Benedict Cumberbatch Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sherlock Holmes Fórum Baker Street 221b Jeremy Brett


+7
EdinaHolmes
Wynter
marevi
Horpika
ssilvanus
Noondarkly
Sil
11 posters

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 24 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Pént. Júl. 27, 2012 11:36 pm

    Qwertee-n mostanában elkezdtek régi népszerű mintákat újranyomni, úgyhogy a mai póló a British at Heart:
    http://www.qwertee.com/product/british-at-heart-1/

    A Sherlockology értékelése a Parade's End első részéről:
    http://sherlockology.tumblr.com/post/28134144859/parades-end-e1-review

    És néhány érdekes tweet a Twelve Years a Slave forgatásáról:
    http://lornasp.tumblr.com/post/28182233288
    Benedict, amint belovagol és levágja a kikötözött főszereplőt... és a lányok, akiknek az a munkája, hogy kövessék Bennyt a forgatáson, megigazítsák a haját és a ruháját, inni adjanak neki, hűtsék...
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 24 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Pént. Júl. 27, 2012 1:15 pm

    marevi írta:ááááááá Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 24 1184087676 Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 24 1184087676 Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 24 1184087676

    https://www.youtube.com/watch?v=qEo-xDHE5RQ&feature=youtu.be

    Let the Games commence!

    *dead*
    Csatlakozom. Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 24 1184087676
    marevi
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 24 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by marevi Pént. Júl. 27, 2012 8:47 am

    Pant Pant Pant

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 24 Tumblr_m7u47qhzyf1r6ibubo1_500
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 24 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Gyöngyvér Pént. Júl. 27, 2012 8:44 am

    Egy árva kukkot sem értettem belőle, de a lényeget levettem, hála a képeknek. Benedictnek naagyon jó hangja van. lol!
    Meg úgy általában az egész is jól sikerült.
    marevi
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 24 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by marevi Pént. Júl. 27, 2012 8:27 am

    ááááááá Faint1 Faint1 Faint1

    https://www.youtube.com/watch?v=qEo-xDHE5RQ&feature=youtu.be

    Let the Games commence!

    *dead*
    Noondarkly
    Noondarkly
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 132
    Csatlakozás dátuma : 2012. May. 15.
    Kor : 46
    Tartózkodási hely : Gödöllő

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 24 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Noondarkly Csüt. Júl. 26, 2012 8:33 pm

    *tenyerét dörzsölgeti*

    Juuuuuuuuuj!!!! Ez nagyon jó lesz!!!
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 24 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Csüt. Júl. 26, 2012 7:44 pm

    Vélemények a Parade's End első epizódjának sajtóvetítéséről:
    http://lornasp.tumblr.com/post/28066768687
    http://lornasp.tumblr.com/post/28071611021
    http://iranu.tumblr.com/post/28111821325
    Egységesen mindenki el van tőle ájulva, állítólag nagyon vicces és szexi, és a 3 főszereplő zseniális (hogy a mellékszereplőkről ne is beszéljünk). Olvastam olyan véleményt is, hogy annak ellenére, hogy a karakter ennyire elfojtja az érzelmeit, tulajdonképpen ez Benedict eddigi legromantikusabb szerepe. És van szexjelenet mindjárt az első részben. Razz
    Noondarkly
    Noondarkly
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 132
    Csatlakozás dátuma : 2012. May. 15.
    Kor : 46
    Tartózkodási hely : Gödöllő

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 24 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Noondarkly Csüt. Júl. 26, 2012 6:05 am

    Eztet még nem tudom, amikor válaszolok nekik, meg fogom kérdezni, ha addig nem teszik fel a honlapra.

    Azért a kicsi Magyarország nem is olyan rossz hely. Hatszor levetítették a Frankenstein-t nekünk. Smile Büszke vagyok magunkra!!!!!!!!
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 24 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Csüt. Júl. 26, 2012 5:05 am

    Noondarkly írta:Uránia jelezte felém (erősen hálásak, rám akarnak passzolni két tiszteletjegyet amit természetesen némi sóhajtozás kíséretében el fogok fogadni Very Happy), hogy újabb 2 előadásunk lesz: augusztus 31 (péntek) és szeptember 4 (kedd).
    Még egyszer gratula. Kicsit se irigykedünk ám, ááááá... Razz

    Melyik előadás melyik verzió lesz?
    Noondarkly
    Noondarkly
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 132
    Csatlakozás dátuma : 2012. May. 15.
    Kor : 46
    Tartózkodási hely : Gödöllő

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 24 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Noondarkly Csüt. Júl. 26, 2012 4:03 am

    Sziasztok Smile

    Uránia jelezte felém (erősen hálásak, rám akarnak passzolni két tiszteletjegyet amit természetesen némi sóhajtozás kíséretében el fogok fogadni Very Happy), hogy újabb 2 előadásunk lesz: augusztus 31 (péntek) és szeptember 4 (kedd).

    Halleluja!!!!!!!!

    Kriszti
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 24 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Szer. Júl. 25, 2012 11:21 pm

    Az Empire magazin egy egész oldalat szentelt a Parade's End-nek, ebből némi idézet:
    http://cumberbatchweb.tumblr.com/post/28044968687/quotes-from-empire-magazine-article-on-parades-end
    Sir Tom Stoppard már jóval a Sherlock előtt Benedictet akarta a szerepre, már 2007-től. Azt mondja, szerencse, hogy ennyire elhúzódott a megvalósítás, hogy Ben közben híres lett, mert különben nem választhatták volna őt, pedig mást el sem tudna képzelni a szerepre. Ben eleinte húzódozott a kor és a karakter társadalmi osztálya miatt, mert ugye el akarja kerülni a beskatulyázást, de kíváncsi lett, mit lát benne Tom Stoppard, miért csak őt tudja elképzelni a szerepre, úgyhogy elolvasta a forgatókönyvet és beleszeretett.
    Gyöngyvér
    Gyöngyvér
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Győr

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 24 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Gyöngyvér Szer. Júl. 25, 2012 10:05 am

    Szipp. Még mindig nem tudok angolul. Kérhetnék egy rövid összefoglalást, ha nem vagyok szemtelen?
    marevi
    marevi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 363
    Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 24 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by marevi Szer. Júl. 25, 2012 9:38 am

    hosszúra sikeredett, de szerintem érdemes beleolvasni, hihetetlen mire nem jutnak egyesek a kombinálásukkal Smile

    http://eva-christine.tumblr.com/post/27733467733/iou-explanation-53-8-92-grimms-fairy-tales-cipher
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 24 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Szer. Júl. 25, 2012 7:12 am

    Német rajongók által készített újság angol nyelvű változata, Sherlock-baba-készítési útmutatóval:
    http://www.baker-street-chronicle.de/bestellen_englisch.php
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 24 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Kedd Júl. 24, 2012 11:21 am

    Új BBC2 előzetes, benne egy kis Parade's End Very Happy :
    http://lornasp.tumblr.com/post/27927602911
    ssilvanus
    ssilvanus


    Hozzászólások száma : 75
    Csatlakozás dátuma : 2012. Mar. 08.

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 24 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by ssilvanus Hétf. Júl. 23, 2012 11:41 pm

    Sil írta:
    Az ő karaktere majdhogynem szimpatikus, ő lesz az, aki emberségesen bánik a rabszolgáival.

    pirat Ja, majdhogynem. Azt mondta BC, hogy a karaktere küzd, hogy jó legyen, de aztán csinál vmi rosszat...

    Hú, a Madonna-s filmszerepről nem is tudtam. Mivel bukott a film, jó, hogy nincs benne.Smile
    Noondarkly
    Noondarkly
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 132
    Csatlakozás dátuma : 2012. May. 15.
    Kor : 46
    Tartózkodási hely : Gödöllő

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 24 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Noondarkly Hétf. Júl. 23, 2012 11:22 pm

    A Swinging with the Finkels-t megnéztem, nekem tetszett. Smile Nem vártam sokat tőle, de szeretem Martin Freemant és Mandy Mooret és helyesek, meg a sztori is édes szerintem. Aki keres, megtalálja ebben is a mondanivalót...

    Hű, ennyi szerep ment el mellette? Te jó ég, alszik is valamikor?!

    Más.
    Ti ezt láttátok már?
    Én most, itt, az irodában ájultam el.

    http://reapersun.tumblr.com/tagged/sherlock
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 24 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Hétf. Júl. 23, 2012 11:07 pm

    Noondarkly írta:Romantikus főszerep, de ne olyan, mint a Wreckers, mert az gyönyörű, de nem mindenki lelke bírja az ilyen depizős romantikát... (én bírom)
    De az eleve egy kisköltségvetésű független film volt, én valami nagyobb költségvetésűre gondoltam.

    Noondarkly írta:Martin Freeman játszott nemrég Mandy Moore mellett egy édeskés kis romcom-ban, igazán Bennynek is adhatnánk egy olyat :p
    A Swinging with the Finkels-re gondolsz? Hát, olyat inkább ne akarjon, az borzalmas kritikákat kapott (nem Martin miatt) és elég alaposan meg is bukott.

    Noondarkly írta:Az is lehet, hogy adnának, de ő nem akar...? Szerintem ésszel válogat, mindenfélét el akar játszani. Meg aztán, nem átlagszínész, ami másnak jól áll, az lehet, hogy neki nem.
    Szerintem eléggé el van havazva, és a bőség zavarával küzd. Bár volt róla szó év elején, hogy ő lesz a főszereplő a (szintén független) Phoenix c. filmben is Liv Tyler mellett, de az nem tudom, hogy áll, benne van-e még. Meg szerepelt volna eredetileg az Anna Kareninában is, de ott csak valami kis szerepet kapott volna, és idő hiányában vissza is kellett lépnie. (Sőt, anno Madonna filmjében is megkaphatta volna főszerepet, még kosztümös próbán is volt, de egyrészt Madonna nem volt túl meggyőző mint rendező, másrészt meg pont hívta Spielberg...)
    Noondarkly
    Noondarkly
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 132
    Csatlakozás dátuma : 2012. May. 15.
    Kor : 46
    Tartózkodási hely : Gödöllő

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 24 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Noondarkly Hétf. Júl. 23, 2012 10:21 pm

    Romantikus főszerep, de ne olyan, mint a Wreckers, mert az gyönyörű, de nem mindenki lelke bírja az ilyen depizős romantikát... (én bírom)
    Martin Freeman játszott nemrég Mandy Moore mellett egy édeskés kis romcom-ban, igazán Bennynek is adhatnánk egy olyat :p
    Az is lehet, hogy adnának, de ő nem akar...? Szerintem ésszel válogat, mindenfélét el akar játszani. Meg aztán, nem átlagszínész, ami másnak jól áll, az lehet, hogy neki nem.
    Egy a lényeg, legyen benne ágyjelenet, és csók dögivel. Ahol a kezét látni, meg szem- és fültanúi lehetünk észbontó csókoló képességeinek. Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 24 2709354155
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 24 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Hétf. Júl. 23, 2012 10:03 pm

    Noondarkly írta:Steve McQueen minőségi filmeket gyárt, inkább ne legyen Oscar-díjas de tartsa meg a minőséget... hirtelen nem tudom, a többit jelölték? Azt tudom, hogy mindkettő nagy port kavart. Én mindenesetre örülök, hogy Benny ezzel a rendezővel és MF-rel fog dolgozni!
    Oscarra nem, de egy sor másik díjra igen. De ennek jóval Oscar-kompatibilisebb a témája, mint pl a Shame.

    Noondarkly írta:Köszi az infót a szerepéről, Sil, brutális állatként is megnézném Bennyt, de azért talán inkább mégsem. Michael Fassbender-ből viszont kinézem az állatot, ő nyugodtan játssza csak el. Very Happy
    Én is örülök, hogy Benny ezúttal a szimpatikus karakter lesz, és nem egy újabb Vágy és Vezeklést kapunk... Az amerikai piac miatt is jó választásnak tartom. De lassan rábízhatnának már valami romantikus főszerepet is, vagy egy képregényfilmet, csak valami normális karakterrel (könyörgöm, ne Ant Man-t...).
    Noondarkly
    Noondarkly
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 132
    Csatlakozás dátuma : 2012. May. 15.
    Kor : 46
    Tartózkodási hely : Gödöllő

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 24 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Noondarkly Hétf. Júl. 23, 2012 9:52 pm

    Steve McQueen minőségi filmeket gyárt, inkább ne legyen Oscar-díjas de tartsa meg a minőséget... hirtelen nem tudom, a többit jelölték? Azt tudom, hogy mindkettő nagy port kavart. Én mindenesetre örülök, hogy Benny ezzel a rendezővel és MF-rel fog dolgozni!
    Köszi az infót a szerepéről, Sil, brutális állatként is megnézném Bennyt, de azért talán inkább mégsem. Michael Fassbender-ből viszont kinézem az állatot, ő nyugodtan játssza csak el. Very Happy
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 24 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Hétf. Júl. 23, 2012 9:48 pm

    Noondarkly írta:Ha jól tudom, nem főszerep. de fontos szerep, igaz? A rabszolgatartó szerepe. Ilyen hamar végeznek a forgatással? Remélem ez nem azt jelenti, hogy kevés a szereplése... Rolling Eyes
    Nem különösebben nagy szerep, 3 rabszolgatartó van a történetben, Fassbender karaktere (a brutális, alkoholista állat) közülük a legnagyobb szerep. Benedict szerepe a főszereplő első tulajdonosa, vele kb 2 évet tölt el a történet szerint, de később is felbukkan párszor. Az ő karaktere majdhogynem szimpatikus, ő lesz az, aki emberségesen bánik a rabszolgáival.

    Noondarkly írta:Mindent őszre akarnak bezsúfolni? Így addig böjtölünk, ősszel meg halálos dózist fogunk egyszerre kapni... Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 24 1184087676
    Ez csak tipp volt a részemről, mert igencsak Oscar-esélyesnek néz ki a film, szóval biztosan lesz taktikázás az időzítésével.
    Wynter
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 20.
    Kor : 43

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 24 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Wynter Hétf. Júl. 23, 2012 9:41 pm

    Sil írta:
    Wynter írta:Ó, tényleg... De az a sapka szörnyű, úgy néz ki, mint Thomas Magnum... Suspect
    De szegénynek muszáj valamit viselnie, hogy ne égjen le, eléggé fehér bőrű, New Orleans meg szubtrópusi éghajlatú...

    Könyörgöm, inkább egy szalmakalapot, mint ezt!
    Noondarkly
    Noondarkly
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 132
    Csatlakozás dátuma : 2012. May. 15.
    Kor : 46
    Tartózkodási hely : Gödöllő

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 24 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Noondarkly Hétf. Júl. 23, 2012 9:39 pm

    Sil írta:
    Noondarkly írta:Téééényleg, Szilvi is mondta vagy írta vagy már nem tudom, hol olvastam, de rémlett.
    Ezek szerint forgatják a filmet. Vajon jövőre ezt is láthatjuk???
    Június 25-től augusztus 13-ig tart a forgatása, és nem igényel hosszas utómunkálatokat (hisz gyakorlatilag nem kell hozzá CGI), szóval akár már az idei díjszezonra készen lehetnének vele. De nyilván valamelyik nagy filmfesztiválon akarják majd bemutatni, szóval szerintem ebből legkorábban jövő ősz lesz.

    Ha jól tudom, nem főszerep. de fontos szerep, igaz? A rabszolgatartó szerepe. Ilyen hamar végeznek a forgatással? Remélem ez nem azt jelenti, hogy kevés a szereplése... Rolling Eyes
    Mindent őszre akarnak bezsúfolni? Így addig böjtölünk, ősszel meg halálos dózist fogunk egyszerre kapni... Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 24 1184087676
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 24 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Hétf. Júl. 23, 2012 9:30 pm

    Wynter írta:Ó, tényleg... De az a sapka szörnyű, úgy néz ki, mint Thomas Magnum... Suspect
    De szegénynek muszáj valamit viselnie, hogy ne égjen le, eléggé fehér bőrű, New Orleans meg szubtrópusi éghajlatú...

    Ajánlott tartalom


    Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma - Page 24 Empty Re: Benedict Cumberbatch 4 - lezárt téma

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Hétf. Május 06, 2024 8:00 am