Sherlock, Benedict Cumberbatch Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sherlock Holmes Fórum Baker Street 221b Jeremy Brett


+17
Rajna
Marlene
Gyöngyvér
radix pedis diaboli
Thriwien
Fawkes
dancingman88
csenge86
rizszsizsik
Mizchris
Revati
Horpika
Sil
stacy
esztertoth13
JSniki
Admin
21 posters

    HOGYAN ISMERTEM MEG HOLMES-T?

    Fawkes
    Fawkes


    Hozzászólások száma : 10
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Tatabánya

    HOGYAN ISMERTEM MEG HOLMES-T? - Page 4 Empty Re: HOGYAN ISMERTEM MEG HOLMES-T?

    Témanyitás by Fawkes Vas. Júl. 03, 2011 5:34 am

    dinoszauruszok, tényleg Razz de voltak benne ufók is, nem? Vagy már nem is tudom, mert annyira nem volt rám hatással, hogy gyorsan el is felejtettem Very Happy

    Amúgy meg igen, december 16-án jön a Sherlock Holmes: A Game of Shadows c. film Very Happy (külföldön, Mo-n valószínűleg később, főleg a Warner Bros. legutóbbi akciója miatt Sad Mad )
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    HOGYAN ISMERTEM MEG HOLMES-T? - Page 4 Empty Re: HOGYAN ISMERTEM MEG HOLMES-T?

    Témanyitás by esztertoth13 Vas. Júl. 03, 2011 4:46 am

    Nekem először a Kalandjaiból a 6., a Vvisszatéből egy rész és a naplójából az 2 volt meg. Nem is sorrendben láttam. És mivel az Üres házat a Tv-ben nem láttam, azt teljesen új részként néztem.
    dancingman88
    dancingman88
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 410
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 02.
    Kor : 36
    Tartózkodási hely : számítógép előtt

    HOGYAN ISMERTEM MEG HOLMES-T? - Page 4 Empty Re: HOGYAN ISMERTEM MEG HOLMES-T?

    Témanyitás by dancingman88 Vas. Júl. 03, 2011 3:56 am

    a napiásszal az volt a bajom hogy összevissza adták ki a kalandjai meg visszatérből van egy nagy egyvelegem Very Happy
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    HOGYAN ISMERTEM MEG HOLMES-T? - Page 4 Empty Re: HOGYAN ISMERTEM MEG HOLMES-T?

    Témanyitás by esztertoth13 Vas. Júl. 03, 2011 2:28 am

    dancingman88 írta:emlékszem pár éve a napiász című újságban volt egy sherlock holmes dvd melléklet ami keddenként jelent meg , azóta is itt sorakoznak a fiókomban kb. 14-15 rész van meg néha elő kapom őket és megnézem.. annyira cool Very Happy

    Hallottam róluk, de én a Tesco-ban futottam össze velük. Sétálok a DVD részlegnél, és mit látok? Sherlock Holmes Kalandjai? Azonnal lekaptam, aztán később is visszajártam, és amit ott nem vettem meg, megrendeltem webáruházakban Smile Az Emlékiratairól lecsúsztam, és sokáig mérges voltam a kiadatlan filmekért, de így is szép gyűjtemény kerekedett Smile
    dancingman88
    dancingman88
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 410
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 02.
    Kor : 36
    Tartózkodási hely : számítógép előtt

    HOGYAN ISMERTEM MEG HOLMES-T? - Page 4 Empty Re: HOGYAN ISMERTEM MEG HOLMES-T?

    Témanyitás by dancingman88 Vas. Júl. 03, 2011 2:21 am

    emlékszem pár éve a napiász című újságban volt egy sherlock holmes dvd melléklet ami keddenként jelent meg , azóta is itt sorakoznak a fiókomban kb. 14-15 rész van meg néha elő kapom őket és megnézem.. annyira cool Very Happy
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    HOGYAN ISMERTEM MEG HOLMES-T? - Page 4 Empty Re: HOGYAN ISMERTEM MEG HOLMES-T?

    Témanyitás by esztertoth13 Vas. Júl. 03, 2011 2:18 am

    Sil írta: Elfelejteni? Ja, azért készült róla párhuzamosan még 2 másik feldolgozás

    Nekem szinte egy időben jött mind a három Smile Nemrég ismertem meg jobban a Jeremy féle feldogozást, aztán egyszer csak felbukkant a Guy R. féle feldolgozás, majd a Sherlock.
    Az első feldolgozás megjelenése meglepett, mert nekem olyan volt, mintha a Granada sorozatnak nemrég lett volna vége, aztán hopp, újra itt van Holmes. /Előtte is néztem, de úgy rendesen csak akkor láthattam, mikor megvettem DVD-n, az meg a közelmúltban volt./ Talán ezért nem jött be elsőre a Guy féle film. Nemrég fejeztem be a Granada sorozatot, és sopánkodtam, hogy az Emlékiratit nem vehettem meg, joglejárat miatt, erre itt a film... Ezért nem néztem meg akkor, de később kedvet kaptam hozzá, és tetszett Smile A másodikat már a moziban nézem meg Smile
    dancingman88
    dancingman88
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 410
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 02.
    Kor : 36
    Tartózkodási hely : számítógép előtt

    HOGYAN ISMERTEM MEG HOLMES-T? - Page 4 Empty Re: HOGYAN ISMERTEM MEG HOLMES-T?

    Témanyitás by dancingman88 Vas. Júl. 03, 2011 2:01 am

    A zs-kategóriás verziót ha jól tudom akkor a mozi film után dobták piacra legalább is ez a stúdiójuk profilja Very Happy akkor más képp fogalmazok nem elfelejtették csak már nem volt annyira erősen a köztudatban Very Happy
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    HOGYAN ISMERTEM MEG HOLMES-T? - Page 4 Empty Re: HOGYAN ISMERTEM MEG HOLMES-T?

    Témanyitás by Sil Vas. Júl. 03, 2011 1:55 am

    dancingman88 írta:A célját elérte G.R. újra felkeltette az érdeklődést erről a fickóról akit már kezdtek elfelejteni, Harry Potter fan vagyok én is de csak a könyveké Very Happy
    Elfelejteni? Ja, azért készült róla párhuzamosan még 2 másik feldolgozás... Laughing (A Sherlock - aminek ha nem forgatták volna teljesen újra az első epizódját, akkor egy évvel előbb mutathatták volna be, és így megelőzte volna a mozifilmet -, meg az az Asylum-féle zs-kategóriás dinoszauruszos borzalom.) Sherlock Holmes nem egy olyan fickó, akit csak úgy elfelejtenek... Wink
    dancingman88
    dancingman88
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 410
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 02.
    Kor : 36
    Tartózkodási hely : számítógép előtt

    HOGYAN ISMERTEM MEG HOLMES-T? - Page 4 Empty Re: HOGYAN ISMERTEM MEG HOLMES-T?

    Témanyitás by dancingman88 Vas. Júl. 03, 2011 1:49 am

    A célját elérte G.R. újra felkeltette az érdeklődést erről a fickóról akit már kezdtek elfelejteni, Harry Potter fan vagyok én is de csak a könyveké Very Happy
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    HOGYAN ISMERTEM MEG HOLMES-T? - Page 4 Empty Re: HOGYAN ISMERTEM MEG HOLMES-T?

    Témanyitás by esztertoth13 Vas. Júl. 03, 2011 1:26 am

    Fawkes írta:személy szerint nagy Harry Potter Fan vagyok (van is egy oldalam ^^ erről is, mert ugye Sherlock Holmesról is van)

    Nehéz lesz elhinni, de a Sherlock Holmes oldalra nemrég akadtam rá, csak úgy, hogy Googlén kerestem valamit a filmről Smile Elsőre nagyon tetszik, majd szétnézek, a Holmes oldalon már nézelődtem, de mivel én is H.P. fan vagyok, azt hiszem a másikat is alaposan átböngészem Smile

    Fawkes írta: És nagyon sokan szapulják, pedig alaptalanul, a maga módján az is egy
    remek feldolgozás.

    Persze, azért szidják, mert nagyon eltér az eddigi feldolgozásoktól, erről az oldalról még senki sem közelítette meg a figurát. G. R. megtette, azt amit sokan nem mertek: formabontó filmet készített. Az ő Holmes-sa számomra nem a könyvbeli figura, de Holmes Smile
    dancingman88
    dancingman88
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 410
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 02.
    Kor : 36
    Tartózkodási hely : számítógép előtt

    HOGYAN ISMERTEM MEG HOLMES-T? - Page 4 Empty Re: HOGYAN ISMERTEM MEG HOLMES-T?

    Témanyitás by dancingman88 Vas. Júl. 03, 2011 12:39 am

    Láttam magam is a filmet és bár már korábbról ismertem és szerettem mégis tetszett ez az új fajta látásmód, egy korabeli akcióhőst csináltak belőle jó volt és tetszett is nagyon. Ha jól tudom akkor az új film premiere is valamikor decemberre tették mint az első részét, alig várom clown
    megjegyzés: az ufós változat amiről beszélsz egy amatőr csapat munkája akik a nagy mozifilmek költség kímélőbb változatait csinálják meg vagyis meglovagolva a sikert adnak ki valami silány művet pl: Legenda vagyok - Omega vagyok drunken
    Fawkes
    Fawkes


    Hozzászólások száma : 10
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 11.
    Kor : 31
    Tartózkodási hely : Tatabánya

    HOGYAN ISMERTEM MEG HOLMES-T? - Page 4 Empty Re: HOGYAN ISMERTEM MEG HOLMES-T?

    Témanyitás by Fawkes Szomb. Júl. 02, 2011 8:47 pm

    Az előző hozzászólásokat olvasva sokan a Harry Potter könyveknél
    kezdték... nos ez velem is így volt, személy szerint nagy Harry Potter
    Fan vagyok (van is egy oldalam ^^ erről is, mert ugye Sherlock Holmesról is van) Very Happy

    Sherlock Holmest régóta ismerem, de először igazán (sajnos csak) tavaly
    kezdett el érdekelni, mikor beültem a moziba és megnéztem a Guy
    Ritchie-féle feldolgozást... imádtam! Annak ellenére, hogy nagyon sok
    mindenben eltér az igazi karakterektől, mégis ez a film volt az, ami
    megadta a lökést, hogy Sherlock Holmes könyveket olvassak I love you
    És nagyon sokan szapulják, pedig alaptalanul, a maga módján az is egy
    remek feldolgozás... úgy ahogy a Sherlock sorozat vagy a Jeremy
    Brett-féle sorozat (a GR-féle film után szinte az összes adaptációt
    megnéztem és nekem végül is mindegyik bejött, kivéve talán azt az
    ufós/űrlényes vagy már nem is tudom milyen filmet... tavalyi az is...)

    Hú meg tényleg, az a magyar film is érdekel, nagyon aranyos lehet... a
    Sherlock Holmes nevében c. film (ha valaki nem tudná miről van szó,
    akkor itt többet megtudhat)

    Na mindegy, szóval a lényeg, hogy tavaly év eleje óta vagyok igazán nagy
    SH Fan és azóta rengeteg történetet és filmet magamévá tettem. És már
    nagyon várom a Guy Ritchie-féle SH2-t!!! Very Happy:D
    dancingman88
    dancingman88
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 410
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 02.
    Kor : 36
    Tartózkodási hely : számítógép előtt

    HOGYAN ISMERTEM MEG HOLMES-T? - Page 4 Empty Re: HOGYAN ISMERTEM MEG HOLMES-T?

    Témanyitás by dancingman88 Szomb. Júl. 02, 2011 7:48 am

    Nagyon szépen köszönöm a szíves fogadtatást igyekszem otthon érezni magam Very Happy javaslom pótold akkor az új sorozatot mert ezt érdemes megnézni Very Happy
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    HOGYAN ISMERTEM MEG HOLMES-T? - Page 4 Empty Sherlock Holmes

    Témanyitás by Admin Szomb. Júl. 02, 2011 7:09 am

    Kedves dancingman88!


    Szeretettel üdvözlünk! Mindig örülünk az új tagoknak, különösen ha ilyen lelkes hozzászólót fogadhatunk. Köszönjük a honlapról szóló elismerést, igyekeztünk. Sajnos most egy ideje nem tudom fejleszteni a betegségem meg egy másik honlap miatt, de hál Istennek a Fórumon olyan felbecsülhetetlen segítségem van, mint Sil és minden kedves fórumtagunk aktívan életben tartja a társalgást. Tavaszra klub találkozót is szeretnénk, ha szeretnél feliratkozhatsz a klubba a honlapon.


    Hozzád hasonlóan és is a Brett-féle megjelenítését szeretem Sherlock Holmes kalandjainak. Jeremy teljesen más jellemű ember volt, mint a nyomozó mégis hitelesen hozta a karaktert. Ugyanakkor azt hiszem a BBC új Holmes sorozata is szuper - , bár még nem volt módom megnézni, de amiket eddig láttam belőle nagyon klassznak tűnt. Más topikban kérdezted a Einsten-es könyvet. Nem olvastam, igazság szerint a "Sherlock Holmes Tibetben" című könyv, a jó kezdet ellenére nagyon nem tetszett nekem és azóta képtelen vagyok nem Doyle által írt könyveket olvasni. Viszont ha úgy döntesz szívesen elolvasnád szeretettel várjuk kedves észrevételeidet. Nekem Poirot is bejön, de tény, hogy kétségtelenül Sherlock a király. king


    Kívánom, hogy érezd körünkben jól magad!


    Üdvözlettel: SherlockExtra, http://sherlock.extra.hu
    dancingman88
    dancingman88
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 410
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 02.
    Kor : 36
    Tartózkodási hely : számítógép előtt

    HOGYAN ISMERTEM MEG HOLMES-T? - Page 4 Empty Re: HOGYAN ISMERTEM MEG HOLMES-T?

    Témanyitás by dancingman88 Szomb. Júl. 02, 2011 6:43 am

    Igazából a Brett féle adaptáció kivétel Very Happy ebből látszik hogy néhány ember egy szerepre született ő is ,ezért volt könnyebb elfogadni. A Sherlock pedig telitalálat ,kicsit nosztalgikus mégis modern nem azt mondom hogy nem létezik jó adaptáció mert igen de rosszból van több. Smile
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    HOGYAN ISMERTEM MEG HOLMES-T? - Page 4 Empty Re: HOGYAN ISMERTEM MEG HOLMES-T?

    Témanyitás by esztertoth13 Szomb. Júl. 02, 2011 5:50 am

    dancingman88 írta: Ahogy a nagyok mondják" a filmadaptációk megölik a fantáziát "

    Sajnos, ez igaz. Néha túl hosszú a könyv, és túl rövid a film, vagyis az idő, ami a rendelkezésre áll. De van, mikor az idő elegendő, de eltérnek a könyvtől, hogy érthető legyen annak is, aki nem olvasta. Ez persze nem mindig sikerül Smile Nem kezdenék bele adaptációba, az tuti.

    De Holmes-nál jól megoldották, abban nem csalódtam Very Happy . Igaz, azok novellák voltak főleg.
    dancingman88
    dancingman88
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 410
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 02.
    Kor : 36
    Tartózkodási hely : számítógép előtt

    HOGYAN ISMERTEM MEG HOLMES-T? - Page 4 Empty Re: HOGYAN ISMERTEM MEG HOLMES-T?

    Témanyitás by dancingman88 Szomb. Júl. 02, 2011 4:14 am

    Hát lehet, az azkabani fogolyig láttam a filmeket utána már nem nagyon volt hozzá kedvem, Harry Potter az én fejemben egy teljesen másik srác, más barátokkal, más iskolával Very Happy Ahogy a nagyok mondják" a filmadaptációk megölik a fantáziát "
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    HOGYAN ISMERTEM MEG HOLMES-T? - Page 4 Empty Re: HOGYAN ISMERTEM MEG HOLMES-T?

    Témanyitás by esztertoth13 Szomb. Júl. 02, 2011 3:13 am

    dancingman88 írta:a filmek elvették a kedvem a többi résztől..

    A filmek közül nekem az elsők tetszenek, utána valahogy nem olyan jók, de a 7/1 rész az végre annyira tetszett, mint az egyik.
    dancingman88
    dancingman88
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 410
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 02.
    Kor : 36
    Tartózkodási hely : számítógép előtt

    HOGYAN ISMERTEM MEG HOLMES-T? - Page 4 Empty Re: HOGYAN ISMERTEM MEG HOLMES-T?

    Témanyitás by dancingman88 Szomb. Júl. 02, 2011 2:30 am

    Igen ugyan ez történt velem Very Happy kötelezőnek adták fel aztán nagyon bejött a legutolsó amit olvastam az a főnix rendje volt, utána a filmek elvették a kedvem a többi résztől..
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    HOGYAN ISMERTEM MEG HOLMES-T? - Page 4 Empty Re: HOGYAN ISMERTEM MEG HOLMES-T?

    Témanyitás by esztertoth13 Szomb. Júl. 02, 2011 2:10 am

    dancingman88 írta:Akkoriban fejeztem be a Harry Potter könyveket (igen is, a könyvek jók voltak Very Happy )

    Azok bizony. Velem a Harry Potter szerettette meg az olvasást. Egy irodalom órán a tanárnő olvasott fel belőle, én meg addig a mellettem ülő könyvét olvastam. Aztán elkértem tőle, majd kiolvastam az egészet Smile Az óta sok mindent olvastam már, de az első könyvsorozat, amit magamtól olvastam, nem kötelező címen, az a Harry Potter volt.
    dancingman88
    dancingman88
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 410
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 02.
    Kor : 36
    Tartózkodási hely : számítógép előtt

    HOGYAN ISMERTEM MEG HOLMES-T? - Page 4 Empty Re: HOGYAN ISMERTEM MEG HOLMES-T?

    Témanyitás by dancingman88 Szomb. Júl. 02, 2011 1:59 am

    Üdv néktek!

    Először is gratulálok az oldalhoz, remek kis anyag, remek kis csapat:)
    Ha jól emlékszem 14 éves lehettem mikor az első Holmes történet a kezembe került. Akkoriban fejeztem be a Harry Potter könyveket (igen is, a könyvek jók voltak Very Happy ) Nem volt mit olvasnom. A könyvtárban csámborogtam mikor a krimi részleghez értem és ott láttam meg egy könyvet apró kis barna könyv volt rajta nagy betűkkel A dilettáns detektív - Sherlock Holmes a detektívkirály. A név rémlett, sok mesében és filmben láttam már ezt a karaktert kiparodizálva de az "eredetit" nem ismertem. Hát igen, dilletáns detektív, a sárga arc, A sussexi vámpír, Az ördögláb, A sátán kutyája, a Négyek jele.. és azt vettem észre hogy a könyvtárból kiolvastam az összes könyvet. Azóta persze kijutottam Angliába is mert amint megtudtam hogy van Sherlock Holmes múzeum nekem azonnal mennem kellett:D egy csomó szép emlékkel és egy apró mellszobrocskával tértem vissza.. Nem tudom mi fogott meg ebben a figurában annyira de se Chandler Marlowe-ja se Christie Poiroja nem volt rám olyan nagy hatással mint ez a Dilettáns Detektív Smile megjegyzés: Brett az örök , de a Sherlock sorozat is ott van a szeren rendesen king
    csenge86
    csenge86


    Hozzászólások száma : 38
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jun. 27.

    HOGYAN ISMERTEM MEG HOLMES-T? - Page 4 Empty Re: HOGYAN ISMERTEM MEG HOLMES-T?

    Témanyitás by csenge86 Kedd Jún. 28, 2011 3:21 am

    Hello.Mit mondhatnék,mint hogy köszönöm. :-)
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    HOGYAN ISMERTEM MEG HOLMES-T? - Page 4 Empty Üdvözlet

    Témanyitás by Admin Hétf. Jún. 27, 2011 10:21 am

    csenge86 írta:Sziasztok!Első élményem nagymamámnak köszönhetem aki a Biblia mellett Holmes történeteket olvasott fel.:-) Nagyon izgatott lett amikor a tévében leadtak egy filmet,ma már nem is emlékszem ki játszotta Holmest az első filmben amit láttam.Aztán talán a Duna tv elkezdte vetíteni a a Granada filmsorozatát mindig együtt néztük.Azóta drága nagyim már megtért a teremtőjéhez,de a mai napig rá gondolok ha megnézek egy Sherlock Holmes részt.

    Szia Csenge!

    Szeretettel üdvözlünk itt a Fórumon és a Sherlock Holmes Clubban egyaránt. Még kevesen vagyunk, viszont - azt hiszem - szépen növekszünk és jókedvünk, kitartásunk rendületlen. Köszönjük beszámolódat Holmes kapcsán. Olyan érdekes, hogy minden emberhez más-más úton jut el ez a kitalált nagy nyomozó és minden személynek más-más érzést, emléket jelent. Szerencsés vagy, hogy az iránta való rajongásban közeli szeretteddel osztozhattál, azzal, aki megismertette Veled az alakját. Ha kedves nagymamád nincs is most Veled, azért a szép emlékek megmaradnak és jó lehet Holmes kapcsán is gondolni rá. Remélem Fórumunkban, oldalunkban, valamint a Clubban egyaránt örömödet leled majd! Kívánok további sok békét, derűt, Isten áldását!

    Üdvözlettel: SherlockExtra, http://sherlock.extra.hu
    csenge86
    csenge86


    Hozzászólások száma : 38
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jun. 27.

    HOGYAN ISMERTEM MEG HOLMES-T? - Page 4 Empty Re: HOGYAN ISMERTEM MEG HOLMES-T?

    Témanyitás by csenge86 Hétf. Jún. 27, 2011 3:05 am

    Sziasztok!Első élményem nagymamámnak köszönhetem aki a Biblia mellett Holmes történeteket olvasott fel.:-) Nagyon izgatott lett amikor a tévében leadtak egy filmet,ma már nem is emlékszem ki játszotta Holmest az első filmben amit láttam.Aztán talán a Duna tv elkezdte vetíteni a a Granada filmsorozatát mindig együtt néztük.Azóta drága nagyim már megtért a teremtőjéhez,de a mai napig rá gondolok ha megnézek egy Sherlock Holmes részt.
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    HOGYAN ISMERTEM MEG HOLMES-T? - Page 4 Empty Re: HOGYAN ISMERTEM MEG HOLMES-T?

    Témanyitás by esztertoth13 Pént. Ápr. 15, 2011 6:25 am

    Ilyen "gyógyangol" könyvvel én is találkoztam. Egy ismerős mutatta meg, mert tudta, hogy én Holmes rajongó vagyok.

    Erről jut eszembe, hogyan sikerült elolvasnom a Holmes történeteket. Egyik osztálytársamról derült ki, hogy ő is Holmes rajongó. Neki megvan egy vaskos kötet, tele a két regénnyel és rengeteg novellával. Ő kölcsönadta nekem a könyvet, én meg a DVD-ket, amik akkor megvoltak. Ő is jól járt, és én is, mert elolvashattam a történetet.

    Ajánlott tartalom


    HOGYAN ISMERTEM MEG HOLMES-T? - Page 4 Empty Re: HOGYAN ISMERTEM MEG HOLMES-T?

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Ápr. 25, 2024 11:39 pm