Sherlock, Benedict Cumberbatch Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sherlock Holmes Fórum Baker Street 221b Jeremy Brett


+12
radix pedis diaboli
Ronnie
Eranett
Revati
Thriwien
dancingman88
3113391
esztertoth13
Horpika
hellapostor
Sil
Admin
16 posters

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 9 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by esztertoth13 Csüt. Nov. 03, 2011 8:39 am

    SherlockExtra írta: Általad és Lilabogár soraid által rájöttem valamire, amit elmeséltem apukámnak és úgy véli igazam van. Nekünk a fórummal nem csak azzal kell megküzdenünk, hogy sok Sherlock rajongó csalódott, mert annó több Sherlock Holmes honlap tönkrement, amit kedveltek, és most kissé bizonytalanok nem járunk-e mi is így, hanem úgy veszem észre nálunk olyan kedves hozzászólók jelentkeznek, akik máshol nem Fórumoznak. Nem, mert sok helyen az ilyen csevegőkön megy a piszkálódás és mindig akadnak kekeckedők. És legyünk őszinték erre a legtöbb embernek nincs szüksége.

    Ez pontosan így van. Másról nem nyilatkozhatok, magamról tudom, hogy így van. Máshol nem, pont a piszkálódok miatt. A komment-ek nem ugyanazok, mint egy fórum, de ott is, egy szép kép, vagy épp kicsit szomorú, de szép kép alatt mindig megjelenik egy, aki félreérti, és elrontja a varázst.

    Én is terveztem megnézni Benedict elérhető filmjeit. Múlt idő, mert a beszerzés akadozik.
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 9 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Csüt. Nov. 03, 2011 8:13 am

    Kedves StormDragon!
    Mélyen osztozom soraid tartalmával és hozzád hasonlóan én is odavagyok Benedict Cumberbatch alakításaiért. Nagyon örülök, hogy felbukkant. Sajnos nekem az előző "hollywood-i" színészgarnitúra Brad Pitt, Leonardo Dicaprio és társaik nem jöttek be. Valahogy sosem tudott meggyőzni az arcjátékuk vagy a mimikájuk. Biztos tudnak valamit, hisz jól megélnek, csak nekem valahogy nem meggyőzőek. Az angol színjátszást minőségibbnek érzem. Szerencsések vagyunk Sherlock Holmes kapcsán, hogy Fórumunkon több nagyszerű színésszel foglalkozhatunk. Külön boldogság ez a modern sorozat, mert szuper adaptáció. Nemcsak Sherlock-hoz meg Conan Doyle-hoz méltó, de sikerült áthozni azt a nemes célt, hogy reményt adjon.
    Általad és Lilabogár soraid által rájöttem valamire, amit elmeséltem apukámnak és úgy véli igazam van. Nekünk a fórummal nem csak azzal kell megküzdenünk, hogy sok Sherlock rajongó csalódott, mert annó több Sherlock Holmes honlap tönkrement, amit kedveltek, és most kissé bizonytalanok nem járunk-e mi is így, hanem úgy veszem észre nálunk olyan kedves hozzászólók jelentkeznek, akik máshol nem Fórumoznak. Nem, mert sok helyen az ilyen csevegőkön megy a piszkálódás és mindig akadnak kekeckedők. És legyünk őszinték erre a legtöbb embernek nincs szüksége. Nekünk a hozzászólásainkkal, kitartásunkkal arról is meg kell győzni az embereket, hogy azt a reményt amit a Sherlock Holmes filmek adnak, meg az egymás iránti tiszteletet becsben tartjuk és a jövőben is célunk a megőrzése. Nagyon örülök mert szerkesztőtársnőm a kedves Sil is türelmes és úgy érzem minden fórumozónk - Te is kedves StormDragon - a békét kívánja. Hiszem ahogyan sok kiváló színész megfér ezen a Fórumon egymás mellett, úgy a sok egyéniség szintén megtalálja itt a helyét. Fontos, hogy továbbra is a béke, jókedv, móka vezéreljen minket. Kínában azt tartják a jó Sárkány mindig szerencsét hoz. Szerencsére Veled most van egy Sárkányunk is. Smile Érezd köztünk Te is jól magad!
    Üdvözlettel: SherlockExtra, http://sherlock.extra.hu
    StormDragon
    StormDragon


    Hozzászólások száma : 6
    Csatlakozás dátuma : 2011. Oct. 29.

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 9 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by StormDragon Csüt. Nov. 03, 2011 3:46 am

    "Állj meg, áss, és kincset találsz - tartja a régi mondás. Hát, én most megálltam, ástam, és azt hiszem,tényleg kincset találtam... Ebben a sok rémesen ripacskodó, botrányhős bulvársztárocskával megterhelt világban egy SZÍNÉSZRE bukkantam. Csupa nagybetűvel... J Mennyi tehetség, intellektus, elhivatottság szorult egyetlen emberbe... Nem csak színész – művész. Egy igazi művész… Örülök, hogy rátaláltam és láthattam játszani. Hiányzott az életemből... Smile"

    Ezek voltak a Hawking nézése közben és után jelentkezett első benyomásaim,amiket most visszaidéztem. Elnézést, ha még nem elég kiforrott vélemény Benedictről, de mint írtam ezek az első felmerült - kissé filozófikus - gondolataim voltak... Smile

    A véleményformálási kísérletem egyébként lassan a végéhez közeledik. Megnéztem mindent, amihez hozzáfértem - a Sherlock-ot meg újranéztem - és most kaotikusan kavarognak a fejemben a további gondolatok... Majd kialakulnak... Smile
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 9 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Szer. Nov. 02, 2011 11:22 am

    Hahó kedves Lilabogár!
    Nagyon örülünk Neked. Mikor megláttam a neved egyből Benedict Sherlock-jának lila inge ugrott be és azt gondoltam "Tuti, hogy a Benedict Cumberbatch témához írt." És így van. Very Happy Üdv köztünk! Mi is nagy Cumberbach rajongók vagyunk, és az, hogy ez a legnépszerűbb topik valóban Sil érdeme, hiszen olyan szépen felfutatta hírekkel, meg azzal a gondossággal amivel a fórumért ügyködik. Én nem tudtam, hogy Benedict a barátnőjével szakított, nagyon sajnálom, mert olyan kedvesek voltak együtt. Sil biztos jobban informált etéren, de most kicsit ritkábban tud fellesni. Azért fog jönni és meglátod ha itt van milyen szuper itt a hangulat. Nyugodtan írj, csevegj nekünk! Ezért van ez a hely, látod nekem már rögvest új információval szolgáltál. Másrészt mindig kíváncsiak vagyunk mások véleményére és az eszmecserék közben sok érdekes dolog kiderül. Sőt, lehet kedvenc képeket is küldeni.
    Mi igazából most építgetünk a Sherlock Holmes Rajongói Club-ot mókával, jókedvvel. Ha van kedved örömmel látnánk Téged is a klubtagok között:
    Tavasszal, valamelyik hétvégi napon szeretnénk rendezni egy klubtalálkozót, ahol Sil Sherlock Holmes Activity játékot rendez és lehet egyedi készítésű, gyönyörű Benedict Cutembatch-os ajándékokhoz jutni. Wink
    Üdvözlettel: SherlockExtra, http://sherlock.extra.hu
    avatar
    Lilabogár


    Hozzászólások száma : 4
    Csatlakozás dátuma : 2011. Nov. 02.

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 9 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Lilabogár Szer. Nov. 02, 2011 10:18 am

    Üdv minden kedves fórumozónak.Üdv kedves Sil! Gratulálok a fórumhoz, ígazán színvonalas.Már több hete figyelemmel kísérem ezt a fórumot, és tetszik.Tetszik hogy ilyen kedvesek vagytok és hogy megosztjátok egymással az információt Benedict-tel vagy a Sherlock sorozattal kapcsolatban. Én is e sorozat kapcsán figyeltem fel erre a szép szál legényre:) . Ami nagyon tetszett elsőre az a hangja, és mint a legtöbb angol a filmben, olyan szépen beszéli a nyelvet!!Már ez csúcs! De persze én úgy vagyok vele, hogy szeretem több filmben is megnézni egy színészt, hogy aztán eldöntsem,hogy valóban jó színész vagy csak egyszer sikerült neki valamit alkotni!Igy másodszorra a Third Start (Utolsó utazás ?) című filmjét néztem meg, és lenyűgözött!!! Azután a neten egy színdarabban néztem meg, ami csak kétszereplős volt, és semmi smink,vágás, trükkök....stb, és még mindig csodás!!!! Na szóval egy újabb rajongója lett....szerény személyemben!Very Happy Tényleg látszik , hogy nagyon színvonalas az amit csinál!!

    És hogy egy kis pletykával is szolgáljak számotokra, ha esetleg nem tudjátok...a Sherlock sorozat második részében a titkárnő akinek a hajában volt a hajtű, az Benedict barátnője az életben. Illetve csak volt , mert bár főiskolás koruktól ismerik egymást, idén tavasszal szakítottak 12 év után!Sad

    U.i: Bocsi a sok szóért, nem szoktam ennyit "beszélni"...Embarassed
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 9 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by esztertoth13 Szer. Nov. 02, 2011 8:59 am

    Jaj nekem, ez komoly? Aranyos Smile
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 9 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Szer. Nov. 02, 2011 8:20 am

    Rózsaszín tanulmány: Keresem a legjobb barátomat

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 9 Paris-hilton-sherlock

    Paris Hilton és Benedict Cumberbatch

    radix pedis diaboli
    radix pedis diaboli
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 311
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 12.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 9 Empty :)

    Témanyitás by radix pedis diaboli Szer. Nov. 02, 2011 7:12 am

    Ó, nagyon örülök, mert újabb szálon kapcsolódunk: Hawking! Épp " Az idő rövid története"-t olvasom...
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 9 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Szer. Nov. 02, 2011 5:50 am

    Benedict Cumberbatch Halloween partis jelmeze:

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 9 Tumblr_ltztr8bTvo1qipfpno1_500

    Benedict Cumberbatch a láthatatlan ember Very Happy
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 9 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Szer. Nov. 02, 2011 4:09 am

    Kedves StormDragon!
    Köszönöm szépen megtisztelő csatlakozásod a Sherlock Holmes Club-hoz.
    Néha azt hiszem az HBO csatornái hozzák A másik Boleyn lány című filmet, ahol William Carey néven egy kis szerepe van. Ezenkívül mostanában adják a Cinemaxon Az utolsó utazás című művet (http://www.cinemax-tv.hu/movie/utolso-utazas_-70783). Itt már fontos szerepe van. Amíg marhultak nekem nem jött be a film, de a vége szerintem érdekes volt. Azonban Benedict Cumberbatch mimikái döbbenetesen ütősek, látszik, hogy képzett színész, színházi tapasztalatokkal. Fiatal kora ellenére tiszteletreméltó milyen komolyan veszi a szerepeit, látszik milyen elhivatott. A Sherlock karakter szerintem isteni neki, lélegzetelállítóan zseniális. Igazából engem egy szó, meg a történet nélkül is meggyőzött. Akkor még nem láttam a sorozatot, de kifogtam egy videót róla. Valami szerelmes zenére készítette a szerkesztője és úgy kezdődött, hogy Watson meg Sherlock egymásra mosolyog. A dal miatt volt némi szappanopera feelingje a dolognak. Aztán volt egy kép ahogy Benedict állt egy pipettával a kísérletéhez. Na, itt hirtelen megszűnt számomra a tingli-tangli zene, mert annyira koncentrált, annyira magányos volt, hogy egyből belémnyílalt: "Istenem, ez tényleg Holmes!" A tartása, arcjátéka annyira átütött, hogy megfogott. Nekem ő, Jeremy Brett és Basil Rathbone a kedvenc Sherlock színészeim.
    Úgy vélem Benny az életben jókedvű fiatalember lehet, azt mondják barátságos egyéniség. Ha jól tudom egy kedves barátnő mellett már megtalálta a boldogságot. Tudok küldeni egy nagyon klassz videót róla, amire Sil hívta fel a figyelmünket:







    Majd ha jön Sil szerintem fog még regélni. Very Happy Ha a Hawking filmről írnál majd egy véleményt én nagyon megköszönném. Nagy Hawking rajongó vagyok és Benedict az életrajzi filmen kívül a dokumentumcsatornáknak készített tudományos műsorokban is adhatta a nagyszerű tudós hangját. Szóval valamit tudott, hogy levette őt is a lábáról.



    Üdvözlettel: SherlockExtra, http://sherlock.extra.hu



    UI: Az utolsó utazást felvettem, de még nem tudtam DVD-re kivenni, mert nehéz napokat élek. Azonban nincs elfelejtve és akiknek ígértem fogom küldeni.
    StormDragon
    StormDragon


    Hozzászólások száma : 6
    Csatlakozás dátuma : 2011. Oct. 29.

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 9 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by StormDragon Kedd Nov. 01, 2011 11:02 pm

    Csatlakozom az előttem szólóhoz és maximálisan igazat adok neki Wink Tényleg jellegzetesen Sherlock-os fotó Smile

    Egyébiránt épp most teszek kísérletet egy úgynevezett "vélemény" kialakítására - Mr. Cumberbatch-ről Wink Smile (Mert eddig még csak a filmről volt... az ilyesmi nálam lassan formálódik Smile)

    A Sherlockban zseniális, de mivel másban még nem láttam, (illetve.... nem tudom, hogy láttam-e Smile nagyon nagyon ismerős a fizimiskája, de nem tudom hova tenni...) egy alakítás alapján nem merek ítéletet mondani. Smile Úgyhogy ma a többi általam fellelt filmje is terítékre kerül. Smile

    Hawking-gal kezdődik a mozimaraton, és ha a nap végeztével még kilátok a fejemből, fel tudok kelni a TV elől - na meg képes leszek épkézláb gondolatok megfogalmazására - akkor azokat meg is osztom a fórummal Smile Feltéve, hogy érdekli a publikumot Smile
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 9 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Kedd Nov. 01, 2011 3:30 am

    Ezt belővöm, mert igazi Sherlock fotó:

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 9 Tumblr_lt274hAfFI1qdojd4o1_500
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 9 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Kedd Nov. 01, 2011 3:25 am

    BENEDICT CUMBERBATCH MA JÓ HÍRRŐL ÉRTESÜLT AMIT NYILVÁNOSAN TOVÁBB AD:


    SIL: Népek, nem megyek el végleg, úgyhogy nem búcsúzkodom. Csak korlátozottabb lesz az internethozzáférésem egy ideig, de időnként azért be tudok nézni, nyugi. Wink

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 9 Tumblr_ltmpjlGwo21qdojd4o1_500

    - Jön Sil. Jön Sil. Jön Sil.
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 9 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Vas. Okt. 30, 2011 12:51 pm

    Very Happy Ez nagyon aranyos:

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 9 Tumblr_ltvjak0jhH1r5vmnco1_500
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 9 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Vas. Okt. 30, 2011 12:03 pm

    Drága StormDragon!

    Köszönöm kedves soraidat igazán jól esett hálás visszajelzésed. Azonban kedves Fórumvezetőnké Sil-é az érdem, hisz ő dolgozott a filmekkel én csak a linkeket közvetítettem. Legyen a sorozatban sok örömötök, itt a Fórumon meg a SherlockHolmes Clubban pedig sok Sherlock illetve Benedict Cumberbatch kalandunk!

    Üdvözlettel: SherlockExtra, http://sherlock.extra.hu
    StormDragon
    StormDragon


    Hozzászólások száma : 6
    Csatlakozás dátuma : 2011. Oct. 29.

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 9 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by StormDragon Vas. Okt. 30, 2011 10:50 am

    Kedves SherlockExtra

    Megérkeztek a linkek, nagyon-nagyon-nagyon köszönöm! Smile Smile

    Hálám örökké üldözni fog Smile Smile (Vagy ha addig nem is, de egy darabig biztosan Wink)

    Még egyszer köszi Smile

    Storm
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 9 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by esztertoth13 Szomb. Okt. 29, 2011 9:59 pm

    SherlockExtra írta:

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 9 Tumblr_lsn444ldDi1qc6htfo1_500

    Mrs. Hudson: - Mrs. Turner-nél a szomszédban azok házasok.

    Ez nagyon jó Very Happy
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 9 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Szomb. Okt. 29, 2011 12:53 pm

    Benedict Cumberbatch a férfi akit imád a kamera:

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 9 Tumblr_ltp45uylBO1qdojd4o1_500



    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 9 Tumblr_lt9jdcOIe31qjdzzio1_400

    - Gyerünk Sherlock! Időben oda kell érnem a randira.



    Cindy Crawford "Formáld az alakod" DVD könnyített otthoni verzója:

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 9 Tumblr_lsns3cDdZA1qfih71o6_250

    - És akkor emeljük a lábat!



    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 9 Tumblr_lsfqab8N4k1qeox6to1_500

    - Sherlock! Ez hülye kísérlet. Sosem érjük el a fénysebességet.



    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 9 Tumblr_lthba1oWoM1qbw649

    - Cica lennék aki pamutgombolyaggal játszik.



    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 9 Tumblr_lsrckfbxhy1qe7y2bo1_500

    - Love me. (Szeress!)



    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 9 Tumblr_lsn444ldDi1qc6htfo1_500

    Mrs. Hudson: - Mrs. Turner-nél a szomszédban azok házasok.



    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 9 Tumblr_lsf8y50n311qbjlx8o1_500

    Guy Ritchie Mark Gatiss: A Game of Shadows
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 9 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by esztertoth13 Szomb. Okt. 29, 2011 9:20 am

    Sil írta:Szétküldtem a linket a 3. epizódhoz, szóljon, akinek még kell. Wink

    Én is megkérnélek rá, hogy elküldd. Nagyon megköszönném.
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 9 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Szomb. Okt. 29, 2011 5:10 am

    Igen, persze, hogy tetszik. Van rajta koponya. Smile Kicsit morbid barát, de mindig mosolyog. Very Happy
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 9 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Szomb. Okt. 29, 2011 4:31 am

    SherlockExtra írta:A Sherlock sorozat világszerte nagy sikert aratott és egy kedves Disney figura kedvéért készítettek néhány az eredetinél jobban szárnyaló részt.
    Ha már rajzfilm, hogy tetszene a "Sherlock és a londoni köd rejtélye"? Wink
    http://sherlulz.tumblr.com/post/10770623048/disneys-sherlock-the-mystery-of-the-london
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 9 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Szomb. Okt. 29, 2011 4:20 am

    Újraforgatva:

    Az előkelő ügyfél:

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 9 V59019zqi5j

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 9 Tumblr_lqx52iem8K1qm6nako1_400
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 9 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Szomb. Okt. 29, 2011 3:54 am

    A Sherlock sorozat világszerte nagy sikert aratott és egy kedves Disney figura kedvéért készítettek néhány az eredetinél jobban szárnyaló részt. Íme a speciális széria poszter:

    http://s3.amazonaws.com/data.tumblr.com/tumblr_lcu61kyzUL1qahplio1_1280.jpg?AWSAccessKeyId=AKIAJ6IHWSU3BX3X7X3Q&Expires=1319986265&Signature=f6%2FOOLZoxi0kp1f8R%2BMeHRjf%2BrI%3D
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 9 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Szomb. Okt. 29, 2011 3:35 am

    Very Happy Nem kell Sil. Postáztam. Very Happy

    Tényleg maradsz még egy kicsit? De jó. Very Happy Very Happy
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 9 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Szomb. Okt. 29, 2011 3:22 am

    Hé, még nem távoztam el, majd holnap... Wink Akkor én már ne küldjem?

    Ajánlott tartalom


    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 9 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Hétf. Május 20, 2024 3:54 am